Sencor SRM 0610WH

Rýžovary Sencor SRM 0610WH patří obecně k těm levnějším modelům rýžovarů, ale i tak nabízejí mnoho funkcí navíc, aby nezaostávaly za konkurenčními výrobky. Rýžovar Sencor SRM 0610WH nabízí objem 0,6 litru a tím dostatečnou kapacitu pro vás a vašeho partnera, určitě více jak 450 gramů rýže nesníte. Tento model s příkonem 300 W, který se dá pořídit za opravdu nízkou cenu jsme se pro vás rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Že se jedná o poměrně jednoduchý a levný přístroj ukazuje i design výrobku, jedná se o malý skladný bílý přístroj, který tak zapadne do jakékoli kuchyně.

Funkce

Jelikož se jedná o klasický rýžovar je jeho základní funkcí samozřejmě vaření rýže, za použití stejného programu (jinými rýžovar nedisponuje), však můžete použít rýžovar i k přípravě pohanky, prosa či jiných obilovin. Rýžovar se ovládá pomocí jednoho tlačítka a jeho provoz nám hlásí led diody. Červená značí, že vaří a oranžová, že již jen ohřívá.

Test

V tomto jednoduchém rýžovaru jsme si zkusili připravit běžnou bílou rýži. Sice jsme špatně viděli na rysku, ale poradili jsme si. Bez našich dalších přičiněni jsme si mohli pochutnat na perfektně uvařené sypké rýži. Bohužel nádobu jsme museli následně umýt ručně, protože ji není možné mít v myčce nádobí, umytí však bylo díky nepřilnavému povrchu jednoduché a rychlé.

Bezpečnost

I když se jedná o velmi jednoduchou verzi rýžovaru tak na bezpečnost tvůrci nezapomněli. Rýžovar disponuje bezpečnostním vypínačem, ochranou proti chodu na prázdno a automatickým vypnutím po dovaření. Bonusem jsou pak ergonomické uši pro snadné přenášení a výklopná poklička, s kterou tak nemusíte nijak složitě zápasit.

Parametry

Výrobce: Sencor
Objem: 0.6 l
Příkon: 300 W
Hmotnost: 1.4 kg
Max. váha rýže:  0.45 kg
Časovač: ne
Odložený start: ne
Automatické vaření: ano
Udržování teploty: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano

Fotografie

Sencor SRM 0610WH

Sencor SRM 0610WH

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Vhodný pro menší rodinu

S rýžovarem Sencor SRM 0610WH připravíte skvělou bílou rýži, stačí jen rýži vložit, zalít vodou a jedním tlačítkem zapnout, po uvaření rýže se sám přepne do režimu keep warm a rýži uchovává teplou. Ostatní typy rýže už musíte kvůli absenci odpovídajících programů trochu pohlídat. Díky poměrně nízké ceně oproti konkurenci tento rýžovar vřele doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí používat rýžovar pro přípravu pokrmů spíše příležitostně.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • hezký design
  • dobrá cena
Zápory
  • automatický režim není pro všechny typy rýže
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo