Vysavače Concept

Vysavače Concept patří k praktickým a velmi efektivním pomocníkům při úklidu domácnosti. Ostatně čisté podlahy, ať už máte koberce či jakoukoliv tvrdou, je základním kamenem každého domova.

Všechny vysavače Concept

Tyčové vysavače Concept

Pokud si potrpíte na rychlý, efektivní a jednoduchý úklid podlah, pak jsou pro vás tyčové vysavače Concept tím pravým. Mají nízkou hmotnost, dobře se skladují a manipulace s nimi je maximálně snadná a bezproblémová.

Vzhledem k tomu, že jsou vybaveny ruční odnímatelnou jednotkou, kterou je možné jednoduše použít na hůře dostupných místech, ale i pro odklizení drobečků ze stolu nebo na úklid interiéru vašeho vozu.

Některé modely jsou schopné vysát i vytřít současně, takže vám bude úklid trvat o 50 % méně času. Na své si přijdou také majitelé chlupatých domácích mazlíčků, pro které jsou připraveny modely disponující speciálními kartáči, přímo určenými pro úklid zvířecí srsti.

Antibakteriální UVC hubice je zase vhodná pro alergiky a rodiny, kde jsou malé děti. Tato špičková hubice totiž dokáže v průběhu vysávání zničit bakterie, mikroorganismy, roztoče i plísně.

Nejlépe hodnocené tyčové vysavače

 1. Tyčový vysavač VP6020
 2. Tyčový vysavač VP6200
 3. Tyčový vysavač VP4150
 4. Tyčový vysavač VP4080
 5. Tyčový vysavač VP4136

Sáčkové a bezsáčkové vysavače Concept

Tito univerzální pomocníci uklidí vaše podlahy na výbornou a vůbec se u toho nezapotí. Pokud jste si nevybrali robotický či tyčový, tyto si určitě zamilujete. Na výběr jsou jak klasické sáčkové, tak bezsáčkové vysavače, kterým říkáme tzv. cyklonové.

Jestli mají tyto vysavače Concept něco společné, pak je to rozhodně špičkový sací výkon, minimální spotřeba elektrické energie a vysoce kvalitní filtrace. To je pozitivní informace pro astmaticky a alergiky.

Mají dost bohatou nabídku příslušenství, díky čemuž poskytují univerzální služby pro každou domácnost a vůbec neřeší, jaký typ podlahy doma máte. Nezaleknou se dokonce ani koberců. Nechybí modely speciálně vyrobené pro domácnosti se zvířaty, spolu se speciálními kartáči a jinými nástavci, například na čalounění.

Mezi příslušenstvím najdete také speciální kartáč, který hravě likviduje zvířecí chlupy z koberců i čalounění. Perfektní je také nástavec na ošetření kůře a srsti domácích mazlíčků.

Nejlépe hodnocené sáčkové a bezsáčkové vysavače Concept

 1. Bezsáčkový vysavač RADICAL Animal 800 W Concept VP5243
 2. Sáčkový vysavač Trooper Concept VP8091
 3. Bezsáčkový vysavač Furious Animal 800 W Concept VP5151
 4. Sáčkový vysavač Groovy home Concept VP8337
 5. Sáčkový vysavač Concept VP8033
 6. Sáčkový vysavač Refresh Animal Concept VP8223
 7. Sáčkový vysavač Bello 700 W Concept VP8350

O značce Concept

Společnost Concept byla založena v roce 1991. Jejím zakladatelem je Jindřich Valenta, který je zároveň i vlastníkem samostatné značky elektrospotřebičů Concept. Původně totiž firma fungovala jako distributor elektrospotřebičů, které sem dovážela z Německa pod jménem ELKO.

Ve stejném roce otevírá v Chocni úplně první zcela soukromou prodejnu, kde nabízí domácí spotřebiče. Netrvalo dlouho a již o 4 roky později, tedy roku 1995 představuje značka Concept svůj první ruční šlehač, který byl vyroben v Německu.

Na trhu se objevuje jako Concept 100 Plus. Dokonce dochází k otevření/založení první pobočky na Slovensku, a to konkrétně v Trenčíně. Postupně se nabídka spotřebičů začíná rozšiřovat a v roce 2001 bylo možné pořídit pod značkou Concept rychlovarnou konvici, konvektor, vlasovou techniku, ale také první vysavače.

Dá se říci, že společnost Concept rozhodně nezahálí a neustále se řítí kupředu. To je také důvod, proč došlo k postavení a slavnostnímu otevření špičkového moderního logistického centra v Chocni, k čemuž došlo v roce 2003.

Hned o rok později se otevřely dveře nové polské pobočky ve Wroclavi. Čtyři roky poté, tedy roku 2008, spatří světlo světa vestavné spotřebiče, mezi nimiž byly sporáky, myčky nádobí i lednice. Jindřich Valenta dobře ví, co taková česká domácnost potřebuje a jaký spotřebiče se hodí do české kuchyně.

Takže když v roce 2015 přinesla značka Concept na trh oblíbené americké lednice, byly špičkově vyladěné a přizpůsobené potřebám a celkové koncepci české rodiny. Netrvalo dlouho a přišla i první zkušenost v rámci televize, k čemuž došlo v roce 2016.

V roce 2017 byla uvedena designová linie Black, White a Sinfonia, díky nimž došlo k propojení malých a velkých domácích spotřebičů. V stejném roce získal šnekový odšťavňovač LO7065 od Conceptu vysoce prestižní ocenění na serveru Heuréka, a to Produkt roku 2017. To samé i v roce 2018 a 2019.

Samozřejmě, že se čekalo i na robotické vysavače, které dorazily v roce 2019 a ještě ten samý rok došlo ke spuštění aplikace Concept Vaření. Ta umožňuje vyhledat si spoustu receptů určených speciálně pro použití s výrobky Concept.

Rok 2020 přinesl ocenění společnosti Czechdesign pro designovou linii Titania i rozšíření sortimentu na kuchyňské dřezy a dřezové baterie. Samotné výrobky jsou pod značkou Concept vyráběny v Turecku, Polsku, Číně, ale také v Itálii.

Přestože Concept není odpovědný za jejich vývoj, ovlivňuje design každého výrobku, druh použitého materiálu a mnoho dalších zásadních faktorů.

Vysavače můžete Concept nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Provysavace.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Vysavače Concept mám rád, protože dobře pracují. Máme od této značky už druhý a maximální spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo