Cena / kvalita

Sencor SRM 1000SS

Sencor SRM 1000SS má objem 1 litr, takže se do něj bez problémů vejde až 800 g rýže. Díky příkonu 400 W bude příprava snadná, rychlá a hlavně bezpečná, aniž by se připálil nějaký hrnec nebo vám přetékala voda a podobně. Rýžovar disponuje plně automatickým provozem, takže jen nasypete rýži, přidáte vodu, zapnete a o víc se nemusíte starat.


Speciální hrnec na rýži má nerezový plášť a v páře zvládne připravit jakýkoliv druh rýže, včetně té na Sushi tak, aby měla správnou konzistenci a nestalo se, že bude nedovařená, nebo naopak rozvařená. Kapacita rýžovaru skvěle poslouží i v početnější rodině, kde potřebujete nakrmit hned několik hladových krků najednou. Povrch hrnce je z nepřilnavého povrchu a rýže se na něj nelepí.

 

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sencor SRM 1000SS je vybaven funkcí Keep Warm, díky níž se dá uvařený rýže automaticky udržovat v teplém stavu až po dobu 6 hodin, což se hodí zejména tehdy, kdy každý člen rodiny jí v jinou dobu. Odpadne tak nutnost rýži několikrát ohřívat. Díky dvěma kontrolkám jste informováni, když je spotřebič v provozu nebo jestli jen udržuje teplotu rýže po dovaření.

Součástí balení je kromě hrnce i skleněná poklička, takže vidíte, jak se rýže připravuje v průběhu celého procesu. Nechybí ani odměrka na rýži a vodu či speciální špachtle na rýži. Výrobce nezapomněl také ne bezpečnostní prvky.

Sencor SRM 1000SS vybavil ochranou proti přehřátí nebo vyvaření vody, čímž nedochází k žádným katastrofám v kuchyni. Po dovaření se hrnec vypne a automaticky přepne do Keep Warm režimu. Na úplné (mechanické) vypnutí má na boku klasické tlačítko ON / OFF (0 / 1). Navíc když dovaříte a hrnec vystydne, dá se i s poklicí vyjmout a vložit do lednice.

Parametry

Výrobce: Sencor
Objem: 1 l
Příkon: 400 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 0.8 kg
Hmotnost: 1.7 kg
Automatické vaření: ano
Udržování teploty: ano
Odložený start: ne
Smart: ne

Fotografie

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1000SS

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Kvalitní

Pokud sháníte opravdu kvalitní rýžovar, ve kterém připravíte najednou oběd pro celou rodinu a nebudete muset jednotlivé porce kouskovat, pak je Sencor SRM 1000SS naprosto perfektní volbou. Vyjímatelná nádoba se dá snadno umýt, rýže se na ní nelepí a ještě se dá uložit v chladničce. Po uvaření je rýže chutná a má dokonalou konzistenci, vy se přitom nemusíte o nic starat, rýžovar se o vše postará sám. Funguje na podobném principu jako Sencor SRM 0600WH (přečtěte si i naší recenzi). Jestli ovšem hledáte spotřebič, který kromě rýže zvládne i nějaké to vaření, zejména v páře, pak zkuste Tefal RK102811.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
10
9.3Hodnocení čtenářů
Design
9.8
Ovládání
9.4
Údržba
8.8
Klady
 • rychlá příprava
 • nemusí se hlídat
 • pro celou rodinu (4 člennou)
 • i pro muže :-)
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Vydržel měsíc.

 2. 4.65
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Vyzkoušela jsem hodně rýžovarů, ale tento typ mi vyhovuje, a to ve všem.

  Klady: snadné ovládání příznivá cena spokojenost údržba
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Těchto ryzovaru jsme objednali více a ani jeden nevydržel déle jak měsíc. Pokud očekáváte, že vám výrobek vydrží déle, rozhodně nekupujte Sencor!

 4. 4.65
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  80

  Já prosím nerozumím zde uváděnému termínu – v páře zvládne…….. -?? V jaké páře?? Nasypu rýži, zaleju vodou a vařím. Kde je ta pára? Vaření v páře – v jednom hrnci se vaří voda, vzniká pára a jde skrz druhý hrnec ve kterém se něco dělá v páře. Nebo ne ?
  Jinak ale tento rýžovar funguje na jedničku.

  Klady: Funguje ??
  Zápory: Snad jen ten trochu zmatečný popis a návod na použití je fakt praštěnej svým rozměrem - 60×85 cm. Trochu jak Rudé právo. To vše jsou ale prkotiny, hrnec fakt dělá co má. ??
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Reply
  Eva Sokolová 4.3.2018 v 10:31

  Vždy ji pořádně propláchnu a voda z rýžovaru neprská. Je to dobrá volba. Já jsem moc spokojená a rýže je výborná.

 6. 4.65
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Skvělý hrnec na rýži. Je uvařená rychle a nemusí se nic hlídat. Vydrží i dlouho teplá. Má pěkný design – černá a nerez. Snadno se udržuje.

  Klady: design, chutná rýže
  Zápory: občas se rýže lepí na stěny
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Po dlouhém hledání jsem se rozhodla koupit tento model rýžovaru, ale stále přemýšlím nad otázkou, jestli promývat rýži před tím, než jí dám vařit? Děláte to někdo z vás?

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo