Rýžovary ECG

Rýžovary ECG jsou určeny pro každého milovníka rýže, který už má plné zuby té sáčkové, kterou si uvaříme i s pytlíkem na plotně nebo klasické sypké, jež nasypeme do hrnce a v mnoha případech i připálíme, když nás třeba někdo nečekaně odvolá kvůli nějakému problému.

Všechny rýžovary ECG

Elektrické hrnce na rýži vám s přípravou rýže pomohou a vy tak hravě zvládnete udělat stejně kvalitní rýži jako nějaký profesionální kuchař a přitom v domácích podmínkách. Unikátní modely rýžovarů, které ECG nabízí, připraví rýži během několika minut, bez námahy, připálených hrnců a ještě udržuje rýži teplou po maximální možnou dobu. O tuto výsadu se stará funkce Keep Warm. Kapacita nádoby na rýži se liší podle vybraného druhu modelu, stejně jako příkon přístroje.

Odlišné jsou rovněž jeho rozměry, hmotnost, design i výbava. Některé mohou mít jen lžíci na rýži a odměrku, kterou využijete na odměření množství rýže i vody, jiné mají v balení také parní koš nebo třeba formičku, díky níž si na talíř vytvoříte rozkošné rýžové kopečky. Zkrátka vždy záleží na tom, který rýžovar vám padne do oka. Pro každého uživatele jsou důležité jiné vlastnosti.

O značce

Značka ECG vznikla v roce 1996, kdy se začaly objevovat první výrobky. Zřejmě nejvíce v té době letěly mikrovlnné trouby, které zaznamenaly nebývale velký úspěch v podobě počtu prodaných kusů. Základní vlastností výrobků značky ECG je zejména spolehlivost a neustále rozšiřovaný sortiment.

V současnosti tak na trhu narazíte na mnoho různých produktů, které nesou značku ECG. Patří sem mixéry, šlehače, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, osobní váhy, sušičky potravin, rýžovary, pračky, sendvičovače a mnoho dalších.

Rýžovary ECG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo