Bosch WTW87463BY

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW87463BY má kapacitu 7 kg špinavého prádla, což je dostačující pro domácnost o třech až čtyřech členech. Roční spotřeba elektrické energie činí 159 kWh, což jí řadí do nejúspornější třídy A+++, tedy do té nejlepší co může být.

Pokud jde o hlučnost, není na tom sušička Bosch WTW87463BY nejhůř, nepřekračuje totiž hodnotu 64 dB, což je stále ještě velmi slušný průměr. Na první pohled vás tato sušička zaujme svým moderním a nadčasovým designem, jehož dominantou jsou skleněné dveře s rámem. Hravě tak zapadne do moderně zařízené domácnosti.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

U sušičky Bosch WTW87463BY je skvělý zejména bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning. Použití je velmi jednoduché a odpadá vám povinnost jej neustále čistit. Během sušení se sám čtyřikrát vyčistí a to automaticky. Šetrné sušení prádla zajišťuje systém Sensitive Drying a to pomocí mírného teplého vzduchu, který přináší ze všech stran.

Prádlo je načechráno pomocí asymetricky zakřivených unášečů, jež mají měkčený povrch, a při sušení to vypadá, jako když se prádlo vznáší na vzduchovém polštářku. Po vyndání je prádlo nejen suché, ale také není pomačkané.

Design AntiVibration na bočních stěnách se postará o větší stabilitu a nízké vibrace v průběhu cyklu. K dispozici máte 9 programů, přičemž mezi speciální patří například sport/fitness, košile/halenky, ručníky, jemné atd.

Cyklus načechrávání se spouští na konci programu a to na dobu 120 minut, není však problém ho kdykoliv přerušit. Veškeré dění můžete sledovat na přehledném a velkém LED displeji. Konec programu ohlašuje signál. Nechybí velký nerezový buben se speciální strukturou a vnitřním LED osvětlením. Inovativní technologie AutoDry zajistí dokonale suché prádlo, neboť chytré senzory měří teplotu i zbytkovou vlhkost.

Parametry

Výrobce: Bosch
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 64 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 9
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.27 kWh
Energetická třída: A+++
Výška: 84,2 cm
Šířka: 59,8 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 54,6 kg

Fotografie

Bosch WTW87463BY

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Sušička Bosch WTW87463BY zaujme designem, ale také německou kvalitou, kterou zaručuje zvučná značka. Kondenzátor se sám čistí, prádlo je suché tak jak je potřeba a ještě můžete díky osvětlenému bubnu sledovat celý proces sušení v přímém přenosu. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru. Není ovšem na škodu, když Bosch WTW87463BY porovnáte s jiným modelem, například Candy CS4 H7A1DE-S.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • pěkný design
  • nadýchané prádlo
  • mnoho úprav nastavení programů
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Bosch najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo