TOP produkt

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

Sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBE68SC je kvalitní, výkonná a velmi šetrná ke všem druhům prádla. Svým designem v bílé barvě s nerezovými detaily se hodí do každé domácnosti. Prádlo je po jejím použití čerstvé, dokonale voňavé a hlavně narovnané, což znamená, že vám odpadá zbytečně žehlení, vyjma těch nejcitlivějších kousků oblečení.

Sušička, respektive její buben, má kapacitu 8 kg prádla, takže hravě pokryje potřeby početnější rodiny. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC díky správným pohybům i teplotě prádlo nejen vysuší, ale zachová jeho přirozený vzhled i kvalitu. Navíc je po sušení všechno úžasně měkké, příjemné na dotyk a jemné.

S touto sušičkou AEG dokonce obnovíte voděodolnost oblečení na běžné nošení venku. Inovativní tepelné čerpadlo a energetická třída A+++ zaručuje energetickou úspornost až 40 %. Odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 177 kWh. Co vám udělá radost je rozhodně možnost odložit start.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušení je velmi bezpečné, neboť AEG AbsoluteCare T8DBE68SC pečuje i o velmi jemné látky, výjimkou nejsou ani hedvábí či vlna. Technologie SensiDry umožňuje sušení za použití velmi nízkých teplot.

Filtrační systém ÖKOFlow se snadno udržuje v čistotě, navíc je dobře dostupný. Dobré je, že oproti jiným modelům si vystačí s jediným filtrem. Přehled o dění v pračce umožňuje LED displej.

Technologie ProSense dokáže přizpůsobit potřebný čas i spotřebu elektrické energie podle velikosti náplně v bubnu a to pomocí snímače vlhkosti a teploty. Samozřejmostí jsou programy na bavlnu a syntetiku, ale také speciální programy, které přesně kontrolují pohyb a teplotu sušicího programu.

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC brání srážení prádla, udržuje jeho tvar a obnovuje vodotěsnost. Součástí balení je i hadice na odpad, takže ji není nutné dokupovat zvlášť.

Parametry

Výrobce: AEG
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 10
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.47 kWh
Energetická třída: A+++
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 45 kg
Odložený start: ano
Samočistící kondenzátor: ne
Časovač: ano
Zvukový signál: ano
Ochlazování: ano
Český panel: ano

Fotografie

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Když to vezmeme z obecného hlediska, je sušička AEG AbsoluteCare T8DBE68SC prostě dokonalá. Snadno se obsluhuje i udržuje, má dostatek programů a může se napojit na odpad, takže se nemusí vylévat nádoba. Prádlo zůstává po vysušení jemné, příjemné na dotyk a úžasně voní. Sušička má rozhodně co nabídnout, zejména díky maximálně šetrnému zacházení. Je podobná AEG AbsoluteCare T8DBE48SC.

9.5Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • pěkný design
 • nízká spotřeba
 • snadná obsluha
 • lehké napojení na odpad (hadice v balení)
Zápory
 • plastové madlo na dvířkách
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Já tedy značku AEG miluji a když dosloužila stará sušička prádla, rozhodla jsem se, že sáhnu opět po této značce. To byl také důvod, proč jsem pořídila AEG AbsoluteCare T8DBE68SC, na kterou jsem četla dobré recenze, navíc mi s výběrem dost pomohl váš článek. Sušička je naprosto skvělá a jsem s ní moc spokojená, protože prádlo krásně voní a je nadýchané.

 2. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Super ??

  Klady: Super naše první jsme moc spokojená vybrali jsme si dobře ? když nestíhám vybrat prádlo pořád protáčí ab se nepomačkalo, délku programu si posunuje podle prádla buď na více když je něco mokré nebo zkrátí takže zbytečně a nepřesušuje rozhodně doporučuji ?
  Zápory: Tiší zvuk pro skončení ? ale když neslyším sušička ma nastaveno že se pořád prádlo otáčí takže až si toho všimnu tak vytáhnu takže to není žádný velký problém ?
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo