Rýžovary Sencor

Značka Sencor nabízí celou řadu automatických rýžovarů, které zajistí vynikající chuť i nezapomenutelné, velmi výrazné aroma rýže. Rýžovary jsou vynikajícími pomocníky, kteří uvaří jakýkoliv druh rýže, včetně té, která je speciálně určená pro přípravu sushi.

Všechny rýžovary Sencor

Všechny modely pracují na stejném principu a tím je vaření v páře. Proces vaření je naprosto jednoduchý, spolehlivý a velmi dokonalý. Největší výhodou těchto spotřebičů je ten, že se vám nikdy v žádném z těchto plně automatických rýžovarů nikdy nepřipeče.

Váš úkol spočívá jedině v tom, že si odměříte rýži, propláchnete, nasypete do nádoby rýžovaru, která je vyjímatelná, přidáte potřebné množství studené vody, zaklopíte a zapnete. Jakmile je dovařeno, přepínají se rýžovary automaticky do tzv. Keep Warm režimu, což je udržování teploty, což je možné po dobu až 6 hodin.

Rýžovary Sencor nejsou omezeny pouze na přípravu rýže, zvládnou toho totiž mnohem víc. Vedle rýže můžete připravovat spoustu potravin, ať už zeleninu, vejce, luštěniny a mnoho dalšího. Stačí 30 minut a můžete mít hotové komplet celé jídlo. Stejně jednoduše jako připravíte rýži, můžete hravě připravit různé kaše, omáčky, těstoviny, obilniny a u některých rýžovarů i knedlíky.

O značce Sencor

Značka Sencor vznikla v roce 1969 v Japonsku. Přestože má bohatou historii, pro nás je zásadní současný trend, kterým je tento výrobce na světovém trhu výjimečný. Rozhodně je to široký sortiment a neustále se rozšiřující portfolio výrobků, kterých je v současnosti více než 1 000. Pokud jde o sortimentní skupiny, Sencor už jich obsadil celkově 6. Jedná se o zdraví a krásu, tablety a telefony, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, auto-elektroniku a nakonec kuchyň, domácnost.

Neméně důležitý je i design, na kterém si u každého jednotlivého výrobku dává Sencor opravdu záležet, stejně jako u obalů, ve kterých jsou prodávány. Dokonce je znám tím, že u některých skupin výrobků dokáže nabídnout tu nejširší škálu barev, v níž nemá konkurenci.

Navíc je vše dokonale sladěné, takže když si koupíte třeba 10 různých spotřebičů v zelené barvě, všechny budou ve stejném odstínu. Odzvonilo tak nudným nevýrazným šedivým kuchyním, Sencor jim dává novou jiskru i barevnost. Vedle kvality si dává výrobce záležet i na výhodné ceně.

Rýžovary Sencor můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czTipa.eu

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo