TOP produkt

Recenze Bosch WTW87467CS

Sušička Bosch WTW87467CS disponuje velkým bubnem o objemu 112 litrů, do kterého hravě naskládáte až 7 kg prádla. Hlučnost spotřebiče je slušných 64 dB, takže rozhodně nepatří k těm nejhlučnějším, za což vděčí skvělému designu anti-Vibration, který tichý chod zaručuje větší stabilitou během provozu. Potěší i zařazení do nejúspornější energetické třídy A+++, což šetří i náklady související s provozem. Jediným stínem na tomto modelu je fakt, že sušičku není možné připojit na odpad.

Velkým pozitivem je speciálně tvarovaný buben, na jehož unikátním povrchu jsou vytvořeny elipsovité prolisy, zajišťující rovnoměrné a efektivní sušení. Díky tepelnému čerpadlu je sušicí cyklus mnohem rychlejší. Bez ohledu na to, jestli dáváte přednost rychlosti sušení či úspoře energie, Bosch WTW87467CS se přizpůsobí vašim potřebám díky kvalitní německé technologii. Doby cyklu je 135 minut s účinností sušení třídy B. Odhadovaná roční spotřeba energie činí 159 kWh.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Radost vám udělá samočisticí bezúdržbový kondenzátor, který je vybaven funkcí SelfCleaning, jež se stará o automatické čištění Bosch WTW87467CS  a zachování kvality prádla. Systém AutoDry disponuje chytrými senzory, ty neustále měří zbytkovou vlhkost v prádle i teplotu, aby zajistil dokonale usušené prádlo, jež nebude nutné žehlit a dá se rovnou složit a naskládat do skříně.

Po skončení sušicího cyklu se aktivuje funkce načechrávání, díky kterému bude prádlo vypadat jako nové. Cyklus sice trvá skoro 2 hodiny, ale není problém ho kdykoliv přerušit a prádlo vyndat. Samozřejmostí je možnost odložit start sušení až o 24 hodin. Zbývající čas můžete sledovat na velkém a přehledném LCD displeji, ovšem když si nastavíte zvukový signál, jež ohlásí konec každého vybraného programu, nemusíte hlídat displej.

O prádlo pečují 3 programy pro bavlněné a snadno udržovatelné prádlo, dále je tu šetrný program na sušení Sport/Fitness oblečení. Pro načechrané, jemné a hebké ručníky máte k dispozici samostatný program na jejich sušení. Bosch WTW87467CS získala pečeť kvality ECARF, díky které je přímo dokonalou volbou k sušení prádla pro alergiky a osoby, jež mají citlivou či velmi jemnou pokožku.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Bosch
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:64 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:9
Spotřeba el. energie za hodinu:1,27 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:84,2 cm
Šířka:59,8 cm
Hloubka:59,9 cm
Hmotnost:54 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

bosch-wtw87467cs

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Sušička roku 2017

Bosch WTW87467CS nás zklamala jedině v tom směru, že se nedá připojit na odpad, aby se o ni člověk nemusel starat, pokud jde o zásobník kondenzátu, ovšem to je zdá se jediný obláček na její funkčnosti a praktičnosti. Skvělá je funkce načechrávání, senzory měřící zbytkovou vlhkost i programová nabídka pro různé druhy tkanin. Tak trochu nám připomíná Bosch WTH85201BY, jejíž recenzi tu také najdete.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9.5
10Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
KLADY
 • efektivní
 • tichá
 • jednoduché nastavení programů
 • osvětlení bubnu
ZÁPORY
 • kratší kabel
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Bosch najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Petr 23.10.2018 v 20:40
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Vřele doporučuji… velká spokojenost.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz