Cena / kvalita

Sencor SRM 1000SS

Sencor SRM 1000SS má objem 1 litr, takže se do něj bez problémů vejde až 800 g rýže. Díky příkonu 400 W bude příprava snadná, rychlá a hlavně bezpečná, aniž by se připálil nějaký hrnec nebo vám přetékala voda a podobně. Rýžovar disponuje plně automatickým provozem, takže jen nasypete rýži, přidáte vodu, zapnete a o víc se nemusíte starat.


Speciální hrnec na rýži má nerezový plášť a v páře zvládne připravit jakýkoliv druh rýže, včetně té na Sushi tak, aby měla správnou konzistenci a nestalo se, že bude nedovařená, nebo naopak rozvařená. Kapacita rýžovaru skvěle poslouží i v početnější rodině, kde potřebujete nakrmit hned několik hladových krků najednou. Povrch hrnce je z nepřilnavého povrchu a rýže se na něj nelepí.

 

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sencor SRM 1000SS je vybaven funkcí Keep Warm, díky níž se dá uvařený rýže automaticky udržovat v teplém stavu až po dobu 6 hodin, což se hodí zejména tehdy, kdy každý člen rodiny jí v jinou dobu. Odpadne tak nutnost rýži několikrát ohřívat. Díky dvěma kontrolkám jste informováni, když je spotřebič v provozu nebo jestli jen udržuje teplotu rýže po dovaření.

Součástí balení je kromě hrnce i skleněná poklička, takže vidíte, jak se rýže připravuje v průběhu celého procesu. Nechybí ani odměrka na rýži a vodu či speciální špachtle na rýži. Výrobce nezapomněl také ne bezpečnostní prvky.

Sencor SRM 1000SS vybavil ochranou proti přehřátí nebo vyvaření vody, čímž nedochází k žádným katastrofám v kuchyni. Po dovaření se hrnec vypne a automaticky přepne do Keep Warm režimu. Na úplné (mechanické) vypnutí má na boku klasické tlačítko ON / OFF (0 / 1). Navíc když dovaříte a hrnec vystydne, dá se i s poklicí vyjmout a vložit do lednice.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Objem:1 l
Příkon:400 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:0.8 kg
Hmotnost:1.7 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

zpět k obsahu ↑

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1000SS

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Kvalitní

Pokud sháníte opravdu kvalitní rýžovar, ve kterém připravíte najednou oběd pro celou rodinu a nebudete muset jednotlivé porce kouskovat, pak je Sencor SRM 1000SS naprosto perfektní volbou. Vyjímatelná nádoba se dá snadno umýt, rýže se na ní nelepí a ještě se dá uložit v chladničce. Po uvaření je rýže chutná a má dokonalou konzistenci, vy se přitom nemusíte o nic starat, rýžovar se o vše postará sám. Funguje na podobném principu jako Sencor SRM 0600WH (přečtěte si i naší recenzi). Jestli ovšem hledáte spotřebič, který kromě rýže zvládne i nějaké to vaření, zejména v páře, pak zkuste Tefal RK102811.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
10
9.3Hodnocení uživatelů
Design
9.8
Ovládání
9.4
Údržba
8.8
KLADY
 • rychlá příprava
 • nemusí se hlídat
 • pro celou rodinu (4 člennou)
 • i pro muže :-)
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

6 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Mirka 6.11.2017 v 17:37

  Po dlouhém hledání jsem se rozhodla koupit tento model rýžovaru, ale stále přemýšlím nad otázkou, jestli promývat rýži před tím, než jí dám vařit? Děláte to někdo z vás?

 2. Reagovat
  David 22.2.2018 v 15:42
  4.65
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Skvělý hrnec na rýži. Je uvařená rychle a nemusí se nic hlídat. Vydrží i dlouho teplá. Má pěkný design – černá a nerez. Snadno se udržuje.

  KLADY: design, chutná rýže
  ZÁPORY: občas se rýže lepí na stěny
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Eva Sokolová 4.3.2018 v 10:31

  Vždy ji pořádně propláchnu a voda z rýžovaru neprská. Je to dobrá volba. Já jsem moc spokojená a rýže je výborná.

 4. Reagovat
  Miloš 25.12.2018 v 11:14
  4.65
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  80

  Já prosím nerozumím zde uváděnému termínu – v páře zvládne…….. -?? V jaké páře?? Nasypu rýži, zaleju vodou a vařím. Kde je ta pára? Vaření v páře – v jednom hrnci se vaří voda, vzniká pára a jde skrz druhý hrnec ve kterém se něco dělá v páře. Nebo ne ?
  Jinak ale tento rýžovar funguje na jedničku.

  KLADY: Funguje ??
  ZÁPORY: Snad jen ten trochu zmatečný popis a návod na použití je fakt praštěnej svým rozměrem - 60×85 cm. Trochu jak Rudé právo. To vše jsou ale prkotiny, hrnec fakt dělá co má. ??
  (1) (0)You have already voted this
 5. Reagovat
  Kateřina 10.8.2019 v 11:54

  Těchto ryzovaru jsme objednali více a ani jeden nevydržel déle jak měsíc. Pokud očekáváte, že vám výrobek vydrží déle, rozhodně nekupujte Sencor!

 6. Reagovat
  Karina 27.4.2020 v 17:56
  4.65
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Vyzkoušela jsem hodně rýžovarů, ale tento typ mi vyhovuje, a to ve všem.

  KLADY: snadné ovládání příznivá cena spokojenost údržba
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz