Rýžovary ECG

Rýžovary ECG jsou určeny pro každého milovníka rýže, který už má plné zuby té sáčkové, kterou si uvaříme i s pytlíkem na plotně nebo klasické sypké, jež nasypeme do hrnce a v mnoha případech i připálíme, když nás třeba někdo nečekaně odvolá kvůli nějakému problému.

Všechny rýžovary ECG

Elektrické hrnce na rýži vám s přípravou rýže pomohou a vy tak hravě zvládnete udělat stejně kvalitní rýži jako nějaký profesionální kuchař a přitom v domácích podmínkách. Unikátní modely rýžovarů, které ECG nabízí, připraví rýži během několika minut, bez námahy, připálených hrnců a ještě udržuje rýži teplou po maximální možnou dobu. O tuto výsadu se stará funkce Keep Warm. Kapacita nádoby na rýži se liší podle vybraného druhu modelu, stejně jako příkon přístroje.

Odlišné jsou rovněž jeho rozměry, hmotnost, design i výbava. Některé mohou mít jen lžíci na rýži a odměrku, kterou využijete na odměření množství rýže i vody, jiné mají v balení také parní koš nebo třeba formičku, díky níž si na talíř vytvoříte rozkošné rýžové kopečky. Zkrátka vždy záleží na tom, který rýžovar vám padne do oka. Pro každého uživatele jsou důležité jiné vlastnosti.

O značce

Značka ECG vznikla v roce 1996, kdy se začaly objevovat první výrobky. Zřejmě nejvíce v té době letěly mikrovlnné trouby, které zaznamenaly nebývale velký úspěch v podobě počtu prodaných kusů. Základní vlastností výrobků značky ECG je zejména spolehlivost a neustále rozšiřovaný sortiment.

V současnosti tak na trhu narazíte na mnoho různých produktů, které nesou značku ECG. Patří sem mixéry, šlehače, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, osobní váhy, sušičky potravin, rýžovary, pračky, sendvičovače a mnoho dalších.

Rýžovary ECG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Recenze rýžovarů

Také už máte plné zuby připálené rýže nebo vám nechutná ta ve varných sáčcích? Potřebujete pořádný rýžovar, který připraví bezchybnou a chuťově skvělou a ...

Levný a přitom velmi šikovný pomocník, to je rýžovar ECG RZ 11, který zvládne připravit až 700 g rýže jakéhokoliv druhu při celkovém objemu vyjímatelné nádoby ...

Kompaktní rýžovar ECG RZ 060 už na první pohled zaujme jednoduchým, ale i tak velmi pěkným designem. Je ideální pro přípravu jakéhokoliv druhu rýže, ale hravě ...

Recenzer.cz
Logo