Pračky Amica

Pračky Amica patří k levnějším modelům, ale i tak mají co nabídnout. Disponují spoustou užitečných funkcí i dostatečnou kapacitou bubnu, která je do 9 kg. Mají elegantní design, jednoduché rysy a kvalitní provedení.

Pokud jde o otáčky, ty dosahují až 1 200 za jednu minutu. Tato značka zároveň nabízí vynikající praní za pomoci páry SteamTouch, takže oblečení nebude nikdy zmačkané, ale naopak dokonale čisté, měkoučké a voňavé. Hlasitost se pohybuje kolem 80 dB při odstřeďování, během praní zhruba do 65 dB.

Všechny pračky Amica

Samočištění bubnu

U praček Amica najdete funkci Samočištění bubnu, díky čemuž bude neustále udržován v čistotě a pravidelně zbavován nebezpečných hub, plísní, bakterií i alergenů.

Pomocí této funkce budete mít jistotu, že prádlo bude svěží a bezpečné pro nošení. Kdo má doma alergika nebo děti, pro toho je tato značka jasná volba.

Program košile

Tento program je určen nejen pro ty, kdo nosí košile, ale i jemné halenky. Tento typ prádla si potrpí na hodně šetrné a výjimečné zacházení. Optimální nastavení účinně, ale bezpečně odstraní veškeré nečistoty, aniž by došlo k sebemenšímu poškození vláken.

Předem plněné pračky

Mají dostatečnou kapacitu, přijatelnou spotřebu vody i elektrické energie, ale také hlučnost, kterou v klidu přežijete.
Výhodou jsou užitečné funkce, ale i praktické vychytávky, jako je dětská pojistka nebo zvukový signál, který vás upozorní, že skončil vámi zvolený prací cyklus. Pro malé koupelny, kde bojujete skutečně o každý centimetr místa jsou v nabídce rovněž úzké pračky.

O značce Amica

Původně se společnost, která byla založena v roce 1901 jmenovala Gram, přičemž továrna na výrobu spotřebičů spatřila světlo světa roku 1945. Značka Amica se objevila až v roce 1992.

Přestože se společnost původně specializovala na plynové a uhelné sporáky, později přešla i na jiné domácí spotřebiče např. (sušičky prádla). Výroba praček začala v roce 2000 a vyrábí se dodnes. Dnes se Amica řadí k oblíbeným výrobcům, stejně jako jiné značky, které na trhu existují.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Od značky Amica jsme měli sporák a nikdy s ním nebyl problém, tak jsem si říkala, že zkusíme i pračku. Musím uznat, že i přes počáteční obavy jsem spokojená, protože moc dobře pere, prádlo je čisté, voňavé a nedělá zbytečný rámus. Za mě rozhodně mohu tuto značku doporučit dál.

Přidat komentář

Recenzer
Logo