Steba RK 3

Vaření rýže je složitý proces, zvlášť pokud jí připravujeme jen tak v hrnci na plotně a nečekaně se nám připálí. Tomu se dá zabránit, pokud si člověk pořídit jednoduchý, ale praktický rýžovar Steba RK 3, který zároveň funguje i jako parní hrnec.

Na první pohled má zajímavý a hlavně moderní vzhled, navíc se chlubí kompaktní velikostí. Ovládání je jednoduché a poradí si s ním i úplný amatér. Stačí totiž jen nasypat suroviny, nalít vodu a stisknout tlačítko, toť vše. Kromě rýže, se Steba RK 3 hodí také na přípravu ryb či zeleniny, zejména díky možnosti vaření v páře.

Díky tomu si pokrmy zachovají důležité vitaminy i barvu, takže nebudou na talíři mdlé. Objem hrnce je slušných 1,8 litrů, takže je dobrý pro menší i větší domácnosti. Příkon 700 W rozhodně není k zahození. Pokud jde o hmotnost Steba RK 3, tam je to 3,7 kg, což je vcelku ucházející, takže se nemusíte bát, že byste se rýžovarem nadřeli.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Hrnec na vaření rýže Steba RK 3 dostal do výbavy skleněné víko se zámkem a přetlakovým ventilem na vypouštění přebytečné páry. Mezi příslušenstvím je lžíce, odměrka na rýži a vodu, ale také vložka pro vaření zeleniny a ryb v páře. Naprostou samozřejmostí je funkce udržování teploty, do které se rýžovar automaticky přepne ihned po dovaření.

Kontrolka zapnutí upozorní, že je Steba RK 3 v chodu. Nepřilnavá povrchová úprava nádoby zajistí, že se pokrmy nebudou lepit na stěny. Vnější plášť je z nerezové oceli a nechybí ani plastové madlo usnadňující přenášení, navíc můžete rýžovar Steba RK 3 přenášet i horký, aniž by hrozilo popálení.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Steba
Objem:1.8 l
Příkon:700 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:0.45 kg
Hmotnost:0.9 kg
Odložený start:ne
Časovač:ne
Udržování teploty:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Steba RK 3

Steba RK 3

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Dá se říci, že rýžovar Steba RK 3 se postará o zcela jednoduchou a velmi rychlou přípravu rýže, ale klidně i zeleniny nebo ryb. Snadná je i údržba, protože díky nepřilnavé nádobě stačí obyčejné pláchnutí. Rýže se nerozvaří a chutná skvěle. Pohodlné je také jednotlačítkové ovládání. Pokud nepatříte mezi náročné zákazníky, kteří potřebují TOP výběr moderních a nejlépe chytrých funkcí, pak se vám rýžovar Steba RK 3 bude zamlouvat. Rozhodně není na škodu, když si jej porovnáte s dalším modelem jako je například Domo DO9176RK, jehož recenzi si na našich stránkách rovněž přečtete.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • snadná příprava rýže
 • drží dlouho teplotu
 • rýže se nerozváří
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz