Sušičky prádla Amica

Sušičky prádla Amica nemají sice na trhu tak hojné zastoupení modelů, ale i tak mají co nabídnout. Na první pohled zaujmou velmi elegantním a zcela charakteristickým designem, který zapadne do jakékoliv domácnosti, bez ohledu na to, jestli je moderní či tradiční.

Všechny sušičky Amica

Nejlepší sušičky prádla Amica

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty.

Pořadí Název Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Amica SUPS 711 W 10 550 Kč Zobrazit Alza.cz
2. AMICA SUPF 911 BW 7 990 Kč Zobrazit Mall.cz
3. AMICA SUPF 811 BW 7 649 Kč Zobrazit Alza.cz

Ve většině případů disponují sušičky prádla Amica 15 programy a jejich hlučnost je 65 dB. Výhodou jsou i některé funkce, například proti pomačkání, která se hodí zejména tehdy, pokud nemáte čas vyndat prádlo ze sušičky ihned po dokončení sušení.

Díky funkci AntiCrease může zůstat v bubnu klidně až 2 hodiny, aniž by došlo k pomačkání. Principem této funkce je, že se buben vždy po 10 minutách roztočí, oblečení se provzdušní a nehrozí tak vznik nežádoucích záhybů a tím pomačkání prádla.

Na výběr máte také tři úrovně sušení a lze také přizpůsobit vlastnosti všech sušených druhů tkanin přesně podle potřeby. Zajímavý je rovněž senzor sušení, který oceníte ve chvíli, když se vám povedlo omylem nastavit nesprávnou teplotu sušení.

Speciální senzory vlhkosti a teploty totiž umí samostatně a zcela automaticky nastavit ideální teplotu a čas podle typu oblečení a jeho vlhkosti. Díky tomu bude o veškeré prádlo postaráno s maximální péčí a nehrozí tak jeho znehodnocení nevhodně zvolenou teplotou. Sušičky prádla Amica disponují také odloženým startem, dětskou pojistkou, osvětlením bubnu a praktickým LED displejem.

O značce Amica

Původně se společnost, která byla založena v roce 1901, jmenovala Gram, přičemž továrna na výrobu spotřebičů spatřila světlo světa roku 1945. Značka Amica se objevila až v roce 1992.

Přestože se společnost původně specializovala na plynové a uhelné sporáky, později přešla i na jiné domácí spotřebiče. Dnes se Amica řadí k oblíbeným výrobcům, stejně jako jiné značky, které na trhu existují. Kromě sušiček prádla, nabízí tato značka rovněž pračky.

Sušičky prádla Amica můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Mám doma momentálně Amica SUPS 711 W, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. Nerada bych zase hned kupovala jinou. Má s ní někdo zkušenost?

Přidat komentář

Recenzer
Logo