Recenze Tristar RK-6126

Elektrický hrnec Tristar RK-6126 je určen pro vaření rýže. Díky stylovému designu je velmi elegantní a perfektně se hodí i do moderně zařízené kuchyně. Příkon 400 W bohatě vystačí na běžné používání a bezproblémovou přípravu rýže v nádobě o kapacitě 1 litr. Snadno v něm připravíte všechny druhy rýže.

Vzhledem k tomu, že je Tristar RK-6126 vyroben z nerezové oceli a ještě má žáruvzdorné pouzdro, je maximálně bezpečný. Příprava rýže je pohodlná a jednoduchá, navíc se rýže vůbec nelepí kvůli nepřilnavému povrchu. Vy se v podstatě o nic nestaráte. Jen do nádoby nasypete rýži, zalijete vodou a zbytek necháte na hrnci, který s ohledem na kapacitu připraví během chvilky až 5 porcí rýže.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Tristar RK-6126 disponuje kontrolkou s vypínačem ON / OFF. Průběh přípravy rýže lze kontrolovat po celou dobu skrz průhledné odnímatelné víko, v němž jsou i otvory pro odvod páry. Nechybí funkce automatického vypnutí, včetně Keep Warm alias udržování optimální teploty rýže, a také ochrana proti přehřátí. Údržba rýžovaru je naprosto snadná, neboť vnitřní nádobu můžete vyjmout. Tristar RK-6126  má také indikátor napájení a ochranu proti vyvaření vody.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Tristar
Objem:1 l
Příkon:400 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:5 porcí
Hmotnost:1.75 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Tristar RK-6126

 

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Co tak lze říci závěrem? Tristar RK-6126 je sice jednoduchý a někomu se dokonce může zdát obyčejný, ale přesto si své odpracuje a to do puntíku. Rýže je hotová během okamžiku, má vynikající chuť, nelepí se na stěny nádoby a ještě je ohřívána po nezbytnou dobu, pokud hned nemáte čas jí servírovat. Snadno se udržuje, protože vyjímatelné části jednoduše omyjete. Rozhodně si zaslouží dostat šanci, aby ukázal, co umí. Podobně jako třeba Gallet RC 150, který jsme vám představili v samostatné recenzi.

Design
8
Ovládání
7.5
Údržba
8
KLADY
 • jednoduchá obsluha
 • snadné mytí
 • dohřívání
Napsat hodnocení

Další informace najdete i na stránce výrobce Tristar tady

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz