Klarstein Osaka 1.5

Rýžovary Klarstein Osaka patří obecně k těm levnějším modelům rýžovarů, ale i tak nabízejí mnoho funkcí navíc, aby nezaostávaly za konkurenčními výrobky. Rýžovar Klarstein Osaka 1.5 nabízí objem 1,5 litru a tím dostatečnou kapacitu pro celou Vaši rodinu. Tento model s příkonem 500 W, který je pro přípravu více než kilogramu rýže naprosto dostačující, jsme se pro Vás rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

První, co můžeme zhodnotit je design tohoto výrobku, který je velmi povedený, protože se naprosto odlišuje od řady konkurenčních výrobků. Rýžovar je koncipován tradičně a připomíná klasické smaltované hrnce, díky tomu se hodí především do rustikálních kuchyní. Přes jeho skleněnou poklici pak můžete kontrolovat, jak se rýže či kaše vaří.

zpět k obsahu ↑

Vybavení a funkce

Jelikož se jedná o klasický rýžovar je jeho základní funkcí samozřejmě vaření rýže, za použití stejného programu však můžete použít rýžovar i k přípravě pohanky, prosa či jiných obilovin. Rýžovar se ovládá pomocí jednoho tlačítka a jeho provoz nám hlásí led dioda.

zpět k obsahu ↑

Náš test

V tomto základním rýžovaru jsme si zkusili připravit rýži, trochu nás zaskočila absence českého návodu, ale poradili jsme si a výsledek stál za to. Bez našich zásahů jsme si mohli pochutnat na perfektně uvařené sypké rýži. Bohužel nádobu jsme museli následně umýt ručně, protože ji není možné mít v myčce nádobí, umytí však bylo díky nepřilnavému povrchu jednoduché a rychlé.

zpět k obsahu ↑

Bezpečnost

Rýžovar Klarstein Osaka 1.5 samozřejmě nabízí řadu bezpečnostních prvků, které jistě oceníte, ať už se jedná o protiskluzové nožičky, aby bezpečně držel na kuchyňské lince nebo jeho ochranu proti chodu naprázdno. Dále také disponuje bezpečnostním vypínačem. Jeho ergonomické uši po obou stranách jsou pak skvělé pro bezpečné přenášení.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Klarstein
Objem:1.5 l
Příkon:500 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:
Ochrana proti přehřátí:ano
Časovač:
Max. váha rýže:
Hmotnost:2 100 g

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Klarstein Osaka 1.5

Klarstein Osaka 1,5L

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Rýžovar má dostatečnou kapacitu pro celou Vaši rodinu

Rýžovar Klarstein Osaka umí připravit skvělou rýži, stačí jen rýži vložit, zalít vodou a jedním tlačítkem zapnout, po uvaření rýže se sám přepne do režimu keep warm a rýži uchovává teplou. Svými bezpečnostními prvky se vyrovnává špičkám v oblasti rýžovarů a design je naprosto unikátní. Díky poměrně nízké ceně oproti konkurenci tento rýžovar vřele doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí používat rýžovar pro přípravu pokrmů spíše příležitostně.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
KLADY
 • hezký design
 • dobrá cena
 • snadné ovládání
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz