Výhodný

Candy CS4 H7A1DE-S

Kondenzační SLIM sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S s tepelným čerpadlem má hloubku pouhých 46 cm, takže se vmáčkne do menších prostor a hravě jí můžete umístit na SLIM pračku, pokud vám to prostor nad ní dovoluje. Roční spotřeba elektrické energie je pouhých 246 kWh, čímž spadá do energetické třídy A+.

Kapacita sušičky je 7 kg prádla, takže se hodí pro domácnost, která má 3 až 5 členů. Hlučnost nepřesahuje 67 dB, ale i tak nepatří zrovna k tichým modelům, což může být problém v panelových bytech, zejména večerní a noční používání by rušilo vaše sousedy.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušička Candy CS4 H7A1DE-S nabízí celkem 14 přednastavených programů, mezi nimiž jsou standardní jako bavlna, syntetika, košile, barevné či dětské, ale také antialergenní či vlna – Woolmark Apparel Care certifikace atd. Skvělou vychytávkou je funkce Smart Touch, jejímž prostřednictvím lze spotřebič připojit ke smartphonu nebo tabletu, stáhnout si potřebnou aplikaci a stahovat si další programy dle potřeby.

Candy CS4 H7A1DE-S má ukazatel plnosti nádoby na vodu či zanesení filtru. Easy Case je inovativní zásobník na zachycování vody ve dvířkách sušičky s objemem 5 litrů. Sušičku Candy CS4 H7A1DE-S můžete napojit i na odpad, ale je nutné dokoupit příslušenství, které není součástí balení.

Nechybí funkce odloženého startu až o 24 hodin. Speciální senzory se postarají o zvážení vloženého prádla a tomu pak přizpůsobí sušení. Prádlo je usušené na výbornou a pomačkání prádla je sníženo díky speciálním pohybům bubnu před a po sušení.

Senzor vlhkosti monitoruje optimální vlhkost prádla, aby se lépe žehlilo. Můžete si nastavit čas sušení od 60 do 220 minut, stejně jako rychlé sušení, kde je na výběr 30, 45 nebo 59 minut. Veškeré informace o průběhu cyklu i nastavení zjistíte z přehledného digitálního displeje.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:67 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:14
Spotřeba el. energie za hodinu:2,03 kWh
Energetická třída:A+
Výška:85 cm
Šířka:59,5 cm
Hloubka:46,5 cm
Hmotnost:32 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Candy CS4 H7A1DE-S

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Z hlediska cenové dostupnosti je kondenzační sušička Candy CS4 H7A1DE-S skvělou volbou, navíc díky třídě A+ vám šetří i finance za energii. Kapacita je dobrá pro menší či středně velkou domácnost, a pokud jde o hlučnost, mohlo by to být lepší. Jinak ovšem nemáme tomuto modelu moc co vytknout. Obsluha je jednoduchá, díky malé hloubce je perfektní do menších prostor, zvlášť pokud máte i SLIM pračku. Dobře suší, prádlo je po vyjmutí jemné a hebké. Zkuste porovnat Candy CS4 H7A1DE-S s modelem Candy GVS4 H7A1TCEX-S.

9.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
10Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
KLADY
 • úzká
 • pěkný design
 • snadné nastavení
 • vůči rozměrům velká kapacita sušičky
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Candy najdete tady.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Martina 11.5.2021 v 15:07
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Výborně suší, jednoduchá manipulace a je poměrně tichá. Celá rodina je se sušičkou spokojená.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz