Výhodný

Candy CS4 H7A1DE-S

Kondenzační SLIM sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S s tepelným čerpadlem má hloubku pouhých 46 cm, takže se vmáčkne do menších prostor a hravě jí můžete umístit na SLIM pračku, pokud vám to prostor nad ní dovoluje. Roční spotřeba elektrické energie je pouhých 246 kWh, čímž spadá do energetické třídy A+.

Kapacita sušičky je 7 kg prádla, takže se hodí pro domácnost, která má 3 až 5 členů. Hlučnost nepřesahuje 67 dB, ale i tak nepatří zrovna k tichým modelům, což může být problém v panelových bytech, zejména večerní a noční používání by rušilo vaše sousedy.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušička Candy CS4 H7A1DE-S nabízí celkem 14 přednastavených programů, mezi nimiž jsou standardní jako bavlna, syntetika, košile, barevné či dětské, ale také antialergenní či vlna – Woolmark Apparel Care certifikace atd. Skvělou vychytávkou je funkce Smart Touch, jejímž prostřednictvím lze spotřebič připojit ke smartphonu nebo tabletu, stáhnout si potřebnou aplikaci a stahovat si další programy dle potřeby.

Candy CS4 H7A1DE-S má ukazatel plnosti nádoby na vodu či zanesení filtru. Easy Case je inovativní zásobník na zachycování vody ve dvířkách sušičky s objemem 5 litrů. Sušičku Candy CS4 H7A1DE-S můžete napojit i na odpad, ale je nutné dokoupit příslušenství, které není součástí balení.

Nechybí funkce odloženého startu až o 24 hodin. Speciální senzory se postarají o zvážení vloženého prádla a tomu pak přizpůsobí sušení. Prádlo je usušené na výbornou a pomačkání prádla je sníženo díky speciálním pohybům bubnu před a po sušení.

Senzor vlhkosti monitoruje optimální vlhkost prádla, aby se lépe žehlilo. Můžete si nastavit čas sušení od 60 do 220 minut, stejně jako rychlé sušení, kde je na výběr 30, 45 nebo 59 minut. Veškeré informace o průběhu cyklu i nastavení zjistíte z přehledného digitálního displeje.

Parametry

Výrobce: Candy
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 67 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 14
Spotřeba el. energie za hodinu: 2,03 kWh
Energetická třída: A+
Výška: 85 cm
Šířka: 59,5 cm
Hloubka: 46,5 cm
Hmotnost: 32 kg
Program pro peří: ne
Samočistící kondenzátor: ne
Refresh: ano
LCD displej: ano
Odložený start: ano
Slim: ano
Program pro vlnu: ano

Fotografie

Candy CS4 H7A1DE-S

Candy CS4 H7A1DE-S

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Z hlediska cenové dostupnosti je kondenzační sušička Candy CS4 H7A1DE-S skvělou volbou, navíc díky třídě A+ vám šetří i finance za energii. Kapacita je dobrá pro menší či středně velkou domácnost, a pokud jde o hlučnost, mohlo by to být lepší. Jinak ovšem nemáme tomuto modelu moc co vytknout. Obsluha je jednoduchá, díky malé hloubce je perfektní do menších prostor, zvlášť pokud máte i SLIM pračku. Dobře suší, prádlo je po vyjmutí jemné a hebké. Zkuste porovnat Candy CS4 H7A1DE-S s modelem Candy GVS4 H7A1TCEX-S.

9.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • úzká
 • pěkný design
 • snadné nastavení
 • vůči rozměrům velká kapacita sušičky
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Candy najdete tady.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Výborně suší, jednoduchá manipulace a je poměrně tichá. Celá rodina je se sušičkou spokojená.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo