OdKarla

OdKarla je online bazar s velmi rozmanitým sortimentem zboží. Má jednu z největších nabídek zboží v ČR – až 70 tisíc produktů skladem. Každý den navíc přibývá 500 až 100 kusů nového zboží. Všechny produkty jsou na jednom místě a připravené k expedici. Na svou objednávku tedy nebudete dlouho čekat.

odkarla

Logo – OdKarla

Představení bazaru

Ačkoliv OdKarla prodává bazarové zboží, na všechno se vztahuje záruka jeden rok. Je ale nutné vyplnit formulář, který najdete na webových stránkách. Bazar totiž není prodejce, a proto záruku automaticky sám neposkytuje.

Objednávku si navíc můžete vyzkoušet a pokud nebudete spokojeni, do dvou týdnů ji můžete vrátit bez poplatků.  Funkčnost veškerého zboží je testována. Máte tedy jistotu, že co zde koupíte, prošlo kontrolou. Nabídka je navíc velmi široká, a tak v bazaru seženete i poměrně unikátní a neobvyklé produkty. OdKarla pravidelně připravuje slevové akce. Doporučujeme přihlásit se k newsletteru, aby vám nic neuniklo.

Přejít do bazaru OdKarla

Přehled možností inzerce

Zboží v bazaru seženete o 20 až 80 % levněji než v běžném obchodě. Při hledání můžete do vyhledávače napsat přesně to, co potřebujete. Nebo se orientovat podle kategorií jako je Elektro, Auto-moto, Oblečení a móda, Dům a zahrada (čističky vzduchu, pohlcovače vlhkosti, teplovzdušné ventilátory, olejové radiátory), Sport, Knihy, Dětské zboží, Sběratelství a další.

Zajímavá je také kategorie Opravím si sám, kterou ocení domácí kutilové nebo možnost B2B spolupráce. Dále můžete vybírat například z kategorií Vše za 99 Kč, Doprava zdarma, Dnešní akce, Čištění skladu nebo Výprodej.

Služby a ostatní

Inzerce zde není možná. Jediný, kdo vkládá nabídky, je vlastník bazaru, který zboží vykupuje. Nakupovat v bazaru můžete bez registrace. Platba probíhá přes bankovní převod, online kartou přes zabezpečenou platební bránu nebo na dobírku hotově při převzetí objednávky.

Dopravu zajišťuje Zásilkovna, Česká pošta, Kurýrní služba PPL. Cena dopravy se odvíjí od velikosti a způsobu objednávky. Pokud se stanete členy Karlova klubu, doručení budete mít zcela zdarma.

Zajímavé odkazy

Doprava

Bazar využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kontakt

 • Telefon: +420 494 900 127
 • Email: info@odkarla.cz
 • Reklamace
 • Sídlo společnosti: AZ Retail s.r.o., Křížka 1393/25, 170 00 Praha 7
 • Facebook: OdKarla.cz

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Největší český bazar

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.5
Jednání se zákazníkem
7.6
Kvalita sortimentu
7.4
Klady
 • komunikace a spolehlivost
 • rychlost doručení
 • množství kategorií
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
4.6/5 (5 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

17 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Kupoval jsem Dětskou průzkumnickou sadu Kizplays. Dorazila v pořádku už druhý den. S obchodem jsem velmi spokojen po všech stránkách a všem ho vřele doporučuji.

 2. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Použila jsem slevový kód na moji první objednávku. Napsali mě že nejsem nový zákazník a kód je neplatný! Nevím kde k tomu přišli! Žádnou pořádné odpověďi jsem se nedočkala! V životě od nich nic ne objednám! Nedoporučuji!

  Zápory: Vyhýbat se velkým obloukem!
  Přínosný(0) Nepomohl(2)You have already voted this
 3. 4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Výborná komunikace,široký sortiment a rychlé dodání.

  Klady: Zboží perfektní a rychlé dodání. Děkuji
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Lukáš Seidel 21.12.2022 v 16:14
  2.15
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  10

  Dětské Karaoke. Bylo deklarováno, že chybí jedna nožička a dálkové ovládání. Zboží že je odzkoušeno a plně funkční. Ke zboží byla ještě jakási discokoule. Ovšem na přístroji nefungoval ani jeden mikrofon, nebo ani jedna zdířka pro mikrofon, chybí nabíjecí kabel, který je jinak součástí a diskokoule také nepřišla. Nechápu, jak mohou psát plně funkční odzkoušeno. Proč lákají na discokouli , když ji nepošlou? Naletěl jsem jim na nepravdivou nabídku.Zbytečně vyhozené peníze za poštovné tam i zpět. Byl jsem velmi zklamán. Zde se nabízí jejich kladná vlastnost a to, že s vrácením zboží a peněz nedělají zbytečné průtahy. Vrátí také poštovné. Ovšem to nemění nic na tom, že je to pro zákazníka nepříjemné zklamání a zdržení v nákupu předmětného zboží. Navíc se mi vnucuje myšlenka, že je to celé praktikováno úmyslně, protože někdo mávne rukou a neřeší to, nebo se nechá ukecat. Obchod tak prodá jinak neprodejný šrot. Tomu nasvědčuje i fakt, že se mě nejprve, než vrátili peníze, snažili přesvědčit, abych si zboží ponechal, že okamžitě obdržím 200,- Kč zpět jako slevu, nebo ještě víc na další nákup. Prostě za každou cenu se zboží zbavit…
  Druhé zklamání na mě čekalo, když jsem objevil na internetu u jiného obchodu to samé zboží, akorát úplně nové, nikoliv bazarové a pod jiným názvem. Světe div se, bylo ještě levnější, než zde!!! Již mám doma a jsem spokojen.
  Tolik moje první a rozhodně i poslední zkušenost.

  Přínosný(2) Nepomohl(1)You have already voted this
 5. 4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Dlouho jsem o tomto bazaru nevěděl, ale asi se do něj párkrát posívám!

  Klady: Různorodý a celkem levný sortoiment.
  Zápory: Zatím o nich nevím.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Byla jsem nadšená, když jsem na tento obchod náhodou narazila a hned si objednala spoustu věcí. No ale jak tu teď čtu ty komentáře, tak mě to nadšení docela pustilo. Teď abych trnula, v jakém stavu mi ta objednávka vlastně dorazí.

 7. 0.8
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  30

  Dnes dorazily nocni stolky. Jedno baleni bez supliku a v druhem chybela 1 stena supliku.

  Ani jeden nebyl v poradku..dost velke prekvapeni. Ted cekam na reakci.

  Klady: Rychlost vyrizeni objednavky
  Zápory: Nekompletnost objednavky
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. Má první objednávka přišla v naprostém pořádku, zatím jsem víckrát neobjednávala. Vše co dorazilo odpovídalo tomu, co bylo na obrázku.

 9. Zboží vypadalo úplně jinak, než na fotografiích. Nelze vrátit, jen pouze s jejich dopravou /100 Kč/ Telefony neberou, komunikují přes email s 12 hodinovým zpožděním.

 10. Nakoupil jsem zde poprvé, tak čekám, v jakém stavu objednané zboží vlastně dorazí. Díky za váš článek, hodně jsem se z něj dozvěděl.

1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo