Sušičky prádla Candy

Sušičky Candy vynikají zejména dokonalým poměrem skvělého výkonu a příznivé ceny. Tepelné čerpadlo je garancí účinného sušení prádla v relativně krátkém čase a přijatelnou spotřebou energie, která závisí na zvolené energetické třídě (A+, A++, B atd.). Automatické programy jsou velmi praktické, neboť optimalizují čas i potřebnou energii pro správné sušení prádla.

Všechny sušičky Candy

U sušiček prádla Candy můžete hravě nastavit různé doplňkové funkce jako je snadné žehlení, možnost odloženého startu a podobně. Největší výhodou je, že vám značně ušetří práci a ještě šetrně zacházejí s veškerým vaším prádlem, bez ohledu na to, z jakého je materiálu.
Všechny modely sušiček Candy jsou nejen praktické, ale hlavně mají elegantní a velmi moderní design, zároveň s tím se snadno ovládají, jednoduchá je i úprava programů. Plnění každé sušičky je komfortní už díky velkým předním dvířkům bubnu. Candy garantuje zejména dlouhou životnost tepelného čerpadla i dokonalý výkon jednotlivých programů po jejich nastavení.

O značce Candy

Společnost Candy má svou historii i tradici zakořeněnu v Itálii. První úspěch slavila roku 1945, kdy představila první italskou pračku. Rozvoj se urychlil zejména díky spojení s firmami jako La Sovrana, která podnikala v oblasti vaření, Kelvinator Italia jako zástupce chladniček a mrazniček, ale také Kelvinator America, což pomohlo k výrobě a prodeji spotřebičů do domácnosti po celém světě.

Značka Candy zabrousila do oblasti velké bílé techniky, takže se vypracovala na specialistu ve spotřebičích pro praní, sušení, mytí, chlazení i vaření. Pořídit můžete chladničky, varné desky, myčky nádobí, sporáky, chladničky, digestoře, mikrovlnné trouby, mrazničky, pračky, kombinace praček se sušičkou, varné desky, vinotéky atd.

Sušičky prádla Candy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo