Půjčka7

Půjčka7 není na trhu žádným nováčkem, možná tuto službu ještě neznáte, neboť jste ji zkrátka nikdy nepotřebovali, je ovšem dobré mít alespoň všeobecný přehled o dostupných úvěrových produktech, kterých je na našem trhu opravdu velké množství a jejichž služeb možná jednou budete chtít využít.

Společnost Kontex Trade International s.r.o. pomáhá svým klientům v odvětví krátkodobých půjček již od roku 2011, pokud jste v situaci kdy si s největší pravděpodobností budete muset vypůjčit určitý finanční obnos, rozhodně vám doporučujeme přečíst celou recenzi úvěru Půjčka7 až do konce. Úvěr Půjčka7 slibuje vyplacení peněz do 15 minut od schválení žádosti a pro nové klienty nabízí první půjčku dokonce naprosto zdarma. Zda jsou tyto informace pravdivé a za jakých okolností můžete úvěr získat, se nyní dočtete v následujících řádcích.

Půjčka7

Jak Půjčka7 funguje?

Půjčka7 znamená nebankovní úvěr který lze jednoduše vyřídit naprosto bez nutnosti zbytečného papírování. Pokud potřebujete rychle uhradit opravu automobilu, uskutečnit výhodný nákup elektrospotřebiče či za peníze chcete odjet na dovolenou je pouze vaší záležitostí, půjčka je bezúčelová a vy zkrátka nikomu nesdělujete, jak s penězi naložíte. Pro podání žádosti o úvěr není nutné opustit pohodlí vlastního gauče, Půjčka7 nedisponuje žádnou pobočkou a veškerá interakce společnosti a klienta probíhá výhradně online, není čeho se obávat, je to opravdu snadná záležitost o pár krocích.

Na oficiálních webových stránkách Půjčka7 stačí zvolit v přehledné úvěrové kalkulačce výši půjčky a následně délku splatnosti. V této chvíli je transparentně zobrazena rekapitulace žádosti, takže vám neunikne výše poplatku, úroku, RPSN, datum splatnosti a zejména celková splatná částka.

Pokud s výčtem souhlasíte, stačí v žádosti pokračovat. Následně budete odkázáni k registraci, vyplníte osobní informace, zaměstnání, výši příjmů i výdajů a ověříte své platné telefonní číslo kódem, který vám ve vteřině dorazí v podobě SMS zprávy. Jako v případě naprosté většiny krátkodobých a nebankovních úvěrů i v případě Půjčka7 musíte ověřit svůj bankovní účet odesláním symbolických 0,01 Kč na účet věřitele, nutná je i identifikace klienta na základě kopie občanského průkazu.

Podmínky pro získání půjčky jsou poměrně stručné, požádat o úvěr může každý občan České republiky starší 18 let který může doložit platný občanský průkaz a samozřejmě i svůj pravidelný příjem. Pokud v době žádosti nemáte žádný pravidelný příjem, šance pro získání půjčky v jakékoliv výši je prakticky nulová.

Pro zvýšení pravděpodobnosti kladného posouzení žádosti je nutné zcela a pravdivě vyplnit veškeré informace, a to i týkajících se adresy zaměstnavatele, o vaší pracovní pozici, délce zaměstnání a vašeho čistého měsíčního příjmu. V případě klientů, kteří jsou v důchodu, stačí do kolonky čistého měsíčního příjmu uvést pravdivou výši starobního či jiného důchodu. O stavu vaší žádosti o úvěr jste informováni telefonicky, nebo formou SMS.

Přejít na web

Půjčky od Půjčka7

S první půjčkou od Půjčka7 lze získat finanční obnos ve výši 1000 Kč, maximálně však 15 000 Kč. Pokud svou první půjčku splatíte včas, tedy v rozmezí 7 až 28 dní, bude vám limit pro druhý úvěr zvýšen na 20 000 Kč. Jestliže žádáte o první úvěr Půjčka7 a nepotřebujete poskytnout jeho maximální výši, můžete půjčku získat zcela zdarma. Úvěr ve výši 8000 Kč se splatností 14 dní je pro nové klienty zcela zdarma bez poplatků a úroků. Půjčka7 má pro své klienty připravený i věrnostní program jehož výhod může využít každý klient který již první úvěr řádně splatil. Program zahrnuje procentuální slevy k dalším úvěrům.

Odložené splátky Půjčka7

Prodloužit termín splatnosti u Půjčka7 lze za administrativní poplatek o 7, 14, 21 nebo 28 dní. Nutnost uhrazení poplatku do 23 hodin od podání žádosti je stěžejní pro prodloužení splatnosti, je proto nutné celou záležitost řešit dříve, než v samotný den splátky. K prodloužení splatnosti se stačí pouze přihlásit do uživatelského rozhraní Půjčka7, pokud si ovšem nebudete jisti, kontaktujte zákaznickou linku na telefonu, nebo po e-mailu. Jako klient máte samozřejmě právo úvěr kdykoliv předčasně splatit, ovšem i tato možnost je zpoplatněna dle aktuálního sazebníku.

Výhody Půjčka7

Hlavní výhodu Půjčka7 momentálně shledáváme zejména v poskytnutí prvního úvěru zcela zdarma, tedy za předpokladu řádného zaplacení půjčené částky ve stanovený termín 14 dnů. Mnozí klienti zajisté ocení i rychlé vyřízení online půjčky ke které nepotřebujete ručitele a ani nikomu sdělovat její účel.

Nevýhody Půjčka7

Nevýhody krátkodobých úvěrů se jednoduše skrývají ve vysokých poplatcích za poskytnutí půjčky, úroků a RPSN, ty sice nemusí být pro klienta s dobrou platební morálkou a jistotou stálého příjmu překážkou, problém nastává ve chvíli, kdy dojde k prodlení se splacením úvěru, které kromě sankcí doprovází i další nepříjemné pokuty.

Shrnutí

Společnost Kontex Trade International s.r.o. pod značkou Půjčka7 dokáže svým klientům poskytnout úvěr v krátkém časovém úseku, podmínky pro získání půjčky nejsou přehnané a veškeré informace ohledně úvěru jsou všem klientům transparentně zobrazeny již během pouhé žádosti o úvěr.

Z naší strany tedy vnímáme společnost za důvěryhodnou, která ke svým klientům chová profesionální a zodpovědný přístup. Půjčka7 může být vhodným úvěrovým produktem pro klienty kteří zkrátka nevyšli s penězi a jsou si jistí svou vlastní schopností úvěr splatit včas ať už ho jednoduše potřebují na cokoliv. Klientům, kteří si nejsou jisti svou možností splácet, pak raději doporučujeme pokusit se svou situaci vyřešit jiným způsobem, nežli úvěrem, a to v jakékoliv jeho formě.

Přejít na Půjčka7

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo