Candy Aquamatic 1042 D1

Malá, ale šikovná, přesně tak by se dala charakterizovat automatická předem plněná pračka Candy Aquamatic 1042 D1, která patří mezi opravdové prcky. Pravdou je, že na trhu není moc takových praček, u kterých by byla kapacita bubnu o objemu 30 litrů pouhé 4 kilogramy prádla, což je ideální volba pro jednotlivce či dvojice, kteří nemají tolik prádla jako velká a početná rodina.

Díky kompaktním rozměrům (šířka 51 cm a hloubce 45 cm), se Candy Aquamatic 1042 D1 hravě vmáčkne i do těch nejmenších panelákových koupelen, případně je vhodná na chatu či chalupu. Vzhledem ke klasické bílé barvě a modernímu designu se hodí do jakéhokoliv interiéru, bez ohledu na to, v jakém stylu je zařízen.

Ačkoliv se tak vůbec netváří, patří pračka Candy Aquamatic 1042 D1 do energetické třídy A+ s roční spotřebou elektrické energie ve výši 141 kWh a spotřebou vody 6 400 litrů za rok. Pokud jde hlučnost, tak během praní nepřesahuje hodnotu 56 dB.

V průběhu odstřeďování pak dosahuje maximálně 78 dB. Účinnost pracího výkonu spadá do třídy A, zatímco u odstřeďování je to třída C. Pračka Candy Aquamatic 1042 D1 dosahuje nejvyšších otáček v podobě 1 000 otáček.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Předem plněná automatická pračka Candy Aquamatic 1042 D1 má k dispozici celkem 16 programů, včetně Ručního praní, Rychloprogramu 14, 30 a 59 minut, ale také ECO MIX 20°C. Nechybí oblíbená technologie FuzzyLogic , která je schopná regulovat spotřebu vody podle aktuální náplně bubnu, díky čemuž je možné ušetřit i tehdy, pokud se rozhodnete prát jen s poloviční náplní. Dokonce i spotřeba vody bude nižší.

Skvělá je funkce AquaPlus, ta je zcela nepostradatelná pro svou šetrnost zejména při praní spodního i dětského prádla. Prádlo je vypráno s maximální šetrností, protože se během cyklu tolik neodírá o stěny bubnu. Pračku ovládáte klasickým otočným ovladačem, který usnadňuje ovládání, zatímco přehled o chodu pračky získáte díky přehlednému 2D displeji.

Samozřejmostí, která pračce Candy Aquamatic 1042 D1 chybí, je dětská pojistka a zvukový signál, jež běžně upozorňuje na to, že prací cyklus skončil. Dobré je, že uživatelé, kteří o tento zvukový signál nestojí, jej můžou u některých praček vypnout, takže spoustě z vás rozhodně jeho nepřítomnost chybět nebude. Funkce odloženého startu umožňuje nastavení času praní na nejlépe vyhovující dobu, například když budete v práci.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:4 kg
Hlučnost:56 dB
Hlučnost při odstřeďování:78 dB
Počet otáček:1 000
Hmotnost:49 kg
Počet programů:16
Energetická třída:A+
Příkon:1300 W
Spotřeba el. energie:141 kWh
Šířka:51 cm
Hloubka:45 cm
Výška:70 cm
Objem bubnu:42 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - Candy Aquamatic 1042 D1

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Candy Aquamatic 1042 D1

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Přestože je předem plněná pračka Candy Aquamatic 1042 D1 svými kompaktními rozměry zařazena mezi mrňavé pračky, rozhodně má co nabídnout. Tím, že je malá, vejde se prakticky všude a hodí se do všech domácností. Nabízí vynikající poměr cena/kvalita a je ideální pro jednotlivce i dvojice. Nemá sice extra výbavu, ale i tak si své odpracuje na výbornou. Rozhodně byste měli tento model srovnat se spotřebičem jiného výrobce, například Beko WTE 6511 BO.

9Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
9
9.2Hodnocení uživatelů
Design
9.3
Ovládání
8.9
Údržba
9.4
KLADY
 • rozměry
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
 • vhodná i pro dva lidi
ZÁPORY
 • design
 • nepřehledný návod
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce Candy najdete na stránce výrobce.

Zmiňovaný model je možné zakoupit v těchto obchodech: Eva.cz a další

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Vít 2.6.2021 v 19:57
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tuhle pračku máme sice doma krátce, ale zatím funguje, jak má.

  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Ivana 14.8.2021 v 17:37
  3.3
  Design
  100
  Ovládání
  0
  Údržba
  100

  Tento výrobek už bych nekoupila, je vhodný pouze jako doplněk do koupelny, bohužel zavazející doplněk, nikoli funkční.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz