Výhodný

Domo DO9176RK

Rýžovar Domo DO9176RK je plně automatický a snadno ovladatelný přístroj, se kterým bude rýže vždy perfektně uvařená, bez toho, že by hrozilo její připálení nebo naopak rozvaření. S tím pomůže nepřilnavá nádoba, díky níž se rýže nelepí na stěny rýžovaru.

Objem nádoby je 1,3 litrů, což znamená, že se do hrnce vejde 900 g suché rýže, přičemž můžete k vaření použít jakýkoliv druh včetně té, která je určena pro přípravu sushi. Vašim úkolem je jen nasypat rýži, zalít vodou a stisknutím jediného tlačítka zapnout rýžovar, aby se uvařila.

Domo DO9176RK je kromě rýže vhodný také na přípravu ryb a zeleniny. Příkon je slušných 500 W, takže se nemusíte bát, že by si hrnec s vařením neporadil. Co se týká příkonu pro udržování teploty hotové rýže, tam je to 45 W, což je dostačující. Hmotnost je jen 2,5 kilogramů, takže ho unese každý.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Co potěší, je možnost vaření v páře, k čemuž je ve výbavě rýžovaru určen přídavný parní koš. Domo DO9176RK má tepelně odizolované rukojeti, takže nehrozí, že by si uživatel popálil ruce. Mezi příslušenstvím najdete mimo parního koše také odměrku na rýži, kam se vejde na jednu dávku až 110 g rýže a také lžíce na rýži. Skleněné víko umožňuje zkontrolovat jak se rýže a další ingredience vaří kdykoliv v průběhu vaření.

Vyjímatelná nádoba dostala nepřilnavý povrch, takže se nemusíte stresovat, že by se přilepila na stěny, připálila nebo jakkoliv znehodnotila. Jakmile se dovaří, zůstává rýžovar zapnutý a automaticky udržuje teplotu hotové rýže až do té doby, dokud jej nevypnete. Dobré je i to, že má přívodní kabel o délce 123 centimetrů, takže se dá pohodlně posouvat po kuchyňské lince, kam je potřeba.

Parametry

Výrobce: Domo
Objem: 1.3 l
Příkon: 500 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 900 g
Hmotnost: 2.5 kg
Časovač: ne
Odložený start: ne
Udržování teploty: ano
Automatické vaření: ano

Fotografie

Domo DO9176RK

Domo DO9176RK

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení

Domo DO9176RK je zcela jednoduchý a snadno ovladatelný rýžovar, který se dá využít i na přípravu dalších potravin. Potěší vás, že si jídlo můžete nachystat i ve zdravější formě, tedy v páře. Poměrně lehký přístroj umístíte kamkoliv je potřeba a když nestihnete jídlo servírovat už v době, kdy je rýže dovařená, necháte hrnec zapnutý a on rýži udržuje teplou, dokud ho nevypnete. Podle nás jednoznačně velmi dobrá volba pro nenáročné spotřebitele. Ovšem nic nebrání tomu, abyste Domo DO9176RK porovnali s jiným modelem a to Tristar RK-6126, jehož recenzi na našich stránkách rovněž naleznete.

Design
8
Ovládání
8
Údržba
8
Klady
  • pěkný design
  • výhodná cena
  • jednoduchý a dobrý
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo