Steba RK 3

Vaření rýže je složitý proces, zvlášť pokud jí připravujeme jen tak v hrnci na plotně a nečekaně se nám připálí. Tomu se dá zabránit, pokud si člověk pořídit jednoduchý, ale praktický rýžovar Steba RK 3, který zároveň funguje i jako parní hrnec.

Na první pohled má zajímavý a hlavně moderní vzhled, navíc se chlubí kompaktní velikostí. Ovládání je jednoduché a poradí si s ním i úplný amatér. Stačí totiž jen nasypat suroviny, nalít vodu a stisknout tlačítko, toť vše. Kromě rýže, se Steba RK 3 hodí také na přípravu ryb či zeleniny, zejména díky možnosti vaření v páře.

Díky tomu si pokrmy zachovají důležité vitaminy i barvu, takže nebudou na talíři mdlé. Objem hrnce je slušných 1,8 litrů, takže je dobrý pro menší i větší domácnosti. Příkon 700 W rozhodně není k zahození. Pokud jde o hmotnost Steba RK 3, tam je to 3,7 kg, což je vcelku ucházející, takže se nemusíte bát, že byste se rýžovarem nadřeli.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Hrnec na vaření rýže Steba RK 3 dostal do výbavy skleněné víko se zámkem a přetlakovým ventilem na vypouštění přebytečné páry. Mezi příslušenstvím je lžíce, odměrka na rýži a vodu, ale také vložka pro vaření zeleniny a ryb v páře. Naprostou samozřejmostí je funkce udržování teploty, do které se rýžovar automaticky přepne ihned po dovaření.

Kontrolka zapnutí upozorní, že je Steba RK 3 v chodu. Nepřilnavá povrchová úprava nádoby zajistí, že se pokrmy nebudou lepit na stěny. Vnější plášť je z nerezové oceli a nechybí ani plastové madlo usnadňující přenášení, navíc můžete rýžovar Steba RK 3 přenášet i horký, aniž by hrozilo popálení.

Parametry

Výrobce: Steba
Objem: 1.8 l
Příkon: 700 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 0.45 kg
Hmotnost: 0.9 kg
Odložený start: ne
Časovač: ne
Udržování teploty: ano

Fotografie

Steba RK 3

Steba RK 3

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Dá se říci, že rýžovar Steba RK 3 se postará o zcela jednoduchou a velmi rychlou přípravu rýže, ale klidně i zeleniny nebo ryb. Snadná je i údržba, protože díky nepřilnavé nádobě stačí obyčejné pláchnutí. Rýže se nerozvaří a chutná skvěle. Pohodlné je také jednotlačítkové ovládání. Pokud nepatříte mezi náročné zákazníky, kteří potřebují TOP výběr moderních a nejlépe chytrých funkcí, pak se vám rýžovar Steba RK 3 bude zamlouvat. Rozhodně není na škodu, když si jej porovnáte s dalším modelem jako je například Domo DO9176RK, jehož recenzi si na našich stránkách rovněž přečtete.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • snadná příprava rýže
  • drží dlouho teplotu
  • rýže se nerozváří
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo