Rýžovary Tefal

Pokud jde o rýžovary Tefal, pak jsou to elektrické hrnce, které jsou určeny pro snadnou, rychlou a hlavně bezproblémovou přípravu rýže, aniž byste cokoliv připálili.

Automaticky vaří, po uvaření udržují rýži teplou po maximální možnou dobu a ještě zvládnou i některé další potraviny. Každý rýžovar je něčím specifický a zároveň se mohou jednotlivé modely lišit. Objem, hmotnost i příkon jsou zásadní vlastnosti, které jsou u každého modelu individuální.

Všechny rýžovary Tefal

Vaření nikdy nebylo snazší, stejně jako údržba. Jakmile skončíte a necháte spotřebič vychladnout, odnímatelné části je u většiny rýžovarů možné mýt v myčce nádobí. Některé mají parní koš, jinak do klasické výbavy patří většinou lžíce na rýži a odměrka na odměření vody i rýže.

V závislosti na velikosti či spíše rozměrech rýžovaru se liší i jejich skladování. Ty větší je většinou nutné nechávat na kuchyňské lince, zatímco malé hravě zastrčíte do kuchyňské skříňky nebo si ho vezmete s sebou na chatu či třeba do kempu.

O značce Tefal

Značka Tefal byla založena roku 1956, když tehdy Marc Grégoire aplikoval teflonový povlak na pánve dle rady své ženy (do té doby to zkoušel jen s rybářským náčiním). Tefal se tak stal společností, která jako úplně první začala s výrobou pánví a nádobí, jež mají nepřilnavý povrch, což hospodyňkám značně usnadnilo přípravu pokrmů.

Od té doby se snaží stále přicházet s různými inovacemi a novými technologiemi. Díky těmto inovacím tak například spatřila světlo světa první bezdrátová žehlička, která umožňuje bezproblémové žehlení a zcela volný pohyb bez zbytečného tahání šňůry.

Rýžovary Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Recenzer rýžovarů

Mezi největší nabízené rýžovary na trhu jistě patří Tefal RK103811, protože i při svém kompaktním zpracování nabízí objem neuvěřitelných 5 litrů. Kromě rýže ...

TOP produkt

Rýžovar Tefal RK102811 není jen tak obyčejný vařič rýže, ale zvládne i přípravu pokrmů v páře. Vzhledem k objemu nádoby až 3 litry bez problémů uvaříte rýži až ...

Recenzer.cz
Logo