Pračky Amica

Pračky Amica patří k levnějším modelům, ale i tak mají co nabídnout. Disponují spoustou užitečných funkcí i dostatečnou kapacitou bubnu, která je do 9 kg. Mají elegantní design, jednoduché rysy a kvalitní provedení.

Pokud jde o otáčky, ty dosahují až 1 200 za jednu minutu. Tato značka zároveň nabízí vynikající praní za pomoci páry SteamTouch, takže oblečení nebude nikdy zmačkané, ale naopak dokonale čisté, měkoučké a voňavé. Hlasitost se pohybuje kolem 80 dB při odstřeďování, během praní zhruba do 65 dB.

Všechny pračky Amica

Samočištění bubnu

U praček Amica najdete funkci Samočištění bubnu, díky čemuž bude neustále udržován v čistotě a pravidelně zbavován nebezpečných hub, plísní, bakterií i alergenů.

Pomocí této funkce budete mít jistotu, že prádlo bude svěží a bezpečné pro nošení. Kdo má doma alergika nebo děti, pro toho je tato značka jasná volba.

Program košile

Tento program je určen nejen pro ty, kdo nosí košile, ale i jemné halenky. Tento typ prádla si potrpí na hodně šetrné a výjimečné zacházení. Optimální nastavení účinně, ale bezpečně odstraní veškeré nečistoty, aniž by došlo k sebemenšímu poškození vláken.

Předem plněné pračky

Mají dostatečnou kapacitu, přijatelnou spotřebu vody i elektrické energie, ale také hlučnost, kterou v klidu přežijete.
Výhodou jsou užitečné funkce, ale i praktické vychytávky, jako je dětská pojistka nebo zvukový signál, který vás upozorní, že skončil vámi zvolený prací cyklus. Pro malé koupelny, kde bojujete skutečně o každý centimetr místa jsou v nabídce rovněž úzké pračky.

O značce Amica

Původně se společnost, která byla založena v roce 1901 jmenovala Gram, přičemž továrna na výrobu spotřebičů spatřila světlo světa roku 1945. Značka Amica se objevila až v roce 1992.

Přestože se společnost původně specializovala na plynové a uhelné sporáky, později přešla i na jiné domácí spotřebiče. Výroba praček začala v roce 2000 a vyrábí se dodnes. Dnes se Amica řadí k oblíbeným výrobcům, stejně jako jiné značky, které na trhu existují.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo