TOP produkt

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

Sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBE68SC je kvalitní, výkonná a velmi šetrná ke všem druhům prádla. Svým designem v bílé barvě s nerezovými detaily se hodí do každé domácnosti. Prádlo je po jejím použití čerstvé, dokonale voňavé a hlavně narovnané, což znamená, že vám odpadá zbytečně žehlení, vyjma těch nejcitlivějších kousků oblečení.

Sušička, respektive její buben, má kapacitu 8 kg prádla, takže hravě pokryje potřeby početnější rodiny. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC díky správným pohybům i teplotě prádlo nejen vysuší, ale zachová jeho přirozený vzhled i kvalitu. Navíc je po sušení všechno úžasně měkké, příjemné na dotyk a jemné.

S touto sušičkou AEG dokonce obnovíte voděodolnost oblečení na běžné nošení venku. Inovativní tepelné čerpadlo a energetická třída A+++ zaručuje energetickou úspornost až 40 %. Odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 177 kWh. Co vám udělá radost je rozhodně možnost odložit start.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušení je velmi bezpečné, neboť AEG AbsoluteCare T8DBE68SC pečuje i o velmi jemné látky, výjimkou nejsou ani hedvábí či vlna. Technologie SensiDry umožňuje sušení za použití velmi nízkých teplot.

Filtrační systém ÖKOFlow se snadno udržuje v čistotě, navíc je dobře dostupný. Dobré je, že oproti jiným modelům si vystačí s jediným filtrem. Přehled o dění v pračce umožňuje LED displej.

Technologie ProSense dokáže přizpůsobit potřebný čas i spotřebu elektrické energie podle velikosti náplně v bubnu a to pomocí snímače vlhkosti a teploty. Samozřejmostí jsou programy na bavlnu a syntetiku, ale také speciální programy, které přesně kontrolují pohyb a teplotu sušicího programu.

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC brání srážení prádla, udržuje jeho tvar a obnovuje vodotěsnost. Součástí balení je i hadice na odpad, takže ji není nutné dokupovat zvlášť.

Parametry

Výrobce: AEG
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 10
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.47 kWh
Energetická třída: A+++
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 45 kg
Odložený start: ano
Samočistící kondenzátor: ne
Časovač: ano
Zvukový signál: ano
Ochlazování: ano
Český panel: ano

Fotografie

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Když to vezmeme z obecného hlediska, je sušička AEG AbsoluteCare T8DBE68SC prostě dokonalá. Snadno se obsluhuje i udržuje, má dostatek programů a může se napojit na odpad, takže se nemusí vylévat nádoba. Prádlo zůstává po vysušení jemné, příjemné na dotyk a úžasně voní. Sušička má rozhodně co nabídnout, zejména díky maximálně šetrnému zacházení. Je podobná AEG AbsoluteCare T8DBE48SC.

9.5Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • pěkný design
 • nízká spotřeba
 • snadná obsluha
 • lehké napojení na odpad (hadice v balení)
Zápory
 • plastové madlo na dvířkách
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Super ??

  Klady: Super naše první jsme moc spokojená vybrali jsme si dobře ? když nestíhám vybrat prádlo pořád protáčí ab se nepomačkalo, délku programu si posunuje podle prádla buď na více když je něco mokré nebo zkrátí takže zbytečně a nepřesušuje rozhodně doporučuji ?
  Zápory: Tiší zvuk pro skončení ? ale když neslyším sušička ma nastaveno že se pořád prádlo otáčí takže až si toho všimnu tak vytáhnu takže to není žádný velký problém ?
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo