PeopleLovePeople

PeopleLovePeople je tak trochu jiný druh seznamovacího portálu protože vznikl, aby propojil mladé a dospělé lidi se zájmem o vtipy, citáty, různé básničky, povídky, nebo třeba zajímavé články, zkrátka každého, kdo si něco rád přečte, ať už je to na sociálních sítích nebo třeba v časopise.

PeopleLovePeople

Představení seznamky

Portál PeopleLovePeople.com je populárním webem, který je v podstatě kombinací seznamky a sociální sítě, kde můžete hledat kamarády, partnery nebo zkrátka jen parťáky, kteří mají stejné zájmy, jako vy.

Objevují se zde zejména mladší ročníky, ale jinak není portál věkově omezen a může zde fungovat každý, bez ohledu na věk či pohlaví. Každý kdo rád čte, má šanci tu najít spřízněnou duši, která si rovněž ráda přečte cokoliv, zejména pak příspěvky jiných lidí, co se rádi podělí o události ze svého života.

PeopleLovePeople je vhodný pro všechny co už partnera mají, ale i pro ty, kteří jej teprve hledají. Není problém zde napsat básničku či vtip, nebo cokoliv jiného pro kohokoliv, kdo vás napadne, ať je to nějaký kamarád či kamarádka, rodinný příslušník nebo třeba kolega z práce, kterého si vážíte, případně váš partner či partnerka.

Zaregistrovat se může každý, protože je to zcela zdarma a trvá to jen chvilku. Vyplníte základní údaje, jako vaše pohlaví, koho hledáte, datum vašeho narození a z jakého města i kraje vlastně pocházíte. Vyberete si své uživatelské jméno, které chcete používat a zadáte adresu své e-mailové schránky.

Do té vám následně dorazí e-mail obsahující aktivační odkaz. Jakmile registraci potvrdíte kliknutím na tento odkaz, budete přesměrováni zpět na portál PeopleLovePeople a můžete se pustit do seznamování a čtení.

Celý web byl optimalizován tak, aby jej bylo možné spustit na jakémkoliv zařízení, ať už je to stolní počítač, notebook, tablet nebo jen chytrý telefon. Každý den se zaregistruje několik stovek nových uživatelů, přičemž uživatelskou základnu tvoří na 300 000 aktivních uživatelů.

Komunikovat můžete s muži i ženami, jejichž poměr je téměř vyrovnán, ostatně muži zde mají zastoupení v 53 %, zatímco ženy tvoří 47 % uživatelů. Je nutné vybrat a nahrát vhodnou fotografii, která bude odpovídat skutečnosti a musí být samozřejmě vaše. To je zásadní zejména tehdy, když se chystáte setkávat s lidmi i osobně.

Cizí fotka by asi neudělala nejlepší dojem, kdyby mělo dojít k osobní schůzce a tam přišel někdo úplně jiný, než je na fotografii. Kromě fotky bude nutné doplnit i několik dalších údajů. Jakmile se zaregistruje, máte plnohodnotné členství, za které není potřeba nic platit.

Registrací získáváte možnost prohlížet si profily, filtrovat je podle potřeby, ale také přidávat různé články, příběhy, básničky, nebo zapsat zpověď v tzv. zpovědnici. Nic neplatíte, vše je zdarma, jen musíte počítat s tím, že se občas objeví reklama, kterou jednoduše přečkáte.

Smazání účtu není jako u jiných seznamek možné prostřednictvím profilu, ale je nutné kontaktovat podporu. K tomu je k dispozici Kontaktní formulář, kde jednoduše požádáte, aby byl vás účet smazán.

KLADY
  • Portál pro milovníky čtení i flirtování.
  • Rychlá a jednoduchá registrace.
  • Bezplatná registrace.
  • Členství je zcela zdarma.
  • Bezproblémový přístup k profilům a fotkám uživatelů.
  • Kvalitní obsah.
  • Optimalizovaný web pro každé zařízení.
ZÁPORY
  • Odstranění profilu je složitější, protože je nutné kontaktovat podporu.
  • Chybějící mobilní aplikace.

Cena

Jak jsem již zmínila, tato seznamovací služba je pro vás zcela zdarma, nic neplatíte, takže nemusíte ani řešit cenu VIP členství.

Zajímavosti

Mobilní aplikace žádná neexistuje, ale zase tu najdete zajímavosti jako je Zpovědnice, kde si mohou lidé tzv. vylít své srdce a podělit se tak o cokoliv, co je trápí nebo s čím potřebují pomoci. Kromě toho jsou tu různé vtipy, básničky a další podobné příspěvky ke čtení.

Hodnocení

Jedná se o uživatelský velmi přívětivou seznamku či spíš všestranný portál, kde si každý najde nějakou tu spřízněnou duši, ať už na flirt, pokec nebo jen na sdílení pocitů ohledně příspěvků, které jste si někde přečetli.

Máte zde možnost potěšit své blízké i kamarády tím, že jim na webu zanecháte báseň s nějakým krásným věnováním, nebo jim pošlete vtip pro zasmání. Bez ohledu na věk, je tento web pro mladé i dospělé, kteří milují čtení/psaní a vše co s ním souvisí. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru a doporučujeme mrknout i na další seznamky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo