Pračky Amica

Pračky Amica patří k levnějším modelům, ale i tak mají co nabídnout. Disponují spoustou užitečných funkcí i dostatečnou kapacitou bubnu, která je do 9 kg. Mají elegantní design, jednoduché rysy a kvalitní provedení.

Pokud jde o otáčky, ty dosahují až 1 200 za jednu minutu. Tato značka zároveň nabízí vynikající praní za pomoci páry SteamTouch, takže oblečení nebude nikdy zmačkané, ale naopak dokonale čisté, měkoučké a voňavé. Hlasitost se pohybuje kolem 80 dB při odstřeďování, během praní zhruba do 65 dB.

Všechny pračky Amica

Samočištění bubnu

U praček Amica najdete funkci Samočištění bubnu, díky čemuž bude neustále udržován v čistotě a pravidelně zbavován nebezpečných hub, plísní, bakterií i alergenů.

Pomocí této funkce budete mít jistotu, že prádlo bude svěží a bezpečné pro nošení. Kdo má doma alergika nebo děti, pro toho je tato značka jasná volba.

Program košile

Tento program je určen nejen pro ty, kdo nosí košile, ale i jemné halenky. Tento typ prádla si potrpí na hodně šetrné a výjimečné zacházení. Optimální nastavení účinně, ale bezpečně odstraní veškeré nečistoty, aniž by došlo k sebemenšímu poškození vláken.

Předem plněné pračky

Mají dostatečnou kapacitu, přijatelnou spotřebu vody i elektrické energie, ale také hlučnost, kterou v klidu přežijete.
Výhodou jsou užitečné funkce, ale i praktické vychytávky, jako je dětská pojistka nebo zvukový signál, který vás upozorní, že skončil vámi zvolený prací cyklus. Pro malé koupelny, kde bojujete skutečně o každý centimetr místa jsou v nabídce rovněž úzké pračky.

O značce Amica

Původně se společnost, která byla založena v roce 1901 jmenovala Gram, přičemž továrna na výrobu spotřebičů spatřila světlo světa roku 1945. Značka Amica se objevila až v roce 1992.

Přestože se společnost původně specializovala na plynové a uhelné sporáky, později přešla i na jiné domácí spotřebiče. Výroba praček začala v roce 2000 a vyrábí se dodnes. Dnes se Amica řadí k oblíbeným výrobcům, stejně jako jiné značky, které na trhu existují.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (63 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo