DPD

DPD je předním poskytovatelem přepravních služeb jak v ČR, tak i Evropě. Zákazníkům nabízí doručení zásilek domů, do firem i 80 odběrných míst (ParcelShop). Poskytuje služby vnitrostátní i mezínárodní přepravy – ty se vyznačují vysokou přidanou hodnotou a spolehlivým doručením.

Logo DPD

Představení přepravce

Na českém trhu e-commerce upravuje soje služby potřebám e-shopů a jejich zákazníků. Mezi prvními zavedla možnost platby dobírky platební kartou, dále nabízí automatizované upřesnění času doručení nebo měří spokojenost koncových příjemců zásilek s poskytnutými službami.

Společnost DPD věří, že doručování zásilek může přinášet radost.

V roce 2017 spustila službu DPD ParcelShop, kdy rozšířila svoje portfolio služeb o doručení do 80 odběrných míst. Společnost je velice aktivní na poli e-commerce. Je členem asociace ADMEZ a pro své klienty vydává magazín E-trend. Ten nabízí spolehlivé tipy pro e-shopy.

DPD auto kurýra

Přepravní služba DPD

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

 • DPD Classic
 • DPD Private
 • DPD Pickup
 • DPD Express 10:00
 • DPD Express 12:00
 • DPD Express 18:00
 • DPD Private Večerní doručení
 • DPD ParcelShop

Ceník služeb (základní ceny a příplatky)

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Zákaznická podpora
 • Telefon: +420 225 373 373 (Infolinka/hotline a reklamace Po – Pá 7:00 – 19:00)
 • Email: info@dpd.cz
 • Centrála: Direct Parcel Distribution CZ s. r. o., Modletice 135, 251 01 Říčany u Prahy, IČ: 61329266, DIČ: CZ61329266
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8.5 Hodnocení

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
8
3.4Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
4
Jednání se zákazníkem
2.8
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

105 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Eva Zedníčková 20.12.2018 v 16:14
  0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Jsem velmi zklamaná z této služby. Za doručovací služby jsem zaplatila kolem 600kč, protože jsem potřebovala balíček opravdu rychle. Ale když už si za službu zaplatím tak předpokládám že se mi budou snažit domu balík doručit..viděla jsem na GPS že řidič je v mé ulici a okamžitě zamítá zásilku s tím, že se mi nedovolal. Absolutní lež to byla…já jsem mu zpětně volala a on na mě hulákal že už do mé ulice nejede a ať si koukám vyšlápnout kopec. To jsem byla už vytočená a aby si udělal pojistku před šéfem tak se mi jakoby pokoušel dovolat 5krát tím že rychle vytočil mé číslo a zavěsil..takže zpětná vazba pro Vás..přeji Vám aby jste lépe fungovali a tyto věci se již nestávali!

  KLADY: Nejsou žádné
  ZÁPORY: Již jsem zmínila
  (15) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Miróš 15.2.2019 v 12:12
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dnes mi byl doručován balík službou DPD,nadmíru jsem spokojen,už včera a zhruba před týdnem mi také tahle služba doručovala zásilku,vždy veliká spokojenost!Pokaždé mi balík doručavala mladá slečna nebo mladá paní,nelze nic jiného než poděkovat za dobrou práci a milý úsměv kurýrky.Už jsem četl nějaké špatné recenze proto reaguji,já mám asi na kurýra štěstí,za mně prostě nejlepší hodnocení!

  KLADY: Rychlost,komunikace,slušné vystupování!
  ZÁPORY: Nic
  (0) (6)You have already voted this
 3. Reagovat
  Lenka 22.2.2019 v 11:17

  Neskutečná společnost. 14 dní se s balíčkem nic neděje a po mé urgenci mi sdělí, že balíček nedoručí a mám si zajet do 30 km vzdáleného depa.
  DPD již nikdy více.

  • Reagovat
   Vychodilova 9.9.2019 v 21:59

   Naprosto stejna zkusenost.

  • Reagovat
   El 9.7.2019 v 10:08

   Naprosto souhlasim

 4. Reagovat
  Martin 29.3.2019 v 11:41

  Doufám, že LA Poste vezme mou radu vážně a najde si někoho jiného na spolupráci v ČR.
  Jen díky České poště, která mi poradila, že La Poste spolupracuje s DPD, bych nikdy zásilku z Francie nedostal. Pak jsem musel potupně čekat 15 minut na zákaznické lince, než mi arogantní baba řekla, že nemám označený zvonek a zásilka se vrací zpět. Nevím, nač je zvonek, když jako normální člověk pracuji v době, když oni doručují jen během dne. Taky nechápu, proč nenechali vzkaz ve schránce, která je volně přístupná z ulice. Nakonec jsem se vymohl dodání na jinou adresu a zavolání předem. Co myslíte? Zavolali? Ne.
  Je to katastrofa a vyhýbám se jim, jak to jen jde.

 5. Reagovat
  E 5.4.2019 v 14:14

  Asi 3x mi nepřišli různé zásilky, nelze najít naší adresu, pak je ale zvláštní, že ji najdou jiní dopravci. S dpd mám akorát více zařizování, balíčky chodí pozdě. Připadá mi jako řešení když nemůžu najít adresu zvednout telefon a zavolat, jenže to se zřejmě niko neobtěžuje. Na kontaktním tel. čísle samozřejmě automat, který mě slušně pošle do háje. Když nemusím, nevybírám dpd.

 6. Reagovat
  Honza 5.4.2019 v 17:44

  Otřesná společnost. Napsali mi, že z jejich provozních důvodů nelze doručit do výdejního místa ani nikam jinam a po mé urgenci mi sdělí, že balíček nedoručí a mám si zajet do 70 km vzdáleného depa.
  DPD již nikdy více!!!

 7. Reagovat
  Janíček 15.4.2019 v 20:09
  2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  No kdyby nebylo řidiče ktery zavaží oblast kolem Dašic tak by jsme zasilku nedostali , protože někdo přeškrtl adresu a napsal uplně jinou adresu ktera byla minimalně o 3km jinde . Asi ten bl… skladník co ma ověřit adresu . Mělo to byt doručene minuly tyden a dostali jsme to až dnes . Podle mne za to ani řidiči nemužou ale v depu asi často hulí travku ,jinak si tom nedokažu vysvětlit . dostali info i po tel . a potom další tel na zakaznicke lince a stejně zpusobily problem řidiči . Pěkny bordel mají v depu ale jinak řidič super a chovaní pefektní . Takže ten ma velke Díky .

  (0) (0)You have already voted this
 8. Reagovat
  ANECOOP 24.4.2019 v 16:20
  4
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  80

  Celkově jsme byli spokojeni, až na jednu maličkost… objednali jsme si čistič na koberce a pán si určitě musel všimnout, že neměl čisté boty a pěkně nám koberec pošlapal.. možná by nebylo od věci kdyby sám čistič rovnou použil když odcházel a viděl ty velké černé šlápoty na modrém koberci:)

  KLADY: rychlost dodání, jednání se zákazníkem
  (0) (2)You have already voted this
 9. Reagovat
  Michal 2.5.2019 v 16:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dostal jsem informace smskou i na email kdy mi zásilka přijde a v kolik hodin. Zásilka mi však vůbec nepřišla.
  Žádný telefonický kontakt, nic. Žádné upozornění co se stalo.
  A to měla zásilka původně přijít už včera. Změnili mi termín na dnes a nic nepřišlo.
  Infolinka jen hlasový automat. Nic se nedozvíte a zaplatíte.
  Tohle by se nemělo stávat.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Zásilka dvakrát nepřišla. Žádná komunikace se společností, jen hlasový automat, přijdete o hodně peněz, nic se nedozvíte
  (5) (0)You have already voted this
 10. Reagovat
  Renata Plasgurová 6.5.2019 v 13:30

  Jsem zcela pobouřena jednáním pracovníka této společnosti, jeho neomaleným jednáním a způsoby. Řidič dovezl balíček, už v telefonu byl nepříjemný, několikrát mi zvýšeným hlasem zopakoval, že nemá čas (ten ale nemáme nikdo). Řekla jsem mu, že si budu na jeho chování stěžovat, na to balíček vzal a ujel s ním.
  Nechápu, jak si v dnešní době může někdo toto ke klientovi dovolit?

 11. Reagovat
  Honza 16.5.2019 v 16:24
  0.75
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dostal jsem balíček přelepený páskou, „Během přepravy došlo k poškození, vložen zápis o škodě“. Bohužel nebylo tam nic. Po třech týdnech informace ať to reklamuje odesílatel v Americe. Navíc si vzpomněli že manažer pobočky který balíček přelepil si pamatuje že byl vlastně v pořádku. Tak mám pěkné originální světlo na HD. No tak alespoň vím jak někoho otrávit, pošlu mu přes DPD a mám od něj pokoj navždy……

  KLADY: Vím jak se zbavit zákazníka.
  ZÁPORY: Zkusit se dovolat .........
  (1) (1)You have already voted this
 12. Reagovat
  Lucie Bradova 23.5.2019 v 13:45

  Nespokojenost

 13. Reagovat
  Edita uherkova 28.5.2019 v 8:39
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den, chtěla bych hodně pochválit řidiče , který jezdí v Karviné Mizerov a dne 27.5.2019 mi doručoval balík kolem 12 té hodiny. Bohužel jsem si neřekla o jméno,tak nemůžu chválit přímo. Ale tento řidič je velmi ochotný , příjemný, usměvavý . Takto si představuji jednání . Děkuji vám tímto pane řidiči za obrovskou ochotu . Jsem velice spokojená a doufám, že za svou skvěle odváděnou práci budete při nejmenším pochválen 😉

  KLADY: Úžasný pan řidič
  ZÁPORY: Žádné
  (0) (2)You have already voted this
 14. Reagovat
  Elena.sarova 29.5.2019 v 15:43
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  I když mne dodavatel i DPD služby několikrát ujistila, že kurýr bere hotovost i platební karty, když kurýr dorazil, řekl, že na této trase platební terminál nemá a já jsem musela běžet k bankomatu vybrat hotovost. Nevím, co má znamenat „na této trase“. To jsou Nové Butovice jako odlehlý ostrov ? V e-mailu od DPD je odkaz, na který vám nabízejí poslat dotazník spokojenosti. Týden ten odkaz nefungoval a pak, když jsem ho odklikla, napsali mi, že mne registrovali k odběru novinek ! Jsou to šmejdi.

  KLADY: Posílají e-mail, když kurýr vyráží a pak ještě kurýr posílá SMS.
  ZÁPORY: Přes všechna ujištění, že kurýr bere platební karty, nakonec řekl, že karty nebere, protože nemá terminál ! Zaslání dotazníku spokojenosti nefunguje.
  (0) (0)You have already voted this
 15. Reagovat
  Richard 31.5.2019 v 13:39
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Totální tragedie, kurýr netáhlo. Doručení v domluvený čas selhalo, odvezl si zásilku zpět aniž by mi někdo zavolal nebo na mě zazvonil. Přeloženi doby doručení na naprosto nevhodnou dobu, pouze kdy se to hodí kurýrovi. Kvůli doručení větší zásilky jsem si vzal volno, abych na kurýra počkal, ten ale vůbec nedorazil a automaticky to přehodil na jindy. Zprávu napsat kurýrovi nešlo, telefon na něj uvedený není. Když jsem věc zkoušel řešit přes webou stránku, místo operátora je pouze chat s robotem, který není schopen reagovat. Na telefonu také bez operátora, pouze namluvená linka, která nic nevyřeší. V dnešní době technologií a komunikací naprostá tragedie. Rozhodně už jejich služby nikdy nevyužiji.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: pružnost, kvalita, flexibilta v domluvě
  (3) (0)You have already voted this
 16. Reagovat
  P. Jurcik 3.6.2019 v 17:27
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Na dvakrat nedorucili zasilku v terminu kdy jsem uvedl, ze jsem doma. Dal jsem i cislo kam volat, abych se pripadne dohodl rovnou s kuryrem. Kuryr misto toho zadal, ze jsem zasilku odmitl prevzit a dal ji k navratu odesilateli.

  (3) (0)You have already voted this
 17. Reagovat
  Radka 5.6.2019 v 16:13

  Naprostá katastrofa. Zásilku poškodili, reklamaci zamítli. Na stránkách mají uvedeno, že je zásilka pojištěna na 50000 i přesto reklamaci zamítli a škodu neuhradili. Jejich balíky při přepravě padají z metrové výšky, ale na to zákazníka nikdo neupozorní. Pokud nechcete mít poškozené zboží a zničené nervy, vyhněte se obloukem této společnosti. Služby otřesné, stejně jako Česká pošta. 😠

 18. Reagovat
  Nicol 6.6.2019 v 9:49
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Já jsem vždy s DPD službou spokojená :)) Možná mám jen štěstí,ale vždy vše bylo v pořádku. Defacto jinou službu už ani nepoužívám. Za mě kdokoli přijel byl rychlý, vstřícný a balíčky dovezli vždy včas. Kurýrů DPD je v ČR mnoho, ale můžu říct, že se mi nikdy zatím nestalo abych musela řešit nějaký problém :)

  KLADY: Super :)
  ZÁPORY: žádné
  (0) (1)You have already voted this
 19. Reagovat
  Bartůněk 6.6.2019 v 10:40
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Neustále otevírají cizí zásilky, balíčky poškozují často jen z principu – vnější krabice jsou poškozené, zdemolované, někdy do nich řežou nožem. Mám velké pochybnosti o duševním zdraví zaměstnanců DPD. V extrémním případě se může stát, že některý ze zaměstnanců se do balíčku vymočí, po otevření poškozené krabice na vás dýchne opar zkvašené moči.

  ZÁPORY: rozbalování a otevírání zásilek sekání, bodání a kuchání balíčků nožem poškozování zcela nového zboží z eshopu duševně nemocní lidé
  (2) (1)You have already voted this
 20. Reagovat
  Jakub Mraz 10.6.2019 v 17:36

  Pokud mám volbu, volím jiného kurýra. DPD to je risk, jestli to vůbec dojde.

 21. Reagovat
  Miluše 13.6.2019 v 17:38

  Dobrý den,musím Vám vyslovit pochvalu ohledně doručování balíků.Posílám pravidelně již cca 7 balík a nikdy jsem neměla problémy.posílám do Velké Británie a za 3 dny je balík na místě bez problémů.Budu využívat i nadále přesto že je to zdražené.Posílala jsem přes GLS ale nikdy více.Děkuji Vám a přeji hodně spokojených zákazníků.

 22. Reagovat
  Tomáš 14.6.2019 v 14:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tyden jsem čekal na balík a další půl rok čekám na omluvu za nedoruceni. Arogantní ko**ti v kanclu a deb**ové za volantem. To bych nevěřil že může existovat něco horšího než česká pošta…

  (2) (0)You have already voted this
 23. Reagovat
  Hodný 17.6.2019 v 14:59
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásilka nedoručena v avizovaném hodinovém rozmezí, čekal jsem na kurýra ještě 20 min. Za dalších 15 min. volá kurýr, že se zdržel bla bla bla. Nabídku doručení druhý den jsem odmítl, protože mi nezaručil čas doručení. Zase bych se musel podřídit a výsledek nejistý. Závěr : zaplatil jsem za službu, kterou jsem nedostal, takže DPD už nikdy!!!

  (0) (0)You have already voted this
 24. Reagovat
  Jakub D. 18.6.2019 v 8:14
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Nikdy jsem neměl problém. Skoro pravidelně nestíhám termín dodání doma, protože jsem v práci. Po telefonátu kurýrovi není problém balíček doručit do zaměstnání. Vždy pohodový přístup kurýra, i po složitém nahánění kdy jsem ho nestihl, dvakrát jsem měnil adresu, nikdy nebyl nijak nepříjemný a vyšel mi vstříc. Já můžu jedině doporučit.

  KLADY: vždy dobrá domluva s kurýrem flexibilita místa dodání rychlost
  ZÁPORY: nevím
  (0) (2)You have already voted this
 25. Reagovat
  Kamil 19.6.2019 v 11:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den, opět další špatná zkušenost. Je to už čtvrtá v pořadí. Nikdo nedá vědět, že se doručení zdrží. Nikdo nezavolá, když balík doručují. Dispečeři neví, kde se balík nachází. Každý z nich má jiné informace. Nakonec pro něj stejně musíte jet někam do Unhoště.
  Pokud chcete balík ztratit, rozhodně použijte DPD. ;)

  KLADY: NEJhorší poskytovatel přepravních služeb
  ZÁPORY: Nedoručení včas Neoznámení změny Neví, kde balík je
  (3) (0)You have already voted this
 26. Reagovat
  Michal 19.6.2019 v 12:39

  Pro mne zatím nejhorší přepravní služba jaká existuje.

 27. Reagovat
  Plzeň 21.6.2019 v 13:26

  Včera večer jsem obdržel zprávu o doručení balíčku s datem dnešního doručení. Dnes dopoledne mi volal jeden pán z depa, že balíček, nemá správnou adresu a proto ho nechal řidič na depu. Po telefonické kontrole jsme zjistili, že adresa je správná. Malý balíček spíše řidič zapomněl vzít sebou. Apeloval jsem, že balíček potřebuji opravdu dnes. Pán z depa řekl, že se pokusí (snaha z jeho strany) a ozve se zpět. Nyní po několika hodinách a po několika pokusech dovolat se na číslo, z kterého jsem byl kontaktován , samozřejmě marně, jsem volal na DPD linku, kde mi bylo vysvětleno, že se mohlo stát cokoliv, takže po 25 minutách čekání a následného rozhovoru jsem docílil pouze toho, že byl odeslán e-mail na depo. Informace žádné, balíček nikde. Hlavně že mají kontaktní údaje, podle kterých bylo možné vzniklou situaci vyřešit v podstatě během několika málo vteřin.

  Paní na infolince děkuji za spolupráci.

  DPD společnosti velice děkuji za NEDORUČENÍ zásilky, jejich eketivitu, schopnost řešení problémů, ochotu, komunikaci a dalšího, jako například s nedoručením spojené vícenáklady s nesplněním mé zásilky (OSVČ) a následně ušlého zisku.

  Děkuji

 28. Reagovat
  Jakub 24.6.2019 v 15:30

  Strašný přepravce, minimální komunikace, všechno hrozně dlouho trvá… pokud je možno apeluji na Vás, vyberte si jiného přepravce.

 29. Reagovat
  Lucie 25.6.2019 v 11:13

  S těmito služby sem nikdy neměla žádný problém, vždycky vše klasicky v pořádku. Až na momentální dobu, kdy sem si objednala balíček a zrovna vůbec nepřišel žádný email, sms nebo cokoliv jiného o doručení, jako chodívá. Kurýr balíček po prvním neúspěšném pokusu o doručení nechal na pickup místě, žádný druhý pokus na doručení, ale nepřišla žádná sms, na jakém místě je balíček uložen nebo pin pro vyzvednutí. Když už sme se dobrali toho, kde balíček je, chtějí po nás samozřejmě pin pro vyzvednutí, který nemáme, když sme neobdrželi žádnou sms zprávu. Katastrofa je ovšem dovolat se na linku, zkouším to už třetí den po sobě, volat, psát, volám tam vždycky tak půl hodiny asi pětkrát denně a nic. Přijde mi to uplně jako výsměch v dnešní době. Opravdu když se něco takovéhleho stane, řešit to s DPD je naprostá šílenost!!!

 30. Reagovat
  Petr 25.6.2019 v 13:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balíček doručován jednou v době, kdy nikdo nebyl doma. Po dohodě s řidičem o doručení ve stejný čas následující den mi byl balík doručován namísto odpoledne ráno, to asi aby byla jistota, že doma nikdo nebude. Po změně doručovací adresy a dne se s balíkem nic nestalo, balík nebyl ve změněný den vůbec doručován. Po 22ti minutách vytáčení infolinky mi slečna slíbila, že zavolá na depo a dá mi obratem vědět. Po dvou hodinách vzdávám, že balík někdy ještě uvidím.

  KLADY: vůbec žádný doporučuji, pokud máte extrémně nudný život a potřebujete zvednout krevní tlak/proběhnout se 30km do depa
  ZÁPORY: kvalita dopravce horší než u České Pošty
  (4) (0)You have already voted this
 31. Reagovat
  Jaromír 27.6.2019 v 11:27
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  + Rychlost a jednoduchost objednání, rychlos doručení.
  – Nemožnost si vybrat aspoň možnost dopoledního nebo odpoledního doručení, nemožnost kontaktu s kurýrem, velmi obtížný kontakt i DPD.

  KLADY: Rychlost a jednoduchost objednání, rychlos doručení.
  ZÁPORY: Nemožnost si vybrat aspoň možnost dopoledního nebo odpoledního doručení, nemožnost kontaktu s kurýrem, velmi obtížný kontakt i DPD.
  (0) (0)You have already voted this
 32. Reagovat
  Bandaska 4.7.2019 v 9:59
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Zlatý PPL

  KLADY: - nevím
  ZÁPORY: - rychlost doručení
  (1) (0)You have already voted this
 33. Reagovat
  H.K. 5.7.2019 v 19:36
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Jeden den večer mi přišla zpráva, že balíček doručí druhý den. Hodinu však upřesnili až v den dodání, což je trochu pozdě. Neměla jsem možnost si vybrat alespoň dopoledne/odpoledne apod. Balíček jsem si tedy nechala uložit na výdejní místo ve vestibulu metra Nové Butovice a toto místo silně NEDOPORUČUJI. Pán z trafiky mi během prvních 2 dnů volal 23x (!!!), což opravdu nebylo nutné, když mi přímo od DPD přisel mail i SMS, že je balíček na místě. Když jsem si balíček vyzvedávala, pán měl ještě tu drzost mě počovat, ať příště beru telefon. Když jsem se ho zeptala, co tak nutně potřeboval, že mi musel milionkrát volat, řekl, že mi jen chtěl oznámit, že tam mám balíček…jako bych to asi nevěděla. Toto výdejní místo už určitě nevyužiju, pokud vůbec ještě někdy využiju služeb DPD.

  (2) (0)You have already voted this
 34. Reagovat
  Tereza 8.7.2019 v 9:25
  2.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  10

  Ráno neposílají oznamovací sms že budou doručovat, neskutečně arogantní řidič pro oblast Praha Hloubětín. Prý to není jeho starost. Neměl zpátky 50Kč při placení 995Kč tisícikorunou a když jsem vyjádřila svůj údiv, že taková společnost nemá drobné na vrácení tak mi řekl abych si přečetla obchodní podmínky. Ani neměl tu slušnost říct nashledanou.

  KLADY: Celkem rychlé
  ZÁPORY: Arogance řidiče je neskutečná
  (2) (0)You have already voted this
 35. Reagovat
  El 9.7.2019 v 10:10

  Nejhorsi prepravni spolecnost na trhu

 36. Reagovat
  Luboš 9.7.2019 v 13:52

  3.7.19 přišla zpráva, že mi budou doručovat balík. Nikdo nepřijel. A takto se to opakuje až do 9.7.19 – zpráva a nic. Dokonce jsem se dozvěděl, že jsem nebyl zastižen. Vzhledem k tomu, že jsem byl doma, nikdo mi nevolal ani nezvonil na zvonek (je s fotem) je toto tvrzení absurdní. Takže se na celé doručování v y s e r t e a jděte dělat něco jiného.

 37. Reagovat
  Ludvík Opletal 9.7.2019 v 15:37

  Po zkušenostech s Českou poštou bych se jí měl omluvit. Nejsou nejhorší doručovací společností! DPD je předčí na celé čáře. Kontakt s firmou = 0 i když jsem měl balík dostat dnes t.j. 9.6.2019, na stránkách byla informace, že balíček se nepodařilo doručit, i když jsem seděl celý den doma na telefonu. Jsem zvědavý, jestli ten balík vůbec kdy dostanu

 38. Reagovat
  Petr 10.7.2019 v 16:18

  Asi nejhorší zasilková společnost, ani po řetí jsem se nepoučil a balík jsem si opět nechal doručit touto společností.
  Pokaždé mě informovali o čase kdy budou balík doručovat ale však ani jednou nepřijeli včas. Jednou se sekli dokonce o 5 dní.
  Naprosto nedoporučuju!
  Upřímně doufám že si tohle někdo z DPD přečte.

 39. Reagovat
  Jiří 11.7.2019 v 6:57
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nespokojenost, nefungující proklamace.
  Doručení v avízovaný den neproběhlo, následující den neodpovídala hodina přivezení – doručeno po avízovaném intervalu.
  Vůbec nebyl kontakt na DPD – mimo po 20 minutách poslouchání instrukcí na centrálu , kde mi poradili, že si můžu vyzvednout balík v 40 km vzdáleném depu.
  Půl dne jsem všemi způsoby naháněl neúspěšně kurýra! Emailová žádost o kontakt nefungovala, odpověď nepřišla, telefon se nezobrazil, depo nemá telefon! Všechny nabízené způsoby jsou nefunkční a pro mě velká ztráta času.Mapka se sledováním kurýra jak se k  Vám blíží nefunkční – promarněný čas!

  KLADY: zásilka se neztratila, spadla do "černé díry" a 3. den se vynořila
  ZÁPORY: neexistuje lidský kontakt,aplikace odpovědní chobot nestačí a nic neřeší nefunkčnost nabízených aplikací je příčinou ztráty času
  (0) (0)You have already voted this
 40. Reagovat
  Lukáš 11.7.2019 v 10:03

  NIKDY VIAC DPD. Človek potrebuje zistiť kedy presnejšie mu bude zásielka doručená, ako čas doručenia 7:00 – 18:00 bez šance. Po 30 minutovom čakaní na operátora mi povie „nemôžem Vám dať číslo na kuriéra a aj tak je Vaša adresa nejaká divná, preto zásielka ostala na našom DEPE“. Informovať ma o tom, že majú problém s adresou nikto neriešil.
  Rýchlosť doručenia neviem posúdiť možno ak doručujú tak doručujú rýchlo. Po zásielku som si musel prísť na ich DEPO osobne (pravdepodobne ak by som po mojom zistení, že sa im „nezdá“ adresa doručenia a adresu opravil a dal nový termín doručenie tak by to doručili, ale na to som nemal čas).

 41. Reagovat
  Šárka 18.7.2019 v 10:19
  2.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  10

  Poškozený balíček, který nebyl zrovna nejlevnější !!!!! Do nikdo nedokáže zacházet s vecma normálně ?
  Plus chování kurýra .. ze není povinny mi to nosit až k nosu když bohužel opravdu nemůžu opustit místnost ve které jsem byla ( měla jsem na starosti kavárnu sama)
  To si říká poslíček ? Když jsem povinna ho najít abych si balík vyzvedla ? Kdyby mohl tak mě prohodí “oknem” ze jsem se opovazila čekat hned vedle kavárny a ne tam kde on chtěl.
  Plus vlastně ze jsem si dovolila vůbec změnit místo doručení ´

  Buď mějte ochotné lidi a nebo nedávejte na výběr z několika možnosti !

  KLADY: Doručení bylo opravdu rychlé
  ZÁPORY: Poškozený balíček, který nebyl zrovna nejlevnější !!!!! Do nikdo nedokáže zacházet s vecma normálně ? Plus chování kurýra .. ze není povinny mi to nosit až k nosu když bohužel opravdu nemůžu opustit místnost ve které jsem byla ( měla jsem na starosti kavárnu sama) To si říká poslíček ? Když jsem povinna ho najít abych si balík vyzvedla ? Kdyby mohl tak mě prohodí “oknem” ze jsem se opovazila čekat hned vedle kavárny a ne tam kde on chtěl. Plus vlastně ze jsem si dovolila vůbec změnit místo doručení ´ Buď mějte ochotné lidi a nebo nedávejte na výběr z několika možnosti !
  (1) (0)You have already voted this
 42. Reagovat
  Anastasia Hagen 18.7.2019 v 22:32
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa ((

  KLADY: Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa (( Nedoporučuju!!!
  ZÁPORY: Nejhorší dopravce !!! Ztratila jsem peníze kvůli tomu že DPD nechtělo mě to doručit na evidenční číslo v Hostivař. Odeslali zpět do Německa (( Nedoporučuju!!!
  (2) (0)You have already voted this
 43. Reagovat
  Helenka 18.7.2019 v 23:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Kdybych neměla osobní otřesnou zkušenost s firmou DPD, snad bych ani nevěřila co všechno je možné. Po prvotním zavolání jsem nestihla kurýrovi zvednout telefon a tím začala nekonečná peripetie a boj o balíček z Francie. Při zpětném volání mi již telefon nikdo nezvedl, při telefonování na Hot linku jsem byla vždy přesměrovaná na automat, operátor jako takový tam snad ani nesedí, nikdy telefon nezvedl. Poté co mi přišla SMS, že balíček je na Depu vůbec jsem nevěděla na kterém. Spoustu času jsem musela trávit na internetu a pátrat. Přímo na Depo telefon neexistuje. Psala jsem e-maily na všechny dostupné adresy. Po třech dnech mi jednou větou jakási paní inženýrka odpověděla, že pro mě nemůžou nic udělat, protože jim to legislativa nedovoluje a musím mít jakési číslo balíku. Jak mám vědět číslo balíku, když mi ho kurýr nesdělil a nemůžu přece tušit kdo přesně mi balík posílá (to když mi paní inženýrka odkázala na odesílatele). Čas běžel, po sedmi dnech DPD odesílá balík zpět a já trnula, že se vůbec nedopátrám kde balík je. Nebylo vůbec možné se s nikým rozumně domluvit. Nakonec jsem neoblomně donekonečna vyzváněla na číslo kurýra. Zvedl to po nekonečné době a po dvou dnech domlouvání, připomínání, urgencích a prosbách mi balík přivezl. Již nikdy více!!!!! Měli by se stydět. Vůbec jim na lidech nezáleží. Jen vyinkasují, a pak se lidi starejte sami. DPD je opravdu odstrašující případ!!!!

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Snad všechno co je možné i nemožné
  (1) (0)You have already voted this
 44. Reagovat
  Libor P. 19.7.2019 v 10:23

  Příště raději jiného doručovatele

 45. Reagovat
  Ivan 20.7.2019 v 11:44

  Jsem po mozkove mrtvicce v nemocnici a dpd my sem odmita dorucit balicek kde mam telefon ke komunikaci se svetem hold mrzakum nedorucuji

 46. Reagovat
  Alizah Isabelle Kardis 22.7.2019 v 14:33
  2
  Rychlost doručení
  70
  Jednání se zákazníkem
  10

  vsechno, nejhorsi zasilkova sluzba v ceske republice, nedorucuji baliky, pouze zaplatite, vyzvednou a pak nic, zadny kontakt, zadny doruceni, ukradnou penize i zasilku!!!POZOR
  v mem pripade 2x zasilka z francie zaplaceno – ukradnuto, nedoruceno, zadna odpoved

  KLADY: zadny
  ZÁPORY: vsechno, nejhorsi zasilkova sluzba v ceske republice, nedorucuji baliky, pouze zaplatite, vyzvednou a pak nic, zadny kontakt, zadny doruceni, ukradnou penize i zasilku!!!POZOR
  (1) (0)You have already voted this
 47. Reagovat
  Karolína 22.7.2019 v 17:21

  Pokud si můžete vybrat, najděte si jinou dopravní společnost.

 48. Reagovat
  Dana 25.7.2019 v 7:16

  DPD už nikdy!!!! Objednala jsem si skalničky v den doručení mi přišla sms s časem doručení, který mi nevyhovoval,
  tudíž jsem přesně podle pokynů na jejich stránkách, změnila místo doručení na výdejnu v našem městě a co myslíte – no nebyl tam. Když jsem volala na jejich cool centrum tak mi paní sdělila, že tu změnu kterou jsem udělala sice vidí, ale že si ji asi řidič nepřečetl, tak jsem jí požádala o telefon na řidiče- to bylo ve čtvrt na jednu odpoledne.
  Volala jsem řidiče, napřed telefon zvonil a on ho nevzal a pak byl nedostupný-zkoušela jsem to celé odpoledne celkem 29x, znovu jsem mezitím kontaktovala cool centrum ať se sním spojí slibovali, slibovali a taky nic. Takže den první – nic.
  Den druhý, volala jsem už v sedum hodin ráno, aby mi dali rovnou číslo na řidiče, že by si opět možná nepřečetl změnu, telefon mi sice dali, ale byl opět nedopstupný. To už jsem nervově nevydržela a řvala na pracovnici cool centra, aby změnu provedla ona a řidič to do 12,00 hodin doručil na výdejní místo. Ve třičtvrtě na dvanáct volal řidič z úplně jiného čísla než mi na něj dali, že stojí u nás před domem a není nikdo doma, myslela jsem, že budu mít infarkt, řekla jsem mu ať balík doručí do výdejny, která je od nás asi 200 metrů, na to mi sdělil, že jej tam doručí další den, ta už jsem chytla hysterický záchvat a řekla jsem mu, že je to nechám všechno zaplatit, protože v zásilce jsou kvítka a dva dny ve více jak třiceti stupňových vedrech to bude zázrak jestli přežijí.
  Sdělil mi, že se musí poradit s depem. Nakonec to tam přece jen doručil, ale po této zkušenosti nikdy víc ani kdyby doručovali zadarmo.

  • Reagovat
   Denisa Čechová 20.9.2019 v 21:15

   Mohu se zeptat na číslo na cool linku?

 49. Reagovat
  Jaroslav 25.7.2019 v 8:29

  V době doručení nebývám doma, chodím do práce, abych jim mohl zaplatit tu nekřesťanskou cenu. Nemám problém se s kurýrem jiných společností domluvit a balíček si na jejich trase vyzvednout. Tady přišel nějaký odkaz – nechte zprávu – stránky nefungují, kurýrovi se nedovoláte – protože nemáte číslo, balíček nedostanete, kontakt na depo neexistuje. S nimi je to vždy detektivka, a spousta času, abych svůj balík dostal. Zbývá jediné řešení, buď nebudu nakupovat tak, kde mají pouze DPD, nebo si pro balík budu jezdit sám, klidně přes celou republiku. Pokud mohu DPD se vyhýbám jak čert kříži.

 50. Reagovat
  Marcela 25.7.2019 v 8:47
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Z mojí zkušenosti je to nejlepší dopravní služba.Již jsem využila vícekrát.Dodržuje přesně hodinu dodání a nemusíte čekat půl dne na balíček jako např. u České pošty.

  KLADY: Spolehlivá a rychlá
  ZÁPORY: žádné
  (0) (3)You have already voted this
 51. Reagovat
  Marek Kempný 25.7.2019 v 9:11

  Přidávám se k dalším nespokojeným zákazníkům. Objednal jsem si zásilku z Německa, podle sledování dorazila v pátek na pobočku DPD v Česku. Je čtvrtek další týden, zásilka není, objevila se zpráva, že nelze doručit, protože adresa není správná (což je nesmysl), na maily nikdo nereaguje, u telefonu se nepracuje. Na tuto firmu by měla nastoupit důkladná kontrola. Nechápu, za co si nechávají platit.

 52. Reagovat
  Kateřina 26.7.2019 v 13:35

  Nejhorší doručovací služba co může být. Kurýr se ani neobtěžuje aspon zajet do ulice kde bydlime, nebo zvednout telefon a zavolat ze tu je. Automaticky posle sms ze adresat byl nezastizen. Clovek na nej ceka cely den a vyhlíží ho, ale milostpan se na to jednoduše vys*re. Asi zacnu taky u DPD pracovat, abych se mohla flakat.

 53. Reagovat
  MARKÉTA 26.7.2019 v 14:12

  Maximální nespokojenost. Balíček z Francie, ke kterému jsem nedostala žádné číslo (ani emailem ani sms). Jediný, kdo ho měl v ruce, byl řidič, který ho ovšem bez vyzvání zavezl do depa.

  Ŕidič už mi nebere telefon a na centrále odmítají cokoli řešit. Paní mi řekla, že kvůli GDRP nemůže nic ověřit.

  Je absurdní, že za takovou „službu“ člověk ještě platí.

 54. Reagovat
  Petr 26.7.2019 v 23:46
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  DPD hrůza

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: Zboží dle jejich sms a e-mailu nedoručeno,komunikace nemožná,není uvedeno žádné normální tel.číslo,pouze tel.automat,který mě po pátrání po zásilce odpojil. Nedoporučuji v žádném případě.
  (1) (0)You have already voted this
 55. Reagovat
  Lucie 29.7.2019 v 20:22

  Doposud jsem měla s DPH pouze dobré zkušenosti, ale bohužel minulý týden se můj názor změnil. Očekávala jsem balíček, ne zrovna levný. To že mi nepřišla informativní sms (která běžně den předem chodí) bych ještě pochopila – asi nestíhají. Pochopila bych i to, že nemají aktualizované stránky se sledováním balíčku. Jelikož na stránkách byl balíček stále někde u přepravce a nedošel ještě ani na depo. Ale to co mi opravdu vadí, je to že balík našel soused před svými dveřmi. Je opravdu normální drahý balík položit jen tak někomu před dveře???? Akor na cizí pozemek???? Bez jakékoliv informovanosti. Žádný nepřijatý hovor, žádná sms a web se sledováním balíků je taky asi o tři dny zpožděný.

 56. Reagovat
  Tereza 30.7.2019 v 15:55
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedostala jsem předem žádnou zprávu o doručování mojí zásilky, v den „doručování“ jsem pouze našla na telefonu dva nepřijaté hovory a zprávu, že mojí zásilku nechali v náhodné Zásilkovně. Číslo zásilky ani kód pro vyzvednutí mi nebyl sdělen. Tudíž mi balíček v Zásilkovně nevydali. Po půl hodině na infolince mi byl zaslán kód pro vyzvednutí, bohužel nefunkční a balíček mi opět nemohl být vydán. To už se prodavačka slitovala a vydala mi jej na OP. Jinak bych tam musela potřetí.
  Infolinka mě 5x odpojila než se mi podařilo vůbec dosáhnou thovoru s lidskou bytostí.
  Nechci již nikdy s DPD přijít do kontaktu.

  (2) (0)You have already voted this
 57. Reagovat
  Jiří 5.8.2019 v 14:50
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Služba DPD naprosto spolehlivě a pravidelně selhává ve všech směrech. SMS nebo email s informací, kdy balíček přivezou, vůbec nepříjde, když si sami najdete podle čísla balíku jeho historii pohybů, tak zjistíte, že vám dvakrát neúspěšně balík doručovali – přitom celý den sedíte doma a nikdo nezazvoní, nikdo nezavolá, prostě nic. Pokusíte se zavolat řidiči, ale ten nebere telefon po celý den při mnoha pokusech z několika telefonních čísel (na co ten telefon asi mají,když ho nechají jen vyzvánět?) A tak začne nekonečný pokus o telefonát směřovaný přímo na centrálu DPD s úmyslem celou věc vyřešit, kdy vám několikrát telefonní automat ukončí hovor, protože jste nezmáčkli správné číslo. Po pár hodinách vaší snahy se konečně spojíte s operátorem DPD a celou věc mu vysvětlíte, on vám pokojně slíbí, že celou věc vyřeší a max. do druhého dne se vám ozve řidič s náhradním termínem doručení. Tak sláva, máte vyhráno.. nebo ne? Nikdo se totiž už neozve ani během následujících pěti pracovních dnů a v té chvíli vám dojde, že na vás absolutně házej bobek. Vámi zaplacený balíček je bůhví kde, dokonce ani odesílatel netuší, DPD má svých 120 kč za službu a vy nemáte už žádné síly začít to řešit znovu. Toto je běžná praxe DPD, takto oni „doručují radost“.

  ZÁPORY: Především nedoručí zásilku Neinformují Nekomunikují Vymýšlí si důvody, proč nebylo doručeno Nezvedají telefony, nereagují na emaily
  (4) (0)You have already voted this
 58. Reagovat
  Martin 5.8.2019 v 19:36

  Nepoužívat

 59. Reagovat
  Tomaš 6.8.2019 v 6:24
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nedoručí všechny části a musíte čekat ještě několik dnů na zbytek a nezajímá je že to nutně potřebujete.!

  KLADY: Příjemní lidé
  ZÁPORY: Nedoručí všechny díly balíku, a snaží se vymluvit
  (0) (0)You have already voted this
 60. Reagovat
  Karlos 6.8.2019 v 15:08
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  To je snad žert, nebo ne? Česká Pošta je terčem posměchu a vtipů, ale nezaslouží si to. Je to nejspolehlivější způsob dopravy balíku… protože DPD má čas udělat obrovské stránky, které jsou nepřehledné a hloupé. Mají chatt-bota Jardu,který neumí česky (slovosled je k pláči) a neumí dodržet hodiny dodání (chudák zmatený kurýr měl napsané hodiny jinak než já, takže jsem to nestihl z práce). Gratuluju, že máte 1000 výdejnich míst po celé ČR, když ani nezvládnete doručit balík dle slibů… i já na svém 20 let starém kole bych komukoliv doručil balík dřív

  KLADY: Slavné jméno
  ZÁPORY: Všechno ostatní 🤔
  (0) (0)You have already voted this
 61. Reagovat
  Tomas 7.8.2019 v 10:44

  Nejhorší služby, jaké jsem mezi přepravci zaznamenal. Balík místo doručení domů odvezli do týdenního místa. Třikrát mě kurýr rychle prozvoním a tipnul to, při zpětném volání hovor odmítl. Firma se nyní výmluva na to, že se mi nedovolal. Nesmysl, bylo to zcela úmyslně. Jak čtu v jiných recenzích, je to asi jejich běžná praxe. Zaplatíte stovky korun za doručení domů a služba se nekoná. V mém případě byli doma 4 lidé a čekali na balík, Dokonce byli na zahrade a videli, jak auto kolem jen projelo a ani nezpomalilo. Výmluvy na zákaznické lince jsou hodny primitivních podvodníků, s ničím nejde nic dělat, poraďte si. Já osobně s DPD už spolupracovat nebudu a vyzývám všechny, aby byli velmi obezřetní a dali si na ně pozor. Berou peníze a smlouvy neplní, a to zcela cíleně a úmyslně.

 62. Reagovat
  Helena Uherková 8.8.2019 v 15:28
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Posílala jsem balík do zahraničí. Psáno bylo 2-3 dny doručovací doba, doručili za 10 dní. Nejen, že neumí číst zadané informace a chtějí je doplnit a po přepsání identifických údajů je náhle zadáno správně. Tvrdili mi, že balík byl doručen a dokonce, že mají podpis, ale balík doručen nebyl. Posléze jsme zjistili, že kurýr může balík předat komukoliv bez ověření identity. Po dlouhém hledání byl balík nalezen na pobočce příjemkyní s poškozeným obsahem. Už nikdy více.

  KLADY: +Callcentrum se snažilo pomoct
  ZÁPORY: - Doba doručení - Nezodpovědnost - Komunikace - Stav zásilky
  (0) (0)You have already voted this
 63. Reagovat
  Rut 9.8.2019 v 13:33

  Balíček mi nebyl doručen, místo něj jsem dostala e-mail, že chybí důležité informace k doručení – adresa, číslo popisné, přitom tyto údaje byly nejen v aplikaci dpd, ale i v předchozím mailu, který informoval o tom, že balíček je na cestě. Po opakovaném odpojení ze zákaznické linky jsem nakonec mluvila přímo s kurýrem, který tvrdil, že u nás byl, nenašel zvonek a ťukal na okno. My jsme ale byli v uvedenou dobu doma a nikdo tam nebyl, ani kolem domu neprojelo auto. Paní na zákaznické lince prohlásila, že je to tvrzení proti tvrzení. Nakonec jsme zásilku museli vyzvednout sami na depu. Tuto službu opravdu nedoporučuji!

 64. Reagovat
  Jan 12.8.2019 v 12:29
  2.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  20

  Slečna přijela přesně na počátek času stanoveného pro doručení. Kdyby dorazila o 10 minut později, byl bych přítomen. To člověk neovlivní, chápu, když napíšou čas doručení v rozmezí jedné hodiny. Ale arogantně povzdechovat ke klientovi, že to je šílený jako, že jede na minuty jako a přejíždět rozhodně nebude, kvůli tomu že nejste doma TEĎ… že je to za trest todleto jako fakt jo… No bylo vidět, že jí silně obtěžuji požadavkem zda to může hodit za plot.

  KLADY: Doručení na čas.
  ZÁPORY: Jednání zaměstnankyně.
  (1) (0)You have already voted this
 65. Reagovat
  Lucie Frantová 13.8.2019 v 14:56
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Velká spokojenost! Posílala jsem velký balík, na stránkách jsem pouze vyplnila formulář, nikde jsem se nemusela registrovat a vyplňovat nesmysly (jako u jiných společností) balík vyzvedli, řidič mně ho pomohl naložit, měl u sebe terminál zaplatila jsem kartou. Balík doručen do 3 pracovních dnů.

  KLADY: Cena Bez registrace a byrokracie Vyzvednutí u mě doma
  (0) (0)You have already voted this
 66. Reagovat
  Filip 13.8.2019 v 16:39
  2.75
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  70

  Začnu tím,že Pán,který mě balíček doručoval svou práci,,nalož a odvez z bodu A do bodu B“ splnil to bezpochyby. Jen v tom byl trošku malý háček s domluvou,když mi totiž napsal v kolik mi balíček doručí,tak jsem mu ihned pomocí odkazu,který jsem obdržel v SMS zprávě zaslal odpověď s tím,že v tuto dobu nebudu doma. A pán zprávu úspěšně obdržel to mi totiž potvrdil ihned po tom co mi volal s tím,že stojí u mého domu s balíčkem v tu dobu ve kterou jsem byl v práci,ale to jsem mu bohužel psal už v té odpovědi.
  A aby to nebylo všechno,tak se začal arogantně vyjadřovat a tvrdit mi,že za chvíli mu končí pracovní doba a nemá čas na to mi balíček doručovat v čas,který si navrhnu já.
  Timto nechci zpochybňovat všechny zaměstnance této firmy,ale chci se podělit o zkušenost,kterou jsem měl s tímto panem. No každopádně si už od této firmy v budoucnu nenechám radši nic doručit,protože bych si pro to musel nakonec zajed stejnak sám.

  KLADY: Balíčky asi vážně rozváží.
  ZÁPORY: Komunikace,loajalita a neprofesionální přístup k zákazníkům.
  (0) (1)You have already voted this
 67. Reagovat
  Pavel 15.8.2019 v 9:18
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zaplatil jsem si doručení do 12.00, dopoledne volala doručovatelka, že dorazí až mezi třetí a čtvrtou. Změnil jsem si denní program, v půl páté volala že už to ten den nestihne. Na sledování zásilky je doručeno v 11.46 přitom nedoručeno. a v 16.15 příjemce nezastižen. Nespolehlivost, jednání otřesný, o nějaký kompenzaci se nedá vůbec bavit. DPD už nikdy více!!!

  KLADY: tady nebylo nic dobře ani včas
  (0) (0)You have already voted this
 68. Reagovat
  Dusan 15.8.2019 v 13:27
  2.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  40

  Je mi tazko hodnotit rychlost dorucenia, kedze samotne dorucenie na ich odberne miesto trvalo <24hodin (cize slusny standard), ale neodoslali mi pin na dorucenie, takze k zasielke som sa i tak stale nedostal (druhy den).
  Chyba je vraj v tom, ze ich system, podrzte sa, nepodporuje zahranicne predvolby na SMS. V Q3 2019. 7 rokov mam s najlacnejsim volacim programom SMS v ramci EU za domace ceny, roaming je zruseny vyse dvoch rokov, ale ICH SYSTEM NEPODPORUJE ZAHRANICNE PREDVOLBY.
  Aky je problem s implementaciou niecoho takeho? Lebo neverim, ze toto limituje ich operator.
  Milerad by som im to do systemu sam pridal, len aby som zase nemusel 20 minut cakat na volneho operatora.

  (0) (0)You have already voted this
 69. Reagovat
  Ignác 15.8.2019 v 15:40

  Tak nezodpovědnou zásilkovou službu jakou je DPD jsem neviděl a doufám že už neuvidím,řidič lže jak když tiskne

 70. Reagovat
  Jaroslav Duba 15.8.2019 v 16:34
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  balíček mi nedokázali doručit: 1. kurýr se neozval jen nechal cedulku ve schránce, 2. nenechal ani cedulku, takže jsem o něm vůbec nevěděl, 3. si spletl datum domluveného doručení, pak zásilku vrátili odesílateli

  KLADY: nejsou
  ZÁPORY: balíček mi nedokázali doručit: 1. kurýr se neozval jen nechal cedulku ve schránce, 2. nenechal ani cedulku, takže jsem o něm vůbec nevěděl, 3. si spletl datum domluveného doručení, pak zásilku vrátili odesílateli
  (0) (0)You have already voted this
 71. Reagovat
  Václav 21.8.2019 v 10:36
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Pokud chcete řešit reklamaci, tak je to od čerta k ďáblu, dovolat se telefonicky můžete pouze na operátora, který Vám vlastně stejně vůbec nic neřekne, max. to, ať pošlete email. Vyřízení reklamace trvá dlouho, pořád něco chtějí a pořád to zamítají, no prostě, vůbec nechápu jak můžou v této době jednat tímto způsobem se zákazníkem.

  KLADY: Informace o doručení - ale většinou nepřesné:-(
  ZÁPORY: Pokud chcete řešit reklamaci, tak je to od čerta k ďáblu, dovolat se telefonicky můžete pouze na operátora, který Vám vlastně stejně vůbec nic neřekne, max. to, ať pošlete email. Vyřízení reklamace trvá dlouho, pořád něco chtějí a pořád to zamítají, no prostě, vůbec nechápu jak můžou v této době jednat tímto způsobem se zákazníkem.
  (0) (0)You have already voted this
 72. Reagovat
  Vera 22.8.2019 v 10:13

  Katastrofalni pristup,balik nedoruci

 73. Reagovat
  Lenka 23.8.2019 v 11:11

  DPD už nikdy víc!!! Nechala jsem si doručit balík, 1 x se na nás nemohli dozvonit, protože nikdo nebyl doma, když se to snažili doručit podruhé (kdy opět nikdo nebyl doma), hodili to někam do struhy (kdyby aspoň napsali lístek s tím, kam to hodili a dali nám to do schránky). Samozřejmě jsme to našli až po několika dnech. Balík rozmočený, prokousaný od myší, zboží v balíku to samé. Když jsem podala stížnost, napsali mi, že už reklamace není možná, protože se musí napsat do dvou dnů od doručení. A jak jsem to mohla podat, když mi ani nedali vědět, že tam ten balík hodili???!!!! KATASTROFÁLNÍ SERVIS!

 74. Reagovat
  Pan zákazník 28.8.2019 v 5:40
  1.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  60

  Nejstrašnější dopravce, jak jsem ho při několika okolnostmi vynucených případech poznal. Hrozné jednání celkově.

  KLADY: neznám
  ZÁPORY: Nejstrašnější dopravce, jak jsem ho při několika okolnostmi vynucených případech poznal. Hrozné jednání celkově.
  (0) (0)You have already voted this
 75. Reagovat
  Jiří Preclík 28.8.2019 v 18:36

  První zásilka do 24 hodin přišla po PĚTI dnech. Řidič Jan Borčany. Místo omluvy se nám smál do obličeje, přestože to byla jeho vina. Tak jsme mu řekli, co si o něm a slavné firmě myslíme. Při další zásilce pan řidič (asi majitel, né) nám oznámil, že nám nic nepoveze. Máme si to vyzvednout v depu v Ústí n/L. Jednalo se o náhradní díly na pracovní auta. Naše ztráty za šest dní jsou dost vysoké. Ptám se tedy pana majitele DPD : u Vás určuje komu se bude dodávat pan řidič Jan Borčány?

 76. Reagovat
  Zdeněk Jelínek 29.8.2019 v 9:43
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejsou povinni Vám prý zavolat při doručování zásilky. Když nejste doma mezi 8-18 máte prostě smůlu a zásilka je někde 50km na depu od vás ,kam si máte dojet. Není to poprvé tohle kolem prahy. DPD už nikdy víc. Nechápu jak tato firma s tímhle přístupem vůbec může fungovat.

  KLADY: Jestli toužíte mít nervy ,je to to pravé pro Vás :)
  (0) (0)You have already voted this
 77. Reagovat
  Eva Trepková 2.9.2019 v 18:31
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Já jsem s DPD maximálně spokojená.
  Za mě nejlepší zásilková služba a vřele doporučuju

  KLADY: Rychlost dodávky, jednání řidiče kurýra bylo prostě na jedničku s hvězdičkou. Vše bezvadný a příjemný !!! Vřele doporučuju
  ZÁPORY: žadné zápory
  (0) (0)You have already voted this
 78. Reagovat
  Jaroslav 6.9.2019 v 21:00
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnešní dovoz byl pouze za hotovost. Prý nemá terminál. Ale na hotovost neměl peníze na vrácení. Slibil, že je odpoledne přiveze. Už se neukázal. Tomu říkám dobrá služba.

  KLADY: Rychlost doručení.
  ZÁPORY: Neberou platební karty.
  (0) (0)You have already voted this
 79. Reagovat
  Lenka 9.9.2019 v 12:34
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hrůza, hrůza, hrůza, nic jiného asi nejde napsat. Balíček měli doručovat asi před 10-ti dny na určenou adresu, jelikož jsem ale v té době nebyla doma, ale v práci, snažila jsem se adresu ještě pomocí jejich „chytrého formuláře“ a zprávy kurýrovi ještě změnit. Bohužel neúspěšně. Balíček mi měl být odeslán až po víkendu. Počítala jsem tedy, že adresu si již změnili…Ani to se nestalo…Kurýr mi volal, že je na místě, ale bohužel jiném…Když jsem poprosila, zda by balíček mohl popovézt asi o 600 metrů dál, byl z toho hrozný problém a prý balíček uloží na „zásilkovně“. Tam ale žádný balíček nebyl, ani žádná zpráva nedošla. Další den mi byla znovu doručena sms, že balíček budou znovu doručovat. Kurýr se ale ani nenamáhal zavolat. Takže balíček ani po 10-ti dnech stále nemám v ruce! Fakt skvělá služba!

  KLADY: absolutně nic!
  ZÁPORY: - Bez zájmu. - Balíček ani po týdnu neuvidíte.
  (0) (0)You have already voted this
 80. Reagovat
  Mazůrová 9.9.2019 v 14:02

  Žádná komunikace s řidičem, v uvedený čas vůbec nepřijel, místo toho balíček někde v RI-OKNA. Tak zaplatím za dopravu a pak další peníze za lístek mimo bydliště a ještě šlapat pěšky s bolavým kloubem?

 81. Reagovat
  Vychodilova 9.9.2019 v 21:56
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jiz podruhé zasilka ponechána v depu, udajne provozovna nefunguje.V realu normalne funguje, jen DPD zinkasuje za sluzby, ktere se zákazníkovi nikdy nedostanou.Telefony nikdo nezveda, pouze na lince, ktera je zpoplatnena. zvlastni sazbou.Nikdy vic, arogance, vysmech zákazníkovi.

  KLADY: Neshledavam.
  ZÁPORY: Nedodani zboží, arogantni jednani, lzive informace.
  (0) (0)You have already voted this
 82. Reagovat
  Eva 10.9.2019 v 11:05

  Služby DPD už nikdy nevyužiji. Hrůza – nejhorší kurýrní služba v ČR.

 83. Reagovat
  Petra 10.9.2019 v 11:30
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dnes mi volal pán z DPD, že pro mne má balík. Slušně jsem se omluvila, že zrovna nikdo není doma a zeptala zda by bylo možné balík doručit zítra. Na to na mne pán začal zvyšovat hlas, že teda jak to jako myslim, že nikdo není doma, jak je to jako možný,že pro mne má strašně těžký balík. A že jako když čekám balík, že snad mám být doma a mám si to sakra hlídat. Na to, že mi nepřišla žádná správa předem, že mi dneska budou balík doručovat a ani mě na to nikdo jinak neupozornil, jen neslušně odseknul.. Takhle špatnou zkušenost jsem tedy ještě neměla, to nemluvím o tom, že už několikrát balík přišel s větším zpožděním a jednou ho dokonce zapomněli doručit úplně, s tím, že jsem zpětně dohledala, že balík zůstal někde v depu v Holandsku. Chyba v distribuci je něco,co stát může a jsem schopná to přehlédnout ovšem to, že se kurýr chová jako s prominutím nevychované hovado, s tím už problém vážně mám.

  ZÁPORY: neslušné a arogantní chování
  (0) (0)You have already voted this
 84. Reagovat
  Zbyšek 14.9.2019 v 14:04

  Tento týden jsem si nechal poslat balík na výdejní místo. Po dvou dnech jsem se dozvěděl, že balík nedoručili a posílají ho zpět. Začal jsem zjišťovat proč ho posílají zpět, dozvěděl jsem se že výdejní místo je zrušeno. Tak nechápu proč toto místo je stále v nabídce.

 85. Reagovat
  Ondřej Kovář 16.9.2019 v 19:39

  Dobrý den,
  Měl jsem objednanou zásilku z Anglie, komunikace co se informací o trackingu týče probíhala v pořádku až do příjezdu zásilky na území ČR. Přišel email, že se následující pracovní den bude zásilka doručovat, v den doručení přišla SMS s hodinovým rozmezím doručení. Celé dopoledne jsem byl doma a vyhlížel kurýra, když uplynuly první dvě minuty časového rozmezí, v trackingu napsáno, že se zásilku nepovedlo doručit, a že je už nyní na pickup pointu DPD. Auto se ani neráčilo k domu přijet, natož projít branou ke vchodu. A to jsem čekal tak, aby mne kurýr ihned viděl. Následně jsem vyrazil do pickup parcelshopu, kde balík samozřejmě nebyl. Kontakt žádný, odkaz na aplikaci dpdkurýr nefunkční, Odpoledne se naštěstí zásilka do mých rukou v parcelshopu dostala. Už nikdy více, za ty nervy to rozhodně nestojí, a nebylo to poprvé, kdy kurýr u nás V České Třebové toto udělal.

 86. Reagovat
  Danica 16.9.2019 v 22:22
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Pokaždé, když na kupuji přes internet, vždy volim, pokud je v nabídce, DPD
  U nas kuryr super. Ochotný, vždy vyjde vstříc

  KLADY: rychlé doručení vždy v dobu kdy dostanu informativní sms
  ZÁPORY: žádné
  (0) (0)You have already voted this
 87. Reagovat
  Mirda 17.9.2019 v 17:24

  Nejhorší dpd České Budějovice!!!!!!!! Nejsou schopni doručit nic domu, neschopná firma.. už nikdy více

 88. Reagovat
  Petr 19.9.2019 v 8:46
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  DPD zřejmě předpokládá, že zákazníci nemají nic na práci a mohou celý den sedět doma. DPD není schopna poslat SMS, nebo email ohledně doby den předem, nebo ráno. V praxi to znamená čekejte! My jsme tady páni, nikoliv zákazník. Odobně bych název DPD rozšířil o písmena o r ele

  KLADY: Pokus o doručení zásilky relativně brzy
  ZÁPORY: nedoporučuji
  (0) (1)You have already voted this
 89. Reagovat
  Lucie Jezberová 19.9.2019 v 14:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zaplacený balík v hodnotě několika tisíc korun, byl doručen úplně na jinou adresu ,do jiné vesnice ! do nějaké firmy, někomu…. Řidič ani nebyl schopen říci, kde balík vyložil, natož aby se sháněl po osobně, které byl balík adresován. Řešení celého problému ze strany DPD – omlouváme se …. Musela jsem vzít auto a pro balík si sama dojet do oné firmy v jiné vesnici, kde byl vyložen … nechápu , nechápu, nechápu… DPD už nikdy více !

  (0) (0)You have already voted this
 90. Reagovat
  Lenka 23.9.2019 v 11:13
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Prosím, dejte si pozor na p.Matějku, který ode mne vyinkasoval větší částku, než která byla na dokladu u zásilky, tuto částku zapřel a peníze mi odmítl vrátit!!!!!!!!

  (0) (0)You have already voted this
 91. Reagovat
  Dan 24.9.2019 v 18:21
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mám stejné zkušenosti jako ostatní. Přijde sms s časem doručení a večer email, že se nepodařilo zásilku doručit. Podle paní na infolince řidič podle gps v ulici vůbec nebyl. A to na něj celý den někdo čeká. Asi byl na školení, jak nedoručit zásilku. Tak třetí den se to řidiči třeba bude hodit. Stejná zkušenost po několikáté.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: Škoda, že v některých eshopech nabízejí doručení jen s DPD, které je svým chováním připravuje o zákazníky.
  (0) (0)You have already voted this
 92. Reagovat
  Božena 25.9.2019 v 20:30
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jsem zklamaná s chování řidiče, to jsem ještě nezažila, ráno přišla dceři zpráva, že ji dovezou balík, dcera mi zprávu přeposlala, protoze byla ve škole, odeslala jsem řidiči zprávu že v danou chvíli kdy má balík dovést k nám do vsi budu v Jaromericich nad Rokytnou a že doma nikdo nebude s mým telefonním číslem, nicméně dceři se ve škole udělalo nevolno a tak že pojede domů, tak ji volám, zavolej panu řidiči podle sledování jste dvě ulice od sebe a on ti balíček dá, ne pan řidič byl arogantní a štěkal po ní že balík nikam nepovede a čekat na ni nebude, dobrý to jsem ještě zkousla, tak jsem mu pak volala já, když jsem viděla že Moravské Budějovice má rozvezeno a má dorucovat nás, nejenže mi to 20 minut nebral, ale když mi to konečně vzal a já mu řekla kde je že já jdu na autobusak s třemi malimi dětmi, štěkal po mě že on stojí na náměstí, říkám ale to už nestihnu nám jede za 5 minut autobus, a on že ho to nezajímá, říkám dobře a co bude z balíkem, a opět po mě štěkal, že on ho nikam nepovede a že k nám do vsi nejede, a že balík bude na výdejním místě, které už jsem si musela dohledat na internetu… Hnus tohle chování

  KLADY: Nevím asi žádné špatná zkušenost
  ZÁPORY: Chování řidiče Hnus totálně arogantní člověk
  (0) (0)You have already voted this
 93. Reagovat
  Jiří Brázda 2.10.2019 v 10:58

  Jsem velice znechucen s dopravky DPD.
  Zakoupil jsem zboží za 130000,-. zaplaceno převodem předem,které měla dopravit dopravka DPD.
  Část zboží se asi ztratila přímo v dopravní službě a neůplnná zásilka leží na centrálním skladě.
  Na email nikdo neodpovídá a někam zavolat to nemá cenu ani zkoušet.
  Pozor na tuto dopravku, když je zaplaceno předem.
  Jirka

 94. Reagovat
  halas 2.10.2019 v 11:51

  – Nabídnou výdejní místo, já si ho vyberu a pak napíšou, že to tam nejde doručit.

  – Zaklikával jsem možnost platit kartou a kartou platit nejde.

  – Účtují si 39 za dopravu a dobírku a přitom to nedoručí a musíme to vyzvedávat v skladu mimo město našeho bydliště.

 95. Reagovat
  Michal Palatka 3.10.2019 v 12:15

  Dobrý den,

  jsem velice nespokojen s vaší službou (už po několikáté) doručením zásilky.

  Na doručení jsem čekal do 17:00hod a opět jsem se nedočkal.

  Bez omluvy, bez informace, bez zavolání, bez doručení !!!!!!!

  Balík byl opět pohozen ve firmě na pospas osudu !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nikdo mne nehledal, nikdo mi nevolal, nikdo mne neinformoval o doručení !!!!!!!!!!

  VELMI ŠPATNÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI !!!

 96. Reagovat
  Karin 4.10.2019 v 14:59

  Hov.. da. Telefon na řidiče není, není možná komunikace a domluva. Balík nedoruci, místem jen projedou, na mobil nevolaji_vytoci hovor a hned zavesi, takže Maj v telefonu že volali, zákazník samozřejmě zmeškaný hovor nemá. Znovu nedoruci, buď si mě chytni v dalším městě nebo dojed do depa.. Na netu že můžu změnit doručení čas a termín? Termín jo ale čas je stejný od 8 do 18 hod, žádné menší rozmezí, pro pracujícího člověka nereálné. Žádný prozakaznicky servis, no nic jdu psát stížnost ať se na dpd zabaví. Lidičky prosím nedělejte takovým zmetkum kšefty, takový mají zkrachovat.

 97. Reagovat
  Franta 9.10.2019 v 15:43

  Jedna z nejhorší doručovacích firem,bez možnosti komunikace s řidičem a při zpoždění ani nemluvím.V případě výhrad k jejich doručování Vás po chvíli vypne po vyslechnutí nahraného hovoru.Při změně zboží dva až tři dny před dodáním za jiné doručí oba balíky s podmínkou převzít oba nebo podepsat odmítnutí obou.Naposled co jsem využil jejich služby.Pokud bych takhle měl dělat práci v obchodu,raději nic.

 98. Reagovat
  Václav 9.10.2019 v 17:37
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nakupuji často přes net, ale to, co předvedli vaši kurýři předčilo veškerou fantazii, včetně informací o cestě zásilky. Zásilku jsem měl na adresu, 8.10. 15:42-16:42 hod.. Nepřišlo nic, nikdo nevolal a na vašich stránkách – „nebylo možno doručit“.
  Další den zpráva, že zásilka je do 16.10. uložena v SAZCE – Michal Janďourek. Ta SAZKA má adresu, takhle jsem musel shánět, kde je nějaký Janďourek, protože provozoven SAZKY je u nás více. Na vašich stránkách – „doručeno v 13:01 hod.“
  Jaké překvapení – ani v 16:00 hod. tam zásilka nebyla. Po té, co mně pracovnice prodejny řekly, že je to dnes téměř na denním pořádku, jsem si o vašich službách udělal obrázek. Jsem zvědav, zda mně zboží vůbec dojde.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: absolutní nezájem o klienta
  (0) (0)You have already voted this
 99. Reagovat
  Eva 10.10.2019 v 14:24
  2.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  10

  DPD byl jediný koho jsem využívala, ale po špatné zkušenosti, raději kohokoliv jiného i třeba Českou poštu jen ne je. A zbytečné je si připlácet štítek Křehké, stejně to bude Vaše chyba, když dojde balík poškozen :)

  KLADY: Celkem rychlé doručení.
  ZÁPORY: neuznávají reklamace, když poškodí zboží, nejde reklamace poslat přes jejich stránky, musíte si vše vytisknout a poslat poštou a pak je to stejně vaše chyba.
  (0) (0)You have already voted this
 100. Reagovat
  Ondrej 12.10.2019 v 11:07
  1.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  60

  pokud to je možné snažím se a nadále se snažit budu se tomuto dopravci vyhnout, tváří se profesionálně má aplikaci téměř na všechno, která je bohužel nefunkční, nejsou schopni doručit balík z depa do 2 dnu, cely proces trval týden, někomu to možná příjde směšné , ale zlatá česká pošta

  (0) (0)You have already voted this
 101. Reagovat
  Jana 14.10.2019 v 15:03
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hodnocení

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Řidič se chová jako hulvát, není s ním domluva ohledně času doručení, zboží nám nedoručil, takže DPD už nikdy!
  (0) (0)You have already voted this
 102. Reagovat
  Jiří 14.10.2019 v 19:30

  Doposud nejhorší zkušenost. Avizované doručení, vyhlížím, jsem na telefonu, nikdo nepřijel. To se opakuje další den. Třetí den nic. Na stránkách zjistím, že mne řidič nezastihl, nechal oznámení, není pravda. Pak, že jsem si změnil termín doručení, taky není pravda. Na napsaný e-maily nikdo neodepíše, formulář na zadání stížnosti nelze odeslat, komunikace nulová. Co slibují, není pravda. Po týdnu zásilku nemám.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz