Symbo D300

Robotické vysavače stále více objevují v českých domácnostech, protože náš čas je dnes docela vážená a drahá komodita. A navíc úklid pořád bereme za povinnost, která nás nebaví, tak proč se s ním trápit, když nemusíte. Navíc dnes se již dají robotické vysavače pořídit i za velmi nízké ceny. Typickým příkladem je robotický vysavač Symbo D300, který jsme se pro Vás rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Funkce

Vysavač Symbo D300 má velmi jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka, kterým jej uvedete do provozu. Vysavač Symbo D300 však kromě vysávání může interiér i vytřít stačí na něj připevnit mop ze spodní části. Tento model si hravě poradí s menšími prostory a zejména pak s tvrdými hladkými podlahami.

Má velmi kompaktní rozměry a může tak uklízet třeba i pod nábytkem. Ani u tohoto modelu samozřejmě výrobci nezapomněli na čidla proti pádu ze schodů a nemusíte se tak obávat o jeho bezpečnost. Díky štěrbinovému vysávání pak nehrozí, že by se vlasy či chlupy domácích mazlíčků namotávali do kartáčů, protože si výrobce uvědomuje, že čistění těchto kartáčů je velmi otravné. Díky bočním kartáčům pak uklízí i těsně u nábytku nebo v rozích.

zpět k obsahu ↑

Náš test

K tomuto výrobku přistupujeme docela se skepsí, ale třeba dostaneme za málo peněz hodně muziky. První, co nás zaskočilo je absence dobíjecí stanice, vysavač má obyčejnou nabíječku, ke které jej musíte ručně připojit. Vysavač vydrží pracovat necelých 55 minut, tak jsme si zvolili k úklidu prostor o výměře 30 m2, který jsme již pár dní nezametali.

Přinesli jsme vysavač na místo, naštěstí je opravdu lehký a váží necelé dva kilogramy zmáčkli jsme tlačítko a hned se rozjel do boje s nečistotami. Sem tam jemně naráží do nábytku, s čímž jsme ale počítali a trochu nám chybí možnost nastavit místa, kde vysávat nemá, protože to málem nepřežila lampička v rohu, ale s tím jsme měli počítat. Výsledky jsou opravdu viditelné což nás mile překvapilo.

Po vybití musíme vysavač vzít a ručně připojit do nabíječky a jdeme si zkontrolovat výsledky. Podlaha vypadá velmi čistě, možná stačilo vysávat kratší dobu, ale vysavač je nutné i vypnout, na což člověk musí myslet. Po nabití jsme se rozhodli vyzkoušet vysavač v místnosti se zátěžovým kobercem s nízkým chlupem a ejhle problém byl na světě, vysavač sice zvládal po koberci jezdit, ale měl problémy s většími nečistotami.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Symbo
Zařazení:robotický mop 
Hmotnost:
Hlučnost:70 dB
Sací výkon:
Filtr:HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie: Ni-MH
Baterie:850 mAh
Doba provozu:55 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Symbo D300

Symbo D 300

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Mopování a vysávání 2v1

Jedná se opravdu o velmi levný robotický vysavač, který je vhodný zejména do malých bytů, pokud máte všude plovoucí podlahy či dlažbu a nevadí Vám jeho provoz sem tam zajít zkontrolovat jedná se ideální volbu. My v redakci jsme trochu náročnější, a tak bychom volili některý z propracovanějších modelů.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
KLADY
 • výkon/cena
 • snadné ovládání
 • rychlost vysávání a mopování
ZÁPORY
 • poměrně hlučný
 • občas dlouhá doba nabíjení
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz