Haier HWD80-B14979-S

Pračka se sušičkou s předním plněním Haier HWD80-B14979-S patří do energetické třídy A, přičemž energetická třída účinnosti praní a sušení spadá pod D. Pokud fandíte sušení prádla v sušičce, ale nemůžete si dovolit pořídit dva spotřebiče, určitě vás tato kombinace zaujme, zvlášť pokud máte málo místa. Díky úzkému provedení se vmáčkne opravdu úplně všude.

KLADY
 • Tichý chod
 • Stabilita
 • Krásný design
 • Skvěle pere i suší
 • Jednoduché ovládání
 • Možnost ručně nastavit čas sušení
 • Slušná programová nabídka
 • Oplachování dveří po cyklu
 • Po registraci se prodlouží záruka až na 5 let

ZÁPORY
 • Vyšší pořizovací cena
 • Chybí smart funkce

Pod kapotou skrývá špičkový a vysoce kvalitní motor, který má prodlouženou záruku a velmi tichý chod. Skvělý je i velkokapacitní buben se speciální ochranou proti plísním. Jediné, co může být bráno jako negativum, je případná porucha, kdy v podstatě přijdete o dva přístroje najednou.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Kombinovaná pračka se sušičkou Haier HWD80-B14979-S patří do kategorie SLIM, neboť její hloubka je pouhých 46 cm, takže jí vmáčknete i do menší koupelny. Vzhledem k tomu, že je to spotřebič s předním plněním, může se horní plocha využít například pro odkládání pracích prostředků.

Je dobré zmínit, že má vskutku velkou váhu a to 75 kilogramů. S ohledem na váhu a pogumované nožky, kterými disponuje, stojí na svém místě jako přikovaná a nehne se ani když běží cyklus ždímání. Klasikou je bílý design doplněný černými prvky.

Zřejmě nejvýraznějším černým prvkem je velkokapacitní buben s kapacitou až na 8 kg špinavého prádla, přičemž kapacita na sušení je 5 kg. Jeho šířka je 52,5 cm a lépe se tak pracuje s prádlem, navíc má během praní i sušení mnohem více prostoru a je tak dosaženo efektivnějších výsledků. Elegantní design podtrhuje černý panel s LED displejem v horní části přední strany.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Inovativní technologie I-Refresh hravě odstraní z prádla veškeré pachy, alergeny i jemný prach, navíc snižuje pomačkání a změkčuje tkaniny.

Funkce Smart Dual Spray na konci každého cyklu pračku vyčistí a s pomocí antibakteriální ochrany ABT bude spotřebič udržovat v naprosté čistotě, bez nežádoucích plísní a bakterií. Výhodou je, že se tak vyčistí i zásuvka na prací prostředky a těsnění dveří. Nikde se nebude nic zbytečně usazovat.

Buben pračky má speciální polštářky, které zacházejí s prádlem s maximální opatrností a to i při maximální rychlosti odstřeďování, která činí až 1 400 otáček za minutu. Odložený start umožňuje nastavení cyklu praní na kteroukoliv hodinu.

Nechybí ani osvětlení bubnu a rovněž funkce Fuzzy Logic. S tímto systémem je prádlo zváženo a na základě toho pak upravena spotřeba vody, elektrické energie i prací prostředek.

zpět k obsahu ↑

Příslušenství

Kromě klasického vybavení, které bývá součástí balení je možné dokoupit různé další příslušenství. Vedle přívodní a odvodní hadice jsou to tlumící nohy, změkčovače vody, ale také různé čistící prostředky a podobně.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Haier
Způsob plnění:přední
Maximální náplň pračky:8 kg
Počet otáček:1400 ot./min
Hlučnost při odstřeďování:72 dB
Časová předvolba max.:24 h
Hmotnost:75 kg
Maximální náplň sušičky:5 kg
Počet programů:14
Energetická třída:A
Spotřeba vody:44 l
Regulace spotřeby vody:ano
Šířka:59,5 cm
Hloubka:46 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:54 l
Třída účinnosti odstřeďování:B
Energetická třída účinnosti praní a sušení:D
Odložený start:ano
Displej:ano
Dětská pojistka:ano
Parní praní:ano
Sprchování prádla:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Na závěr lze říci, že má pračka se sušičkou Haier HWD80-B14979-S spoustu vychytávek, díky kterým se těší velké oblibě. Pracuje rychle a efektivně, sama si očistí vnitřní prostor bubnu, skvěle pere i suší, takže dosahuje skvělých výsledků. Za nás dáváme rozhodně jeden palec nahoru. Možná se někomu bude zdát zbytečně drahá, ale to vám vrátí bezchybným fungováním. Její pořizovací cena se pohybuje v rozmezí od 15 800 do 18 000 korun.

Design
8.0
Ovládání
8.0
Údržba
8.0
KLADY
 • design
 • poměrně tichá
 • snadné ovládání
 • dobře pere a suší
ZÁPORY
 • tmavé průhledové sklo (špatně vidět dovnitř)
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz