Professor HR10B

Pokud milujete rýži, ale už máte dost nervování nad připálenými hrnci nebo vám nechutná rýže ve varných sáčcích, pak je tento praktický hrnec na vaření rýže právě pro vás. Rýžovar Professor HR10B zvládne připravit jakýkoliv druh rýže, navíc výsledná chuť i podoba je prvotřídní. Objem nádoby je 1 litr a příkon slušných 400 W.

Vůbec není důležité, jestli chystáte oběd pro početnější rodinu nebo pohoštění pro návštěvu. Kapacita rýžovaru je parádních 700 g suché rýže, takže bude dost pro každého. Díky nepřilnavému povrchu se rýže nepřipálí, zároveň nehrozí, že by se rozvařila nebo byla naopak nedovařená. S rýžovarem Professor HR10B bude vždy dokonale připravená a její konzistence perfektní.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Jak už to tak u současných rýžovarů bývá, jsou vyzbrojeni funkcí uchování ideální teploty rýže, tzv. Keep Warm, ta se automaticky zapne ihned poté, co je rýže dovařena. Součástí přístroje je také skleněná poklička, která má otvor pro únik přebytečné páry.

Nádoba na rýži je vyjímatelná, takže se snadno omyje pod tekoucí vodou, čímž odpadá složitá údržba. O stabilitu Professor HR10B pečují protiskluzové nožky, které ho udrží na tom správném místě v každé kuchyni. K dalším bezpečnostním prvkům patří pojistka bránící přehřátí a také případnému vyvaření vody.

Pomocí světelných kontrolek si snadno zkontrolujete, jestli je spotřebič v provozu či ne. Mezi příslušenství patří lžíce, odměrka na rýži a také na vodu. Na nádobě je rovněž vyznačena stupnice, takže je dávkování rýže i vody naprostá hračka. Pokud chcete rýžovar přenášet, pomohou vám s tím praktická madla.

Parametry

Výrobce: Professor
Objem: 1 l
Příkon: 400 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 0.7 kg
Hmotnost: 1.8 kg

Fotografie

 

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Professor HR10B sice nevyniká super příkonem, ale jinak je velmi šikovný a praktický. Je to dokonalá ukázka poměru kvality a ceny, kdy nemusíte utratit například 4 tisíce korun a přitom mít plně funkční přístroj, který se o přípravu rýže postará za vás. Má pěkný design, je elegantní a přitom docela obyčejná. Nemusíte ho hlídat, sám si rýži vaří, ví, kdy je dovařeno a ještě zajistí, že vám nevystydne. Professor HR10B má vynikající vlastnosti a je u něj zaručeno, že finální výtvor, tedy uvařená rýže chutná prvotřídně. My jsme z hrnce rozhodně nadšeni a určitě si zaslouží paleček vzhůru, i když třeba není až tak dokonalý jako například Sencor SRM 1550SS, ale o něm je zase jiná recenze.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • poměr cena vs. kvalita
  • jednoduchý vzhled
Zápory
  • levnější materiál
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo