Recenze Xiaomi MiJia 2 – IHFB01CM

Rýžovar Xiaomi MiJia 2 – IHFB01CM je unikátní v tom, že je s indukcí a kromě přípravy rýže, zvládne také polévky, jogurty, koláče, vejce, ale i spoustu dalších oblíbených pokrmů, které si zachovají svou přirozenou chuť a jsou velmi lahodné, navíc nehrozí, že by se něco připálilo nebo bylo nedovařené.

Základem celého vaření u Xiaomi MiJia 2 – IHFB01CM je elektromagnetická indukce, která pro rovnoměrné vaření všech pokrmů využívá technologii tzv. mikro-tlakového ohřívání. Díky tomu si rýže a ostatní pochoutky zachovají veškeré důležité živiny.

Dají se v něm připravit všechny druhy rýže. V případě objemu máte k dispozici 4 litry, což je ideální i pro velkou rodinu. Snadno tak připravíte až 10 šálků rýže v sypkém stavu, záleží jen na její schopnosti pohlcovat vodu.

Příkon Xiaomi MiJia 2 je slušných 1430 W, přičemž hmotnost je 5,3 kilogramů, takže počítejte s tím, že pokud mu nenajdete vhodné místo, kde zůstane stát, budete při jeho uklízení a opětovném vyndávání pravidelně posilovat.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Nespornou výhodou, jež u rýžovaru Xiaomi MiJia 2 – IHFB01CM uvítáte, je možnost propojení s vaším chytrým telefonem. Podle toho, jaký vaříte druh rýže a vlastností, které má, můžete pomocí chytré aplikace nastavit optimální teplotu, při níž má být rýže připravována.

Samozřejmostí je i možnost ovládání Xiaomi MiJia 2 na dálku, což značně usnadňuje samotné vaření. Aplikace obsahuje více než 3 000 návodů pro přípravu rýže, dalších 200 receptů na lahodné pokrmy a mnoho dalších pomůcek. Kromě chytrého telefonu je možné Xiaomi MiJia 2 spárovat také s tabletem.

Nádoba je z japonského kovu Daikin, má nepřilnavý povrch a je zárukou, že se pokrmy nepřilepí na stěny rýžovarů a vždy se budou připravovat rovnoměrně, navíc se dá nádoba vyjmout a snadno opláchnout, takže ani údržba není nic těžkého. Přehledný LED displej informuje o všem, co právě rýžovar dělá a každou činnost ohlašuje signál.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Xiaomi
Objem:4 l
Příkon:1430 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:10 šálků
Hmotnost:5.3 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

Xiaomi MiJia 2 - IHFB01CM

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Inteligentní rýžovar

Dokonale inteligentní rýžovar Xiaomi MiJia 2 - IHFB01CM připraví chutnou rýži, ale i další vynikající pochoutky, po kterých se budete olizovat vy i vaši blízcí. Spousta receptů, chytrá aplikace, možnost ovládání na dálku, kvalitní nádoba a jednoduchá údržba. Pokud jste stále na vážkách, přečtěte si i jiné recenze rýžovarů. Zajímavý je například ECG RZ 060.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • úžasný program pro jogurty
ZÁPORY
 • vyšší cena
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz