Pračky se sušičkou AEG

Pračky se sušičkou AEG pomáhají ušetřit místo, čas i finanční prostředky, protože jejich pořízením získáte spotřebič tzv. 2v1, přičemž bude o vaše prádlo postaráno se stejnou šetrností a kvalitní péči jako když koupíte zvlášť pračku i sušičku, jen s tím rozdílem, že vám stačí poloviční místo.

Samozřejmě, že vždy záleží na tom, kterou kombinaci pračky s myčkou vyberete, ale z obecného hlediska dosahují skvělých výsledků praní i sušení, dokonce i když se jedná o velké náplně prádla. Každý model je něčím jedinečný, takže můžete získat zajímavé funkce a systémy.

Všechny pračky se sušičkou AEG

Jako příklad můžeme zmínit systém regulace vody AquaControl, rychlé programy, duální technologie pro citlivou péči, velmi rychlé odstřeďování pro úsporu času při následném sušení, osvěžení prádla a ochrana proti pomačkání díky technologii ProSteam a mnoho dalších. Kapacita praček se sušičkou se pohybuje v rozmezí 7 až 10 kg prádla při praní a 4 až 6 kg prádla v případě sušení. Pořídit můžete volně stojící i vestavné pračky se sušičkou.

Pračky se sušičkou AEG

zpět k obsahu ↑

O značce AEG

Společnost AEG vznikla roku 1887 v Německu a během jejího působní se jejím typickým mottem stalo „Perfektní tvar i funkce“ (Perfekt in Form und Funktion) a toho se vlastně drží až dodnes. Zlomový byl rok 2004, kdy se značka AEG stala součástí skupiny Electrolux, kam spadají také Zanussi, Eureka, Electrolux a další.

Tato organizace je známá produkcí špičkových výrobků z oblasti malých i velkých domácích spotřebičů. To hlavní, o co se společnost AEG snaží a zakládá si na tom, je dokonalý design každého výrobku, k čemuž má ve svém týmu ty vynikající světové designéry. Nezaostává ovšem ani v oblasti inovací a technologického pokroku, aby mohl konkurovat jiným výrobcům. Díky řadě praček SensiDry získala společnost AEG certifikát od Woolmarku, což je specialista na vlnu a péči o ni.

Kromě praček se sušičkou, najdete značku AEG také u praček, sušiček, myček nádobí, chladniček, mikrovlnných trub, sporáků, varných desek, šicích strojů a dalších. Nutno podotknout, že značka AEG myslí také na životní prostředí a snaží se ho maximálně šetřit (nepoškozovat), což je také důvod, proč produkty AEG neobsahují freony a  fluoruhlovodíky.

zpět k obsahu ↑

Pračky se sušičkou AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Recenze praček se sušičkou

TOP produkt

Nová pračka se sušičkou s předním plněním AEG Dualsense L7WBG47W je kombinace se sušičkou, takže jejím zakoupením získáte 2 spotřebiče v jednom a prádlo si ...

Cena / kvalita

V současné době hledáme výrobky, které toho budou umět stále více, abychom měli více času pro sebe, ale také aby byly úspornější a dosahovaly dokonalých ...

TOP produkt

Volně stojící pračka se sušičkou AEG SensiDry L9WBC61B spadá do energetické třídy A, odhadovaná spotřeba elektrické energie činí 4,07 kWh při praní a sušení, ...

Recenzer.cz
Logo