Stesti.cz

Seznamka Štěstí.cz je ideální pro každého, kdo hledá flirt či vážný vztah. Je velmi oblíbená, není zbytečně drahá a poskytuje mnoho funkcí zdarma. Zcela jednoduchým způsobem nabízí možnost, jak si najít nový vhodný protějšek, ať už jen jako človíčka na pokec, přítele či stálého partnera.

Přejít na Štěstí.cz

Pomůže vám s překonáním studu, který mnoho lidí při seznamování pociťuje, a ušetří vám spoustu času zbytečným hledáním, co nevede k žádnému zdárnému konci. Mnohdy se totiž stává, že ten vhodný protějšek stále míjíme a pak ho čirou náhodou najdeme mezi uživateli jako je právě nějaké seznamka.

stesti cz

Logo – Stesti.cz

Mnozí zkouší seznámení třeba na ulici nebo v nějakém klubu, baru, restauraci a tomu podobných místech, ale ne vždy je vhodné se někoho rovnou ptát, jestli je svobodný, ženatý nebo rozvedený a podobně.

Představení

Provozovatelem serveru Stesti.cz, který je pro mnohé brán jako osudová seznamka, je Zásobování a.s. na Mělníku. Nejen, že se stará o celkový chod, ale mohou poradit či pomoci.

Jak již bylo zmíněno, řada funkcí je zcela zdarma, díky čemuž jde o vyhledávanou službu. Provozovatel upozorňuje, že k seznámení je na portálu více než 36 000 žen a přes 69 000 mužů. Ročně se zde mohou seznámit tisíce žen a mužů z celé naší republiky.

Systém je u této seznamky dobře nastavený, takže jej zvládne opravdu každý. Potěší i jednouché ovládání. Když si člověk neví rady, může využít pestré nabídky nejčastěji řešených otázek a odpovědí, případně i kontaktní formulář.

web štěstí.cz

Web Stesti.cz

Cena

Pokud chcete využít portál Štěstí.cz pro seznámení, máte možnost vyzkoušet jej na začátku zcela zdarma, díky mnoha bezplatným funkcím. Snadno si prohlédnete fotografie, projdete profily, ale jsou zde i různá omezení.

Jedním z nich je počet uživatelů, které můžete kontaktovat. U bezplatné verze jsou to 2 uživatelé denně, zatímco za příplatek jich může být hned 20.

To, co je zcela neomezené u obou verzí, je počet přijatých zpráv. Nutno podotknout, že členství se platí na 12 měsíců a částka činí 89,- korun za celý rok. Oproti jiným podobným službám tohoto typu je to zcela zanedbatelná částka, ovšem musíme počítat s tím, že různé vtipálky a podvodníky s falešnými profily by tato částka vůbec nemusela odradit.

Nečekejte ani žádné extra funkce. Na osobnostní dotazník rovnou zapomeňte a není zde ani manuální schvalování profilů. O vědecké metodě seznámení tak rozhodně nemůže být řeč.

Podle provozovatele se denně objeví zhruba 300 nových uživatelů, ovšem měsíční návštěvnost není přesně definována. Výhodou je, že prodloužení členství nemá uživatel automatické, takže jakmile doběhne sjednaná doba, končí členství.

Výhody a nevýhody

K největším výhodám patří bezesporu nízká cena členství, která činí pouhých 89 korun. Dobré je i to, že je seznamka v základním módu zcela zdarma.

Kromě toho je možné vidět, kteří uživatelé jsou online, případně využít tabuli pro vzkazy. Bohužel nevýhodou jsou možné falešné profily kvůli tomu, že nejsou profily schvalovány manuálně.

Zajímavosti

Profily jednotlivých uživatelů jsou veřejné, takže si je může prohlížet i ten, kdo není přihlášený. Mnozí nemají pravidelný přístup k stolnímu počítači či notebooku, ale přesto by si rád prohlédl seznamku ať se bude zrovna vyskytovat kdekoliv.

K tomu je možné využít aplikaci, která je ovšem dostupná jen těm, kdo mají chytrý telefon se systémem Android. Pro všechny je však dostupná zákaznická podpora prostřednictvím emailu, kam se můžete obracet s různými problémy, nejasnostmi či technickými problémy.

Závěr

Dá se říci, že pro získání zkušenosti s touto seznamkou je dobré využít bezplatné funkce v základu a teprve potom si zaplatit členství, které je v podstatě za hubičku.

Bez vědecké metody seznamování se budete muset spoléhat na vlastní úsudek a dávat si pozor na případné podvodníky nebo vtipálky.

Vzhledem k tomu, že jsou všechny profily veřejné a může si je prohlédnout v podstatě každý, nemusí vám tato seznamka moc vyhovovat. Není proto na škodu porovnat i s jinými, jako je například Badoo či eDarling.

Vyzkoušet Stesti.cz


Zdroje: www.emimino.cz, www.omlazeni.cz, www.datingwebsites.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (41 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

19 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Sem registrovany pomerne dlouho, profil vyplnen slusne a pravdive, fotka soucasti, clenstvi zaplaceno. Nejenze nemam na profilu jedinou navstevu, kdyz projizdim inzeraty psane i foto, odepisu na x inzeratu, nikdo se neozve zpet ani ze slusnosti. Napsal me akorat 2x falesnej profil, Julie z Kazachstanu a jeste nekdo z Gruzie :D :D takze za me nepouzitelna seznamka i kdyz si ji platite. Seznamka olna fake profilu a seznameni zde nenajdete, musite hold pouzit porno seznamky typu Badoo, Amateri apod…. Skoda.

  2. Mam s touto seznamkou nekolikalete zkusenosti a bohuzel musim konstatovat, ze v osledni dobe je naprosto zaplevelena falesnymi profili u nekterych velice snadno dohledate fotky jinde na netu a provozovatelele na nekolikere upozorneni nejenomze s touto situaci nic nedelaji, ale ani neodpovidaji na korespondenci, takze to tam pomalu ale jiste zanina ztracet smysl.

  3. Pro Milana a spoustě jiných ukřivděných mužů!Nedivte se,že ženy nereagují,jste zablokovaní.Sami sebe blokujete.Když máte na svém profilu napsáno : VZKAZ NELZE ODESLAT,PŘÍJEMCE SI NEPŘEJE OD VÁS DOSTÁVAT VZKAZY,Tak ten vzkaz prostě neodešlu.Když nějaky pán je na návštěvě 19x a já nemohu reagovat,je samozřejmě naštvaný a píše blbosti, je neurvalý,je hulvát.

  4. Za mě asi nejlepší seznamka, má dlouhou historii a asi nejvíce profilů reaguje, co tak mám zkušenost i s jinými. Ještě byla poměrně dobrá seznamka.cz

  5. Co už ,80% všech žen chce jen povyraženi,spoločne zajmy a pokec.S těch co opravdu chtěji vztah-spol.bydleni jen asi 2%-Až vam bude zle,mnohem hur tak budete hledat do postele,za stul,a ne jenom venku prochazky a sportovani,restaurace atd.Pište do profiloveho textu oco vam jde,co vlastně chcete.Do profilu take o protěšku jaky ma byt,co vlastnit,vyzaž,věk,vzdalenost–at vime zda to ma cenu vubec odepisovat.Nerešte fotku ihned,i tak na tom nesejde když hledate s vašeho města,odsuzujete ihned každeho kdo je z dalky atd.Foto neni problem poslat važne zajemkyni,na požadani do mailu.Nechcete do mailu,vaš problem.Budete tady dalši rok a nic.

  6. Na seznamce jsem již 2 roky, výběr mužů je opravdu velká katastrofa a jejich chování ještě větší. Pod rouškou anonymity se chovají jako hulváti a je zde také mnoho psychopatů, cizinců podvodníků, ženáčů a nadržených mladíků. Vedení seznamky vůbec nereaguje na stížnosti, které jsem již 3x psala. A to jsem VIP, placené členství. Za mě velká nespokojenost, zvažuji trvalé smazání svého profilu.

  7. Jsem na štěsti.cz už hodně dlouho, našla sem tam spoustu přátel na pokec a měla jsem i několikrát rande. Za mě určitě dobrá zkušenost.

  8. Založení účtu na Štěstí.cz jsem tedy moc nefandil, ale nakonec to bylo dobré. Našel jsem si tu dokonce i přítelkyni, i když teď už bývalou, ale i tak jsem byl spokojený.

  9. Já sem si na Štěstí.cz našla skvělé lidičky na výlety do přírody, za památkami nebo také na sport. Chodila jsem tam výhradně kvůli pokecání, nesháněla jsem vztah.

  10. Jsem na Štěstí.cz už hodně dlouho a beru ho jako místo pro oddech. Pár rande jsem měla, ale nakonec z toho nic nebylo. No jsme aspoň kamarádi.

1 2

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo