VistaCredit půjčka

Rychlá a krátkodobá nebankovní půjčka pro malé, začínající podnikatele či jednoduše pro všechny samostatně výdělečné osoby které potřebují zafinancovat nejen svůj business.

Nebankovní společnost VistaCredit s.r.o. se od roku 2015 zaměřuje na mikroúvěry pro podnikatele a my právě krátkodobé půjčce VistaCredit věnujeme celou následující recenzi.

Ať už hodláte nakopnout svoje podnikání a potřebujete si peníze vypůjčit, nebo s krátkodobou půjčkou VistaCredit potřebujete uhradit náhlé výdaje v domácnosti, rozhodně se vám vyplatí číst dál.

VistaCredit

Jak VistaCredit funguje?

Nebankovní úvěr VistaCredit existuje pouze ve své online formě, což v mnohém přináší výhody. Žádost o půjčku tak jednoduše vyplníte online za pomocí intuitivního formuláře, třeba ze svého mobilního telefonu.

Společnost VistaCredit nedisponuje žádnou kamennou pobočkou, absenci přepážkového pracovníka ovšem hravě nahradí pracovník infolinky. Zákaznické centrum lze po telefonu kontaktovat od pondělí do pátku, využít lze i kontaktní formulář umístěný na oficiálních webových stránkách.

Žadatelem o úvěr může být pouze osoba samostatně výdělečně činná. Žádost o půjčku je podmíněna vyplněním platného živnostenského oprávnění.

Žadatel musí vlastnit osobní či podnikatelský účet na který je následně půjčka vyplacena, nejedná se o hotovostní půjčku. Půjčka VistaCredit je poskytována pouze občanům České republiky.

Vzhledem k samotnému charakteru mikropůjčky, není třeba v případě drobných částek, dokládat daňové přiznání a pokud žadatel nemá negativní záznam v registru dlužníků, pravděpodobně jeho žádost bude kladně vyhodnocena.

Bezhotovostní VistaCredit půjčka je bezúčelová, není proto nutné dokládat konkrétní účel sjednání. K mikropůjčce VistaCredit taktéž není třeba žádného ručitele.

Přejít na web

Půjčky od VistaCredit

Pro nové klienty má společnost VistaCredit připravenou akci ve formě první půjčky Vista FIX zcela zdarma. První úvěr lze sjednat v maximální výši 3000 Kč a pokud je uhrazen do 35 dnů není k půjčce účtován žádný poplatek ani úrok. Vista FIX má úvěrový limit 3000 Kč až 8000 Kč.

Půjčka Vista RENT je určena pro stálé klienty. Půjčit si lze od 3000 Kč až do 25 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 14 až 35 dnů. Úroková sazba je vyčíslena individuálně, stejně tomu je i s případným poplatkem za sjednání úvěru.

Odložené splátky VistaCredit

Nebankovní půjčku VistaCredit nelze, stejně jako naprostou většinu typově stejných úvěrů, pojistit pro nemožnosti splácení. Půjčku Vista FIX i půjčku Vista RENT je nutné uhradit v předem daný termín, standardně v rozmezí 14 až 35 dnů.

VistaCredit ovšem umožňuje prodloužení doby splatnosti úvěru, a to až o dalších 35 dnů. Datem splatnosti proto lze hýbat, odložení je ovšem zpoplatněno a poplatek musí být předem uhrazen. Pokud klient poplatek za prodloužení data splatnosti neuhradí, nebude jeho žádosti vyhověno a celá záležitost bude následně brána jako porušení smlouvy.

Následek plynoucí z porušení povinnosti a nedodržením data splatnosti ovšem neznamené pouze nepříjemné úroky z prodlení jenž se denně sčítají. V případě neplacení, musí klient počítat i s poplatky za upomínky a další sankce. Ty se mohou velmi rychle nasčítat a velmi malý dluh může rázem znamenat velký problém.

Výhody

Výhoda půjčky od společnosti VistaCredit spočívá v jejím rychlém vyřízení. Pokud jsou doloženy všechny potřebné dokumenty a žádost je vyhodnocena kladně, převod peněz nemusí zabrat víc než jen pár minut. Žádosti o úvěr společnost vyhodnocuje každý den, což zajisté ocení každý žadatel.

Výrazné plus vnímáme v opakované půjčce zcela zdarma, a tak za dodržení termínu splatnosti maximálně 35 dnů, lze získat první či opakovaný úvěr bez poplatků a úroků.

Odložení splatnosti půjčky o 35 dní, ač za poplatek, lze považovat za významnou pomoc v případě, že klient nemůže dodržet předem stanovený termín a nechce se s drobným dluhem dostat do nepříjemností.

Nevýhody

Jako hlavní nevýhodu vnímáme v příliš stručných internetových stránkách, které toho příliš neprozradí. Ještě před sjednáním úvěru bychom ocenili transparentní obecné podmínky a možnost nahlédnutí k přehledu ceníku.

Shrnutí

Za dodržení předem daných podmínek, které jsou klíčové zejména v době splatnosti, se domníváme, že VistaCredit nabízí naprosto férovou půjčku, kterou lze bez obav sjednat a následně s ní opravdu mít jen dobré zkušenosti. Drobný úvěr může být dokonce osvobozen o úroky a poplatky. V případě jakékoliv nebankovní půjčky je ovšem nutné dbát zejména na řádné uhrazení závazku a společnost VistaCredit rozhodně není výjimkou.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (80 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo