DPD

DPD je předním poskytovatelem přepravních služeb jak v ČR, tak i Evropě. Zákazníkům nabízí doručení zásilek domů, do firem i 80 odběrných míst (ParcelShop). Poskytuje služby vnitrostátní i mezínárodní přepravy – ty se vyznačují vysokou přidanou hodnotou a spolehlivým doručením.

Logo DPD

Představení přepravce

Na českém trhu e-commerce upravuje soje služby potřebám e-shopů a jejich zákazníků. Mezi prvními zavedla možnost platby dobírky platební kartou, dále nabízí automatizované upřesnění času doručení nebo měří spokojenost koncových příjemců zásilek s poskytnutými službami.

Společnost DPD věří, že doručování zásilek může přinášet radost.

V roce 2017 spustila službu DPD ParcelShop, kdy rozšířila svoje portfolio služeb o doručení do 80 odběrných míst. Společnost je velice aktivní na poli e-commerce. Je členem asociace ADMEZ a pro své klienty vydává magazín E-trend. Ten nabízí spolehlivé tipy pro e-shopy.

DPD auto kurýra

Přepravní služba DPD

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

 • DPD Classic
 • DPD Private
 • DPD Pickup
 • DPD Express 10:00
 • DPD Express 12:00
 • DPD Express 18:00
 • DPD Private Večerní doručení
 • DPD ParcelShop

Ceník služeb (základní ceny a příplatky)

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Zákaznická podpora
 • Telefon: +420 225 373 373 (Infolinka/hotline a reklamace Po – Pá 7:00 – 19:00)
 • Email: info@dpd.cz
 • Centrála: Direct Parcel Distribution CZ s. r. o., Modletice 135, 251 01 Říčany u Prahy, IČ: 61329266, DIČ: CZ61329266
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

7.5 Hodnocení

7.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
7
2.8Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.3
Jednání se zákazníkem
2.3
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

262 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Eva Zedníčková 20.12.2018 v 16:14
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Jsem velmi zklamaná z této služby. Za doručovací služby jsem zaplatila kolem 600kč, protože jsem potřebovala balíček opravdu rychle. Ale když už si za službu zaplatím tak předpokládám že se mi budou snažit domu balík doručit..viděla jsem na GPS že řidič je v mé ulici a okamžitě zamítá zásilku s tím, že se mi nedovolal. Absolutní lež to byla…já jsem mu zpětně volala a on na mě hulákal že už do mé ulice nejede a ať si koukám vyšlápnout kopec. To jsem byla už vytočená a aby si udělal pojistku před šéfem tak se mi jakoby pokoušel dovolat 5krát tím že rychle vytočil mé číslo a zavěsil..takže zpětná vazba pro Vás..přeji Vám aby jste lépe fungovali a tyto věci se již nestávali!

  KLADY: Nejsou žádné
  ZÁPORY: Již jsem zmínila
  (54) (7)You have already voted this
 2. Reagovat
  Miróš 15.2.2019 v 12:12
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes mi byl doručován balík službou DPD,nadmíru jsem spokojen,už včera a zhruba před týdnem mi také tahle služba doručovala zásilku,vždy veliká spokojenost!Pokaždé mi balík doručavala mladá slečna nebo mladá paní,nelze nic jiného než poděkovat za dobrou práci a milý úsměv kurýrky.Už jsem četl nějaké špatné recenze proto reaguji,já mám asi na kurýra štěstí,za mně prostě nejlepší hodnocení!

  KLADY: Rychlost,komunikace,slušné vystupování!
  ZÁPORY: Nic
  (6) (23)You have already voted this
 3. Reagovat
  Lenka 22.2.2019 v 11:17

  Neskutečná společnost. 14 dní se s balíčkem nic neděje a po mé urgenci mi sdělí, že balíček nedoručí a mám si zajet do 30 km vzdáleného depa.
  DPD již nikdy více.

  • Reagovat
   Vychodilova 9.9.2019 v 21:59

   Naprosto stejna zkusenost.

   • Reagovat
    Jana 26.11.2019 v 5:22

    Presne tak. DPD nikdy vic.

  • Reagovat
   El 9.7.2019 v 10:08

   Naprosto souhlasim

 4. Reagovat
  Martin 29.3.2019 v 11:41

  Doufám, že LA Poste vezme mou radu vážně a najde si někoho jiného na spolupráci v ČR.
  Jen díky České poště, která mi poradila, že La Poste spolupracuje s DPD, bych nikdy zásilku z Francie nedostal. Pak jsem musel potupně čekat 15 minut na zákaznické lince, než mi arogantní baba řekla, že nemám označený zvonek a zásilka se vrací zpět. Nevím, nač je zvonek, když jako normální člověk pracuji v době, když oni doručují jen během dne. Taky nechápu, proč nenechali vzkaz ve schránce, která je volně přístupná z ulice. Nakonec jsem se vymohl dodání na jinou adresu a zavolání předem. Co myslíte? Zavolali? Ne.
  Je to katastrofa a vyhýbám se jim, jak to jen jde.

  • Reagovat
   Milan 19.12.2019 v 9:22

   Touto přepravní společností už nikdy více dnes je to po 4 co jsem volal na zákaznickou linku s požadavkem , proč je stále balíček v depu a nic se sním neděje. Každý den co jsem volal jsem poslouchal pí….ny tipu (nechápu co tam kolegyně zadávala , ale tady chybí tohle a pak zase tamto……) ne web : sledování zásilky se mění pouze datum s textem (PŘÍJEMCE SI ZMĚNIL TERMÍN DORUČENÍ ) neměnil jsem ani jednou…

   Doporučuji se této společnosti vyhnout.
   Těm , kteří jsou spokojeni od srdce závidím , protože jsem po druhé zkusil DPD a vždy nějaký problém!!!

   • Reagovat
    Hana 2.1.2020 v 14:19

    S přepravní společností DPD má velmi negativní zkušenost. Od 17.12.2019 čekám dosud na balík, ale marně. Pořád odsouvají dodání zásilky a není možno telefonicky nebo písemně balík urgovat, protože mají na telefonu a v emailu jenom plechové huby!!!!!! Od této společnosti již nic nebrat, protože za 25 let jejich fungování se ještě asi nenaučili dodat zásilku????

  • Reagovat
   Luděk 19.10.2019 v 16:36

   Ale ti kurýři také pracují jako normální lidé, tak co jste čekala ? Že kurýr bude jezdit do půlnoci, aby vás mohl obsloužit, až přijdete z práce ?
   Dostávám průměrně jeden balíček týdně a vím jak kurýr pracuje, on se opravdu nefláká. Pokud balíček chci, tak buď jsem doma, nebo si ho nechám doručit do práce. Stačí u toho přemýšlet a ne jen brblat, že jsem neschopná si zajistit převzetí balíčku.

 5. Reagovat
  E 5.4.2019 v 14:14

  Asi 3x mi nepřišli různé zásilky, nelze najít naší adresu, pak je ale zvláštní, že ji najdou jiní dopravci. S dpd mám akorát více zařizování, balíčky chodí pozdě. Připadá mi jako řešení když nemůžu najít adresu zvednout telefon a zavolat, jenže to se zřejmě niko neobtěžuje. Na kontaktním tel. čísle samozřejmě automat, který mě slušně pošle do háje. Když nemusím, nevybírám dpd.

 6. Reagovat
  Honza 5.4.2019 v 17:44

  Otřesná společnost. Napsali mi, že z jejich provozních důvodů nelze doručit do výdejního místa ani nikam jinam a po mé urgenci mi sdělí, že balíček nedoručí a mám si zajet do 70 km vzdáleného depa.
  DPD již nikdy více!!!

 7. Reagovat
  Janíček 15.4.2019 v 20:09
  2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  No kdyby nebylo řidiče ktery zavaží oblast kolem Dašic tak by jsme zasilku nedostali , protože někdo přeškrtl adresu a napsal uplně jinou adresu ktera byla minimalně o 3km jinde . Asi ten bl… skladník co ma ověřit adresu . Mělo to byt doručene minuly tyden a dostali jsme to až dnes . Podle mne za to ani řidiči nemužou ale v depu asi často hulí travku ,jinak si tom nedokažu vysvětlit . dostali info i po tel . a potom další tel na zakaznicke lince a stejně zpusobily problem řidiči . Pěkny bordel mají v depu ale jinak řidič super a chovaní pefektní . Takže ten ma velke Díky .

  (0) (1)You have already voted this
 8. Reagovat
  ANECOOP 24.4.2019 v 16:20
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Celkově jsme byli spokojeni, až na jednu maličkost… objednali jsme si čistič na koberce a pán si určitě musel všimnout, že neměl čisté boty a pěkně nám koberec pošlapal.. možná by nebylo od věci kdyby sám čistič rovnou použil když odcházel a viděl ty velké černé šlápoty na modrém koberci:)

  KLADY: rychlost dodání, jednání se zákazníkem
  (2) (7)You have already voted this
 9. Reagovat
  Michal 2.5.2019 v 16:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dostal jsem informace smskou i na email kdy mi zásilka přijde a v kolik hodin. Zásilka mi však vůbec nepřišla.
  Žádný telefonický kontakt, nic. Žádné upozornění co se stalo.
  A to měla zásilka původně přijít už včera. Změnili mi termín na dnes a nic nepřišlo.
  Infolinka jen hlasový automat. Nic se nedozvíte a zaplatíte.
  Tohle by se nemělo stávat.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Zásilka dvakrát nepřišla. Žádná komunikace se společností, jen hlasový automat, přijdete o hodně peněz, nic se nedozvíte
  (12) (4)You have already voted this
 10. Reagovat
  Renata Plasgurová 6.5.2019 v 13:30

  Jsem zcela pobouřena jednáním pracovníka této společnosti, jeho neomaleným jednáním a způsoby. Řidič dovezl balíček, už v telefonu byl nepříjemný, několikrát mi zvýšeným hlasem zopakoval, že nemá čas (ten ale nemáme nikdo). Řekla jsem mu, že si budu na jeho chování stěžovat, na to balíček vzal a ujel s ním.
  Nechápu, jak si v dnešní době může někdo toto ke klientovi dovolit?

 11. Reagovat
  Honza 16.5.2019 v 16:24
  0.75
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dostal jsem balíček přelepený páskou, „Během přepravy došlo k poškození, vložen zápis o škodě“. Bohužel nebylo tam nic. Po třech týdnech informace ať to reklamuje odesílatel v Americe. Navíc si vzpomněli že manažer pobočky který balíček přelepil si pamatuje že byl vlastně v pořádku. Tak mám pěkné originální světlo na HD. No tak alespoň vím jak někoho otrávit, pošlu mu přes DPD a mám od něj pokoj navždy……

  KLADY: Vím jak se zbavit zákazníka.
  ZÁPORY: Zkusit se dovolat .........
  (5) (2)You have already voted this
 12. Reagovat
  Lucie Bradova 23.5.2019 v 13:45

  Nespokojenost

 13. Reagovat
  Edita uherkova 28.5.2019 v 8:39
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den, chtěla bych hodně pochválit řidiče , který jezdí v Karviné Mizerov a dne 27.5.2019 mi doručoval balík kolem 12 té hodiny. Bohužel jsem si neřekla o jméno,tak nemůžu chválit přímo. Ale tento řidič je velmi ochotný , příjemný, usměvavý . Takto si představuji jednání . Děkuji vám tímto pane řidiči za obrovskou ochotu . Jsem velice spokojená a doufám, že za svou skvěle odváděnou práci budete při nejmenším pochválen 😉

  KLADY: Úžasný pan řidič
  ZÁPORY: Žádné
  (1) (6)You have already voted this
 14. Reagovat
  Elena.sarova 29.5.2019 v 15:43
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  I když mne dodavatel i DPD služby několikrát ujistila, že kurýr bere hotovost i platební karty, když kurýr dorazil, řekl, že na této trase platební terminál nemá a já jsem musela běžet k bankomatu vybrat hotovost. Nevím, co má znamenat „na této trase“. To jsou Nové Butovice jako odlehlý ostrov ? V e-mailu od DPD je odkaz, na který vám nabízejí poslat dotazník spokojenosti. Týden ten odkaz nefungoval a pak, když jsem ho odklikla, napsali mi, že mne registrovali k odběru novinek ! Jsou to šmejdi.

  KLADY: Posílají e-mail, když kurýr vyráží a pak ještě kurýr posílá SMS.
  ZÁPORY: Přes všechna ujištění, že kurýr bere platební karty, nakonec řekl, že karty nebere, protože nemá terminál ! Zaslání dotazníku spokojenosti nefunguje.
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Luděk 19.10.2019 v 16:40

   V ranní sms vám chodí oznámení, jestli kurýr má, či nemá platební terminál a jestli si zasilatel přeje platbu kartou.

 15. Reagovat
  Richard 31.5.2019 v 13:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Totální tragedie, kurýr netáhlo. Doručení v domluvený čas selhalo, odvezl si zásilku zpět aniž by mi někdo zavolal nebo na mě zazvonil. Přeloženi doby doručení na naprosto nevhodnou dobu, pouze kdy se to hodí kurýrovi. Kvůli doručení větší zásilky jsem si vzal volno, abych na kurýra počkal, ten ale vůbec nedorazil a automaticky to přehodil na jindy. Zprávu napsat kurýrovi nešlo, telefon na něj uvedený není. Když jsem věc zkoušel řešit přes webou stránku, místo operátora je pouze chat s robotem, který není schopen reagovat. Na telefonu také bez operátora, pouze namluvená linka, která nic nevyřeší. V dnešní době technologií a komunikací naprostá tragedie. Rozhodně už jejich služby nikdy nevyužiji.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: pružnost, kvalita, flexibilta v domluvě
  (11) (0)You have already voted this
 16. Reagovat
  P. Jurcik 3.6.2019 v 17:27
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Na dvakrat nedorucili zasilku v terminu kdy jsem uvedl, ze jsem doma. Dal jsem i cislo kam volat, abych se pripadne dohodl rovnou s kuryrem. Kuryr misto toho zadal, ze jsem zasilku odmitl prevzit a dal ji k navratu odesilateli.

  (7) (0)You have already voted this
 17. Reagovat
  Radka 5.6.2019 v 16:13

  Naprostá katastrofa. Zásilku poškodili, reklamaci zamítli. Na stránkách mají uvedeno, že je zásilka pojištěna na 50000 i přesto reklamaci zamítli a škodu neuhradili. Jejich balíky při přepravě padají z metrové výšky, ale na to zákazníka nikdo neupozorní. Pokud nechcete mít poškozené zboží a zničené nervy, vyhněte se obloukem této společnosti. Služby otřesné, stejně jako Česká pošta. 😠

 18. Reagovat
  Nicol 6.6.2019 v 9:49
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Já jsem vždy s DPD službou spokojená :)) Možná mám jen štěstí,ale vždy vše bylo v pořádku. Defacto jinou službu už ani nepoužívám. Za mě kdokoli přijel byl rychlý, vstřícný a balíčky dovezli vždy včas. Kurýrů DPD je v ČR mnoho, ale můžu říct, že se mi nikdy zatím nestalo abych musela řešit nějaký problém :)

  KLADY: Super :)
  ZÁPORY: žádné
  (2) (3)You have already voted this
 19. Reagovat
  Bartůněk 6.6.2019 v 10:40
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Neustále otevírají cizí zásilky, balíčky poškozují často jen z principu – vnější krabice jsou poškozené, zdemolované, někdy do nich řežou nožem. Mám velké pochybnosti o duševním zdraví zaměstnanců DPD. V extrémním případě se může stát, že některý ze zaměstnanců se do balíčku vymočí, po otevření poškozené krabice na vás dýchne opar zkvašené moči.

  ZÁPORY: rozbalování a otevírání zásilek sekání, bodání a kuchání balíčků nožem poškozování zcela nového zboží z eshopu duševně nemocní lidé
  (7) (2)You have already voted this
 20. Reagovat
  Jakub Mraz 10.6.2019 v 17:36

  Pokud mám volbu, volím jiného kurýra. DPD to je risk, jestli to vůbec dojde.

 21. Reagovat
  Miluše 13.6.2019 v 17:38

  Dobrý den,musím Vám vyslovit pochvalu ohledně doručování balíků.Posílám pravidelně již cca 7 balík a nikdy jsem neměla problémy.posílám do Velké Británie a za 3 dny je balík na místě bez problémů.Budu využívat i nadále přesto že je to zdražené.Posílala jsem přes GLS ale nikdy více.Děkuji Vám a přeji hodně spokojených zákazníků.

 22. Reagovat
  Tomáš 14.6.2019 v 14:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tyden jsem čekal na balík a další půl rok čekám na omluvu za nedoruceni. Arogantní ko**ti v kanclu a deb**ové za volantem. To bych nevěřil že může existovat něco horšího než česká pošta…

  (6) (0)You have already voted this
 23. Reagovat
  Hodný 17.6.2019 v 14:59
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka nedoručena v avizovaném hodinovém rozmezí, čekal jsem na kurýra ještě 20 min. Za dalších 15 min. volá kurýr, že se zdržel bla bla bla. Nabídku doručení druhý den jsem odmítl, protože mi nezaručil čas doručení. Zase bych se musel podřídit a výsledek nejistý. Závěr : zaplatil jsem za službu, kterou jsem nedostal, takže DPD už nikdy!!!

  (0) (1)You have already voted this
 24. Reagovat
  Jakub D. 18.6.2019 v 8:14
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Nikdy jsem neměl problém. Skoro pravidelně nestíhám termín dodání doma, protože jsem v práci. Po telefonátu kurýrovi není problém balíček doručit do zaměstnání. Vždy pohodový přístup kurýra, i po složitém nahánění kdy jsem ho nestihl, dvakrát jsem měnil adresu, nikdy nebyl nijak nepříjemný a vyšel mi vstříc. Já můžu jedině doporučit.

  KLADY: vždy dobrá domluva s kurýrem flexibilita místa dodání rychlost
  ZÁPORY: nevím
  (0) (5)You have already voted this
 25. Reagovat
  Kamil 19.6.2019 v 11:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den, opět další špatná zkušenost. Je to už čtvrtá v pořadí. Nikdo nedá vědět, že se doručení zdrží. Nikdo nezavolá, když balík doručují. Dispečeři neví, kde se balík nachází. Každý z nich má jiné informace. Nakonec pro něj stejně musíte jet někam do Unhoště.
  Pokud chcete balík ztratit, rozhodně použijte DPD. ;)

  KLADY: NEJhorší poskytovatel přepravních služeb
  ZÁPORY: Nedoručení včas Neoznámení změny Neví, kde balík je
  (7) (0)You have already voted this
 26. Reagovat
  Michal 19.6.2019 v 12:39

  Pro mne zatím nejhorší přepravní služba jaká existuje.

 27. Reagovat
  Plzeň 21.6.2019 v 13:26

  Včera večer jsem obdržel zprávu o doručení balíčku s datem dnešního doručení. Dnes dopoledne mi volal jeden pán z depa, že balíček, nemá správnou adresu a proto ho nechal řidič na depu. Po telefonické kontrole jsme zjistili, že adresa je správná. Malý balíček spíše řidič zapomněl vzít sebou. Apeloval jsem, že balíček potřebuji opravdu dnes. Pán z depa řekl, že se pokusí (snaha z jeho strany) a ozve se zpět. Nyní po několika hodinách a po několika pokusech dovolat se na číslo, z kterého jsem byl kontaktován , samozřejmě marně, jsem volal na DPD linku, kde mi bylo vysvětleno, že se mohlo stát cokoliv, takže po 25 minutách čekání a následného rozhovoru jsem docílil pouze toho, že byl odeslán e-mail na depo. Informace žádné, balíček nikde. Hlavně že mají kontaktní údaje, podle kterých bylo možné vzniklou situaci vyřešit v podstatě během několika málo vteřin.

  Paní na infolince děkuji za spolupráci.

  DPD společnosti velice děkuji za NEDORUČENÍ zásilky, jejich eketivitu, schopnost řešení problémů, ochotu, komunikaci a dalšího, jako například s nedoručením spojené vícenáklady s nesplněním mé zásilky (OSVČ) a následně ušlého zisku.

  Děkuji

 28. Reagovat
  Jakub 24.6.2019 v 15:30

  Strašný přepravce, minimální komunikace, všechno hrozně dlouho trvá… pokud je možno apeluji na Vás, vyberte si jiného přepravce.

 29. Reagovat
  Lucie 25.6.2019 v 11:13

  S těmito služby sem nikdy neměla žádný problém, vždycky vše klasicky v pořádku. Až na momentální dobu, kdy sem si objednala balíček a zrovna vůbec nepřišel žádný email, sms nebo cokoliv jiného o doručení, jako chodívá. Kurýr balíček po prvním neúspěšném pokusu o doručení nechal na pickup místě, žádný druhý pokus na doručení, ale nepřišla žádná sms, na jakém místě je balíček uložen nebo pin pro vyzvednutí. Když už sme se dobrali toho, kde balíček je, chtějí po nás samozřejmě pin pro vyzvednutí, který nemáme, když sme neobdrželi žádnou sms zprávu. Katastrofa je ovšem dovolat se na linku, zkouším to už třetí den po sobě, volat, psát, volám tam vždycky tak půl hodiny asi pětkrát denně a nic. Přijde mi to uplně jako výsměch v dnešní době. Opravdu když se něco takovéhleho stane, řešit to s DPD je naprostá šílenost!!!

 30. Reagovat
  Petr 25.6.2019 v 13:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balíček doručován jednou v době, kdy nikdo nebyl doma. Po dohodě s řidičem o doručení ve stejný čas následující den mi byl balík doručován namísto odpoledne ráno, to asi aby byla jistota, že doma nikdo nebude. Po změně doručovací adresy a dne se s balíkem nic nestalo, balík nebyl ve změněný den vůbec doručován. Po 22ti minutách vytáčení infolinky mi slečna slíbila, že zavolá na depo a dá mi obratem vědět. Po dvou hodinách vzdávám, že balík někdy ještě uvidím.

  KLADY: vůbec žádný doporučuji, pokud máte extrémně nudný život a potřebujete zvednout krevní tlak/proběhnout se 30km do depa
  ZÁPORY: kvalita dopravce horší než u České Pošty
  (6) (0)You have already voted this
 31. Reagovat
  Jaromír 27.6.2019 v 11:27
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  + Rychlost a jednoduchost objednání, rychlos doručení.
  – Nemožnost si vybrat aspoň možnost dopoledního nebo odpoledního doručení, nemožnost kontaktu s kurýrem, velmi obtížný kontakt i DPD.

  KLADY: Rychlost a jednoduchost objednání, rychlos doručení.
  ZÁPORY: Nemožnost si vybrat aspoň možnost dopoledního nebo odpoledního doručení, nemožnost kontaktu s kurýrem, velmi obtížný kontakt i DPD.
  (0) (0)You have already voted this
 32. Reagovat
  Bandaska 4.7.2019 v 9:59
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zlatý PPL

  KLADY: - nevím
  ZÁPORY: - rychlost doručení
  (2) (0)You have already voted this
 33. Reagovat
  H.K. 5.7.2019 v 19:36
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Jeden den večer mi přišla zpráva, že balíček doručí druhý den. Hodinu však upřesnili až v den dodání, což je trochu pozdě. Neměla jsem možnost si vybrat alespoň dopoledne/odpoledne apod. Balíček jsem si tedy nechala uložit na výdejní místo ve vestibulu metra Nové Butovice a toto místo silně NEDOPORUČUJI. Pán z trafiky mi během prvních 2 dnů volal 23x (!!!), což opravdu nebylo nutné, když mi přímo od DPD přisel mail i SMS, že je balíček na místě. Když jsem si balíček vyzvedávala, pán měl ještě tu drzost mě počovat, ať příště beru telefon. Když jsem se ho zeptala, co tak nutně potřeboval, že mi musel milionkrát volat, řekl, že mi jen chtěl oznámit, že tam mám balíček…jako bych to asi nevěděla. Toto výdejní místo už určitě nevyužiju, pokud vůbec ještě někdy využiju služeb DPD.

  (3) (0)You have already voted this
 34. Reagovat
  Tereza 8.7.2019 v 9:25
  2.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ráno neposílají oznamovací sms že budou doručovat, neskutečně arogantní řidič pro oblast Praha Hloubětín. Prý to není jeho starost. Neměl zpátky 50Kč při placení 995Kč tisícikorunou a když jsem vyjádřila svůj údiv, že taková společnost nemá drobné na vrácení tak mi řekl abych si přečetla obchodní podmínky. Ani neměl tu slušnost říct nashledanou.

  KLADY: Celkem rychlé
  ZÁPORY: Arogance řidiče je neskutečná
  (3) (0)You have already voted this
 35. Reagovat
  El 9.7.2019 v 10:10

  Nejhorsi prepravni spolecnost na trhu

 36. Reagovat
  Luboš 9.7.2019 v 13:52

  3.7.19 přišla zpráva, že mi budou doručovat balík. Nikdo nepřijel. A takto se to opakuje až do 9.7.19 – zpráva a nic. Dokonce jsem se dozvěděl, že jsem nebyl zastižen. Vzhledem k tomu, že jsem byl doma, nikdo mi nevolal ani nezvonil na zvonek (je s fotem) je toto tvrzení absurdní. Takže se na celé doručování v y s e r t e a jděte dělat něco jiného.

 37. Reagovat
  Ludvík Opletal 9.7.2019 v 15:37

  Po zkušenostech s Českou poštou bych se jí měl omluvit. Nejsou nejhorší doručovací společností! DPD je předčí na celé čáře. Kontakt s firmou = 0 i když jsem měl balík dostat dnes t.j. 9.6.2019, na stránkách byla informace, že balíček se nepodařilo doručit, i když jsem seděl celý den doma na telefonu. Jsem zvědavý, jestli ten balík vůbec kdy dostanu

 38. Reagovat
  Petr 10.7.2019 v 16:18

  Asi nejhorší zasilková společnost, ani po řetí jsem se nepoučil a balík jsem si opět nechal doručit touto společností.
  Pokaždé mě informovali o čase kdy budou balík doručovat ale však ani jednou nepřijeli včas. Jednou se sekli dokonce o 5 dní.
  Naprosto nedoporučuju!
  Upřímně doufám že si tohle někdo z DPD přečte.

 39. Reagovat
  Jiří 11.7.2019 v 6:57
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nespokojenost, nefungující proklamace.
  Doručení v avízovaný den neproběhlo, následující den neodpovídala hodina přivezení – doručeno po avízovaném intervalu.
  Vůbec nebyl kontakt na DPD – mimo po 20 minutách poslouchání instrukcí na centrálu , kde mi poradili, že si můžu vyzvednout balík v 40 km vzdáleném depu.
  Půl dne jsem všemi způsoby naháněl neúspěšně kurýra! Emailová žádost o kontakt nefungovala, odpověď nepřišla, telefon se nezobrazil, depo nemá telefon! Všechny nabízené způsoby jsou nefunkční a pro mě velká ztráta času.Mapka se sledováním kurýra jak se k  Vám blíží nefunkční – promarněný čas!

  KLADY: zásilka se neztratila, spadla do "černé díry" a 3. den se vynořila
  ZÁPORY: neexistuje lidský kontakt,aplikace odpovědní chobot nestačí a nic neřeší nefunkčnost nabízených aplikací je příčinou ztráty času
  (0) (0)You have already voted this
 40. Reagovat
  Lukáš 11.7.2019 v 10:03

  NIKDY VIAC DPD. Človek potrebuje zistiť kedy presnejšie mu bude zásielka doručená, ako čas doručenia 7:00 – 18:00 bez šance. Po 30 minutovom čakaní na operátora mi povie „nemôžem Vám dať číslo na kuriéra a aj tak je Vaša adresa nejaká divná, preto zásielka ostala na našom DEPE“. Informovať ma o tom, že majú problém s adresou nikto neriešil.
  Rýchlosť doručenia neviem posúdiť možno ak doručujú tak doručujú rýchlo. Po zásielku som si musel prísť na ich DEPO osobne (pravdepodobne ak by som po mojom zistení, že sa im „nezdá“ adresa doručenia a adresu opravil a dal nový termín doručenie tak by to doručili, ale na to som nemal čas).

 41. Reagovat
  Šárka 18.7.2019 v 10:19
  2.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  10

  Poškozený balíček, který nebyl zrovna nejlevnější !!!!! Do nikdo nedokáže zacházet s vecma normálně ?
  Plus chování kurýra .. ze není povinny mi to nosit až k nosu když bohužel opravdu nemůžu opustit místnost ve které jsem byla ( měla jsem na starosti kavárnu sama)
  To si říká poslíček ? Když jsem povinna ho najít abych si balík vyzvedla ? Kdyby mohl tak mě prohodí “oknem” ze jsem se opovazila čekat hned vedle kavárny a ne tam kde on chtěl.
  Plus vlastně ze jsem si dovolila vůbec změnit místo doručení ´

  Buď mějte ochotné lidi a nebo nedávejte na výběr z několika možnosti !

  KLADY: Doručení bylo opravdu rychlé
  ZÁPORY: Poškozený balíček, který nebyl zrovna nejlevnější !!!!! Do nikdo nedokáže zacházet s vecma normálně ? Plus chování kurýra .. ze není povinny mi to nosit až k nosu když bohužel opravdu nemůžu opustit místnost ve které jsem byla ( měla jsem na starosti kavárnu sama) To si říká poslíček ? Když jsem povinna ho najít abych si balík vyzvedla ? Kdyby mohl tak mě prohodí “oknem” ze jsem se opovazila čekat hned vedle kavárny a ne tam kde on chtěl. Plus vlastně ze jsem si dovolila vůbec změnit místo doručení ´ Buď mějte ochotné lidi a nebo nedávejte na výběr z několika možnosti !
  (3) (0)You have already voted this
 42. Reagovat
  Anastasia Hagen 18.7.2019 v 22:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa ((

  KLADY: Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa (( Nedoporučuju!!!
  ZÁPORY: Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa (( Nedoporučuju!!!
  (5) (0)You have already voted this
 43. Reagovat
  Helenka 18.7.2019 v 23:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Kdybych neměla osobní otřesnou zkušenost s firmou DPD, snad bych ani nevěřila co všechno je možné. Po prvotním zavolání jsem nestihla kurýrovi zvednout telefon a tím začala nekonečná peripetie a boj o balíček z Francie. Při zpětném volání mi již telefon nikdo nezvedl, při telefonování na Hot linku jsem byla vždy přesměrovaná na automat, operátor jako takový tam snad ani nesedí, nikdy telefon nezvedl. Poté co mi přišla SMS, že balíček je na Depu vůbec jsem nevěděla na kterém. Spoustu času jsem musela trávit na internetu a pátrat. Přímo na Depo telefon neexistuje. Psala jsem e-maily na všechny dostupné adresy. Po třech dnech mi jednou větou jakási paní inženýrka odpověděla, že pro mě nemůžou nic udělat, protože jim to legislativa nedovoluje a musím mít jakési číslo balíku. Jak mám vědět číslo balíku, když mi ho kurýr nesdělil a nemůžu přece tušit kdo přesně mi balík posílá (to když mi paní inženýrka odkázala na odesílatele). Čas běžel, po sedmi dnech DPD odesílá balík zpět a já trnula, že se vůbec nedopátrám kde balík je. Nebylo vůbec možné se s nikým rozumně domluvit. Nakonec jsem neoblomně donekonečna vyzváněla na číslo kurýra. Zvedl to po nekonečné době a po dvou dnech domlouvání, připomínání, urgencích a prosbách mi balík přivezl. Již nikdy více!!!!! Měli by se stydět. Vůbec jim na lidech nezáleží. Jen vyinkasují, a pak se lidi starejte sami. DPD je opravdu odstrašující případ!!!!

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Snad všechno co je možné i nemožné
  (2) (0)You have already voted this
 44. Reagovat
  Libor P. 19.7.2019 v 10:23

  Příště raději jiného doručovatele

 45. Reagovat
  Ivan 20.7.2019 v 11:44

  Jsem po mozkove mrtvicce v nemocnici a dpd my sem odmita dorucit balicek kde mam telefon ke komunikaci se svetem hold mrzakum nedorucuji

 46. Reagovat
  Alizah Isabelle Kardis 22.7.2019 v 14:33
  2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  vsechno, nejhorsi zasilkova sluzba v ceske republice, nedorucuji baliky, pouze zaplatite, vyzvednou a pak nic, zadny kontakt, zadny doruceni, ukradnou penize i zasilku!!!POZOR
  v mem pripade 2x zasilka z francie zaplaceno – ukradnuto, nedoruceno, zadna odpoved

  KLADY: zadny
  ZÁPORY: vsechno, nejhorsi zasilkova sluzba v ceske republice, nedorucuji baliky, pouze zaplatite, vyzvednou a pak nic, zadny kontakt, zadny doruceni, ukradnou penize i zasilku!!!POZOR
  (3) (0)You have already voted this
 47. Reagovat
  Karolína 22.7.2019 v 17:21

  Pokud si můžete vybrat, najděte si jinou dopravní společnost.

 48. Reagovat
  Dana 25.7.2019 v 7:16

  DPD už nikdy!!!! Objednala jsem si skalničky v den doručení mi přišla sms s časem doručení, který mi nevyhovoval,
  tudíž jsem přesně podle pokynů na jejich stránkách, změnila místo doručení na výdejnu v našem městě a co myslíte – no nebyl tam. Když jsem volala na jejich cool centrum tak mi paní sdělila, že tu změnu kterou jsem udělala sice vidí, ale že si ji asi řidič nepřečetl, tak jsem jí požádala o telefon na řidiče- to bylo ve čtvrt na jednu odpoledne.
  Volala jsem řidiče, napřed telefon zvonil a on ho nevzal a pak byl nedostupný-zkoušela jsem to celé odpoledne celkem 29x, znovu jsem mezitím kontaktovala cool centrum ať se sním spojí slibovali, slibovali a taky nic. Takže den první – nic.
  Den druhý, volala jsem už v sedum hodin ráno, aby mi dali rovnou číslo na řidiče, že by si opět možná nepřečetl změnu, telefon mi sice dali, ale byl opět nedopstupný. To už jsem nervově nevydržela a řvala na pracovnici cool centra, aby změnu provedla ona a řidič to do 12,00 hodin doručil na výdejní místo. Ve třičtvrtě na dvanáct volal řidič z úplně jiného čísla než mi na něj dali, že stojí u nás před domem a není nikdo doma, myslela jsem, že budu mít infarkt, řekla jsem mu ať balík doručí do výdejny, která je od nás asi 200 metrů, na to mi sdělil, že jej tam doručí další den, ta už jsem chytla hysterický záchvat a řekla jsem mu, že je to nechám všechno zaplatit, protože v zásilce jsou kvítka a dva dny ve více jak třiceti stupňových vedrech to bude zázrak jestli přežijí.
  Sdělil mi, že se musí poradit s depem. Nakonec to tam přece jen doručil, ale po této zkušenosti nikdy víc ani kdyby doručovali zadarmo.

  • Reagovat
   Denisa Čechová 20.9.2019 v 21:15

   Mohu se zeptat na číslo na cool linku?

 49. Reagovat
  Jaroslav 25.7.2019 v 8:29

  V době doručení nebývám doma, chodím do práce, abych jim mohl zaplatit tu nekřesťanskou cenu. Nemám problém se s kurýrem jiných společností domluvit a balíček si na jejich trase vyzvednout. Tady přišel nějaký odkaz – nechte zprávu – stránky nefungují, kurýrovi se nedovoláte – protože nemáte číslo, balíček nedostanete, kontakt na depo neexistuje. S nimi je to vždy detektivka, a spousta času, abych svůj balík dostal. Zbývá jediné řešení, buď nebudu nakupovat tak, kde mají pouze DPD, nebo si pro balík budu jezdit sám, klidně přes celou republiku. Pokud mohu DPD se vyhýbám jak čert kříži.

 50. Reagovat
  Marcela 25.7.2019 v 8:47
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Z mojí zkušenosti je to nejlepší dopravní služba.Již jsem využila vícekrát.Dodržuje přesně hodinu dodání a nemusíte čekat půl dne na balíček jako např. u České pošty.

  KLADY: Spolehlivá a rychlá
  ZÁPORY: žádné
  (0) (3)You have already voted this
 51. Reagovat
  Marek Kempný 25.7.2019 v 9:11

  Přidávám se k dalším nespokojeným zákazníkům. Objednal jsem si zásilku z Německa, podle sledování dorazila v pátek na pobočku DPD v Česku. Je čtvrtek další týden, zásilka není, objevila se zpráva, že nelze doručit, protože adresa není správná (což je nesmysl), na maily nikdo nereaguje, u telefonu se nepracuje. Na tuto firmu by měla nastoupit důkladná kontrola. Nechápu, za co si nechávají platit.

 52. Reagovat
  Kateřina 26.7.2019 v 13:35

  Nejhorší doručovací služba co může být. Kurýr se ani neobtěžuje aspon zajet do ulice kde bydlime, nebo zvednout telefon a zavolat ze tu je. Automaticky posle sms ze adresat byl nezastizen. Clovek na nej ceka cely den a vyhlíží ho, ale milostpan se na to jednoduše vys*re. Asi zacnu taky u DPD pracovat, abych se mohla flakat.

 53. Reagovat
  MARKÉTA 26.7.2019 v 14:12

  Maximální nespokojenost. Balíček z Francie, ke kterému jsem nedostala žádné číslo (ani emailem ani sms). Jediný, kdo ho měl v ruce, byl řidič, který ho ovšem bez vyzvání zavezl do depa.

  Ŕidič už mi nebere telefon a na centrále odmítají cokoli řešit. Paní mi řekla, že kvůli GDRP nemůže nic ověřit.

  Je absurdní, že za takovou „službu“ člověk ještě platí.

 54. Reagovat
  Petr 26.7.2019 v 23:46
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  DPD hrůza

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Zboží dle jejich sms a e-mailu nedoručeno,komunikace nemožná,není uvedeno žádné normální tel.číslo,pouze tel.automat,který mě po pátrání po zásilce odpojil. Nedoporučuji v žádném případě.
  (2) (0)You have already voted this
 55. Reagovat
  Lucie 29.7.2019 v 20:22

  Doposud jsem měla s DPH pouze dobré zkušenosti, ale bohužel minulý týden se můj názor změnil. Očekávala jsem balíček, ne zrovna levný. To že mi nepřišla informativní sms (která běžně den předem chodí) bych ještě pochopila – asi nestíhají. Pochopila bych i to, že nemají aktualizované stránky se sledováním balíčku. Jelikož na stránkách byl balíček stále někde u přepravce a nedošel ještě ani na depo. Ale to co mi opravdu vadí, je to že balík našel soused před svými dveřmi. Je opravdu normální drahý balík položit jen tak někomu před dveře???? Akor na cizí pozemek???? Bez jakékoliv informovanosti. Žádný nepřijatý hovor, žádná sms a web se sledováním balíků je taky asi o tři dny zpožděný.

 56. Reagovat
  Tereza 30.7.2019 v 15:55
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedostala jsem předem žádnou zprávu o doručování mojí zásilky, v den „doručování“ jsem pouze našla na telefonu dva nepřijaté hovory a zprávu, že mojí zásilku nechali v náhodné Zásilkovně. Číslo zásilky ani kód pro vyzvednutí mi nebyl sdělen. Tudíž mi balíček v Zásilkovně nevydali. Po půl hodině na infolince mi byl zaslán kód pro vyzvednutí, bohužel nefunkční a balíček mi opět nemohl být vydán. To už se prodavačka slitovala a vydala mi jej na OP. Jinak bych tam musela potřetí.
  Infolinka mě 5x odpojila než se mi podařilo vůbec dosáhnou thovoru s lidskou bytostí.
  Nechci již nikdy s DPD přijít do kontaktu.

  (3) (0)You have already voted this
 57. Reagovat
  Jiří 5.8.2019 v 14:50
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Služba DPD naprosto spolehlivě a pravidelně selhává ve všech směrech. SMS nebo email s informací, kdy balíček přivezou, vůbec nepříjde, když si sami najdete podle čísla balíku jeho historii pohybů, tak zjistíte, že vám dvakrát neúspěšně balík doručovali – přitom celý den sedíte doma a nikdo nezazvoní, nikdo nezavolá, prostě nic. Pokusíte se zavolat řidiči, ale ten nebere telefon po celý den při mnoha pokusech z několika telefonních čísel (na co ten telefon asi mají,když ho nechají jen vyzvánět?) A tak začne nekonečný pokus o telefonát směřovaný přímo na centrálu DPD s úmyslem celou věc vyřešit, kdy vám několikrát telefonní automat ukončí hovor, protože jste nezmáčkli správné číslo. Po pár hodinách vaší snahy se konečně spojíte s operátorem DPD a celou věc mu vysvětlíte, on vám pokojně slíbí, že celou věc vyřeší a max. do druhého dne se vám ozve řidič s náhradním termínem doručení. Tak sláva, máte vyhráno.. nebo ne? Nikdo se totiž už neozve ani během následujících pěti pracovních dnů a v té chvíli vám dojde, že na vás absolutně házej bobek. Vámi zaplacený balíček je bůhví kde, dokonce ani odesílatel netuší, DPD má svých 120 kč za službu a vy nemáte už žádné síly začít to řešit znovu. Toto je běžná praxe DPD, takto oni „doručují radost“.

  ZÁPORY: Především nedoručí zásilku Neinformují Nekomunikují Vymýšlí si důvody, proč nebylo doručeno Nezvedají telefony, nereagují na emaily
  (7) (0)You have already voted this
 58. Reagovat
  Martin 5.8.2019 v 19:36

  Nepoužívat

 59. Reagovat
  Tomaš 6.8.2019 v 6:24
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoručí všechny části a musíte čekat ještě několik dnů na zbytek a nezajímá je že to nutně potřebujete.!

  KLADY: Příjemní lidé
  ZÁPORY: Nedoručí všechny díly balíku, a snaží se vymluvit
  (0) (0)You have already voted this
 60. Reagovat
  Karlos 6.8.2019 v 15:08
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  To je snad žert, nebo ne? Česká Pošta je terčem posměchu a vtipů, ale nezaslouží si to. Je to nejspolehlivější způsob dopravy balíku… protože DPD má čas udělat obrovské stránky, které jsou nepřehledné a hloupé. Mají chatt-bota Jardu,který neumí česky (slovosled je k pláči) a neumí dodržet hodiny dodání (chudák zmatený kurýr měl napsané hodiny jinak než já, takže jsem to nestihl z práce). Gratuluju, že máte 1000 výdejnich míst po celé ČR, když ani nezvládnete doručit balík dle slibů… i já na svém 20 let starém kole bych komukoliv doručil balík dřív

  KLADY: Slavné jméno
  ZÁPORY: Všechno ostatní 🤔
  (0) (0)You have already voted this
 61. Reagovat
  Tomas 7.8.2019 v 10:44

  Nejhorší služby, jaké jsem mezi přepravci zaznamenal. Balík místo doručení domů odvezli do týdenního místa. Třikrát mě kurýr rychle prozvoním a tipnul to, při zpětném volání hovor odmítl. Firma se nyní výmluva na to, že se mi nedovolal. Nesmysl, bylo to zcela úmyslně. Jak čtu v jiných recenzích, je to asi jejich běžná praxe. Zaplatíte stovky korun za doručení domů a služba se nekoná. V mém případě byli doma 4 lidé a čekali na balík, Dokonce byli na zahrade a videli, jak auto kolem jen projelo a ani nezpomalilo. Výmluvy na zákaznické lince jsou hodny primitivních podvodníků, s ničím nejde nic dělat, poraďte si. Já osobně s DPD už spolupracovat nebudu a vyzývám všechny, aby byli velmi obezřetní a dali si na ně pozor. Berou peníze a smlouvy neplní, a to zcela cíleně a úmyslně.

 62. Reagovat
  Helena Uherková 8.8.2019 v 15:28
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Posílala jsem balík do zahraničí. Psáno bylo 2-3 dny doručovací doba, doručili za 10 dní. Nejen, že neumí číst zadané informace a chtějí je doplnit a po přepsání identifických údajů je náhle zadáno správně. Tvrdili mi, že balík byl doručen a dokonce, že mají podpis, ale balík doručen nebyl. Posléze jsme zjistili, že kurýr může balík předat komukoliv bez ověření identity. Po dlouhém hledání byl balík nalezen na pobočce příjemkyní s poškozeným obsahem. Už nikdy více.

  KLADY: +Callcentrum se snažilo pomoct
  ZÁPORY: - Doba doručení - Nezodpovědnost - Komunikace - Stav zásilky
  (0) (0)You have already voted this
 63. Reagovat
  Rut 9.8.2019 v 13:33

  Balíček mi nebyl doručen, místo něj jsem dostala e-mail, že chybí důležité informace k doručení – adresa, číslo popisné, přitom tyto údaje byly nejen v aplikaci dpd, ale i v předchozím mailu, který informoval o tom, že balíček je na cestě. Po opakovaném odpojení ze zákaznické linky jsem nakonec mluvila přímo s kurýrem, který tvrdil, že u nás byl, nenašel zvonek a ťukal na okno. My jsme ale byli v uvedenou dobu doma a nikdo tam nebyl, ani kolem domu neprojelo auto. Paní na zákaznické lince prohlásila, že je to tvrzení proti tvrzení. Nakonec jsme zásilku museli vyzvednout sami na depu. Tuto službu opravdu nedoporučuji!

 64. Reagovat
  Jan 12.8.2019 v 12:29
  2.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  20

  Slečna přijela přesně na počátek času stanoveného pro doručení. Kdyby dorazila o 10 minut později, byl bych přítomen. To člověk neovlivní, chápu, když napíšou čas doručení v rozmezí jedné hodiny. Ale arogantně povzdechovat ke klientovi, že to je šílený jako, že jede na minuty jako a přejíždět rozhodně nebude, kvůli tomu že nejste doma TEĎ… že je to za trest todleto jako fakt jo… No bylo vidět, že jí silně obtěžuji požadavkem zda to může hodit za plot.

  KLADY: Doručení na čas.
  ZÁPORY: Jednání zaměstnankyně.
  (1) (0)You have already voted this
 65. Reagovat
  Lucie Frantová 13.8.2019 v 14:56
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Velká spokojenost! Posílala jsem velký balík, na stránkách jsem pouze vyplnila formulář, nikde jsem se nemusela registrovat a vyplňovat nesmysly (jako u jiných společností) balík vyzvedli, řidič mně ho pomohl naložit, měl u sebe terminál zaplatila jsem kartou. Balík doručen do 3 pracovních dnů.

  KLADY: Cena Bez registrace a byrokracie Vyzvednutí u mě doma
  (0) (0)You have already voted this
 66. Reagovat
  Filip 13.8.2019 v 16:39
  2.75
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  70

  Začnu tím,že Pán,který mě balíček doručoval svou práci,,nalož a odvez z bodu A do bodu B“ splnil to bezpochyby. Jen v tom byl trošku malý háček s domluvou,když mi totiž napsal v kolik mi balíček doručí,tak jsem mu ihned pomocí odkazu,který jsem obdržel v SMS zprávě zaslal odpověď s tím,že v tuto dobu nebudu doma. A pán zprávu úspěšně obdržel to mi totiž potvrdil ihned po tom co mi volal s tím,že stojí u mého domu s balíčkem v tu dobu ve kterou jsem byl v práci,ale to jsem mu bohužel psal už v té odpovědi.
  A aby to nebylo všechno,tak se začal arogantně vyjadřovat a tvrdit mi,že za chvíli mu končí pracovní doba a nemá čas na to mi balíček doručovat v čas,který si navrhnu já.
  Timto nechci zpochybňovat všechny zaměstnance této firmy,ale chci se podělit o zkušenost,kterou jsem měl s tímto panem. No každopádně si už od této firmy v budoucnu nenechám radši nic doručit,protože bych si pro to musel nakonec zajed stejnak sám.

  KLADY: Balíčky asi vážně rozváží.
  ZÁPORY: Komunikace,loajalita a neprofesionální přístup k zákazníkům.
  (0) (1)You have already voted this
 67. Reagovat
  Pavel 15.8.2019 v 9:18
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zaplatil jsem si doručení do 12.00, dopoledne volala doručovatelka, že dorazí až mezi třetí a čtvrtou. Změnil jsem si denní program, v půl páté volala že už to ten den nestihne. Na sledování zásilky je doručeno v 11.46 přitom nedoručeno. a v 16.15 příjemce nezastižen. Nespolehlivost, jednání otřesný, o nějaký kompenzaci se nedá vůbec bavit. DPD už nikdy více!!!

  KLADY: tady nebylo nic dobře ani včas
  (0) (0)You have already voted this
 68. Reagovat
  Dusan 15.8.2019 v 13:27
  2.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  40

  Je mi tazko hodnotit rychlost dorucenia, kedze samotne dorucenie na ich odberne miesto trvalo <24hodin (cize slusny standard), ale neodoslali mi pin na dorucenie, takze k zasielke som sa i tak stale nedostal (druhy den).
  Chyba je vraj v tom, ze ich system, podrzte sa, nepodporuje zahranicne predvolby na SMS. V Q3 2019. 7 rokov mam s najlacnejsim volacim programom SMS v ramci EU za domace ceny, roaming je zruseny vyse dvoch rokov, ale ICH SYSTEM NEPODPORUJE ZAHRANICNE PREDVOLBY.
  Aky je problem s implementaciou niecoho takeho? Lebo neverim, ze toto limituje ich operator.
  Milerad by som im to do systemu sam pridal, len aby som zase nemusel 20 minut cakat na volneho operatora.

  (0) (0)You have already voted this
 69. Reagovat
  Ignác 15.8.2019 v 15:40

  Tak nezodpovědnou zásilkovou službu jakou je DPD jsem neviděl a doufám že už neuvidím,řidič lže jak když tiskne

 70. Reagovat
  Jaroslav Duba 15.8.2019 v 16:34
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  balíček mi nedokázali doručit: 1. kurýr se neozval jen nechal cedulku ve schránce, 2. nenechal ani cedulku, takže jsem o něm vůbec nevěděl, 3. si spletl datum domluveného doručení, pak zásilku vrátili odesílateli

  KLADY: nejsou
  ZÁPORY: balíček mi nedokázali doručit: 1. kurýr se neozval jen nechal cedulku ve schránce, 2. nenechal ani cedulku, takže jsem o něm vůbec nevěděl, 3. si spletl datum domluveného doručení, pak zásilku vrátili odesílateli
  (0) (0)You have already voted this
 71. Reagovat
  Václav 21.8.2019 v 10:36
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Pokud chcete řešit reklamaci, tak je to od čerta k ďáblu, dovolat se telefonicky můžete pouze na operátora, který Vám vlastně stejně vůbec nic neřekne, max. to, ať pošlete email. Vyřízení reklamace trvá dlouho, pořád něco chtějí a pořád to zamítají, no prostě, vůbec nechápu jak můžou v této době jednat tímto způsobem se zákazníkem.

  KLADY: Informace o doručení - ale většinou nepřesné:-(
  ZÁPORY: Pokud chcete řešit reklamaci, tak je to od čerta k ďáblu, dovolat se telefonicky můžete pouze na operátora, který Vám vlastně stejně vůbec nic neřekne, max. to, ať pošlete email. Vyřízení reklamace trvá dlouho, pořád něco chtějí a pořád to zamítají, no prostě, vůbec nechápu jak můžou v této době jednat tímto způsobem se zákazníkem.
  (0) (0)You have already voted this
 72. Reagovat
  Vera 22.8.2019 v 10:13

  Katastrofalni pristup,balik nedoruci

 73. Reagovat
  Lenka 23.8.2019 v 11:11

  DPD už nikdy víc!!! Nechala jsem si doručit balík, 1 x se na nás nemohli dozvonit, protože nikdo nebyl doma, když se to snažili doručit podruhé (kdy opět nikdo nebyl doma), hodili to někam do struhy (kdyby aspoň napsali lístek s tím, kam to hodili a dali nám to do schránky). Samozřejmě jsme to našli až po několika dnech. Balík rozmočený, prokousaný od myší, zboží v balíku to samé. Když jsem podala stížnost, napsali mi, že už reklamace není možná, protože se musí napsat do dvou dnů od doručení. A jak jsem to mohla podat, když mi ani nedali vědět, že tam ten balík hodili???!!!! KATASTROFÁLNÍ SERVIS!

 74. Reagovat
  Pan zákazník 28.8.2019 v 5:40
  1.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  60

  Nejstrašnější dopravce, jak jsem ho při několika okolnostmi vynucených případech poznal. Hrozné jednání celkově.

  KLADY: neznám
  ZÁPORY: Nejstrašnější dopravce, jak jsem ho při několika okolnostmi vynucených případech poznal. Hrozné jednání celkově.
  (0) (0)You have already voted this
 75. Reagovat
  Jiří Preclík 28.8.2019 v 18:36

  První zásilka do 24 hodin přišla po PĚTI dnech. Řidič Jan Borčany. Místo omluvy se nám smál do obličeje, přestože to byla jeho vina. Tak jsme mu řekli, co si o něm a slavné firmě myslíme. Při další zásilce pan řidič (asi majitel, né) nám oznámil, že nám nic nepoveze. Máme si to vyzvednout v depu v Ústí n/L. Jednalo se o náhradní díly na pracovní auta. Naše ztráty za šest dní jsou dost vysoké. Ptám se tedy pana majitele DPD : u Vás určuje komu se bude dodávat pan řidič Jan Borčány?

 76. Reagovat
  Zdeněk Jelínek 29.8.2019 v 9:43
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejsou povinni Vám prý zavolat při doručování zásilky. Když nejste doma mezi 8-18 máte prostě smůlu a zásilka je někde 50km na depu od vás ,kam si máte dojet. Není to poprvé tohle kolem prahy. DPD už nikdy víc. Nechápu jak tato firma s tímhle přístupem vůbec může fungovat.

  KLADY: Jestli toužíte mít nervy ,je to to pravé pro Vás :)
  (1) (0)You have already voted this
 77. Reagovat
  Eva Trepková 2.9.2019 v 18:31
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Já jsem s DPD maximálně spokojená.
  Za mě nejlepší zásilková služba a vřele doporučuju

  KLADY: Rychlost dodávky, jednání řidiče kurýra bylo prostě na jedničku s hvězdičkou. Vše bezvadný a příjemný !!! Vřele doporučuju
  ZÁPORY: žadné zápory
  (0) (1)You have already voted this
 78. Reagovat
  Jaroslav 6.9.2019 v 21:00
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnešní dovoz byl pouze za hotovost. Prý nemá terminál. Ale na hotovost neměl peníze na vrácení. Slibil, že je odpoledne přiveze. Už se neukázal. Tomu říkám dobrá služba.

  KLADY: Rychlost doručení.
  ZÁPORY: Neberou platební karty.
  (0) (0)You have already voted this
 79. Reagovat
  Lenka 9.9.2019 v 12:34
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hrůza, hrůza, hrůza, nic jiného asi nejde napsat. Balíček měli doručovat asi před 10-ti dny na určenou adresu, jelikož jsem ale v té době nebyla doma, ale v práci, snažila jsem se adresu ještě pomocí jejich „chytrého formuláře“ a zprávy kurýrovi ještě změnit. Bohužel neúspěšně. Balíček mi měl být odeslán až po víkendu. Počítala jsem tedy, že adresu si již změnili…Ani to se nestalo…Kurýr mi volal, že je na místě, ale bohužel jiném…Když jsem poprosila, zda by balíček mohl popovézt asi o 600 metrů dál, byl z toho hrozný problém a prý balíček uloží na „zásilkovně“. Tam ale žádný balíček nebyl, ani žádná zpráva nedošla. Další den mi byla znovu doručena sms, že balíček budou znovu doručovat. Kurýr se ale ani nenamáhal zavolat. Takže balíček ani po 10-ti dnech stále nemám v ruce! Fakt skvělá služba!

  KLADY: absolutně nic!
  ZÁPORY: - Bez zájmu. - Balíček ani po týdnu neuvidíte.
  (0) (0)You have already voted this
 80. Reagovat
  Mazůrová 9.9.2019 v 14:02

  Žádná komunikace s řidičem, v uvedený čas vůbec nepřijel, místo toho balíček někde v RI-OKNA. Tak zaplatím za dopravu a pak další peníze za lístek mimo bydliště a ještě šlapat pěšky s bolavým kloubem?

 81. Reagovat
  Vychodilova 9.9.2019 v 21:56
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jiz podruhé zasilka ponechána v depu, udajne provozovna nefunguje.V realu normalne funguje, jen DPD zinkasuje za sluzby, ktere se zákazníkovi nikdy nedostanou.Telefony nikdo nezveda, pouze na lince, ktera je zpoplatnena. zvlastni sazbou.Nikdy vic, arogance, vysmech zákazníkovi.

  KLADY: Neshledavam.
  ZÁPORY: Nedodani zboží, arogantni jednani, lzive informace.
  (0) (0)You have already voted this
 82. Reagovat
  Eva 10.9.2019 v 11:05

  Služby DPD už nikdy nevyužiji. Hrůza – nejhorší kurýrní služba v ČR.

 83. Reagovat
  Petra 10.9.2019 v 11:30
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dnes mi volal pán z DPD, že pro mne má balík. Slušně jsem se omluvila, že zrovna nikdo není doma a zeptala zda by bylo možné balík doručit zítra. Na to na mne pán začal zvyšovat hlas, že teda jak to jako myslim, že nikdo není doma, jak je to jako možný,že pro mne má strašně těžký balík. A že jako když čekám balík, že snad mám být doma a mám si to sakra hlídat. Na to, že mi nepřišla žádná správa předem, že mi dneska budou balík doručovat a ani mě na to nikdo jinak neupozornil, jen neslušně odseknul.. Takhle špatnou zkušenost jsem tedy ještě neměla, to nemluvím o tom, že už několikrát balík přišel s větším zpožděním a jednou ho dokonce zapomněli doručit úplně, s tím, že jsem zpětně dohledala, že balík zůstal někde v depu v Holandsku. Chyba v distribuci je něco,co stát může a jsem schopná to přehlédnout ovšem to, že se kurýr chová jako s prominutím nevychované hovado, s tím už problém vážně mám.

  ZÁPORY: neslušné a arogantní chování
  (1) (0)You have already voted this
 84. Reagovat
  Zbyšek 14.9.2019 v 14:04

  Tento týden jsem si nechal poslat balík na výdejní místo. Po dvou dnech jsem se dozvěděl, že balík nedoručili a posílají ho zpět. Začal jsem zjišťovat proč ho posílají zpět, dozvěděl jsem se že výdejní místo je zrušeno. Tak nechápu proč toto místo je stále v nabídce.

 85. Reagovat
  Ondřej Kovář 16.9.2019 v 19:39

  Dobrý den,
  Měl jsem objednanou zásilku z Anglie, komunikace co se informací o trackingu týče probíhala v pořádku až do příjezdu zásilky na území ČR. Přišel email, že se následující pracovní den bude zásilka doručovat, v den doručení přišla SMS s hodinovým rozmezím doručení. Celé dopoledne jsem byl doma a vyhlížel kurýra, když uplynuly první dvě minuty časového rozmezí, v trackingu napsáno, že se zásilku nepovedlo doručit, a že je už nyní na pickup pointu DPD. Auto se ani neráčilo k domu přijet, natož projít branou ke vchodu. A to jsem čekal tak, aby mne kurýr ihned viděl. Následně jsem vyrazil do pickup parcelshopu, kde balík samozřejmě nebyl. Kontakt žádný, odkaz na aplikaci dpdkurýr nefunkční, Odpoledne se naštěstí zásilka do mých rukou v parcelshopu dostala. Už nikdy více, za ty nervy to rozhodně nestojí, a nebylo to poprvé, kdy kurýr u nás V České Třebové toto udělal.

 86. Reagovat
  Danica 16.9.2019 v 22:22
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Pokaždé, když na kupuji přes internet, vždy volim, pokud je v nabídce, DPD
  U nas kuryr super. Ochotný, vždy vyjde vstříc

  KLADY: rychlé doručení vždy v dobu kdy dostanu informativní sms
  ZÁPORY: žádné
  (0) (0)You have already voted this
 87. Reagovat
  Mirda 17.9.2019 v 17:24

  Nejhorší dpd České Budějovice!!!!!!!! Nejsou schopni doručit nic domu, neschopná firma.. už nikdy více

 88. Reagovat
  Petr 19.9.2019 v 8:46
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  DPD zřejmě předpokládá, že zákazníci nemají nic na práci a mohou celý den sedět doma. DPD není schopna poslat SMS, nebo email ohledně doby den předem, nebo ráno. V praxi to znamená čekejte! My jsme tady páni, nikoliv zákazník. Odobně bych název DPD rozšířil o písmena o r ele

  KLADY: Pokus o doručení zásilky relativně brzy
  ZÁPORY: nedoporučuji
  (1) (1)You have already voted this
 89. Reagovat
  Lucie Jezberová 19.9.2019 v 14:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zaplacený balík v hodnotě několika tisíc korun, byl doručen úplně na jinou adresu ,do jiné vesnice ! do nějaké firmy, někomu…. Řidič ani nebyl schopen říci, kde balík vyložil, natož aby se sháněl po osobně, které byl balík adresován. Řešení celého problému ze strany DPD – omlouváme se …. Musela jsem vzít auto a pro balík si sama dojet do oné firmy v jiné vesnici, kde byl vyložen … nechápu , nechápu, nechápu… DPD už nikdy více !

  (0) (0)You have already voted this
 90. Reagovat
  Lenka 23.9.2019 v 11:13
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Prosím, dejte si pozor na p.Matějku, který ode mne vyinkasoval větší částku, než která byla na dokladu u zásilky, tuto částku zapřel a peníze mi odmítl vrátit!!!!!!!!

  (0) (0)You have already voted this
 91. Reagovat
  Dan 24.9.2019 v 18:21
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mám stejné zkušenosti jako ostatní. Přijde sms s časem doručení a večer email, že se nepodařilo zásilku doručit. Podle paní na infolince řidič podle gps v ulici vůbec nebyl. A to na něj celý den někdo čeká. Asi byl na školení, jak nedoručit zásilku. Tak třetí den se to řidiči třeba bude hodit. Stejná zkušenost po několikáté.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Škoda, že v některých eshopech nabízejí doručení jen s DPD, které je svým chováním připravuje o zákazníky.
  (1) (0)You have already voted this
 92. Reagovat
  Božena 25.9.2019 v 20:30
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jsem zklamaná s chování řidiče, to jsem ještě nezažila, ráno přišla dceři zpráva, že ji dovezou balík, dcera mi zprávu přeposlala, protoze byla ve škole, odeslala jsem řidiči zprávu že v danou chvíli kdy má balík dovést k nám do vsi budu v Jaromericich nad Rokytnou a že doma nikdo nebude s mým telefonním číslem, nicméně dceři se ve škole udělalo nevolno a tak že pojede domů, tak ji volám, zavolej panu řidiči podle sledování jste dvě ulice od sebe a on ti balíček dá, ne pan řidič byl arogantní a štěkal po ní že balík nikam nepovede a čekat na ni nebude, dobrý to jsem ještě zkousla, tak jsem mu pak volala já, když jsem viděla že Moravské Budějovice má rozvezeno a má dorucovat nás, nejenže mi to 20 minut nebral, ale když mi to konečně vzal a já mu řekla kde je že já jdu na autobusak s třemi malimi dětmi, štěkal po mě že on stojí na náměstí, říkám ale to už nestihnu nám jede za 5 minut autobus, a on že ho to nezajímá, říkám dobře a co bude z balíkem, a opět po mě štěkal, že on ho nikam nepovede a že k nám do vsi nejede, a že balík bude na výdejním místě, které už jsem si musela dohledat na internetu… Hnus tohle chování

  KLADY: Nevím asi žádné špatná zkušenost
  ZÁPORY: Chování řidiče Hnus totálně arogantní člověk
  (1) (0)You have already voted this
 93. Reagovat
  Jiří Brázda 2.10.2019 v 10:58

  Jsem velice znechucen s dopravky DPD.
  Zakoupil jsem zboží za 130000,-. zaplaceno převodem předem,které měla dopravit dopravka DPD.
  Část zboží se asi ztratila přímo v dopravní službě a neůplnná zásilka leží na centrálním skladě.
  Na email nikdo neodpovídá a někam zavolat to nemá cenu ani zkoušet.
  Pozor na tuto dopravku, když je zaplaceno předem.
  Jirka

 94. Reagovat
  halas 2.10.2019 v 11:51

  – Nabídnou výdejní místo, já si ho vyberu a pak napíšou, že to tam nejde doručit.

