Sušičky prádla Bosch

Sušičky Bosch jsou považovány za vůbec nejspolehlivější spotřebiče tohoto typu na celém trhu. Patří do kategorie kondenzační s tepelným čerpadlem, což jsou v podstatě nejžádanější modely.

Společnost Bosch si dokonce nechala patentovat kondenzátor SelfCleaning Condenser. Úkolem tohoto kondenzátoru je stejně jako u jiných sušiček zachycování vody do kondenzátoru. Rozdíl je v tom, že sušičky Bosch tuto vodu následně použijí na automatické čištění.

Pokud jde o programy, tam je výbava velmi slušná, takže máte z čeho vybírat. K dispozici bývají i různé speciální programy. Zajímavý je třeba program Peří, se kterým se můžete setkat jen u vybraných výrobců a jehož schopnosti oceníte, zejména když budete sušit starší peřiny či péřové bundy.

Všechny sušičky Bosch

Pokud bychom hledali nějakou slabinu, jsou na tom starší modely sušiček Bosch trochu hůře se spotřebou elektrické energie, ale to nám zase vynahradí dostatečnou kapacitou, ale také přijatelnou hlučností. Nutno podotknout, že nejnovější kondenzační sušičky Bosch už mají spoustu plně automatických funkcí, které nejen, že pomohou ušetřit mnoho drahocenného času, ale také už spotřebují mnohem méně elektřiny, dosahují skvělých výsledků sušení a ještě jsou šetrné vůči životnímu prostředí.

Sušičky prádla Bosch

zpět k obsahu ↑

O značce Bosch

Společnost Bosch byla založena Robertem Boschem ve Stuttgartu. Dílna, určená pro jemnou mechaniku a elektrotechniku byla základním kamenem dnes již velmi rozvětvené skupiny, která má své pevné místo na trhu hned v několika oblastech. Na našem území proběhl úplně první obchod Roberta Bosche na konci 19. století, zatímco první pobočku si u nás otevřel roku 1920 a to v Praze. Značku Bosch známe v rámci automobilového průmyslu, výrobních závodů, techniky budov, spotřebním zboží i průmyslové technice.

Pokud jde o spotřební zboží, tam je Bosch lídrem v produkci malých i velkých elektrospotřebičů pro domácnost. Můžete tak pořídit pračku, sušičku, myčku nádobí, chladničku, ale i různé menší spotřebiče, jako jsou kuchyňské roboty, přístroje na přípravu kávy, lisy na ovoce, odšťavňovače, žehličky, vysavače, vysoušeče vlasů a mnoho dalších.

zpět k obsahu ↑

Sušičky prádla Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Recenze sušiček Bosch

TOP produkt

Sušička Bosch WTW87467CS disponuje velkým bubnem o objemu 112 litrů, do kterého hravě naskládáte až 7 kg prádla. Hlučnost spotřebiče je slušných 64 dB, takže ...

Úsporná kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Bosch WTW85460BY prádlo dokonale suší a ještě změkčuje, navíc vám usnadní žehlení a ve většině případů ...

Volně stojící sušička prádla Bosch WTH85201BY pocházející z dílny osvědčeného německého výrobce vás v prvé řadě potěší svou úsporností, spolu s perfektními ...

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW87463BY má kapacitu 7 kg špinavého prádla, což je dostačující pro domácnost o třech až čtyřech členech. Roční ...

Recenzer.cz
Logo