Pračky se sušičkou AEG

Pračky se sušičkou AEG pomáhají ušetřit místo, čas i finanční prostředky, protože jejich pořízením získáte spotřebič tzv. 2v1, přičemž bude o vaše prádlo postaráno se stejnou šetrností a kvalitní péči jako když koupíte zvlášť pračku i sušičku, jen s tím rozdílem, že vám stačí poloviční místo.

Všechny pračky se sušičkou AEG

Samozřejmě, že vždy záleží na tom, kterou kombinaci pračky s myčkou vyberete, ale z obecného hlediska dosahují skvělých výsledků praní i sušení, dokonce i když se jedná o velké náplně prádla. Každý model je něčím jedinečný, takže můžete získat zajímavé funkce a systémy.

Jako příklad můžeme zmínit systém regulace vody AquaControl, rychlé programy, duální technologie pro citlivou péči, velmi rychlé odstřeďování pro úsporu času při následném sušení, osvěžení prádla a ochrana proti pomačkání díky technologii ProSteam a mnoho dalších. Kapacita praček se sušičkou se pohybuje v rozmezí 7 až 10 kg prádla při praní a 4 až 6 kg prádla v případě sušení. Pořídit můžete volně stojící i vestavné pračky se sušičkou.

Pračky se sušičkou AEG

O značce AEG

Společnost AEG vznikla roku 1887 v Německu a během jejího působní se jejím typickým mottem stalo „Perfektní tvar i funkce“ (Perfekt in Form und Funktion) a toho se vlastně drží až dodnes. Zlomový byl rok 2004, kdy se značka AEG stala součástí skupiny Electrolux, kam spadají také Zanussi, Eureka, Electrolux a další.

Tato organizace je známá produkcí špičkových výrobků z oblasti malých i velkých domácích spotřebičů. To hlavní, o co se společnost AEG snaží a zakládá si na tom, je dokonalý design každého výrobku, k čemuž má ve svém týmu ty vynikající světové designéry. Nezaostává ovšem ani v oblasti inovací a technologického pokroku, aby mohl konkurovat jiným výrobcům. Díky řadě praček SensiDry získala společnost AEG certifikát od Woolmarku, což je specialista na vlnu a péči o ni.

Kromě praček se sušičkou, najdete značku AEG také u praček, sušiček, myček nádobí, chladniček, mikrovlnných trub, sporáků, varných desek, šicích strojů a dalších. Nutno podotknout, že značka AEG myslí také na životní prostředí a snaží se ho maximálně šetřit (nepoškozovat), což je také důvod, proč produkty AEG neobsahují freony a  fluoruhlovodíky.

Pračky se sušičkou AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Já chtěl udělat radost přítelkyni, takže jsem objednal jako překvapení pračku se sušičkou právě od značky AEG a byla nadšená. Měl jsem sice obavy, jestli bude vyhovovat, ale nakonec to vyšlo.

Přidat komentář

Recenzer
Logo