  – Zaklikával jsem možnost platit kartou a kartou platit nejde.

  – Účtují si 39 za dopravu a dobírku a přitom to nedoručí a musíme to vyzvedávat v skladu mimo město našeho bydliště.

 95. Reagovat
  Michal Palatka 3.10.2019 v 12:15

  Dobrý den,

  jsem velice nespokojen s vaší službou (už po několikáté) doručením zásilky.

  Na doručení jsem čekal do 17:00hod a opět jsem se nedočkal.

  Bez omluvy, bez informace, bez zavolání, bez doručení !!!!!!!

  Balík byl opět pohozen ve firmě na pospas osudu !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nikdo mne nehledal, nikdo mi nevolal, nikdo mne neinformoval o doručení !!!!!!!!!!

  VELMI ŠPATNÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI !!!

 96. Reagovat
  Karin 4.10.2019 v 14:59

  Hov.. da. Telefon na řidiče není, není možná komunikace a domluva. Balík nedoruci, místem jen projedou, na mobil nevolaji_vytoci hovor a hned zavesi, takže Maj v telefonu že volali, zákazník samozřejmě zmeškaný hovor nemá. Znovu nedoruci, buď si mě chytni v dalším městě nebo dojed do depa.. Na netu že můžu změnit doručení čas a termín? Termín jo ale čas je stejný od 8 do 18 hod, žádné menší rozmezí, pro pracujícího člověka nereálné. Žádný prozakaznicky servis, no nic jdu psát stížnost ať se na dpd zabaví. Lidičky prosím nedělejte takovým zmetkum kšefty, takový mají zkrachovat.

 97. Reagovat
  Franta 9.10.2019 v 15:43

  Jedna z nejhorší doručovacích firem,bez možnosti komunikace s řidičem a při zpoždění ani nemluvím.V případě výhrad k jejich doručování Vás po chvíli vypne po vyslechnutí nahraného hovoru.Při změně zboží dva až tři dny před dodáním za jiné doručí oba balíky s podmínkou převzít oba nebo podepsat odmítnutí obou.Naposled co jsem využil jejich služby.Pokud bych takhle měl dělat práci v obchodu,raději nic.

 98. Reagovat
  Václav 9.10.2019 v 17:37
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nakupuji často přes net, ale to, co předvedli vaši kurýři předčilo veškerou fantazii, včetně informací o cestě zásilky. Zásilku jsem měl na adresu, 8.10. 15:42-16:42 hod.. Nepřišlo nic, nikdo nevolal a na vašich stránkách – „nebylo možno doručit“.
  Další den zpráva, že zásilka je do 16.10. uložena v SAZCE – Michal Janďourek. Ta SAZKA má adresu, takhle jsem musel shánět, kde je nějaký Janďourek, protože provozoven SAZKY je u nás více. Na vašich stránkách – „doručeno v 13:01 hod.“
  Jaké překvapení – ani v 16:00 hod. tam zásilka nebyla. Po té, co mně pracovnice prodejny řekly, že je to dnes téměř na denním pořádku, jsem si o vašich službách udělal obrázek. Jsem zvědav, zda mně zboží vůbec dojde.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: absolutní nezájem o klienta
  (1) (0)You have already voted this
 99. Reagovat
  Eva 10.10.2019 v 14:24
  2.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  10

  DPD byl jediný koho jsem využívala, ale po špatné zkušenosti, raději kohokoliv jiného i třeba Českou poštu jen ne je. A zbytečné je si připlácet štítek Křehké, stejně to bude Vaše chyba, když dojde balík poškozen :)

  KLADY: Celkem rychlé doručení.
  ZÁPORY: neuznávají reklamace, když poškodí zboží, nejde reklamace poslat přes jejich stránky, musíte si vše vytisknout a poslat poštou a pak je to stejně vaše chyba.
  (0) (0)You have already voted this
 100. Reagovat
  Ondrej 12.10.2019 v 11:07
  1.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  60

  pokud to je možné snažím se a nadále se snažit budu se tomuto dopravci vyhnout, tváří se profesionálně má aplikaci téměř na všechno, která je bohužel nefunkční, nejsou schopni doručit balík z depa do 2 dnu, cely proces trval týden, někomu to možná příjde směšné , ale zlatá česká pošta

  (1) (0)You have already voted this
 101. Reagovat
  Jana 14.10.2019 v 15:03
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hodnocení

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Řidič se chová jako hulvát, není s ním domluva ohledně času doručení, zboží nám nedoručil, takže DPD už nikdy!
  (1) (0)You have already voted this
 102. Reagovat
  Jiří 14.10.2019 v 19:30

  Doposud nejhorší zkušenost. Avizované doručení, vyhlížím, jsem na telefonu, nikdo nepřijel. To se opakuje další den. Třetí den nic. Na stránkách zjistím, že mne řidič nezastihl, nechal oznámení, není pravda. Pak, že jsem si změnil termín doručení, taky není pravda. Na napsaný e-maily nikdo neodepíše, formulář na zadání stížnosti nelze odeslat, komunikace nulová. Co slibují, není pravda. Po týdnu zásilku nemám.

 103. Reagovat
  Miroslav 15.10.2019 v 19:12

  hrozná firma nedoporučuji

 104. Reagovat
  Klára Štěpánková 15.10.2019 v 19:19
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mám pocit, jako by byl dnes Apríl a DPD si ze mě vystřelila. 3 žerty by ale i na Apríla byly příliš.

  Dnes mi měly být doručeny 2 zásilky. První zásilka od společnosti Sephora měla být doručena dle sms a mailu mezi 13:46 a 14:46 a druhá od společnosti Douglas dle mailu mezi 17:42 a 18:42.

  Celý den jsem byla doma a čekala na zásilky, nikdo se je ale neobtěžoval doručit.

  Zásilku od Sephory kurýr odvezl rovnou na výdejní místo. Nezvonil, nevolal, pouze v 15:10 přišla sms, ve které uvádíte, že je zásilka připravena k vyzvednutí, bez vysvětlení. Volala jsem na infolinku a žádala jsem, aby mi byl DPD dodala službu, za kterou si nechala zaplatit a kurýr zásilku doručil tak, jak měl. Slečna na infolince mi sdělila, že to systémově není možné, že jakmile kurýr zásilku předá na výdejní místo, není již možné ji doručit a nikdo s tím nic neudělá. Slečně jsem řekla, že pro zásilku jet nemohu a ona odpověděla, že ji teda po uplynuti úložní doby vrátí zpět a odesílatel mi ji může poslat znovu. Toto mi nepřijde jako vhodné řešení pochybení. Slečnu jsem upozornila, že mi má být odpoledne doručována ještě jedna zásilka, že jsem doma, telefon i zvonek mi fungují a očekávám, že mi bude doručena alespoň ta. Přislíbila, že bude kontaktovat depo.

  Ani druhá zásilka od společnosti Douglas nedorazila. Přestože měla být doručována mezi 17:42 a 18:42, již v 17:30 mi přišlo e-mailem oznámení, ve kterém uvedli, že mě nezastihli a na adrese mi zanechali oznámení. Opět nikdo nezvonil, nevolal a ani oznámení ve schránce nemám. Opět jsem volala na infolinku a žádala doručení balíčku a opět jsem se dozvěděla, že to není možné, protože kurýr již vrátil balíček na depo. Nechápu, jak může vrátit balíček, který má teprve doručovat. Žádala jsem alespoň o doručení zítra ráno, ale to prý také není možné. Jediné, co pro mě může slečna udělat, je předat stížnost na depo. Každému uvažujícímu člověku ale musí být jasné, že když stížnost nezafungovala poprvé, není důvod, aby fungovala podruhé.

  A do třetice … Na stránkách DPD jsem zaškrtla, že se chci podělit o zkušenost s doručením a vyplnit dotazník spokojenosti. Místo dotazníku mi ale přišlo dokončení registrace k odběru novinek. Já o jejich novinky ale nestojím.

  Zkušenost s DPD je otřesná. Chápu, že se někdy něco pokazí. Ale vymlouvat se místo nápravy na systémové nastavení? Neměli by systém změnit, když je nefunkční? I Česká pošta je schopna své chyby napravit. Když došlo k pochybení kurýra, poslala ho pro zásilku zpět na ukládací poštu a nařídila mu doručení, nebo po dohodě doručili zásilku v domluveném čase druhý den. U DPD není možné ani jedno z toho. Zato umí sbírat e-mailové adresy lidí k marketingovým účelům pod záminkou zaslání dotazníku spokojenosti.

  Měli by se stydět. Nekazí pověst jen sobě, ale také svým zákazníkům, které připravují o zisk. Je opravdu ostuda, že společnosti jako jsou Sephora a Douglas nespolupracují se spolehlivým dopravcem, který by byl schopen zásilky doručit, nelhal by a pod falešnými záminkami by nezískával data.

  Jediné ponaučení, které z toho plyne, je vyhnout se DPD velkým obloukem a v obchodech, které nenabízí jiné způsoby doručení než prostřednictvím DPD, již nenakupovat.

  Na infolince s ničím nepomůžou, nikam nepřepojí a neposkytnou ani kontakt na někoho kompetentního.

  Strašný. I ta půlhvězdička je moc.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: naprostá neschopnost lhaní a výmluvy podvodné získávání mailů k matketingovým účelům
  (1) (0)You have already voted this
 105. Reagovat
  Jiří Kocman 16.10.2019 v 9:50
  2
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  30

  Zápory: Žádné avizování, že zásilka bude doručena, neúplný tracking, neschopnost uložit objemnější zásilku na nedaleké výdejní místo. Klady: ochotný doručovatel schopný předat balík mimo adresu jinde na jeho trase po dohodě, ovšem jen do 15:00 v tentýž den. Autem jsem musel najet cca 8 km navíc.

  KLADY: Ochotný doručovatel.
  ZÁPORY: Žádné avizování doručení. Neúplný a nepřesný tracking k zásilce z Německa. Neschopní uložit objemnější balík na nedaleké výdejní místo v Praze 8.
  (0) (0)You have already voted this
 106. Reagovat
  Jindřich 16.10.2019 v 14:22

  DPD opět nezklamalo.Co se týče doručování nejhorší firma v této republice.Informace podávají zkreslené nepravdivé, dovolat se není možno nikam.Zákazník čeká třeba celý den a oni nepřijedou ani se neomluví, přestože poslali SMS o doručení..Po domluvě s nějakou paní mi bylo sděleno, že měli prý provozní důvody.Když sem je informoval o tom že následující den nebudu doma a zajistím cizí paní, sdělil sem jim aby mi poslali číslo na kurýra či dali nějaké rozmezí nestalo se tak. A to už se stalo podruhé. Absolutní nezájem o zákazníka a divím se, jak mohou takováto SRO vůbec podnikat. Pokud čtu stížnosti výše, vidím že nejsem sám a divím se, že jim to zákazníci trpí a ještě si tuto společnost objednávají. DPD už nikdy.

 107. Reagovat
  Vojtěch Marek 16.10.2019 v 14:34
  1.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  60

  Dobrý den objednal jsem si v neděli balík napsal jsem špatně adresu, tak jsem to musel dát do výdejního místa v Chotěboři Sazka a.s -Jakub Doležálek. No jenže pán má dovolenou a já už jsem dneska ten balík potřeboval a nevěděl jsem že má dovolenou. Bylo by dobrý když má nějaký vaše výdejní místo dovolenou. Bylo by dobrý to dát i k vám na web aby ostatní lidi jako já nemuseli zbytečně někde lítat a zjišťovat co se děje .Nebo popřípadě když má dovolenou tak dovolit kurýrum, aby to dala té osobě,která si daný balík objednala. Nebo alespoň jim dovolit to dát na jiné výdejní místo když v tom městě jsou další 4.Já teď musím čekat do 21.10 než vůbec budu mít balík.Vlastně týden budu čekat než se vůbec ke mě dostane balík,který jsem potřeboval dneska.Jenom dneska jsem musel kvůli tomu jet 2krát do Chotěboře a tak 3 krát si zavolat abych vůbec věděl co se děje.Hlavně že mi pošlete email že to bude doručeno 15.10 to samé dneska bude doručeno 16.10 jak asi když má dovolenou.Nemusíte na to jako dpd ani odeposivat já už to poslal i jako email :)

  KLADY: jediný kdo byl schopný a nějak se to snažil vyřešit byl přímo kurýr.Ještě chudák že u vás je měsíc a vůbec nevěděl jak se v takové situaci zachovat.Ty 3 hvězdičky s jednádním se zákazníkem patří jenom kurýrovi.
  ZÁPORY: zápory ? to je celá zpráva
  (0) (0)You have already voted this
 108. Reagovat
  Zuzana 16.10.2019 v 15:55

  Nejhorší dopravce, komunikace 0 a doručení taky

 109. Reagovat
  Filip 16.10.2019 v 17:25

  Zaplatil jsem si doručení zásilky (nádobí) touto pseudoslužbou a připlatil si za zaslání sms a mailu před samotným dodáním (což by mělo být automatické). Nic z toho mi nepřišlo a nakonec nepřišla ani zásilka, protože velmi nepříjemně znějící kurýr nechápal, že jsem nebyl doma, když se mi dopředu neohlásil. Dále mě přesvědčoval, že jsem si za sms a mail rozhodně nepřiplatil. Pak mi nechal zásilku v jednom z výdejních míst, aniž by se se mnou kdokoliv domlouval na kterém. Když jsem se pro zásilku vydal, donesl domů a otevřel, zjistil jsem, že veškeré nádobí bylo totálně rozmlácené. Pokud budete někdy uvažovat o využití této naprosto nekompetentní firmy, zvolte jakoukoliv jinou možnost, i kdyby měla zahrnovat dopravu hlemýždím spřežením či dopravu katapultem.

 110. Reagovat
  Barbora 17.10.2019 v 15:07

  Opakovaně velmi špatné služby. Službu jsem byla nucena využít asi 5x; nikdy balík nedovezli v uvedeném časovém rozpětí. Kurýr nezavolal, že bude mít zpoždění, natož jak dlouhé; často ani nebral telefon. Jednou dokonce balík ani nedovezl (ačkoliv jsem na něj čekala navíc 2 hodiny po původním termínu) s tím, že mi ho doručí následující den. Opět čekám na další balík, časové rozpětí dávno minulo… achjo

 111. Reagovat
  Miriam Laidnerová 18.10.2019 v 14:34

  Prosím vás, co to máte ve vaší firmě za zaměstnance? Jsou to lidé se vzděláním z pomocných škol nebo bývalí trestanci? Když čtu recenze všech uživatelů, mám strach poslat s vaší firmou nějaký balíček. Také vaše neosobní odpovědi všem, neposkytují moc důvěry. Chtělo by to více osobního přístupu. Reklamace ve většině případů neuznáváte. Raději si připlatím a balík pošlu Českou poštou. Nedojde poškozený, ani nedojde k jeho ztrátě.
  S ČP jsem byla vždy spokojena, při poškození 1 zásilky mi byla poskytnuta finanční náhrada a dokonce vráceno i poštovné.

 112. Reagovat
  Radek 18.10.2019 v 18:25

  Neskutečný bordel, balíček nedoručil, ani to nezkoušel, dal do depa, prý že nezastižen. Už se těším na další doručení… Až se potkám s tím kurýrem… . 😁

 113. Reagovat
  Kristýna 21.10.2019 v 10:17
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Je to samozřejmě o daném zaměstnanci, ale za mě neskutečné jednání. Byl ohromný problém zazvonit na ostatní členy rodiny, když jsem zrovna odběhla a ještě nám začal tvrdit, že je to naše povinnost stát před brankou. Jediná reakce byla: tak si stěžujte na depu. Celkově to byl hulvát, který mě nenechal ani nic odpovědět a tipl telefon.

  KLADY: Balik připraven na doručení již druhy den od objednávky
  ZÁPORY: Hulvát, neprofesionální přístup, lhář
  (0) (0)You have already voted this
 114. Reagovat
  Josef 23.10.2019 v 18:46
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Musím udělit DPD velkou pochvalu.Kuryr dnes napřed zavolal, milý, usměvavý -zadny problém.Hlavne popsána dodávka jejich logem,firemní oblečení.

  ZÁPORY: Žádné
  (0) (0)You have already voted this
 115. Reagovat
  Olga 24.10.2019 v 13:20

  Opravdu otřesná zkušenost,5 dní čekám na vyzvednutí 2 balíků. Volám,píšu,snažím se dozvědět co se děje a prý chyba při tištění štítků a následný den,opět nic,štítky nebyly vytištěny,hlavně že je 5 dní zaplacena doprava. A výsledek : ,,mám si dojet do nejbližšího depa,což je cca 70 km“ !
  To je výsměch nám,zákazníkům!!!???
  Zaplatím 276 Kč a ještě pojedu z balíkama 70 km tam a 70 km zpět?????
  Místo omluvy a nějaké kompenzace za týden marného čekání na svoz dvou balíků,volání,psaní ,taková rada nad zlato !!!!

 116. Reagovat
  Kateřina 24.10.2019 v 14:07

  Bohužel, několikáta zásilka mi byla vrácena nebo doručena zničena. Nechápu co s těmi balíky dělají, reklamovat se neda. V pevné kartonové krabici obalené zboží v bublinkách i přesto krabice rozbitá a občas zničeny. plus arogantní kurýr tomu moc nepřidá.

 117. Reagovat
  erlebach 29.10.2019 v 11:07

  Docela podivná služba. Na mobil mi přišla zpráva: zítra vám bude doručován balíček, termín upřesníme…atd.
  Druhý den jsem byl celý den doma, zpráva nepřišla ani kurýr nedorazil. Večer kouknu na mail a tam mám napsáno ….Příjemce zásilky není na adrese k zastižení. atd kecy o uložení do depa.
  Doma jsem byl celý den a žádná zpráva na mobil nebyla a kurýr si asi udělal volno /pátek/.
  Když jsem chtěl odeslat hodnocení, tak mi to nabídne jen přihlášení k odběru novinek a nic. Žádná mail adresa kam bych mohl podat stížnost /možná někde zamaskovaná je, aby člověk nenašel/.
  Kurýr si chtěl asi udělat volno, ale nedovím se nikde, kdo co a jak. NEDOPORUČUJI, běhání kolem je hodně, radši pošta, i kdzž je dražší, ale dojde nebo je uloženo na poště u vás a ne 50 km od vás v depu.

 118. Reagovat
  happyjerk 29.10.2019 v 15:28
  1.75
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  10

  Přišel jen email, že mi balíček doručí mezi 12 a 13h, od té doby nic, žádná sms nebo telefonát, až jsem ve schránce našel papírek o úspěšném nedoručení, kde k tomu ještě kurýr nesmyslně zkomolil moje jméno.

  Amatérský přístup. Díky dpd i česká pošta vypadá jako profesionální firma

  Vůbec nikde, ani na papíře ani v emailu či webových stránkách nevidím telefonní kontakt na kurýra, rád bych se ho zeptal, co to mělo dneska znamenat. Je tam uvedena jen zbytečná automatizovaná linka

  KLADY: Balíček přebrali relativně rychle
  ZÁPORY: Amatérský přístup Špatné doručování
  (0) (0)You have already voted this
 119. Reagovat
  Dagmar 1.11.2019 v 11:09
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Arogantní kurýr neschopný doručit těžký balík do patra, kam patří.(měl to na etiketě kam!) Na recepci jsme dvě malé holky. Pan kurýr měl 150 kilo a byla to hora svalů a tuku. Evidentně mu to kriticky tlačí na mozek. Využívali jsme vaše služby 4x do týdně a po téhle zkušenosti, kdy si na nás kurýr otevíral svá ústa před klienty, jste u nás, jako doručovací společnost, skončili..

  KLADY: žádné už ani nejsou po téhle zkušenosti
  ZÁPORY: odporné jednání kurýra neschopnost doručit balík, kam patří
  (0) (0)You have already voted this
 120. Reagovat
  Jan Placzek 1.11.2019 v 14:24

  Absolutní nespolehlivost.

 121. Reagovat
  Lucie 1.11.2019 v 16:10

  Nespokojenost…včera mi prisla sms že mi dnes doručí balík se zbožím…já teda všem psala že zítra bude zboží co si objednali,téměř je navnadim,a nic…zásilku jsem sledovala kde je a je tam napsané že se kurýrovi nepodařilo doručit – ani se o to podle mě nepokoušel a pokud ano ,mohl zavolat a zásilku dovest do práce ,volala jsem na linku kde mi řekli že ji od 8 hodin zásilka leží na depu …na otázku jak je to možné mi však poradny důvod nebyly schopny uvést…jde o to že teď před zákazníky vypadám jako lharka která jim dnes slíbila zboží a pak nakonec řeknu že až v pondělí…a kdo ví jestli…jestli bude v pondělí jednání stejně jako dnes že ani nezavolá či se ani nesnaží balík dovést tak budu vypadat opravdu jako naprostý blbec a přestanou si ode mě objednávat :-( dokážu pochopit že třeba nestíhají ale když už smskou slíbí nějaký termín že balík dovezou tak ho mají dodržet a ne jen lidi navnadit …

 122. Reagovat
  Dominika 2.11.2019 v 8:48
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Již po druhé se mi stalo že balíček nebyl dodán v termín, který měl. Po celém dni čekání na balíček mi večer přišel meil, že balíček se nestihl doručit. Jak nestihl doručit? Když nestíháte nastavte si delší termíny a neslibujte datum doručení. Balíček byl pro mě důležitý a s termínem dodání jsem počítala. Nepsala bych tento záporný komentář, kdyby se to ve vaší společnosti nestavalo pravidlem.

  KLADY: XXX
  ZÁPORY: Popsáno v komentáři
  (0) (0)You have already voted this
 123. Reagovat
  Michaela 2.11.2019 v 11:06

  Neodporúčam, keď si uz zaplatím aby mi doviezli balík tak čakám, že ho ho dovezú. Šofér nevolal, nezvonil. keď som volala na infolinku tak povedali, že oni nevolaju na slovenské čísla aj keď to bola medzinárodná objednávka, a ze ani nezvonia. Pri tom suseda vysvetlila presne šoférovi kde mam zvonček. Nakoniec to skončilo 35 km odomna v depe. Keď som tam volala, dohola som sa s pani, že mi to dovezú bližšie aby skm to mala len 5 km odomna na vydanom mieste. po 3 dňoch som si to chcela ísť tam vyzdvihnúť a co mi povedali? Ze to tam nemajú. Takže sa ani neunuvali to doviesť bližšie aj po sťažnosti a ich slube. Človek keď ti zaplatí toľké peniaze tak si myslím ze to ma byt doručené a nie aby si človek po tom chodil ešte 35 km. Najhoršia doručovania služba. vždy problémy len s dpd. neodporúčam.

 124. Reagovat
  Karolína 7.11.2019 v 10:06
  4.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  100

  Viz klady a zápory

  KLADY: Bezproblémové doručení na jinou adresu napsanou do zprávy kuryrovi v jejich aplikaci Poměrně rychlé doručení
  ZÁPORY: Balíček mi šel že zahraničí a nejprve se mi zobrazovaly jen zahraniční stránky dopravce
  (0) (0)You have already voted this
 125. Reagovat
  Vojtěch Doležal 12.11.2019 v 9:00
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pozor na tuto společnost!!! Čtěme recenze, zbavme se šmejdů mezi přepravními společnostmi!!! Posílal jsem prostřednictvím DPD dřevěnou skříňku v hodnotě 2000 Kč, kterou během cesty výrazně poškodili. Po dopoledni stráveném nekonečným čekáním na spojení s operátorem mi bylo sděleno, že mám zaslat reklamační dopis poštou (jo, poštou, psáno v L.P. 2019). Na ten odpověděli mailem, že zásilka byla nedostatečně zabalena. Skříňka z lamina v papírové krabici, tak jako byla pořízena v obchodě. ”po

  (0) (0)You have already voted this
 126. Reagovat
  Josef 12.11.2019 v 10:54

  Když jsem se snažil změnit doručení balíku na další den, aplikace přestala fungovat. Kontakt na kurýra v sms není… nechápu proč…. mám tak náladu hledat kontakty a obvolávat bůhví koho, když sedím v čekárně na lékaře. Kurýr velice nepříjemný, 2 minuty zpoždění je pro něj tragédie. Ještě jsem byl poučen že má na 90 balíku 90 minut…..co mi je jako do toho, je to jeho práce, ale on balíček nechtěl že? Zase jsem se vyléčil, vašim službám se budu i nadále vyhýbat, bohužel doručení tohoto balíku vaší službou nebylo v mé moci. Měli by jste uvažovat o kvalitě a né rychlosti.

 127. Reagovat
  Jaroslav 12.11.2019 v 15:37

  Otřesná zkušenost !
  Byl nám doručen balík, kde jsme po rozbalení již tak dost potrhaného obalu jsme zjistili, že pod ním se skrývá skutečná adresa příjemce někde v Lotyšsku ! Po reklamaci na dispečinku nám bylo řečeno, ať si ho necháme ! A objednané zaplacené zboží nám nedorazilo ! Řidič nám řekl, že ho to nezajímá

  !

 128. Reagovat
  Žaneta 13.11.2019 v 14:24
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Naposledy.

  ZÁPORY: Preprava posunuta na 13.11., cely den clovek doma ceka a nikdo nikde, ani zvonek, ani telefon, sami bez jakekoliv omluvy, domluvy si prekopou doruceni na 14.11.,kdybych se nepodivala na netu, tak bych to ani nevedela. Poslani balicku taky des. Rozmezi vyzvednuti je 8-18hod,je 14.30 a doted nevím, jestli se vubec nekdo ozve, nebo prijede, s touto firmou jsem skoncila. Za me absolutne spatne.
  (0) (0)You have already voted this
 129. Reagovat
  Petra 14.11.2019 v 10:51
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes mi byly přivezeny dva balíky. A můžu jen chválit tuto společnost.

  KLADY: Příjezd na minutu přesně. Milé vystupování a ochota. Zaměstnanec pan Soukup byl velmi ochotný s příjemným vystupováním. Evidentně si zákazníků váží. Za mě fakt super.
  ZÁPORY: Žádné
  (0) (0)You have already voted this
 130. Reagovat
  Vratislav 16.11.2019 v 8:22

  Normálně se na to řidič vykašlal nic nedoručil i když volal,že na určenou hodinu budu mít balík doma.Po urgenci mi sdělil,že do půl hodiny přijede a už vůbec nic.Podle tel.hovoru to byl nejspíš cizinec asi Uk.A to je to, vůbec se divím.že na takové služby se cizinci zaměstnávají.Je jim totiž úplně jedno jestli to doručí,nebo ne.Tak že já vůbec nevím jestli balík někdy ještě uvidím.Tuto soolečnost již nikdy.

 131. Reagovat
  Perla 18.11.2019 v 12:47
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Řidiči parkovali uprostřed cesty PŘED parkovištěm (přestože vedle nich byla dvě volná místa!), chovali se neslušně (už na základní škole se učí, že cizího člověka „vole“ neoslovujeme, že…), chovali se velice neprofesionálně (uráželi našeho řidiče, který umí česky asi jako mnoho cizinců dlouhodobě žijících u nás, ale se silnějším přízvukem), řešení problému (náš řidič nemohl vyjet, tak do nich lehce ťuknul – na autě nic neměli, odmítali to jít řešit někam KDE NEBUDOU PŘEKÁŽET) proběhlo vyhrožováním volání policie, kterou následně zavolali, aby blokovali cestu ještě před nimi :). Nutno podotknout, že „parkovali“ před vchodem do nemocnice :)
  Kam se běžně potřebují dostat sanitky :) Škoda, že před nemocnicí nemáme nějaké hlídače :) Hezký zbytek dne :)

  KLADY: No... přijeli, tak aspoň půl hvězdičky
  ZÁPORY: Tak k rychlosti doručení ... vzhledem k tomu, že měli čas tu minimálně hodinu stát (nám s kolegy přerušili cestu kyvadlovou dopravou, takže jsem je viděla jak přijeli a když jsme se za hodinu vrátili stále tam stáli jakože nikam nespěchají) tak pochybuji, že jim na nějaké "době doručení" záleží pak ten neslušný projev (toliko asi k jednání se zákazníkem) neschopnost parkovat (u doručovací služby? trošku nepříjemné, není-liž?)
  (0) (0)You have already voted this
 132. Reagovat
  Petr Šmacho 18.11.2019 v 12:48
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednal jsem si od Datartu 20kg brusku, DPD mi ji nedovezlo resp. poslalo ve středu sms, že to doručí následující den a upřesní čas. Nic takového se už nestalo, další sms nedošla a pak jsem se dozvěděl že jim spadl server a moje zásilka se vrátila jako odmítnutá. Přitom jsem nic neodmítal a ještě o 2 dny později se snažil ji dostat z depa. Marně.
  Jednání firmy děs, prej moji stížnost pošlou vejš a už se nic nedělo, ticho. Celej víkend mi kvůli nim stála zakázka kterou jsem na tý brusce měl dělat.
  A to jsem si vždy myslel, že nemůže být už nic horšího jak Česká pošta.
  Blbý je, že v sms nedávaj ani kontakt na řidiče, vše byrokracie přes nějaký formuláře. Dokonce ani nedodržují svoje vlastní inzerovaný postupy a zásilku nedoručují ani další den a nenechávají 7 dní v depu. Kdyby šlo dál hodnocení 0, tak ho dám.

  KLADY: žádné nevidím
  ZÁPORY: nedají Vám kontakt na řidiče (na rozdíl od PPL) , což může být pro úspěch doručení fatální
  (0) (0)You have already voted this
 133. Reagovat
  Dominika 19.11.2019 v 13:47

  Dnes mi tato sluzba dorucila balík,pan byl velice hruby a neochotny narknul me ze kvůli me se mu rosipal náklad po aute, spis si myslim ze jel jako hovado,kdyz hledal muj balik tak to tam prehazoval a hazel z balika a pote kdyz prislo na placeni tak ze nema na vrácení blbou padesati korunu,tak sem mu rekla at si ji necha a zemu zeda dekuji . Tuhle sluzbu uz nikdy vice zamesnavaj tam asi nevihivany hovada.

 134. Reagovat
  Veronika 19.11.2019 v 15:11

  Balík jsem odesílala 13.11. z Liberce do Ústí nad Labem. Po každodenních telefonických a mailových urgencí, proč můj balík stále není předán kurýrovi a doručen, nebyl nikdo schopný ani dnes 19.11., skoro po týdnu od podání zásilky, nikdo odpovědět. Ve sledování zásilek se má zásilka nachází na depu v Ústí n.L., nikdo nic neví, nikdo nekomunikuje a na maily neodpovídá a zásilka je nedoručená. Nemám slov a u této společnosti se už nedivím, že raději nikde nemají uvedené jiné kontakty, kromě ZS, kde Vám stejně nepomohou, protože nic nevědí a nikoho jiného kontaktovat nelze. Podle této zkušenosti jsem velice křivdila České poště, protože chyby se stávají všude, ale také všude se je snaží vyřešit.

 135. Reagovat
  Petr 24.11.2019 v 10:11
  3.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  40

  Tento pátek mi přepravce doručoval balíček. Dopoledne mi SMSkou přišlo, že mi balíček bude doručován v odpoledních hodinách. Odjel jsem pryč, s tím, že se brzy vrátím. Po návratu na mě klepe soused, že mi přepravce z DPD u nich nechal balíček. Nechápu, proč zákazníkům rozesílají SMS s časem doručení, když ho stejně nedodrží. Aspoň kdyby zavolali že už jedou!

  KLADY: rychlost doručení
  ZÁPORY: špatná domluva
  (0) (1)You have already voted this
 136. Reagovat
  Hana 25.11.2019 v 10:12
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Pro mě zatím nejméně spolehlivý přeprevce. Stránka pro změnu doručení adresy nikdy nelze otevřít. A adresa, kde bydlím, je pouze pro tohoto přepravce neexistující. V den doručení mi večer pouze přijde mail, že adresa neexistuje a já pak velmi dlouho sháním kde se balík nachází. Kbybych předem věděla, že stránka, ze které objednávám má jako přepravce DPD rozhodně bych neobjednaávala.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: nespolehlivý přepravce
  (0) (0)You have already voted this
 137. Reagovat
  Daniela 25.11.2019 v 14:55

  Nespokojena!

 138. Reagovat
  Jana 26.11.2019 v 5:45
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Presne tak. DPD nikdy vic.

  KLADY: Zadné, vubec nic
  ZÁPORY: Na mail odpoved po dlouhe dobe, zakaznicka linka jen automat takže nic, tohle se mi s ppl nikdy nestalo. Dpd nikdy nikdy vic. Nespolehlivost až hruza.
  (0) (0)You have already voted this
 139. Reagovat
  Dana 26.11.2019 v 18:55
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ještě jsem se nesetkala s takovou hrůzou,při doručováni zásilky.Budu-li mit možnost vyprat jinou společnost určitě již nebudu váhat.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nespolehlivý přepravce
  (1) (0)You have already voted this
 140. Reagovat
  Tomáš 27.11.2019 v 16:54

  Nehorázná arogance, neochota, prolhanost a agresivita ze strany kurýra. NIKDY VÍCE !!!!!!!!!!

 141. Reagovat
  Hana Škaloudová 28.11.2019 v 11:05

  Jsem velmi zklamaná touto společností. Více jak 14 dní se moje zásilka podle sdělení nachází na depu, ale nejsou schopni ji doručit. Od obchodu vím, že jim již podruhé poskytl všechny potřebné údaje, ale nic se neděje. Komunikace žádná. Takže DPD již NIKDY, NIKDY!!!

 142. Reagovat
  Peter 28.11.2019 v 11:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pracovníci tejto spoločnosti asi nevedia čítať.

  KLADY: nič
  ZÁPORY: nespoľahlivý, stupídny dopravca
  (1) (1)You have already voted this
 143. Reagovat
  Renáta 1.12.2019 v 9:55

  15.11.2019 na DPD předána zásilka od prodejce dnes 1.12.2019 a ještě stále nedoručena. Údajně je zásilka podle sdělení na depu.

 144. Reagovat
  Franta 3.12.2019 v 13:27
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  V den plánovaného doručení jsem přes formulář (telefonicky na přímo nelze, asi dobře vědí proč), žádal, aby mě kurýr kontaktoval ohledně času doručení.
  Nekontaktoval mě nikdo. Přesměroval jsem balík do výdejního místa. Den na to mi volal kurýr, že ve výdejním místě balík nechat nemůže, že mu ho nevezmou, z důvodu velkého objemu. Když jsem požadoval doručení domů, sdělil mi, že to nejde, když mám určené výdejní místo. Když jsem se rozčílil a požadoval okamžité řešení, drze mi sdělil, ať si dělám co chci.
  Do výdejního místa jsem volal, provozovatelka mi potvrdila, že nikdy žádnou zásilku DPD neodmítli a že tam nikdo z DPD nic nenechával.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Lhaní a drzost kurýra.
  (0) (0)You have already voted this
 145. Reagovat
  Petr 3.12.2019 v 15:27

  Nejhorší kurýrní služba s kterou jsem se setkal, termín dodání nedodržen i přes napsání sms ze bude zásilka dodána.

 146. Reagovat
  Potoček 4.12.2019 v 10:38
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší doručovací služba DPD co je na českém trhu.Když se chcete spojit telefonem všechno jsou zaznamníky, online chat je taky automat prostě hrozné. Balíček přišel po 3 týdnech poškozený a to ho řidič nechal ještě u sousedů.Službu nedoporučuji horzné vlastně žádné jednání!!!!!

  KLADY: ŽÁDNÉ
  ZÁPORY: Nejhorší doručovací služba DPD co je na českém trhu.Když se chcete spojit telefonem všechno jsou zaznamníky, online chat je taky automat prostě hrozné. Balíček přišel po 3 týdnech poškozený a to ho řidič nechal ještě u sousedů.Službu nedoporučuji horzné vlastně žádné jednání!!!!!
  (0) (0)You have already voted this
 147. Reagovat
  Jarda 4.12.2019 v 11:24

  Nedoručená zásilka lež nejhorší firma co jsem poznal,krejou šlendriánstní řidičů?

  Dobrý den, vážená paní Jana Kapitánová FO nesouhlasím s Vaší odpovědí ano, omyl se může stát, ale zásilka nemá nic společného s o odmítnutím mojí osobou,se mnou nikdo nemluvil a v obci p,.rokazatelně auto s vaším logem ani jiné nebylo. Nehledě na to že zásilky kurýr nafasuje dle kodu a čtečkou zboží vydá. Já se tedy oprávněně mohu pouze domnívat, že se snažíte krýt šlendriánství konkretní osoby. Jedná se o to ,že pokud řidič uvedl,že jsem odmítl zakázku.musel by tudíš se mnou mluvit,což se nezakládá ne pravdě. Je to lež ze strany řidiče. Pokud nedostanu solidní odpověd budu informovat o Vašich nepovednbých službách širokou veřejnost , což jistě uznáte dneska není problém/a majitele firmy, tak aby všichni věděli, že stále zde není něco v pořádku. Dávám na vědomí i společnosti TIPA s.r.o.,aby i oni věděli proč přichází o zákazníky . S ppozdravem Ing. Sýkora

 148. Reagovat
  Eda 4.12.2019 v 13:51

  Nechápu jak taková firma může vydělávat. Dřív jsem si myslel že českou poštu nikdo nemůže trumfnout a hele dpd. Toto jsem ještě nezažil. Vůbec horší firmu neznám než dpd. Eshopu který bude nabízet doručení dpd se budu vyhýbat.

 149. Reagovat
  Olijola 4.12.2019 v 13:57

  Dnes mi volal kurýr, že má pro mě zásilku a že je tu během pár minut. Půl hodiny čekám v přízemí domu o okna a nic. Když mu pak volám, tak má arogantní chování a tvrdí mi, že tu byl a bouchal na dveře. Bylo nás doma víc lidí a i pes neštěkal a nic lyšel. Dále nechápu proč nepoužil náš funkční a jasně označený zvonek a údajně bouchá na dveře. Smál se mi do telefonu, že prý si můžu klidně stěžovat. No, takže až uvídím na e-shopu, že mají přepravce jen DPD, tak nic neobjednám. Naštěstí konkurence je. Česká pošta i PPL nechávají avízo,že tu byli. Tyhle tedy asi ne. A to arogantní chování, to si ještě nikdo z kurýrů nedovolil a to objednávám hodně často. Takže napíši do e-shopu a DPD už nikdy více.

 150. Reagovat
  Olijola 4.12.2019 v 14:00

  Hrůza. Nikdy více!!!

 151. Reagovat
  Irena Němcová 5.12.2019 v 15:00

  Arogance ze strany kurýra

 152. Reagovat
  George 5.12.2019 v 15:42
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  ŠPATNÁ ZKUŠENOST S DPD POŠTOU!
  #DPD DPD CZ

  Dne 4.12.2019 večer mi přišel email od DPD s tím, že bych měl očekávat doručování balíčku dne 5.12, každopádně žádný očekávaný čas doručení. Už od této chvíle jsem musel odhadovat (v kolik asi tady bude? V 7? V 10? Odpoledne? Dopoledne? A co moje plány? Mám 5 schůzek v ten den a předchozí den jdu na noční. Jak to mám koordinovat? A na vaších stránkách nebo v aplikaci si NEMŮŽU VYBRAT V KOLIK HODIN. Mohu si ale vybrat další den a to opět v tolik hodin v kolik se to hodit nebude. No přijdou když si prostě vyberou. 😊 Výborně.

  Poté jdu na noční, vracím se domu a spím a mezitím mi zřejmě v 7:02 ráno volal kurýr???????? Jak může s tím člověk počítat? A já nemám možnost vstát v 7 ráno abych si s kurýrem povídal. Poté mi přichází email v 9 ráno, že moje objednávka bude mezi 11 a 12 bude doručená. Opět, vůbec se to nedá koordinovat s mým plánem. Já už z předchozího dne mám veškeré věci naplánované, takže nemůžu od pracovních schůzek odejít z hodiny na hodinu. Toto se informuje o den PŘEDEM.

  Vstal jsem v 10:40, takže 40 minut před doručením zásilky a hned volám kurýrovi abych mu řekl že má přijít ve 12, jelikož mezi 11 mám schůzku.

   Na fotce v příloze jde vidět, v 10:40 mi telefon nezvedl ani se zpětně neozval.
   V 11:18, já na schůzce a kurýr před mým barákem a volá mi. Samozřejmě jsem nemohl zvednout.
   Poté jsem mu zavolal v 11:43 (a musel jsem volat 2x) abych se od něj dozvěděl, že si s ním nemůžu dát někde schůzku aby mi to předal a také mi nebyl schopen říct řešení dilemy, jediný co mi řekl je že moje zásilka na mě bude čekat v Hradci Kralove.

  Na stránkách poté koukám a je tam napsáno
  „Jak postupujete pokud není balíček doručen?

  Pokud dojde k 1. neúspěšnému doručení, je balíček automaticky doručován následující pracovní den. Pokud dojde na 2. neúspěšné doručení, je balíček automaticky ponechán k osobnímu odběru na depu 7 kalendářních dnů. 3. pokus o doručení je vždy na vyžádání přes aplikaci DPD Kurýr nebo nás prosím kontaktujte pomocí tohoto formuláře.“

  Dobrá takže to asi doručí zítra? Super. Asi jim můžu zavolat na jejich zákaznickou linku a zjistit co se dá dělat a jak to přizpůsobit sobě.

  Volám tam, snad 6krát a furt každá možnost je zakončená automatizovanou odpovědí že si mám stahovat aplikace a plnit formuláře. Žádná komunikace s člověkem. Nakonec mě napadlo nechat telefon tak aby si kecal ten robot a schvalně co se stane a hurá konečně to zvedl člověk.

  Mluvím s tou ženskou, zřejmě ji je uplně u prdele co se děje nebo co chci. říká zkrátka že mi to nepřizpusobí a jestli má znovu posílat zítra. Říkám že nemá posílat zítra vůbec nic jelikož nejsem v pardubicích. Začínám se nasírat a nabízím nějaké alternativy a ona „no jasně“, „mhm ok“ „tohle nejde“ „dělejte si co chcete, je mi to jedno“
  ______________
  Vážený DPD
  Vaše obchodní strategie je celá založená na zákaznickém servisu. Když ale nemáte možnost ani přizpůsobit se zákazníkům v děn doručení ani dát možnost zákazníkům vybrat si čas doruční, ani mít žádnou alternativu při nedoručení, tak nemáte co v tomto businessu dělat.

  Tak prosím DPD CZ předejte tu zásilku firmě, která je schopnější než vy.
  S Českou Poštou to vždy šlo jako po másle. Vy jste schromaždění autistů.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Ignorují zákazníky Nepřizpusobují se zákazníkům Nejhorší společnost na doručení zásilek
  (1) (0)You have already voted this
 153. Reagovat
  Lukas 6.12.2019 v 9:29

  Nechtějí mi vydat zásilku – nepošlou mi PIN. 4 zásilky v hodnotě 10 000 Kč vráceny zpět odesílateli.
  To je katastrofa. Nikdy více DPD!

 154. Reagovat
  Hojerová Jana 6.12.2019 v 11:18

  Dne 28.11. Přišla sms ze mi doručí balíček, nikdo nepřijel. Každý den volám na DPD vždy kontaktují depo odkud se buď neozvou nebo přislíbí rozvoz na druhý den a dodnes 6.12. Stále nic. Na depu mají buď velký nepořádek který se ani nesnaží řešit nebo se balíček “ztratil”? Jsem již bezradná

 155. Reagovat
  Hana 6.12.2019 v 16:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Poslala jsem přes společnost TV, která byla zabalená v několika vrstvach a krabici v které se nemohla hnout. Doporučeno pomackane a prasklým rámem, TV nefunkční. Bez dokladu o koupi nelze reklamovat. Už nikdy více!!

  (0) (0)You have already voted this
 156. Reagovat
  Pavla 9.12.2019 v 9:21
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  V čas doručení nikdo nepřijel a nezavolal. Nějaké formuláře vyplňovat opravdu nechci, kurýrovi se nedá zavolat ani poslat vzkaz… při snaze volat na infolinku jsem to po 15 minutách vzdala.
  Objednávám si přepravu, aby mi ulehčila práci a ne aby mě okrádala o čas i nervy…

  (0) (0)You have already voted this
 157. Reagovat
  sally 9.12.2019 v 12:23
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Totální neschopnost. Komunikace se zákazníkem na velmi nízké úrovni. Kurýr ani nezavolá, že se nachází na adresu. Obdržela jsem jen e-mail v den doručení balíku.

  KLADY: žádný
  (0) (0)You have already voted this
 158. Reagovat
  Lenka Briki 9.12.2019 v 17:45
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejste schopni doručit balíček včas, nikdo neví kde je, neschopnost operátorů
  neskutečný bordel

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Nejste schopni doručit balíček včas, nikdo neví kde je, neschopnost operátorů neskutečný bordel
  (0) (0)You have already voted this
 159. Reagovat
  maty 9.12.2019 v 18:53

  V polovině října mi firma DPD doručila dva balíky. V obou bylo poškozené zboží. Je skoro polovina prosince stále není vyřízena reklamace. Zaměstnanci DPD nemají úctu k věcem co vozí, balíky padají, haže se s nimy a mi je za to platíme. Pokud možno DPD se vyhnou co největším obloukem.

 160. Reagovat
  Růžena 10.12.2019 v 11:30
  1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Neochota při změně doručení a velký problém při placení kdy má vrátit kurýr drobné zpět, nejradši by si je asi nechal.

  ZÁPORY: Špatné jednání, neochota, problém při placení.
  (0) (0)You have already voted this
 161. Reagovat
  Aneta 10.12.2019 v 13:12

  Nejhorší přepravní společnost už podruhé čekám celý den na dodání balíku. Napíši mezi 8-12 hodinou celý den jsem doma je 13:30 a balík nikde. Mám malé miminko měla jsem objednané lékaře, které jsem musela preobjednat, protože ten balík nutné potřebuji jsou tam věci pro dítě. Jejich neochota volat a určit bližší čas je neskutečná. Ani když se zpozdi, tak vás nekontaktuji. Tuto společnost radši zavřít.

 162. Reagovat
  Irena 11.12.2019 v 7:51

  Já mám též špatnou zkušenost s doručením balíku.Na udanou dobu jsem si vzala volno a celé odpoledne jsem byla doma a čekala telefon.Nikdo se neozval.Druhý den jsem volala na 225373373 a zde se mi ozvala paní,která mě informovala ,že balíček na adrese byl a nikdo nebyl doma.To mě tedy neskutečně vytočilo.Je na výdejním místě…To tedy doufám.Příště si zvolím výdejní místo rovnou a asi u jiné společnosti.

 163. Reagovat
  Petra 12.12.2019 v 18:18
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Myslela jsem si že Česká pošta je nepřekonatelná, mýlila jsem se! DPD je hravě předčí! Po obdržení infa o dodání balíku vybrána možnost doručit na výdejní místo a to byla chyba…. Žádná komunikace tři dny, po telefonické urgenci pouze elektronická zpráva, že je výdejní místo plní a není možné doručit. Další den opět urgence a následně informace, že nebude možné doručit protože výdejní místo je uzavřeno. Nelze doručit jinam protože po volbě výdejního místa jsou smazána data o zakázce….. Buď jet 100km pro balík na centrálu nebo ho vrátí! Dobrý byznys! Žádné info ze strany DPD o problémech s doručením a nakonce vydírání… Jediná pochvala pro paní na centrále, ta byla profík!

  KLADY: - NIC
  ZÁPORY: - ABSENCE KOMUNIKACE - RYCHLOST REAKCE NA EMAILY
  (0) (0)You have already voted this
 164. Reagovat
  Hengstova 13.12.2019 v 7:24

  Nejhorší přepravní služba, překonala i poštu ČR. Balík doručován bez upozornění, možnosti změny doručovací doby a po 2 pracovních dnech vrácen odesilateli, Dpd Kurýr pro změnu doručení nefunkční, zákaznický servis nulový

 165. Reagovat
  Houdková 16.12.2019 v 11:35

  Otřesné, nikdy víc. Naprosto nejhorší kurýrní služba v ČR!!!!!!!!!!!!!!!

 166. Reagovat
  Nikola 16.12.2019 v 17:49
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  KLADY: Zadne klady!
  ZÁPORY: Nejhorsi sluzba, ktera existuje. Pri dorucovani balicku me nekontaktovali, u me doma nebyli a automaticky uvedli, ze jsem nebyla zastizena a zkusi dopravit dalsi pracovni den. Vyhradila jsem si tedy opet volno, jelikoz je pro me balik velmi dulezity, je to vanocni darek a z jineho eshopu zakoupit nelze. Opet zadne telefonat, zadne zazvoneni, dokonce jsem v case, ktery uvedli koukala z okna (ano, celou hodinu a pul) a opet uvedeno, ze jsem nebyla zastizena. Resim to s firmou, od ktere jsem balik objednala a toto jsem jeste nezazila. PPL, Ceska posta i Zasilkovna si vedou mnohonasobne lepe a doufam, ze si eshopy rozmysli davat DPD jako moznost dopravy! Ja jsem bohuzel nemela na vyber. Takze absolutne nespolehlivy dopravce, neprofesionalni jednani, proste hruza!!!
  (0) (0)You have already voted this
 167. Reagovat
  Rudolf Fiala 17.12.2019 v 9:37

  Dobrý den.
  Po telefonu se s vámi není možné spojit, pokud už se dovolám , vaše operátorka mi položí telefon. Jste ta nejhorší doručovací společnost a vaši zaměstnanci nemají ani špetku slušného vychování. Bohužel jsem zboží koupil u firmy která nabízela jen vaše služby, víckrát bych od vás nic doručit nechtěl.

 168. Reagovat
  Daniela Ukropcová 18.12.2019 v 10:46

  Jsem naprosto nespokojena s doručováním DPD. Zásilku sice doručili na druhý pokus, ale skoro s týdenním zpožděním. Veškerá komunikace – žádná. Na telefonu i na chatu jen automat. Komunikace přes maily pokaždé s jiným jménem a odpovědi naprosto odlišné. Dost mne nadzvedla výzva k osobnímu odběru na depu 30 km vzdáleném. To by znamenalo jet 30 km tam a 30 km zpět. Změna výdejního nebyla možná. Výzvu k navrácení zásilky k odesílateli prý neobdrželi. Co tedy s balíčkem hodlají udělat, když se nepodařil doručit a nemíní ho vrátit, vám nesdělí. Stálo mne to spoust času s prozkoumáním jejich webu a peněz za telefonování, které nikam nevedlo. To vše týden před Vánoci.

 169. Reagovat
  Michaela Mäsiarová 19.12.2019 v 11:12

  “Nejhorší zkušenost s touhle dopravní společností!!! Dne 17.12. mi přišla sms, že mi budou doručovat balík v době mezi 8-18 hodinou jelikož jsem nemínila čekat celý den nechala jsem si balík přesměrovat na výdejní místo, ale bez toho aby mě s tím někdo obeznámil balík uložili na depu vzdáleném zhruba 40 km!!! Žena s malým dítětem bez auta se tam asi jen tak nedostane tudíž jsem si musela zařídit odvoz. Kdyby balík nebyl placený nechám ho tam. O tomhle budu informovat i odesílatele i své známé!!!”

 170. Reagovat
  Pavla Zirklerová 19.12.2019 v 11:17

  Naprostá nespokojenost!!! Řidič nezazvonil, neozval se, ale DPD tvrdí, že je vše v pořádku, protože podle GPS se na adrese pohyboval. A to, že nezazvonil je jen prý mé tvrzení. Takže za placenou službu si musím vyzvednou zásilku v DEPU. Není žádná domluva ani vstřícnost.

 171. Reagovat
  ANDREJ 19.12.2019 v 12:25
  1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Tuto službu, pokud možno, nikdy nevyužívejte, dnes mi přišla sklenice, která měla být jako dárek k Vánocům uplně rozbitá. Zabalano to bylo v pořádkiu (protože to nebalili v DPD samozřejmě, ale pokud je na balíku nálepka POZOR KŘEHKÉ, asi v tom balíku je něco křehkého na co se má dávat pozor, ne? DPD už nikdy.

  (1) (0)You have already voted this
 172. Reagovat
  Jana 20.12.2019 v 16:42

  Velmi špatná komunikace s kurýrem.

 173. Reagovat
  Otakar 20.12.2019 v 21:00
  1.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  40

  Hodnocení – děs a hrůza. Při objednávce v obchodu jsem si vybral místo několik set metrů od bydliště. Při odeslání mě kontaktoval dodavatel, že pro přeplněnost to nemohou zaslat na vybrané místo. Domluvili jsme jiné o 8 km dále. Ještě se ujistili, že to je možné. Když ještě po 14:20 následující den jsem neměl info, tak jsem začal pátrat. V 5:22 ho přijali do doručovacího depa. K 9:30 ho ale přijali znovu do tohoto depa. Na čtvrtý pokus po 7 minutách telefonování jsem se spojil s operátorem a dohodl se na vyzvednutí přímo v depu. Měli mě ověřit, zda tam skutečně zásilka je a zavolat. Kdyby ne, tak sem měl volat o půl páté. Nikdo nezavolal a tak jsem zavolal, vše zase vysvětlil další pracovnici. Zase nedodržený příslib, okolo 1/2 šesté nové volání. Nové vysvětlování další pracovnici a sdělila mi, že tam je. Vyrazil jsem na pobočku do Nehvizd, kde okolí docela znám. Nikde žádný vjezd do areál. Opakovaně jsem vjel do sousedních areálů, až po třetím průjezdu okolo jsem zastavil v sousední ulici a šel k plotu u hlavní silnice přes rozbahněnou hlínu. Volal jsem na lidi v areálu za plotem a ti mě poradili, že musím několik set metrů před areálem odbočit, objet dva areály jiných firem a zezadu přijet k dopředu k tomu plotu. Bez jediné směřující cedule na odbočce či trase. Konečně v 19 hod jsem si vyzvedl zásilku.

  KLADY: nemusel jsem si pro zásilku jet sám až k dodavateli
  ZÁPORY: viz hodnocení, popis doručování
  (0) (0)You have already voted this
 174. Reagovat
  Miroslav Varga 20.12.2019 v 22:20

  Z toho co slibují,v mém případě nedodrželi vůbec nic.První den přibližný čas doručení-nic, druhý den navrhli čas doručení-znovu nic,,třetí den nic s tím že prý jsem odmítl zásilku převzít.Zřejmě je v této společnosti část zaměstnanců jenom lhář a lenoch ale jejich nadřízení jim věří nebo si věří všichni.Já osobně po této zkušenosti vím,že vozidlo s logem DPD na cestách potkávat nemusím,s představou,že jede další z těch prolhaných pacovíků této společnosti

 175. Reagovat
  Hana 2.1.2020 v 14:27

  Od společnosti DPD již nikdy nic nebrat. Od 17.12. do dnešního dne čekám na dodání zásilky a pořád nic. Již několikrát mi změnili termín dodání, naposledy na dnešní den tj. 2.1.2020, ale opět balík nebyl doručen a termín dodání je znovu posunut na 3.1.2020. Komunikace se společností není možná, neboť mají na telefonu a emailu pouze plechové huby.Zřejmě se za 25 let své činnosti nedokázali naučit doručování zásilek. Asi dělají z lidí blbce!!!
  Ode mne mají velké minus!!!

 176. Reagovat
  Lenka 2.1.2020 v 14:47

  Chování řidiče,arogance,dokonce i slovní napadení,katastrofa,nejhorší přepravní společnost!!!

 177. Reagovat
  Milan Bača 3.1.2020 v 15:35

  DPD nikdy víc. Plný byt lidi a nikdo neslyšel telefon na stole. Kurty musel jen vytočit a hned položit. Po opětovném zavolání kurýrovi o pět minut později, když si někdo všiml ze telefon bliká, už nebylo možné možné se mu dovolat. Na první volání přišla zpráva, ze nemůže mluvit. Pak měl už telefon vypnutý. Po volání na centrálu mi bylo řečeno, ze telefon musíte mít u sebe i ve sprše protože kurýr nemá 5 minut čas a pak už vám zpět volat nemusí protože by prý nestíhal. Jen pro upřesnění, na zvonek nikdo nezvonil. Kurýr se tím ani neobtěžoval. Podle společnosti DPD je to v pořádku. Tohle bylo naposledy co jsem zvolil DPD jako přepravní službu.

 178. Reagovat
  Tomáš 3.1.2020 v 17:14

  DPD už nikdy, přijde vám e-mail s tím, že vám budou dne toho a toho doručovat balíček, a když si v ten den večer zavoláte na info linku DPD, tak je vám sděleno, že je to jen informativní, a že s tím nic nenadělají, protože to generuje počítač. Jako vážně???? Pak tedy v DPD mají asi první skutečnou umělou inteligenci, tak bacha lidi, je načase povolat Johna Connora.

 179. Reagovat
  Jarda 5.1.2020 v 2:29

  Služby DPD už NIKDY!!! 16.12. přijali údaje o doručení, 17.12. PRÝ doručovali, kurýr ale OZNÁMENÍ NEZANECHAL jak tvrdil ve sledování, pak PRÝ doručoval ještě jednou, NIKDY(!) NEDALI ŽÁDNÉ OZNÁMENÍ do emailu či telefonem, SMS. Pak se nedělo po mém upozornění několik dní vůbec nic, a pak v den kdy ji vrátili odesílateli mi „specialista“ zákaznické podpory Lenka Kindlová sdělila, že se zásilka 2× doručovala, po té byla 7 kalendářních dní uložena a 2.1. vrácena odesílateli. u služby Classic se prý nedává avízo (ale na webu píší že ano, a doručení má být 3×). Je to naprostý amatérismus v dnešní době nedat žádné upozornění, nekomunikovat a vymlouvat se. DPD JIŽ NIKDY a NIKDY VÍCE!!! HROZNÉ SLUŽBY, KTERÉ BY VE 21. STOLETÍ V ČR NEMĚLY MÍT MÍSTO!

 180. Reagovat
  Martina 6.1.2020 v 14:20
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dnes čekám na balíček ve smluvenou dobu a vůbec nikdo se neozvala a najednou zásilka nedoručena, nebyla jsem zastižena??? To jako važně? Tak já si to zařizuju v práci a on se na to vykašle a další doručení zítra? A dál?? pozítří??? Jsem opravdu naštvaná z jejich neprofesionality!!!!!

  KLADY: Nic pozitivního jsem zatím nepocítila
  ZÁPORY: Zatím vše!
  (1) (0)You have already voted this
 181. Reagovat
  Eva 6.1.2020 v 19:03
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Musím pochválit, doručení přesně v uvedeny čas, bez problemu,pan kurýr velmi milý a ochotný.

  KLADY: Vše v poradku
  ZÁPORY: Žádné
  (0) (1)You have already voted this
 182. Reagovat
  VLASTIMIL NOVOTNY 7.1.2020 v 8:57

  PO MĚSÍCI DORUČOVANÍ BALÍČEK PŘIŠEL MĚL NA OBALU DVĚ ADRESI ZAKAZNÍKU OBSAH BALÍČKU ALE NEPATŘIL MĚ MÍSTO TAPETY TAM BYLA LATKA NA ŠATY P. M. PAVELKOVE sBOHUMÍNA TAKŽE NA ZED SI NALEPÍM LATKU BĚŽTE DO HAJZLU STAKOVOU SLUŽBOU

 183. Reagovat
  VLASTIMIL NOVOTNY 7.1.2020 v 9:08

  BORDEL po měsíci doručovaní balík přišel se dvěma adresama zakazniku obsah ale nebyla tapeta ale latka na šaty pro p.M.P.s Bohumína baliček jsem zaplatil azavolal te paní ta na latku čeka doručovateli jsem ihned volal a nic se neděje

 184. Reagovat
  Martin Cigánek 7.1.2020 v 10:14
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Největší zápor vidím v nemožnosti se dovolat na operátora.
  Pak následuje neochota a nevstřícnost se domluvit v mailové komunikaci na alternativním odběrném místě, které se nachází cca 100 m od jejich oficiálního odběrného místa v Přerově. Jejich oficiální odběrné místo údajně nemůže zásilku převzít kvůli údajně velkým rozměrům.
  nabídli nám osobní převzetí na jejich depu vzdálené od nás 90 km, což není ani akceptovatelné a ani vtipné.
  DPD rozhodně nedoporučujeme, PPL je mnohem vstřícnější a ochotnější.

  KLADY: - po naší zkušenosti žádné
  ZÁPORY: - nemožnost se domluvit po telefonu - nevstřícnost - neochota
  (1) (0)You have already voted this
 185. Reagovat
  Mgr. Iva Vokřálová 7.1.2020 v 16:52

  Jsem velmi zklamaná dopravní společností DPD. Absolutně nedodržela smluvní proces. Nikdy již nevyužiji a nikomu nedoporučím.

 186. Reagovat
  Michal 9.1.2020 v 9:22

  Pokud kurýr udělá chybu a oni vám nezašlou SMS s automatem se nedomluvíte-příšerný přístup firmy

 187. Reagovat
  Pavla 9.1.2020 v 11:40
  1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  DPD nedoporučuji, komunikace je naprosto na bodu mrazu. Nedá se s nikým na ničem domluvit, protože všude vás vítá pouze robot… už nikdy…
  Jediný klad – velká pochvala řidičům, kteří si mezi sebou balíček, který původně doručovali na špatnou adresu, předali a přivezli druhý den správně, jak jsme se telefonicky při avízu zásilky dohodli – proto hvězdičky za rychlost.
  Jinak nic.

  (0) (0)You have already voted this
 188. Reagovat
  Jiří 9.1.2020 v 16:08
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka nebyla doručena v daném termínu. Balík byl poškozen a zásilka rozbita. Snažil jsem se ihned po doručení podat reklamaci, ale toto mi bylo zamítnuto s tím,že věc mám reklamovat u odesílatele.Navíc jsem musel za odeslání zaplatit přepravné 269,-Kč.
  Tuto přepravní společnost nikomu nedoporučuji !!!

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: samé -----
  (0) (0)You have already voted this
 189. Reagovat
  Monika 10.1.2020 v 13:27

  Měsíc čekám na doručení zásilky, neustálé řešení s kurýrem, který prý neví číslo zásilky, ani kontakt na depo, ani mi zásilku nemůžou nechat na výdejním místě. Na infolince na moje údaje nic nemají, tak co mi teda kurýr měl doručit? Po měsíci jsem se zásilky nedočkala, je odeslána zpět na Slovensko. Co mám teda dělat? Nahlásit na ČOI? Nebo podat trestní oznámení? Není to poprvé, co jsem se s tímto setkala!
  DPD je lichva!

 190. Reagovat
  Bedřich Stigler 10.1.2020 v 14:14

  Začínají se chovat jako česká pošta. Nedoručeno i když jsem byl doma a čekal na balík. Žádný telefon. Nikam se nejde dovolat. Nelze se spojit s operátorem. Je tam záměrně chyba, aby nešlo potvrdit souhlas s nahráváním hovoru a tudíž vám zavěsí. Dnes už ani sms, jestli to někdo bude doručovat. Kopačku na hubu. Jen tak dál, konkurence je dost.

 191. Reagovat
  Karolina 10.1.2020 v 15:37

  jelikoz jsem se nedostala do aplikace, abych mohla zmenit datum a cas doruceni, dohodla jsem se telefonicky s kuryrem, ze mi zasilku necha na vydejnim miste. pote co mi prisla sms ze me balik ceka na vydejnim miste, jsem se tam odebrala, abych zjistila, ze kuryr mou zasilku odvezl kamsi do jinam, pak jsem musela vyplnovat jakysi dotaznik, nakonec napsat email, abych se nasledne dozvedela, ze nyni je mnou jedinou moznosti jet 50km si svou zasilku vyzvednout.fakt skvely. pote na mail mi prisel email od DPD, kde byl prilozen link na zpetnou vazbu, normalne to nedelam, ale chtela jsem jim tedy dat vedet, jak si podle me stoji, kdyz jsem se proklikala vsemi moznostmi, reklo mi to, ze mi dotaznk poslou na mail, ovsem na mail prisel pouze email k ODBERU DPD NOVINEK tak to je fakt jeste vysmech nakonec. PDP uz nikdy

 192. Reagovat
  Jitka 15.1.2020 v 10:57
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  NEDODOPORUČUJI !!! Jsem pracující a ačkoliv jsem psala i telefonicky hovořila s řidičem, neustále mi doručují zásilku dopoledne, prý oni končí v 15 hodin, přitom avizují, že doručují zàsilky do 18 hodin! Již nikdy více !!!

  ZÁPORY: stále nedoručeno, abych si řidiče hledala a pro zásilku si přijela !!!
  (0) (0)You have already voted this
 193. Reagovat
  Jan 15.1.2020 v 15:06

  Neschopnost, naprostá odolnost proti vůli zákazníka, nesrovnatelně horší než veškerá konkurence

 194. Reagovat
  Josef 16.1.2020 v 1:10
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  U tohoto dopravce si nenechám doručit už ani toaletní papír. Neschopnost domluvit se s řidičem , totální arogance a balík skončil někde na 80km vzdálenosti.

  (0) (0)You have already voted this
 195. Reagovat
  Emily 17.1.2020 v 12:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Velmi,ale velmi zklamaná…
  Zlatá česká pošta,už po několikáté mi balíček nedoručili,že prý ke nezastihli,SMS taky nenapíšou a když už tam voláte ,tak v reknouu,ať si zajděte do 15km vzdáleného depa.
  Tak já si zaplatím skoro 200 Kč,aby mi to doručili až domů a oni po mě ještě chtějí abych opět na vlastní náklady si sama pro to dojela 😂😁😆 výsměch DPD ,už nikdy více .

  KLADY: Žádné, katastrofa
  ZÁPORY: Nejhorší doručovací kurýr,hlavně ze strany jednání se zakaznikem
  (0) (0)You have already voted this
 196. Reagovat
  Barbara Mašová 18.1.2020 v 20:08
  3
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  20

  Mám miminko, od kterého se jako maminka nemůžu hnout. Každému řidiči, ať už od České pošty nebo jiné přepravní společnosti vždy předem volám a pěkně ho poprosím, aby mi donesl zásilku až ke dveřím, že to jinak nejde, když se vám dítě navíc batolí a musíte na něj dávat prostě pozor. Žádná Vaše konkurence s tím nemá nikdy problém, naopak jsou rádi, že je předem informuji, že mám mimořádný požadavek. Řidič mě odbyl s tím, že z toho nic nemá a že si pro balík mám prostě zajít dolů. Kdybych nesehnala tak rychle hlídání, tak upřímně pošlu takového člověka do háje za opravdu velkou ochotu. Nevím, co by chlap dělal kdyby narazil na invalidu. Hrozný problém vyjet výtahem, předat balík a odejít. Už nikdy za Vaši službu platit nebudu. Vždycky raději zvolím Českou pošt

  KLADY: Rychlé doručení
  (0) (2)You have already voted this
 197. Reagovat
  Jiří Smutný 27.1.2020 v 13:43

  Děs běs.
  Hraní si na světvou firmu s modeními vymoženostmi jako je dopisování si s nějakým automatem, telef. hovor nemožný, včetně nějakých keců že hovor bude nahráván, ale ihned po odkecání se hovor automaticky vypne.
  Určení si času doručení bez jakéhokoliv souhlasu zákazníka. Nemožnost se někam dovolat, protože veškeré uvedené tel. čísla vás spojí zase pouze jen s automatem – KATASTROFA.
  Nejlépe zveřejnit v televizi jako komedii a nebo jako horor.

 198. Reagovat
  Jan Vaculík 27.1.2020 v 14:54
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nikdy více…2 x po sobě mi nebyli včas schopni dovézt obyčejný balíček..(řidič nebere mobil)..není možná žádná domluva

  ZÁPORY: Nemožnost komunikace s kurýrem
  (0) (0)You have already voted this
 199. Reagovat
  Hana Kei 29.1.2020 v 20:22
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  S DPD mam opakovanou negativni zkusenost. V listopadu dorucili muj balik (o tyden pozdeji) na adresu ciziho cloveka vedle v dome! Rekl, ze me zna….Nenechali zpravu, dispecing nevi nic o kuryrech. Podala jsem stiznost, je to jiz 2 mesice a zadna reakce. Dalsi zasilka byla poslana zpet odesilateli, prestoze jsem 2x psala a zadala o zmenu adresy doruceni po tom, co kuryr opet selhat komunikovat.

  (0) (0)You have already voted this
 200. Reagovat
  Manu 30.1.2020 v 16:38
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Kurýr ignoroval zprávy ohledně požadovaného času doručení, nekontaktoval mě a balík rovnou odvezl do depa bez jakéhokoliv upozornění nebo snahy o domluvu. Přišel místo toho email, že zákazníka nebylo možné zastihnout. Na kurýra nemáte telefonické spojení, není šance ho kontaktovat jinak než přes aplikaci. Je proto lepší si nechat balíček zaslat rovnou na výdejní místo, protože s kurýrem se prostě nepotkáte, pokud vám nevyhovuje čas doručení. Přístup této společnosti k zákazníkovi mě velmi zklamal, nic podobného se mi u konkurence PPL nikdy nestalo. Hodnotím půlkou hvězdičky, a i to je směšně moc.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Není možné se spojit s kurýrem Díky neschopnosti komunikace zbytečně odložené doručení zásilky na další den Vytížená infolinka, telefonické spojení s operátorem se zdařilo až na několikátý pokus (asi volá hodně nespokojených zákazníků)
  (0) (0)You have already voted this
 201. Reagovat
  Renata 4.2.2020 v 12:41
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Maximálna spokojnosť! Konečne dobrá skúsenosť s kuriérskou službou. HLAVNE KURIÉR ochotný, sympatický.. no topka. Nemám čo vytknúť.

  (0) (0)You have already voted this
 202. Reagovat
  Veronika Binderová 5.2.2020 v 11:35

  Za tři dny nebyli schopní doručit balíček.Ráno vždy přišla sms s časem,kdy dorazí,stejně řidič nepřijel.Po urgenci druhý den u operátora,žádné zlepšení,jen výmluvy,že je řidič nováček.Fajn,chápu.Ovšem nepřijel ani druhý den.Po další urgenci opět výmluvy od operátorky,prý určitě balíček dovezou.Nedovezli,opět.Po třech dnech nám došla trpělivost a nechali balíček poslat zpět k prodejci,aby poslal jinou cestou.Tak že za mě,velice špatná zkušenost s tímto přepravcem.

 203. Reagovat
  Ivan 7.2.2020 v 9:12
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Zkušenost z dnešního doručení zasilky. Řidič bez hotovosti k vrácení za platbu dobírkou (vratka 50Kč), zboží jsem tedy nemohl převzít. Operátor mi při reklamaci této situace vysvětlil, že řidič takto ráno začíná a nemusí mít hotovost. Můj závěr: DPD ví, že rozváží zboží na dobírku, a přesto nevybaví řidiče hotovostí. Povinnost zaplatit přesně přenáší na zákazníka aniž by ho, v tomto případě mě, na to v SMS zprávě o avízu upozornila. Tuto situaci považuji za neprofesionální, DPD nemá z mého pohledu správně nastavený proces dobírky, a jednání v podobě postoje operátora považuji za orientované proti logice poskytování služby tedy proti zájmu zákazníka.

  KLADY: Dovoz zásilky hned druhý den po podání, avízo o termínu doručení SMS.
  ZÁPORY: Přes rychlost dovozu zásilky nedošlo z banálního důvodu k převzetí viz komentář.
  (0) (0)You have already voted this
 204. Reagovat
  Veronika 7.2.2020 v 14:10
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší přepravní společnost.
  Pokaždé, když mi přes ní bylo něco doručováno, tak byl vždy problém.
  Jednou mi řidič zásilku vozil asi 2 týdny. Protože si vymýšlel, že tam byl, ale nebyla jsem doma, nebo že jsem odmítla zaplatit dobírku, nebo že je uvedena špatná adresa ( jak název ulice, tak číslo popisné, nebo že nemám jméno na zvonku. Telefon nezvedal, takže když jsem to řešila s dispečinkem, pokaždé mi řekli, že už asi pro dnešek skončil a že s tím nic neudělají.
  Když pán Konečně přijel a ukázala jsem mu jak jméno na zvonku, tak číslo popisné a že název ulice, má na začátku ulice, tak řekl jen aha. Tak sem se ho zeptala, zda tady vůbec byl a řekl, že ne.

  Další zkušenosti s touto přepravní společností byly dost podobné, že poslední zásilku jsem po 3 týdnech nedoručení, radši už zrušila a nechala si poslat zpět zaplacenou částku.

  Toto už vážně nikdy více.

  KLADY: ŽÁDNÉ!!!!
  ZÁPORY: Vše co vás napadne.
  (0) (1)You have already voted this
 205. Reagovat
  Pavelis 9.2.2020 v 18:43

  Velmi zlé, předražené.

 206. Reagovat
  Jarmila 10.2.2020 v 9:26

  Dpd strašné. Přišla sms s časem ve kterém bude zásilka dodána . Řidič se ani nenamáhal přijet. Po dalším dvouhodinovém čekání zda přijede jsem začala balíček shánět. Telefon pouze na zákaznickou linku kde se ozve automat. Po vytukani čísel vám to telefon opětovně vypíná. Po vícero pokusech konečně operátor. Při mém dotazu mi řekl že jsem v uvedeném čase nebyla doma . Po vyjasnění že byla mi dal tel. číslo na řidiče. Ten se nenamáhal telefon ani zvedat. Opět volani na zákaznickou linku . Opět vícero pokusů než se dostanete na operatora. Operátor prý zavolá řidiči sám. Po rozmluvě se řidičem mi sdělil že mi řidič zavolá. Po hodině mi od řidiče přišla sms že balíček mám na druhém konci města v květince. Opět se snažím volat operátorovi . Znovu více pokusů než uspějí. Příslib že napíše stížnost a balíček mi opětovně dodají na moji adresu. Bohužel nic. Další pracovní den další pokus na operatora. Sláva dovoláno hned na prvni pokus. Výsledek??? Balíček je v květince a tam si ho musím vyzvednout sama protože oni už tuto možnost nemají pokud byl už jednou předán.
  Tak nevím proč vlastně mám placenou dopravu do vlastních rukou.

 207. Reagovat
  Vít 12.2.2020 v 7:58
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Téměř žádná komunikace se zákazníkem, ani v případě služby Private… Balíček předají komukoliv, když na něj není dobírka. Už NIKDY, zlatá pošta, tam aspoň vím, že když nikdo nezavolá, mám balíček na poště! Ale tady? Abyste hledali u sousedů, okolních firem, desetkrát zkoušeli infolinku (neuspěšně) a až po mailu zjistíte, komu ten balík vlastně předali. Služba na blití! NEDOPORUČUJI!!!

  KLADY: Nějak se mi žádné nevybavují... Celkem svižné doručení (malé bezvýznamné plus)
  ZÁPORY: Řidiči neumí používat telefon Balíček předají komukoliv v okolí SMS s nesmyslnými časy doručení a nakonec i nepravdivými (ale to se může stát)
  (1) (0)You have already voted this
 208. Reagovat
  Daniel 12.2.2020 v 17:39
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nejhorší přepravní společnost. Oznámí domácí vězení 8-18 h a když nejste doma, tak vám balíček uloží 80 km od vašeho bydliště Zlín – Hranice na Moravě. Po několika dotazech napíšou že není technický možné balíček znovu doručit nebo na výdejní místo ve Zlíně

  (1) (0)You have already voted this
 209. Reagovat
  Martin 13.2.2020 v 12:33
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  DPD – katastrofa, i když mám záznam na kamerách, že řidič ulicí pouze bez zastavení projel, nedovoláte se nápravy. Už nikdy více… Možná ale nebudeme schváleni :-)

  KLADY: Auto s logem
  ZÁPORY: Otřesná služba
  (0) (0)You have already voted this
 210. Reagovat
  Zdeněk 13.2.2020 v 17:08

  Totální katastrofa a arogantní jednání.Přes opakované avíza , že na firmě nikdo od čtvrté hodiny není , tak neustále přijíždí nebo avizují dodání od 17 hodiny do 19,30 pokud sem vůbec jede tedy, to nikdo nezjistí. Při avizu okamžitě zasílám čas a nic. Pokud zavolám na depo, arogantní paní odpoví, že je to věc kurýra. Jezdí sem si 6 přepravních společností včetně Fedexu a s žádnou není problém kromě DPD .

 211. Reagovat
  Veronika 15.2.2020 v 13:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Po pár zkušenostech s DPD jsem přestala nadávat na Českou poštu. Horší zacházení jsem nezažila..
  Objednala jsem si balík, který jsem platila předem (normálně to nedělám, ale nebyla jiná možnost).
  Odhadovaný termín 13 -14. 12 mi přišla SMS, že bude balík doručen 13. Zařídila jsem se tedy podle toho, celý den čekala doma a nic. Rozklikla jsem si tedy webovky DPD pro sledování mojí zásilky a zde bylo, že balík omylem předali jiné osobě. Říkala jsem si – dobře, stane se, ale žádná informace o dalším doručení, nebo o tom, co mám teď dělat. Druhý den mi tedy přišla SMS že bude balík doručen. Hurá. Jenže to jsem nevěděla v jakém stavu. Krabice byla rozervaná, páska napůl porušená, po otevření se úplně rozpadla. Na otázku na řidiče – jestli si ze mne dělají legraci jen pokrčil rameny a pak už mne vůbec neposlouchal.
  A to není první špatná zkušenost.
  Bohužel poslední.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Všechny
  (0) (0)You have already voted this
 212. Reagovat
  Petra 17.2.2020 v 11:57

  Nejhorší přepravní společnost

 213. Reagovat
  Monika 18.2.2020 v 10:18
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Takhle vytočená jsem ještě nebyla, nejdříve se mu nešlo dovolat a pak vás ještě seřve, že nejste doma. Velice neochotný a nepříjemý řidič…….ať si společnost své řidiče proškolí, jak se chovat k zákazníkovi….Nový Jičín

  (0) (0)You have already voted this
 214. Reagovat
  Denisa 18.2.2020 v 21:02

  DPD je asi nejhorší dorucovaci společnost. Před Vánoci jsem objednavala balík s garanci doručení do Vánoc. V den doručování mi napsali sms, že balík mám v depu někde u Chlumce (jsem z Mostu). Dovolat se do této společnosti je nadlidský úkol, nicméně 5. pokus vyšel. Nepříjemná paní mi sdělila, že buďto si balík vyzvednu v Chlumci nebo mám smůlu. Paní jsem řekla, aby tedy balík zaslali zpět, že po Vánocích už ho nechci, na to mi řekla, že tak učiní. 13.1. mi psali, ze balík je připraven na vydejním místě, ten jsem již nevyzvedla a ve finále po me chtěli ještě uhradit poštovné za to, ze balik se vracel :D DPD už nikdy v životě

 215. Reagovat
  Jan 20.2.2020 v 7:22
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Jsem nespokojen se službami DPD. Je to již po několikáté. Nevím jestli to je jedincem nebo něco jiného. Ale včera mi měl být doručování balíček na který již čekám pár dní a večer se v appce objeví, že jsem nebyl zastižen a byla zanechaná zpráva o nezastižení. Byl jsem celý den doma, zvonek funguje a nikdo mi nevolal, žádný email ani SMS. Tak kde je chyba?

  (0) (0)You have already voted this
 216. Reagovat
  Isabel 20.2.2020 v 11:37
  0.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  20

  DPD služba, je nejvíce nezodpovědná služba, které jsem několikrát dala šanci.
  Stránky jim nefungují, když potřebujete se spojit a kurýrem.Když mají doručit daný den a 3-4 dny po termínu se s ním snažíte spojit,kde se stala chyba!
  Doručení odloží třeba o týden. Opravdu nechápu, jak takhle společnost mohla vzniknout. Velmi špatný vše!

  (1) (0)You have already voted this
 217. Reagovat
  Smejkal 20.2.2020 v 15:07
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Bohužel mám velmi špatnou zkušenost, kdy mi úplně rozbili zásilku a při reklamaci a následném odvolání mi stejně neuhradili ani korunu. Úplně odmítají jakoukoliv zodpovědnost za přepravovanou zásilku. Když se pak potřebujete s někým domluvit na řešení, tak vše poštou písemně a prakticky nemáte šanci.

  KLADY: Objednání dopravy přes pěkný web
  ZÁPORY: Neuznávají zodpovědnost za poškození v průběhu dopravy Velmi mizerná komunikace
  (0) (0)You have already voted this
 218. Reagovat
  jana 20.2.2020 v 19:08

  Pokud chcete doručovat zásilku v odpoledních hodinách tak to ani nezkoušejte mají čas jen v 11 hodin max do 14 ,i když mate v objednávce napsáno prosím doručovat po 15 hodině .utery zavolá řidič v 11 ve středu zavolá druhy řidič v 11, nikoho nezajíma že děláte jenom ranní a práce není holubník.Operátor Vám zdělí že kurýr nemůže jezdit s jednoho konce na druhý a Vy můžete, zásilku jste jsi zaplatila tak jsi ji hledejte.Jedině Vám to může jenom přesměrovat na jejich výdejní místa,kterých mají několik.Ve 100 000 městě si pamatujte ulice a máte možnost si zásilku nahánět sami.Jenom zaplatíte za dopravu 580 korun.řidiči jeden příjemnější než druhý.Když řeknu že nic nebudu shánět tak ouha zásilka dorazí kolem 15 hodiny. Nikdy více, nedoporučuji.

 219. Reagovat
  P. Macur 21.2.2020 v 8:11
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nemohu doporučit. Neposlali sms ani e – mail o přibližné době doručování, ozval se jen kuryr, ze je u domu. Po dvoudenní e-mailove korespondenci s centralou o náhradní doruceni napsali, ze je balik na cestě zpět. Absolutní diletantismus.

  ZÁPORY: Nedostal jsem žádnou sms ani e - mail o přibližně době doručování. Pouze volal kuryr, ze je pred domem, po dvoudenní mailove korespondenci o nahradnim doručení my napsali, ze je balík na cestě zpět. Absolutní diletantismus. Nedoporučuji službu.
  (0) (0)You have already voted this
 220. Reagovat
  Vít 21.2.2020 v 11:21
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Totální nespokojenost s touto službou.
  Doručení mělo být 3 dny po odeslání z obchodu.
  V den doručení kontaktoval dispečer, že do ulice se nedá zajet, dával jsem jinou adresu a dispečer oznámí že balík mi doručí až další den, jako vážně???. Už při komunikaci a změně adresy na webu jsem upozorňoval že jsem do 14hodin v práci a potřebuji předání až po 14 hodině. Další den mi přišla SMS že doručení bude mezi 12-13 hodinou, to asi někdo neumí číst a nerozumí česky že? Kurýr zavolal už v půl 12 že je na té adrese a že mi to může nechat ve výdejním místě, tak jsem mu vysvětlit, že to nemůže protože mám ještě zpáteční balík. Tak jsem mu vysvětlit že jsem v Práci a nemohu balík vyzvednou a předat zpáteční balík. Řekl že tedy mi to může předat až další den. Pro ujasnění 3 dny kdy už to jezdí tady po příbrami nebyli schopni se normálně domluvit na odpoledních hodinách, kdy by se to krásně dalo vyřídit a předat balíky, nepříjemnost dispečera byla úděsná.
  Ještě doteď balík nemám a jestli bude jakkoliv poškozen, tak to budu řešit s někým kompetentním, protože tohle je snad i horší než Česká Pošta.
  Nikdy nic už od DPD.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Již zmíněno
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   David 11.3.2020 v 22:01

   Vážený pane, jezdím u DPD a věřte mi, že při 100 adresách denně se nemohu každému přizpůsobovat, jak si zamane. Opravdu časově nejde, abych přejížděl z ulice do ulice, jak je libo. Co tak si třeba zásilku adresovat do práce ? Zkuste se dívat i trochu na druhou stranu mince. Vřele děkuji. Při čtení zdejších negativních komentářů se nestačím divit, já mám třeba tenhle týden doručenost na 100 %. To, co zde někteří uživatelé píší si upřímně ani nedovedu představit, navíc je klasikou, že z 1000 spokojených stačí 10 nespokojených a hned haní firmu jako celek. Spokojení recenze moc nepíší. No a radši nechtějte, abych tu psal o některých, kterým doručuji zásilky, stěží by jste věřil tomu, jací jsou. Přeji hezký den a hlavně normálního kurýra ve Vaší oblasti.

 221. Reagovat
  Nikola 21.2.2020 v 15:39
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Již nikdy více, po zadání opakovaného doručení mi balík doručili do vydejního místa mimo bydliště. Hlavně, že jsem doma čekala na balík. Neprofesionální služby!

  KLADY: Žádné.
  ZÁPORY: Již jsem vypsala.
  (0) (1)You have already voted this
 222. Reagovat
  Alois 24.2.2020 v 15:49

  na infolince mi dali třikrát číslo na kurýra, které bylo neplatné!!!

 223. Reagovat
  Tereza 25.2.2020 v 14:26

  Milý usměvavý řidič, přivezl mou zásilku a nakonec i odvezl (v jiných dnech).

 224. Reagovat
  Šašek co si něco nechal poslat od DPD 25.2.2020 v 19:30
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zdravim (hlavně ty řidiče DPD…………co mi jakoby doručovali balík)
  Napíšu pohádku o doručování balíku. V pohádce je několik postav, Já (šašek a věčný čekatel), doručovatel od DPD (co ho nikdo a nikdy neviděl) a slečinka z call centra (pinokio). Objednal jsem si balík. Doručit ho měla DPD. Doteď bylo vše v pořádku. Vzal jsem si dovolenou. Balík byl pro mě důležitý a čekal jsem na kurýra. Čekal, čekal, čekal a nedočkal jsem se. K večeru mě někdo prozvonil. Volal jsem zpět. Po hodině volal kurýr zpátky. Byl u mě a nikoho nezastihnul. Divný ……… asi jsem ho přehlédnul. Další den se stejná situace opakovala znovu.Někdo mě prozvonil. Volal jsem zpět a kurýr to hned zvedl. Prý stojí před domem. Odpověděl jsem mu – já taky. Zkontrolovali jsme spolu adresu. Vše sedělo i směrovačka. Pak jsem se dozvěděl, že je v Jičíně. Na úplně jiné adrese. Volal jsem na call centrum. Slečna mě uchlacholila pár slovy. Změnili jsme adresu doručení. Rodiče přítelkyně co jsou v důchodu měli převzít balík. Opět stejné divadlo. Nikdo, nikoho neviděl a nic nedoručil. Jen tam projelo auto od přepravce. Nikdo se neobtěžoval balík předat. Myslím, že mají v autě GPS. Balík se dnes vrátil k odesilateli. Ten ho pošle přes jiného přepravce. A tím končí pohádka. Další pokračování mít nebude, protože přes DPD si nikdy nic, už nenechám poslat!!!!!!

  KLADY: Zásoby výmluv na call centru.
  ZÁPORY: Všechno
  (1) (0)You have already voted this
 225. Reagovat
  Alexej 26.2.2020 v 15:52

  Arogance, nespolehlívost. Nedáno v stanovenou lhůtu, obvolávám, jen automát. Píšu, odpověď: my jsme v poho, vy si čekejte… zítra dodáme… přijel řídič na mne: máme málo lídi a já kvůli vám nepojedu… je to jeho práce, je za to plácený… to je morálka… Už nikdy…

 226. Reagovat
  Francisco Javier 26.2.2020 v 18:42

  Je to ostudné ohledně DPD a budu se ujistit, na každé platformě, sociální síti nebo na webových stránkách s hodnocením, že to naprosto každý ví. Je to podruhé, když s nimi pracuji a dvakrát mi udělali totéž. Dopravce se neobjevil v dohodnutém termínu. Moje letadlo odejde zítra. Mám to ztratit nyní, protože moje balíčky nebyly shromážděny? Kdo tyto výdaje řídí? Řekl jsem, že se osobně ujistím, že všichni znají nedostatek profesionality a ostudného způsobu práce této společnosti.

 227. Reagovat
  Marcela 28.2.2020 v 12:40
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Doručení zásilky, několik dní zpoždění , informace nulová , omluva žádná , hrůza !!!!!

  KLADY: Doručení zásilky , několik dní zpoždění , informace nulová ,omluva žádná , hrůza!!!!!
  (0) (0)You have already voted this
 228. Reagovat
  Anna 28.2.2020 v 14:32

  Velmi nepříjemná zkušenost s chováním kurýra DPD, který nebyl ochotný počkat víc jak 2minuty než si vemu na sebe alespoň bundu,čepici a sjedu z 10patra vytahem který není v domě jenom pro mě.Po opakovaném zavolání ho zpět arogantně odmítl přijet znova,pak zavolal že přijel zpět a hulákal na mě že nebude čekat dýl jak 2minuty a samozřejmě opět ujel.Nejenom že to nemůže stihnout zdravý mladý člověk,ale co teprve někdo s postižením pohybového ústrojí nebo starší člověk. Absolutní neprofesionalita a nezájem o člověka jako o zákazníka opravdu pod úrovní !!!!!!!

 229. Reagovat
  Ondřej Němčák 2.3.2020 v 17:24

  Bezkonkurenčně nejhorší doručovací společnost, se kterou jsem se zatím potkal. A to nám zásilky vozí mnoho dalších dodávkových služeb. Za poslední rok jsme s DPD řešili minimálně 10 případů, kdy napsali čas doručování balíku, ve kterém nejenže nikdo nedorazil, ale ještě si dovolili napsat zprávu, že se nepodařilo na adrese doručování nikoho zastihnout (přestože tam vždy někdo byl a čekal), a že zanechali zprávu (nezanechali nic). Několik zásilek bylo navíc doručeno poškozených a reklamace jsou ztráta času. Na telefon chodí zprávy o časech doručení (takže číslo mají), ale nezavolají, aby se domluvili na doručení.

 230. Reagovat
  Lenka 2.3.2020 v 17:55

  Hozeno přes plot

 231. Reagovat
  Vojtěch Doležal 3.3.2020 v 9:03

  Pozor na tuto společnost! Mnou poslanou dřevěnou skříňku doručili rozbitou, polámanou a znehodnocenou. Poté byl obrovský problém je kontaktovat. Nakonec napsali, že skříňka byla nevhodně zabalená, což se dá napsat vlastně kdykoliv.

 232. Reagovat
  Michal Joška 5.3.2020 v 10:14
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dpd.cz je nespolehliva, jednání je nekorektní! Hlavně tedy pri reklamaci…

  KLADY: Klady nejsou žádné!
  ZÁPORY: S DPD nejsem absolutně spokojený! Nedoporučuji nikomu! Nejhorší chování!
  (0) (0)You have already voted this
 233. Reagovat
  Lenka 11.3.2020 v 16:51
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nespolehlivá společnost s nepříjemnými zaměstnanci.. souhlasím se všemi výše uvedenými komentáři

  (0) (0)You have already voted this
 234. Reagovat
  Kristýna 16.3.2020 v 13:54
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Dnes mi přišla SMS o dodání balíčku mezi 10-11h. Kurýr předem ani nezavolal a hned jak dorazil před dům začal bezhlavě troubit na celou ulici tak 5x za sebou a ve stejnou chvíli mne 6x prozváněl aniž bych stihla zareagovat..
  Když jsem vyběhla ven začal se vymlouvat že se mi nedá volat a ptal se jestli nevím, který z balíčku co má v dodávce je vlastně ten můj…
  Absolutně neprofesionální přístup a jednání. Mladý muž měl na krku vytetované srdíčko a vypadal spíš, že ho to otravuje a malém v dodávce na můj balicek šlapnul..
  Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

  KLADY: Rychlé doručení, rychle info. o stavu zásilky prostřednictvím e-mailu.
  ZÁPORY: Hrozné jednání kurýra
  (0) (0)You have already voted this
 235. Reagovat
  janTomica 17.3.2020 v 12:23
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Pokud máte problém se zásilkou například, že skončila na DEPU a vydejni místo,kde měl byt doručen je zavřené neumí převést zasílku z depa na druhe vyjdení místo vedle o 100metru – společnost, která nemá vubec co vozit baliky jestli neumí přelepit štítek s jinou adresou, která je hned vedle!!!!!!!!!!
  Nikdy víc, nedoporučuju! Radši připlaťte a zvolte jinou společnost jestli chcete bez problémů!
  PO 3 telefonátech opravdu nejsou schopni zmenit vydejní místo ale co lze s objednavkou udělat je, že ji vratí majiteli a ten jí může znovu zaslat na druhou adresu (ikdyž je balík zaplacený) no úplně ……..

  KLADY: Umí zvednout telefon a tím to končí
  ZÁPORY: viz komentář
  (0) (0)You have already voted this
 236. Reagovat
  Jenda 17.3.2020 v 15:38
  1.25
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  30

  Týden čekám na pneumatiky, nic. Teď máme na 2 týdny zavřený město, objednávka zrušena a budu čekat zas jak osel. Pořád problémy s nemá, zlatý ppl.

  (1) (0)You have already voted this
 237. Reagovat
  H 18.3.2020 v 20:50

  Při vyzvedávání 2 zásilek hádka s kurýrem ohledně váhy balíků a co prej v tom je…evidentně se pánovi nechtělo, autodíly prej neberou a podobný průpovídky(zabaleno dobře v krabici+fólie, nemohl vědět co v tom je, bohužel jsem mu to sám řekl) nakonec jsme mu to teda osobně naložili a odjel…večer koukám na sledování a balík je označen (vrácení)
  ráno teda volám kurýrovi co to vyzvedával a prej navážili o 2kg víc, že prej to přiveze zpátky :D zřejmě asi schválnost pár jedinců z Depo Chlumec Ústí…fakt frajeři

  přepravujou balíky do 50kg tak mají jezdit dva nebo auto s plošinou, pokud to není schopen uzvednout(pomohli jsme to naložit a na depu to sám asi taky netahá, takže fakt problém asi)
  peníze za přepravu samozřejmě nevráceny

  3 totožné balíky pravděpodobně i těžší jsem posílal z Depa Modletice a bez problému…
  opět ale zádrhel musel jsem na depo jelikož kurýr 2x nedorazil

  evidentně váha není až tak takovej zádrhel, když to jinde odešlou… proto si myslím, že to bylo záměrně vráceno od pana kurýra Libor Koula…děkujeme

 238. Reagovat
  Veronika šandorová 19.3.2020 v 13:04

  Naprosto příšerná společnost, která ani není schopná doručit balíky.

 239. Reagovat
  David 19.3.2020 v 14:11

  Zboží objednáno odesláno bohužel nedoručeno😤Kurýr se neobtěžoval zavolat a rovnou dal zboží do depa a lhal ze mi volal,přes infolinku DPD bylo přislíbena náprava bohužel opět nic při dnešním telefonátu mne bylo řečeno ze zásilka se vrátila odesilateli,už nikdy si přes tuto firmu nenechám nic doručit velmi neprofesionální chování sem zhnusen

 240. Reagovat
  Andrej 19.3.2020 v 16:02
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Absolútne sklamanie! 2balíky z rôznych e-shopov mi boli odoslané 17.3. Následne mi nedošla žiadna sms, email ani mi nikto nevolal. 18.3. som si skontroloval sledovanie zásielky kde svietili adresát nezastihnutý (celý deň som sedel doma na HomeOffice s telefónom v ruke a čakal na kuriera samozrejme nikto nezvonil nepísal ani nevolal). Volal som na zákaznícku linku kde ma ubezpečili, že mal šofér určite komplikácie preto balík nedoručil a na druhý deň už určite balík doručí.Dnes je 19.3. deň kedy DPD – Geis dovŕšili svoje majstrovske dielo. Ráno som tam volal že v sledovaní zásielka nie je vložená a bolo mi povedané že nakládka stále prebieha (09:05).Pred obedom som volal znova (balík stále nebol naložený na doručenie) a bolo mi povedané že balík nebude doručený v tento den a pravdepodobne dojde zajtra(11:06). poobede som si to pre istotu pozrel znova… svietilo tam balík sa vráti odosielateľovy… v šoku som volal na zákaznickú linku znova (15:17) kde mi povedali že sa balík vracia a už je na kamione a nič s tým nespravia a mám si požiadať u odosielateľa aby to poslal znova (to určite a dokedy mi to bude takto tato firma doručovať?). Keď som tlačil na to, že som bol doma nikto nevolal nepísal a neposlal ani mail povedali mi, že to zjavne odosielateľ nemá zaplatené (v potvrdení objednávky stojí že mi firma DPD napíše email a sms a v prípade nezastihnutia sa znovu pokúsia o doručenie na druhý deň – suma sumárum nedodržali nič peniaze si však zobrali). po nátlaku s otázkamy ako to takto môže fungovať a ako si to môžu dovoliť na mňa pani vyrukovala s tým že ona nemôže za to že ja som nebol doma… to už moje nervy nezvládli a na pani som nakričal dokonca mi ušlo aj neslušné slovné spojenie „ty vole“ nemyslené na konkrétnu osobu ale len ako zvolanie na nehoráznosti ktoré počúvam no pani sa to zjavne velice dotklo. Uznávam to som prehnal, ale každopádne aj ja mám len jedny nervy. NIKDY NIČ OD DPD ani GEIS!!!! radšej si pre to pôjdem pešo z Prahy do Brna ako by som si to mal poslať touto „spoločnosťou“.

  KLADY: ŽIADNE
  ZÁPORY: Zavádzanie, klamanie, nedodržanie podmienok, tovar nebol doručený touto spoločnosťou
  (0) (0)You have already voted this
 241. Reagovat
  Zuzana 19.3.2020 v 16:53

  Hodnocení? Žádné! Žádné roušky ani rukavice při předávání balíku. Katastrofa!!

 242. Reagovat
  Petra 19.3.2020 v 19:02

  V životě už nikdy víc nic přes DPD moje mamka už po 2 objednávala a doručení bylo před DPD bohužel sme že ji budou dorucovat přišla já sem doma na nemocenské čili sem doma celý den nikde nikdo čekám peníze připravený ale nikde nikdo a pak si napíšou balík neprevzaty jako už to je na přes držku normálně tak ať tu službu zruší a udělají líp… 😠😠

 243. Reagovat
  Marek 23.3.2020 v 15:23

  Napsali mi čas, ve který mám čekat doma, tak čekám celý den jak totální ***** a nakonec mi přijde sms s tím, že je balík připraven na jejich výdejně, která je krásně na druhé straně města :) to jsem si pro balíček mohl zajet rovnou sám…. Nikdy si od nich nenechávejte nic poslat :)

 244. Reagovat
  Alexandra 23.3.2020 v 17:11
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dpd již nikdy více

  KLADY: Žádné klady!
  ZÁPORY: Tato přepravní společnost je doslova tragická. Objednala jsem si na eshopu zboží, kde garantovali doručení do druhého dne. Druhý den mi opravdu přišla SMS, že má přijet kurýr. Kurýra jsem již před vypršením napsaného časového rozmezí, vyhlizela z okna. Opravdu přijel, vyložil balíček z dodávky a telefonoval. Byla jsem si jistá, že je zásilka pro mě, protože jsem měla objednané křeslo pro mé dítě a balíček odpovídal velikostně i tvarově.. Nečekala jsem tedy ani na to, až mi zavolá nebo zazvoní a šla jsem ven. Jaké překvapení, když byl kurýr pryč. Na stránkách se pak ukázalo, že jsem balíček odmítla přijmout a že ho vracejí odesílateli. Dovolat se jim nedá. Na emaily nereagují. Už nikdy víc,rozhodne NEDOPORUČUJI!
  (0) (0)You have already voted this
 245. Reagovat
  Miroslav 23.3.2020 v 19:45
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Pan řidič naprosto v pohodě,hovořil jsem s ním sice jen po telefonu,ale opravdu super komunikace a tímto mu moc děkuji!!!

  KLADY: Vše naprosto OK!!!Balík byl doručen přesně tak,jak jsme se domluvili.
  (0) (0)You have already voted this
 246. Reagovat
  Jan Janský 23.3.2020 v 20:23

  po mailovém oznámení doručování zásilky v pátek na pondělí 23.3.20 jsem v on line sledování našel v 17 hod. odkaz, že zásilka byla odmítnuta a nachází se v procesu navrácení odesilateli.
  Přes ujišťování v oznamovací zprávě, že budu na hodinu přesně informován o dodání, nic takového se nestalo a nikdo zásilku neodmítl.
  Po dlouhém proklikávání se automatickými odkazy na vyplňování dotazníků a slušnému ukončení hovoru musím konstatovat, že tak propracované posílání zákazníka k šípku přes 14-ti místné číslo zásilky ap. jsem nezažil. Odkaz na prostou reklamaci služby nenacházíte, firma pracuje zjevně bezchybně!
  Po několikanásobných pokusech jsem přece nalezl skulinu s někým hovořit, zjevně mi bylo potvrzeno, že něco je s doručováním špatně.
  Jsem zvědav na další postup, serioznost asi očekávat nebudu.
  Takže nedoporučuji

 247. Reagovat
  Jaroslav Sochor 24.3.2020 v 8:57

  Koupil jsem zboží z Polska v hodnotě cca1000 Kč, zaplatil jsem hotově včetně přepravy od DPD. Zboží mi bylo údajně třikrát doručováno, ale ani jednou u mně kurýr nebyl (všechny dny jsem byl doma) a ani jednou mi nezavolal, přestože měl k dispozici mé telefonní číslo. Na SMS zprávě, která mi třikrát přišla nebyl telefon na kurýra, takže jsem neměl možnost reagovat. Pak tato firma odvezla mé zboží zpět do Polska.
  Jiné pojmenování, než zloději mě bohužel nenapadá.

 248. Reagovat
  Jana 24.3.2020 v 16:57

  Dobrý den
  dnes mi přišla SMS, že mi má být doručen balíček. Balíček doručen dnes nebyl, prý jsem nebyla zastižena, což není pravda. dnes jsme byli doma celá rodina, v uvedený čas kurýr ani nejel kolem nás. S touto službou jsem byla nespokojená už více krát, proto jsem se rozhodla napsat, někdy není možná výběr jiné přepravní společnosti.
  Nespolehlivá přepravní služba. chápu, že kurýr nemusí stihnout doručit v uvedený den a čas, ale proč lhát, že jsme nebyli zastiženi.
  Katastrofa. Nedoporučuji.!!!!!
  Jsem velice zklamaná. Na balíček čekám, je to urgentní. Za takové služby a napsané recenze bych vyměnila celé vedení společnosti. Měli byste se stydět!!

 249. Reagovat
  Lukáš 25.3.2020 v 8:50
  3.25
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  60

  Při prvním datu doručení jsem čekal, že zavolají předem. Nezavolali.
  Pak neustále posouvali datum doručení a když konečně měl kurýr přijet, tak nepřijel. O den později mi přijde do emailu, že byl balíček poškozen.
  Tak já už nevím jestli si ze mě dělají srandu nebo co.
  Jak se má podle toho člověk potom zařídit, aby byl doma, když nevolají předem a mění si datum doručení jak chtějí. A SMS/email o změně přijde vždy až večer.
  Nejhorší zásilková společnost. Zlatý PPL a DHL.

  KLADY: Asi nic
  ZÁPORY: Nevolají před příjezdem Špatný systém (nejdou sledovat zásilky i když tam ta nabídka je) Mění si datum dodání jak chtějí
  (0) (0)You have already voted this
 250. Reagovat
  Lucie 25.3.2020 v 9:48
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  S DPD doručováním jsem zklamaná. Prvně volají, že adresu neznají, že je zadána chybně, přitom je správně i v aplikaci, nedá se k nim nikde dovolat, mají pouze infolinku, kam mě odkázal kurýr, ale tam jenom čekáte na spojení a nic se neděje. Za mě smutné v dnešní době, tohle není zákaznický servis, kde to řeší nesmyslnou infolinkou, aby se klientů „zbavili“ a neobtěžovali je, protože většina na spojení nepočká. Čekala jsem přesně 30 min a nespojili mě, pořád, že je přede mnou jiný zákazník, tak jsem to pochopitelně také vzdala.

  Jestli balíček doručí to nevím, dovolat se tam nedá na e-mail nereagují, každopádně jestli ano, už teď jim nabíhá pěkné zpoždění, proto bych se tady u této společnosti na doručení včas ani náhodou nespoléhala.

  (0) (0)You have already voted this
 251. Reagovat
  milos 25.3.2020 v 12:15
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Společnost není schopna hodit do schránky oznámení o doručované zásilce v případě, že nejste doma. Jde-li zásilka ze zahraničí a máte-li zahraniční tracking number, nic na stránkách DPD nedohledáte, neboť si je společnost přečíslovává. Společnost je totálně neschopná a není to poprvé, kdy není schopna nejen zásilku doručit ale i o ní jen dát informaci. Je příkladem naprosté neschopnosti jak využívat informační technologie a ověřenou schránku na domě. I Česká pošta je na tom výrazně lépe.

  KLADY: žádné, nepoužívat
  ZÁPORY: jak jsme popsal
  (0) (0)You have already voted this
 252. Reagovat
  Matej V 25.3.2020 v 14:44

  DPD je zcela nespolehlivá služba. Zásilku ze zahraničí vrátili odesílateli aniž by mne kontaktovali. Došlo k tomu kvůli chybě jejich systému, který špatně zareagoval na přesměrování do výdejního místa. Na dotaz odepsali pouze, že odesílatel může uplatnit reklamaci.

  Jak může odesílatel uplatnit reklamaci, když se jedná o soukromou osobu kdesi v USA??? Jaktože není možné DPD nijak kontaktovat a jaktože se ani neumějí omluvit za svou chybu?

  Způsobili mi škodu cca 2000 Kč za poštovné a clo.

 253. Reagovat
  M 27.3.2020 v 14:19

  👎

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz