Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

Předem plněná pračka se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W je ideální volbou, pokud chcete mít rychle vyprané a usušené prádlo se skvělými výsledky. Buben disponuje kapacitou 8 kg špinavého prádla, ale jen 4 kg mokrého prádla, určeného na sušení, takže se hodí spíš do menších až středně velkých domácností, případně i do větších, kde se pere častěji po menších várkách.

Díky spoustě inovativních funkcí je používání tohoto spotřebiče jednoduché a hlavně maximálně komfortní. Přestože je Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W pračka se sušičkou, patří do energetické třídy A, což je stále ještě úsporná, i když samozřejmě ne tolik jako A+++.

Roční spotřeba elektrické energie činí 1070 kWh, zatímco v případě vody je to 19 400 l vody. Parádních hodnot dosahuje pračka se sušičkou také v případě hlučnosti, kde během praní nepřesahuje 51 dB, při odstřeďování se drží do 76 dB a v průběhu sušení dosahuje maximálních 60 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pračka se sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W zvládne během jednoho jediného praktického pracího cyklu celou náplň vyprat i usušit. Samozřejmě, že v případě sušení to lze zvládnout jen v rámci kapacity sušení, tedy do 4 kg prádla. Pokud tedy naplníte pračku na maximální kapacitu špinavého prádla, musíte si náplň rozdělit na dvě části a usušit každou zvlášť.

Skvělou vychytávkou je systém DualCare, ten zvládne automaticky upravit zvolený program podle toho, jaký typ tkaniny byl do bubnu vložen a jaké hmotnosti dosahuje celková náplň. Díky tomu máte jistotu, že je o prádlo postaráno při té nejoptimálnější teplotě a pomocí vhodného pohybu bubnu, a to nejen během praní, ale i při sušení. Každý jednotlivý kus prádla/oblečení si tak snadno zachová svůj přirozený vzhled i kvalitu.

Co potěší je možnost osvěžení prádla pomocí páry, k čemuž slouží systém SteamCare. Nestresují vás žádné přehyby a u většiny prádla odpadá nutnost žehlení. Tkaniny si tak zachovají svůj tvar i celkovou texturu mnohem déle než obvykle. Spolu s tímto systémem spolupracuje také FreshScent, ten s jemnou párou kombinuje vůni, aby docházelo k pravidelnému osvěžení tkanin mezi každým praním.

Dalším zajímavým systémem je SensiCare, ten je přizpůsoben tak, že zváží každou náplň bubnu a té pak automaticky přizpůsobí zvolený program tak, že je prádlo vypráno v nejvhodnější dobu. Zabrání totiž zbytečně nadměrnému praní, díky čemuž si prádlo uchovává svůj tvar i jemnost mnohem déle a jeho nošení je příjemnější.

K dispozici je celkem 14 programů, včetně Non-stop 60 minut, který je vhodný na vyprání a usušení malé náplně prádla, kterou zvládne za pouhou hodinku. Program je hodně rychlý, ale přitom stejně účinný jako ty klasické. Hravě si tak vyperete třeba oblečení na cvičení a budete ho mít připraveno na tu správnou dobu, než vyrazíte na cestu.

K zahození není ani program Wash&Dry, ten prostřednictvím stisknutí jediného tlačítka poskytne každému prádlu maximální péči. Stačí zvolit jediný program, který se o prádlo postará v rámci celého cyklu bez nutnosti nastavovat něco víckrát či na etapy.

Během jednoho plynulého procesu je prádlo vypráno, vymácháno, proběhne odstřeďování i konečné usušení. Samozřejmě, že není problém věnovat prádlu samostatné programy jak na praní, tak sušení.

Nesmíme zapomenout ani na inovativní ÖKOInvertor motor, na který výrobce dokonce poskytuje desetiletou záruku. Tento typ motoru v bezkartáčovém provedení, zajišťuje pračce Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W bezproblémový chod, tichý chod a velmi slušný výkon. U motoru totiž nedochází k absolutně žádnému tření, jehož zásluhou dochází k prodlužování životnosti motoru a minimalizaci poruchovosti.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Electrolux
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:8 kg
Hlučnost:51 dB
Hlučnost při odstřeďování:76 dB
Počet otáček:1 600
Hmotnost:69,5 kg
Počet programů:14
Energetická třída:A
Příkon:2 200 W
Spotřeba el. energie:1070 kWh
Šířka:60 cm
Hloubka:57.2 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:55 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Vzhledem k tomu, že disponuje dostatečným počtem programů, včetně krátkého, máte vždy prádlo připraveno ve správnou dobu a dokonale čisté i voňavé. Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W je poměrně tichá, snadno se ovládá a ještě má vysoce kvalitní motor s nízkou poruchovostí. Přestože je to kombinace, prádlo je po vyjmutí z bubnu suché. Za nás určitě dáváme palce nahoru. Mrkněte i na další pračky, například LG F72J5HY3W, ta je také velmi zajímavá. Určitě si nenechte utéct její recenzi, kterou jsme pro vás rovněž nachystali.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
10
Údržba
9.5
9.7Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
9.8
Údržba
9.4
KLADY
 • ovládání
 • snadné praní
 • krátký program
 • tichá a nevibruje
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Růžena 19.1.2020 v 21:51
  4.3
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  70

  Jsem poměrně spokojená. Jen je těžké vychytat správný program, aby prádlo po usušení nebylo pomačkané

  KLADY: Vše v jednom Dobře vyprané a usušené Ručníky nadýchané Krásná vůně prádla
  ZÁPORY: Pomačkané prádlo po usušení Kondenzace páry do okolí Dlouhé programy Čištění těsnění bubnu vlhkým hadrem po každém použití
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz