Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC

Automatická předem plněná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC vyniká svou úspornost šetrností, inteligencí i vynikajícími výsledky praní, za což vděčí těm nejmodernějším technologiím, jež spolehlivě zajistí dokonalou péči o jakékoliv prádlo.

Do bubnu se vejde až 8 kilogramů špinavého prádla, takže se spotřebič hodí pro velkou domácnost, čemuž jsou přizpůsobena i velká XXL dvířka umožňující pohodlné vkládání i vyndávání prádla s maximálním komfortem.

Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC spadá do nejúspornější energetické třídy A+++ s roční spotřebou elektrické energie 190 kWh. Odhadovaná spotřeba vody za jeden rok činí 9 999 litrů. Počet otáček dosahuje až 1 200 za minutu. Účinnost pracího výkonu je třídy A, zatímco účinností odstřeďování patří do třídy B. Hlučnost během praní nepřesahuje 58 dB, v případě odstřeďování je to maximálně 79 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC má skutečně co nabídnou, ať už jde o funkce, programy či technologie. K dispozici budete mít celkem 15 programů, včetně tzv. Rychlého programu. Nechybí dětská pojistka, možnost odloženého startu, což je výhoda, pokud chcete nastavit čas praní na určitou dobu, například když nejste doma a rádi byste, aby prací cyklus skončil předtím, než dorazíte domu a vy už pak prádlo jen vyndáte a buď pověsíte, nebo vložíte do sušičky.

Vše, co se v pračce odehrává, je možné kontrolovat na přehledném displeji. K největším výhodám pračky Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC patří jednoznačně šetrná péče, s jakou je o prádlo v bubnu postaráno.

Funkce SensiCare dokonce umí přizpůsobit prací program aktuální náplni bubnu a to tak, že automaticky upraví čas potřebný pro praní, ale také spotřebu elektrické energie i vody. S touto vychytávkou máte jistotu, že bude prádlo čisté a ještě ušetříte trochu té energie.

Funkce Eco TimeManager je vhodná pro ty uživatele, kteří si vše rádi nastavují po svém. Snadno si tak zvolíte délku pracího cyklu podle vámi požadovaných preferencí. Účinnost praní se nijak nemění, takže se můžete spolehnout, že prádlo vyjmete z bubnu vždy čisté a svěží. Samozřejmostí je protipěnový systém, ochrana proti vytopení i dětská pojistka.

Parametry

Výrobce: Electrolux
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 8 kg
Hlučnost: 58 dB
Hlučnost při odstřeďování: 79 dB
Počet otáček: 1 200
Hmotnost: 78.5 kg
Počet programů: 15
Energetická třída: A+++
Příkon: 2 200 W
Spotřeba el. energie: 190 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 57,6 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 53 l
Aqua Stop: ne
Program pro hedvábí: ano
Program pro outdoor: ano
Český panel: ano
Odložený start: ano
Displej: ano

Fotografie

Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC

Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC

Vývoj ceny

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Můžeme s jistotou říci, že pokud se rozhodnete pořídit pračku Electrolux PerfectCare 700 EW6F528SC, nemůžete nikdy šlápnout vedle. Nejvíce potěší velká dvířka pro snadnou manipulaci s prádlem. Ovládání je jednoduché, programová nabídka dostačující a výsledky praní vynikající. Spotřeba je rovněž vyhovující, stejně jako zajímavé funkce pro komfortní nastavení jednotlivých pracích cyklů. Přesto není od věci, když se podíváte na recenzi jiné pračky a to Electrolux PerfectCare 700 EW7W4684W, která je od stejného výrobce, ale přesto se může v něčem lišit.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8.5
8.6Hodnocení čtenářů
Design
9
Ovládání
9
Údržba
8
Klady
 • velký buben
 • velký vkládací prostor
 • rychlý program na 15 min
 • pračka prádlo zváží a upraví program a vodu podle potřeby
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této pračce najdete na oficiální stránce výrobce. Nakoupit ji můžete i v e-shopu Datart.cz.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Reply
  Kristýna Rambousková 26.4.2020 v 21:40
  4.3
  Design
  90
  Ovládání
  90
  Údržba
  80

  Tento typ pračky si velice pochvaluji.

  Klady: spokojenost úsporná cena
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo