Stesti.cz

Seznamka Štěstí.cz je ideální pro každého, kdo hledá flirt či vážný vztah. Je velmi oblíbená, není zbytečně drahá a poskytuje mnoho funkcí zdarma. Zcela jednoduchým způsobem nabízí možnost, jak si najít nový vhodný protějšek, ať už jen jako človíčka na pokec, přítele či stálého partnera.

Pomůže vám s překonáním studu, který mnoho lidí při seznamování pociťuje, a ušetří vám spoustu času zbytečným hledáním, co nevede k žádnému zdárnému konci. Mnohdy se totiž stává, že ten vhodný protějšek stále míjíme a pak ho čirou náhodou najdeme mezi uživateli jako je právě nějaké seznamka.

1x1.trans - Stesti.cz

Logo – Stesti.cz

Mnozí zkouší seznámení třeba na ulici nebo v nějakém klubu, baru, restauraci a tomu podobných místech, ale ne vždy je vhodné se někoho rovnou ptát, jestli je svobodný, ženatý nebo rozvedený a podobně.

Přejít na Stesti.cz

Představení

Provozovatelem serveru Stesti.cz, který je pro mnohé brán jako osudová seznamka, je Zásobování a.s. na Mělníku. Nejen, že se stará o celkový chod, ale mohou poradit či pomoci.

Jak již bylo zmíněno, řada funkcí je zcela zdarma, díky čemuž jde o vyhledávanou službu. Provozovatel upozorňuje, že k seznámení je na portálu více než 36 000 žen a přes 69 000 mužů. Ročně se zde mohou seznámit tisíce žen a mužů z celé naší republiky.

Systém je u této seznamky dobře nastavený, takže jej zvládne opravdu každý. Potěší i jednouché ovládání. Když si člověk neví rady, může využít pestré nabídky nejčastěji řešených otázek a odpovědí, případně i kontaktní formulář.

zpět k obsahu ↑

Cena

Pokud chcete využít portál Štěstí.cz pro seznámení, máte možnost vyzkoušet jej na začátku zcela zdarma, díky mnoha bezplatným funkcím. Snadno si prohlédnete fotografie, projdete profily, ale jsou zde i různá omezení.

Jedním z nich je počet uživatelů, které můžete kontaktovat. U bezplatné verze jsou to 2 uživatelé denně, zatímco za příplatek jich může být hned 20.

To, co je zcela neomezené u obou verzí, je počet přijatých zpráv. Nutno podotknout, že členství se platí na 12 měsíců a částka činí 89,- korun za celý rok. Oproti jiným podobným službám tohoto typu je to zcela zanedbatelná částka, ovšem musíme počítat s tím, že různé vtipálky a podvodníky s falešnými profily by tato částka vůbec nemusela odradit.

Nečekejte ani žádné extra funkce. Na osobnostní dotazník rovnou zapomeňte a není zde ani manuální schvalování profilů. O vědecké metodě seznámení tak rozhodně nemůže být řeč.

Podle provozovatele se denně objeví zhruba 300 nových uživatelů, ovšem měsíční návštěvnost není přesně definována. Výhodou je, že prodloužení členství nemá uživatel automatické, takže jakmile doběhne sjednaná doba, končí členství.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

K největším výhodám patří bezesporu nízká cena členství, která činí pouhých 89 korun. Dobré je i to, že je seznamka v základním módu zcela zdarma.

Kromě toho je možné vidět, kteří uživatelé jsou online, případně využít tabuli pro vzkazy. Bohužel nevýhodou jsou možné falešné profily kvůli tomu, že nejsou profily schvalovány manuálně.

zpět k obsahu ↑

Zajímavosti

Profily jednotlivých uživatelů jsou veřejné, takže si je může prohlížet i ten, kdo není přihlášený. Mnozí nemají pravidelný přístup k stolnímu počítači či notebooku, ale přesto by si rád prohlédl seznamku ať se bude zrovna vyskytovat kdekoliv.

K tomu je možné využít aplikaci, která je ovšem dostupná jen těm, kdo mají chytrý telefon se systémem Android. Pro všechny je však dostupná zákaznická podpora prostřednictvím emailu, kam se můžete obracet s různými problémy, nejasnostmi či technickými problémy.

zpět k obsahu ↑

Závěr

Dá se říci, že pro získání zkušenosti s touto seznamkou je dobré využít bezplatné funkce v základu a teprve potom si zaplatit členství, které je v podstatě za hubičku.

Bez vědecké metody seznamování se budete muset spoléhat na vlastní úsudek a dávat si pozor na případné podvodníky nebo vtipálky.

Vzhledem k tomu, že jsou všechny profily veřejné a může si je prohlédnout v podstatě každý, nemusí vám tato seznamka moc vyhovovat. Není proto na škodu porovnat i s jinými, jako je například Badoo či eDarling.

Vyzkoušet Stesti.cz


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

3 komentářů
 1. Reagovat
  Jani12 9.4.2022 v 12:17

  Je potřeba tomu dát čas, objevuje se tam i mnoho zvláštních mužů. Hodnotím ale pozitivně.

 2. Reagovat
  Lukáš 16.3.2022 v 22:32

  Díky této seznamce jsem se seznámil s báječnou ženou.

  • Reagovat
   Matilda 30.3.2022 v 19:51

   Taky chci poděkovat této seznamce, díky ní jsem našla nového přítele

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz