Rýžovary Xiaomi

Značka Xiaomi je na poli rýžovarů určená pro takového zákazníka, který si potrpí na chytré spotřebiče a co nejzdravější způsob vaření. Rýžovary využívají elektromagnetickou indukci pro co nejrychlejší zvýšení teploty a rovnoměrné prohřátí vnitřní nádoby, aniž by člověk potřeboval pokličku.

Všechny rýžovary

Zároveň s tím dochází k dokonalému uvolnění cukrů a živin ihned jakmile je dosaženo optimální teploty. Za to vděčí rýžovar tlakovému vaření. V praxi jde o to, že rýže je uvnitř nádoby vystavena tlaku 1,3 barometru, díky čemuž si tak vychutnáte opravdu každé sousto naplno.

Nutno podotknout, že tlakové vaření, magnetická indukce a vnitřní nádoba z litiny jsou jen zahřívacím kolem. To, co dělá rýžovary Xiaomi špičkou ve své kategorii je množství dat, které byl výrobce schopen nasbírat.

Jen díky tomu byl schopen stvořit více než 2 000 různých způsobů pro přípravu/vaření rýže. Jediné, co je potřeby udělat, je naskenovat čárový kód na konkrétním balení rýže, co zákazník zakoupí a nechat váš chytrý telefon najít optimální způsob pro její přípravu.

Dozvíte se, kdy se má vařit voda, za jak dlouho snížit teplotu ohřevu nebo jak velký tlak je vhodný. Zřejmě největší výhodou rýžovarů je možnost dálkového ovládání prostřednictvím smartphone.

O značce Xiaomi

Pokud existuje rychle rostoucí startup, pak je to jednoznačně tato značka elektroniky, která se na náš trh vřítila teprve nedávno, a to v září roku 2017. Například v kategorii mobilních telefonů se dostala na třetí místo a podle statistik má chytrý telefon od značky Xiaomi zhruba každý šestý Čech.

Samozřejmě, že rýžovary nejsou jediné produkty, které lze pod touto značkou zakoupit. Naopak můžete narazit na velmi kvalitní rychlovarné konvice, notebooky se skvělým výkonem, chytré hodinky, elektronické koloběžky, kamery, TV, powerbanky, reproduktory, sluchátka, ale i různé doplňky do domácnosti.

Co u značky Xiaomi potěší nejvíc je špičkový poměr cena/výkon, díky čemuž se její růst v České republice zvýšil takřka raketovým tempem a již v roce 2017 kdy se u nás objevila poprvé získala cenu za Produkt roku 2017 rovnou ve třech významných kategoriích. Za nás má tedy tato značka rozhodně oba palce nahoru.

Nejprodávanější rýžovary

Rýžovary Xiaomi můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo