Cena / kvalita

Siemens WT47W590

Volně stojící kondenzační sušička prádla Siemens WT47W590 má kapacitu skvělých 9 kg prádla, takže na jeden cyklus vysušíte v podstatě vše, co potřebujete. Je vhodná pro početnější domácnost nebo středně velkou, kde je větší intenzita prádla.

Roční spotřeba energie je 259 kWh, což sušičku řadí do energetické třídy A++. Pokud jde o účinnost sušení tam je to třída A. Z hlediska hlučnosti je na tom sušička poměrně slušně, neboť nepřekračuje 64 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušička Siemens WT47W590 dostala do vínku celkem 14 programů, mezi nimiž jsou programy jako Bavlna, Syntetika, Super 40´, Alergie, Sušení v koši, Ručníky, Outdoor, Mix, Přikrývky/deky, Polštáře a také Dessous, který je šetrný vůči spodnímu prádlu.

Přehledný LED displej zobrazuje veškeré informace o sušení, třeba zbytkový čas, průběh programu, zvolené funkce atd. Konec sušení se dá nastavit až na 24 hodin dopředu, což vám umožní si jej naplánovat podle potřeby. Ukončení programu oznámí zvukový signál. Siemens WT47W590 má samočisticí SelfCleaning kondenzátor a také tepelné čerpadlo.

Velký buben disponuje technologií softDry a díky speciální struktuře a unašeči s měkkým povrchem je péče o prádlo velmi šetrná a to je pak jemné. Systém autoDry měří prostřednictvím chytrých senzorů teplotu a zbytkovou vlhkost v prádle, takže je prádlo usušené přesně podle vašich představ.

Díky technologii antiVibration jsou eliminovány vibrace, které způsobují vysoké otáčky bubnu během sušení, zároveň se snižují nežádoucí zvuky, jež dokážou často být velmi nepříjemné.

Samozřejmostí je vnitřní osvětlení, dětská pojistka a možnost napojení na odpad. Ke speciálním funkcím patří cyklus načechrávání, ten se spustí ihned po ukončení programu a trvá 120 minut.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Siemens
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:64 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:14
Spotřeba el. energie za hodinu:2,13 kWh
Energetická třída:A++
Výška:84,2 cm
Šířka:59,8 cm
Hloubka:59,9 cm
Hmotnost:57 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Siemens WT47W590

 

zpět k obsahu ↑

Zajímá vás ještě více detailů? Podívejte se přímo do Návodu – Siemens WT47W590

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Kondenzační sušička Siemens WT47W590 si v naší recenzi vedla velmi dobře. Prádlo je po vyjmutí hebké, jemné a úžasně provoněné. Díky načechrávání je hezky nadýchané a není potřeba ho žehlit. Stačí ho jen vyndat a klidně rovnou uložit do skříně. Sušička se snadno ovládá, samočisticí kondenzátor vám ušetří spoustu času. Osvětlený buben umožňuje sledovat práci spotřebiče po celou dobu cyklu. Kondenzát můžete buď vylévat, nebo ho nechat odvádět automaticky po připojení sušičky k odpadu. Za nás má tento model rozhodně palec nahoru, ale není na škodu porovnat s jinou sušičkou, třeba Bosch WTW 87463BY.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • snadné ovládání
 • mnoho programů
 • možnost sušení bot
 • vnitřní osvětlení bubnu
 • čištění filtrů i vylévání kondenzátu
 • délka sušení je kratší než uváděný údaj
ZÁPORY
 • otočení dvířek
 • německé popisky na výrobku
 • nemá české popisky, nutno objednat
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Siemens najdete tady.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz