TOP produkt

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

Sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBE68SC je kvalitní, výkonná a velmi šetrná ke všem druhům prádla. Svým designem v bílé barvě s nerezovými detaily se hodí do každé domácnosti. Prádlo je po jejím použití čerstvé, dokonale voňavé a hlavně narovnané, což znamená, že vám odpadá zbytečně žehlení, vyjma těch nejcitlivějších kousků oblečení.

Sušička, respektive její buben, má kapacitu 8 kg prádla, takže hravě pokryje potřeby početnější rodiny. AEG AbsoluteCare T8DBE68SC díky správným pohybům i teplotě prádlo nejen vysuší, ale zachová jeho přirozený vzhled i kvalitu. Navíc je po sušení všechno úžasně měkké, příjemné na dotyk a jemné.

S touto sušičkou AEG dokonce obnovíte voděodolnost oblečení na běžné nošení venku. Inovativní tepelné čerpadlo a energetická třída A+++ zaručuje energetickou úspornost až 40 %. Odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 177 kWh. Co vám udělá radost je rozhodně možnost odložit start.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušení je velmi bezpečné, neboť AEG AbsoluteCare T8DBE68SC pečuje i o velmi jemné látky, výjimkou nejsou ani hedvábí či vlna. Technologie SensiDry umožňuje sušení za použití velmi nízkých teplot.

Filtrační systém ÖKOFlow se snadno udržuje v čistotě, navíc je dobře dostupný. Dobré je, že oproti jiným modelům si vystačí s jediným filtrem. Přehled o dění v pračce umožňuje LED displej.

Technologie ProSense dokáže přizpůsobit potřebný čas i spotřebu elektrické energie podle velikosti náplně v bubnu a to pomocí snímače vlhkosti a teploty. Samozřejmostí jsou programy na bavlnu a syntetiku, ale také speciální programy, které přesně kontrolují pohyb a teplotu sušicího programu.

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC brání srážení prádla, udržuje jeho tvar a obnovuje vodotěsnost. Součástí balení je i hadice na odpad, takže ji není nutné dokupovat zvlášť.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:AEG
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:10
Spotřeba el. energie za hodinu:1.47 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Hmotnost:45 kg
Odložený start:ano
Samočistící kondenzátor:ne
Časovač:ano
Zvukový signál:ano
Ochlazování:ano
Český panel:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

AEG AbsoluteCare T8DBE68SC

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Když to vezmeme z obecného hlediska, je sušička AEG AbsoluteCare T8DBE68SC prostě dokonalá. Snadno se obsluhuje i udržuje, má dostatek programů a může se napojit na odpad, takže se nemusí vylévat nádoba. Prádlo zůstává po vysušení jemné, příjemné na dotyk a úžasně voní. Sušička má rozhodně co nabídnout, zejména díky maximálně šetrnému zacházení. Je podobná AEG AbsoluteCare T8DBE48SC.

9.5Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
10Hodnocení uživatelů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
KLADY
 • pěkný design
 • nízká spotřeba
 • snadná obsluha
 • lehké napojení na odpad (hadice v balení)
ZÁPORY
 • plastové madlo na dvířkách
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce AEG najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Nikol 11.1.2019 v 9:47
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Super ??

  KLADY: Super naše první jsme moc spokojená vybrali jsme si dobře ? když nestíhám vybrat prádlo pořád protáčí ab se nepomačkalo, délku programu si posunuje podle prádla buď na více když je něco mokré nebo zkrátí takže zbytečně a nepřesušuje rozhodně doporučuji ?
  ZÁPORY: Tiší zvuk pro skončení ? ale když neslyším sušička ma nastaveno že se pořád prádlo otáčí takže až si toho všimnu tak vytáhnu takže to není žádný velký problém ?
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz