Trhknih.cz je český projekt, kde můžete prodávat a kupovat knížky z druhé ruky. Trh knih funguje na principu bazarových stránek, ale soustřeďuje se výhradně na knihy.

trhknih

Logo – Trhknih

Představení e-shopu

Za původní myšlenkou založení trhu použitých knih stojí pan Petr Sobotka, který portál navrhl a provozuje. V roce 2013 byl tento projekt spuštěn a za dobu svého působení si již získal řadu svých příznivců. Přečtené knihy tak dostávají novou šanci uspokojit i další čtenáře.

V databázi je více než milion titulů. Vy jako prodávající do databáze zanesete stav knihy a způsob doručení. Celé to vlastně funguje velice jednoduše.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Pokud chcete prodat knihu, celou knihovnu, nebo pozůstalost knih, postupujte následovně. Vyhledejte si vámi nabízený titul v obsáhlé databázi. Uveďte stav vašeho zboží, cenu, kterou si představujete za daný kousek utržit a možný způsob předání. Zájemce o vaši nabízenou knihu, zaplatí požadovanou částku na účet portálu Trhknih.

Poté co obdrží kupující zásilku, Trhknih uvolní vaše peníze a zašle vám částku poníženou o patnáct procent, což je jediná platba za zprostředkování obchodu. Zájem o prodej si může u své knihy zjistit v historii prodeje. Odhalíte zde, jestli již byla kniha v minulosti prodána a za jakou částku. Pomůže to prodejci nastavit odpovídající cenu.

Služby a ostatní

Knihy by se ničit neměly. A to, co jednomu přijde jako literární brak, může být pro někoho hotovým pokladem do knihovny. Na portálu Trhknih.cz je možné i zadat přímo poptávku po určitém titulu, který se zrovna třeba nenachází v nabídce. Trhknih působí jako takový online antikvariát a ne jeden kamenný antikvariát již své zboží rovněž nabízí přes tento portál.

Ať už chcete některé své již nevyužité knihy prodat, nebo naopak máte zájem o koupi nějaké knížky, Trhknih.cz je tím správným místem, kde uspokojíte zcela jistě své potřeby.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • Bitcoin

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 777 027 060 (Po-Pá: 9:00 – 15:00 hod.)
 • Email: trhknih@trhknih.cz
 • Blog
 • Reklamace
 • Sídlo společnosti: TRHKNIH.CZ s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8
 • Facebook: Trhknih.cz

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce knížek z druhé ruky

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.4
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

1 komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Provozovatel v obchodních podmínkách jednoznačně uvádí údaje v rozporu se skutečností. Je na místě podezření z: klamání spotřebitele, podvodu a bezdůvodného obohacení.
  Uvádí… cituji: Jak to funguje…Vystavování inzerátů s knihami je zdarma, prodejcům účtujeme provizi až z prodaných knih. Výše této provize je 15 % z ceny knihy, více v obchodních podmínkách.
  Obchodní podmínky cituji: Cena Knihy znamená kupní cenu, za kterou je možno prostřednictvím internetového antikvariátu umístěného na webových stránkách koupit knihu, cena je vždy konečná a je-li prodávají plátcem DPH musí být uvedena včetně DPH; doprava je účtována zvlášť.

  Nicméně pan provozovatel si bere provizi z celkové ceny tj. knihy včetně přepravy.

  Pokud je to úmysl, jde o krádež. Pokud nejde o úmysl….. tak by asi neměl podnikat a měla by být přezkoumána způsobilost k právním úkonům.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo