Výhodný

Domo DO9176RK

Rýžovar Domo DO9176RK je plně automatický a snadno ovladatelný přístroj, se kterým bude rýže vždy perfektně uvařená, bez toho, že by hrozilo její připálení nebo naopak rozvaření. S tím pomůže nepřilnavá nádoba, díky níž se rýže nelepí na stěny rýžovaru.

Objem nádoby je 1,3 litrů, což znamená, že se do hrnce vejde 900 g suché rýže, přičemž můžete k vaření použít jakýkoliv druh včetně té, která je určena pro přípravu sushi. Vašim úkolem je jen nasypat rýži, zalít vodou a stisknutím jediného tlačítka zapnout rýžovar, aby se uvařila.

Domo DO9176RK je kromě rýže vhodný také na přípravu ryb a zeleniny. Příkon je slušných 500 W, takže se nemusíte bát, že by si hrnec s vařením neporadil. Co se týká příkonu pro udržování teploty hotové rýže, tam je to 45 W, což je dostačující. Hmotnost je jen 2,5 kilogramů, takže ho unese každý.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Co potěší, je možnost vaření v páře, k čemuž je ve výbavě rýžovaru určen přídavný parní koš. Domo DO9176RK má tepelně odizolované rukojeti, takže nehrozí, že by si uživatel popálil ruce. Mezi příslušenstvím najdete mimo parního koše také odměrku na rýži, kam se vejde na jednu dávku až 110 g rýže a také lžíce na rýži. Skleněné víko umožňuje zkontrolovat jak se rýže a další ingredience vaří kdykoliv v průběhu vaření.

Vyjímatelná nádoba dostala nepřilnavý povrch, takže se nemusíte stresovat, že by se přilepila na stěny, připálila nebo jakkoliv znehodnotila. Jakmile se dovaří, zůstává rýžovar zapnutý a automaticky udržuje teplotu hotové rýže až do té doby, dokud jej nevypnete. Dobré je i to, že má přívodní kabel o délce 123 centimetrů, takže se dá pohodlně posouvat po kuchyňské lince, kam je potřeba.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Domo
Objem:1.3 l
Příkon:500 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:900 g
Hmotnost:2.5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Domo DO9176RK

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Domo DO9176RK je zcela jednoduchý a snadno ovladatelný rýžovar, který se dá využít i na přípravu dalších potravin. Potěší vás, že si jídlo můžete nachystat i ve zdravější formě, tedy v páře. Poměrně lehký přístroj umístíte kamkoliv je potřeba a když nestihnete jídlo servírovat už v době, kdy je rýže dovařená, necháte hrnec zapnutý a on rýži udržuje teplou, dokud ho nevypnete. Podle nás jednoznačně velmi dobrá volba pro nenáročné spotřebitele. Ovšem nic nebrání tomu, abyste Domo DO9176RK porovnali s jiným modelem a to Tristar RK-6126, jehož recenzi na našich stránkách rovněž naleznete.

Design
8
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • pěkný design
 • výhodná cena
 • jednoduchý a dobrý
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz