Čínská půjčka

Nabídka rychlé půjčky s vysokým procentem schválených žádostí může být opravdu lákavá. Jednu takovou si pro své klienty připravila i společnost Bezvafinance s.r.o. která již od roku 2011 zprostředkovává spotřebitelské úvěry. Proč je Čínská půjčka v poslední době mezi klienty oblíbená, co nabízí a za jakých okolností je možné ji získat, se dozvíte v následující recenzi.

Čínská půjčka

Jak Čínská půjčka funguje?

Čínská půjčka se chlubí vysokým procentem žádostí, které projdou schvalovacím procesem ke kladnému zhodnocení. Důvod je prostý. Internetový portál Čínská půjčka funguje jako agregátor, shromažďuje tedy větší množství různých úvěrů a tento princip zkrátka přináší větší šanci na schválení, zároveň taktéž šetří žadatelům o půjčku drahocenný čas.

Úvěrový rámec Čínské půjčky přináší široké rozpětí, nejedná se tedy o nabídku pouhé klasické krátkodobé půjčky, kterou si pod názvem možná můžete představit. Služeb webového portálu Čínská půjčka můžete využít kdykoliv a kdekoliv vás jen napadne. Žádost i výplata finančních prostředků probíhají online formou.

Finální výše splátky a informace o roční procentní sazbě nákladů s úroky jsou známé ve své finální verzi až po individuálním posouzení žádosti. Veškeré náležitosti úvěrové smlouvy jsou klientovi transparentně poskytnuty ještě před samotným podpisem smlouvy. Podání žádosti probíhá za pomocí přehledného dotazníku, který je k dispozici na internetových stránkách.

O Čínskou půjčku může žádat každý plnoletý občan který dovršil maximálně 65 let. Žadatelem může být pouze občan České republiky, jenž disponuje bankovním účtem a samozřejmě stálým a prokazatelným příjmem. K žádosti tak stačí pouze vyplnit základní údaje včetně telefonního, rodného čísla, čísla platného občanského průkazu, e-mailové adresy a adresy trvalého bydliště.

Posouzení žádosti nezabere příliš mnoho času, nevylučuje se ovšem, že k dokončení žádosti bude nutné doložit i další dokumenty jako třeba bankovní výpisy. Co se týče rychlosti, stejně tomu tak je i v případě výplaty půjčky při využití služeb Čínské půjčky. Peníze na účtu tak může mít žadatel klidně během několika minut, vždy však záleží na konkrétní bance, a tak se samozřejmě může stát, že výplata financí dorazí až následující den.

Čínská půjčka je zcela bezúčelová, není proto v žádném případě nutné dokládat účel a ani sdělovat, jak s nabytými penězi hodláte hospodařit. Ke zvýšení šance kladného posouzení není třeba žádného ručitele ani zástavy majetku.

Přejít na web

Půjčky od Čínská půjčka

Agregátor půjček Čínská půjčka nabízí finanční výpomoc ve výši od 500 Kč až do 190 000 Kč. Prvním krokem k získání úvěru je vyplnění nezávazné žádosti, kterou stránky jednotlivě či procesově vyhodnotí a následně každého žadatele spojí s poskytovatelem úvěru. V případě oboustranné spokojenosti s náležitostmi nabídky je následně smlouva uzavřena právě s konkrétním poskytovatelem. Webový portál tak opravdu slouží pouze jako zprostředkovatel, který zvyšuje šanci na kladné posouzení žádosti.

Výhody

Samotná výhoda Čínské půjčky spočívá zejména v rychlém posouzení žádostí, které žadatele poměrně rychle přesunou k vhodnému poskytovateli úvěru. Webový portál, který disponuje nabídkou většího množství poskytovatelů úvěrů, zkrátka zvyšuje šanci i na půjčku pro nezaměstnané či půjčku pro lidi, kteří již bohužel mají i negativní záznam v registru.

Nevýhody

Vzhledem k charakteru internetových stránek Čínská půjčka, nelze objektivně hodnotit nějaké větší nedostatky, snad jen absence jakéhokoliv kontaktu pro případy, kdy si klient neví rady s vyplněním kontaktního dotazníku.

Shrnutí

Využití internetového portálu, agregátoru půjček Čínská půjčka, je naprosto zdarma, zcela bezpečné a hlavně jednoduché. Pokud zvažujete žádost o nebankovní úvěr, rozhodně vám může přijít Čínská půjčka vhod.

Každá žádost, která neprojde systémem za každým klientem zanechává stopu, časté a opakované zamítnutí žádostí snižuje šanci na úvěr u jakéhokoliv bankovního či nebankovního poskytovatele. Čínská půjčka tuto pravděpodobnost jednoduše snižuje, neboť klient žádá skrze zprostředkovatelský portál a nemusí tak žádat u jednotlivých společností, šetří tak čas a zvyšuje šanci pro úspěšné uzavření úvěrové smlouvy.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo