Bosch WTW87463BY

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch WTW87463BY má kapacitu 7 kg špinavého prádla, což je dostačující pro domácnost o třech až čtyřech členech. Roční spotřeba elektrické energie činí 159 kWh, což jí řadí do nejúspornější třídy A+++, tedy do té nejlepší co může být.

Pokud jde o hlučnost, není na tom sušička Bosch WTW87463BY nejhůř, nepřekračuje totiž hodnotu 64 dB, což je stále ještě velmi slušný průměr. Na první pohled vás tato sušička zaujme svým moderním a nadčasovým designem, jehož dominantou jsou skleněné dveře s rámem. Hravě tak zapadne do moderně zařízené domácnosti.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

U sušičky Bosch WTW87463BY je skvělý zejména bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning. Použití je velmi jednoduché a odpadá vám povinnost jej neustále čistit. Během sušení se sám čtyřikrát vyčistí a to automaticky. Šetrné sušení prádla zajišťuje systém Sensitive Drying a to pomocí mírného teplého vzduchu, který přináší ze všech stran.

Prádlo je načechráno pomocí asymetricky zakřivených unášečů, jež mají měkčený povrch, a při sušení to vypadá, jako když se prádlo vznáší na vzduchovém polštářku. Po vyndání je prádlo nejen suché, ale také není pomačkané.

Design AntiVibration na bočních stěnách se postará o větší stabilitu a nízké vibrace v průběhu cyklu. K dispozici máte 9 programů, přičemž mezi speciální patří například sport/fitness, košile/halenky, ručníky, jemné atd.

Cyklus načechrávání se spouští na konci programu a to na dobu 120 minut, není však problém ho kdykoliv přerušit. Veškeré dění můžete sledovat na přehledném a velkém LED displeji. Konec programu ohlašuje signál. Nechybí velký nerezový buben se speciální strukturou a vnitřním LED osvětlením. Inovativní technologie AutoDry zajistí dokonale suché prádlo, neboť chytré senzory měří teplotu i zbytkovou vlhkost.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Bosch
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:64 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:9
Spotřeba el. energie za hodinu:1.27 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:84,2 cm
Šířka:59,8 cm
Hloubka:59,9 cm
Hmotnost:54,6 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Bosch WTW87463BY

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Sušička Bosch WTW87463BY zaujme designem, ale také německou kvalitou, kterou zaručuje zvučná značka. Kondenzátor se sám čistí, prádlo je suché tak jak je potřeba a ještě můžete díky osvětlenému bubnu sledovat celý proces sušení v přímém přenosu. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru. Není ovšem na škodu, když Bosch WTW87463BY porovnáte s jiným modelem, například Candy CS4 H7A1DE-S.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • tichá
 • pěkný design
 • nadýchané prádlo
 • mnoho úprav nastavení programů
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Bosch najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz