Cena / kvalita

Beko DE 8635 RX0

Sušička prádla Beko DE 8635 RX0 vás hned pro začátek potěší zařazením do energetické třídy A+++ -10 %, kam patří zejména díky technologii bubnu AquaWave umožňující sušení při nižších teplotách, což zaručuje jemné vysušení s minimální spotřebou elektrické energie. Díky 16 programům, je možné sušit jakýkoliv typ tkaniny a mít tak prádlo vysušené vždy na výbornou.

Předem plněná sušička Beko DE 8635 RX0 s tepelným čerpadlem Eco Gentle, má kapacitu 8 kilogramů prádla a kromě vysokého výkonu a efektivního provozu, je zárukou spolehlivosti a rychlého způsobu sušení, navíc velmi šetrně úsporně. Pokud jde o hlučnost, ani ta není špatná, neboť i při plné zátěži se drží v maximální výši 66 dB. Stav prádla můžete sledovat díky LED osvětlení bubnu.

Roční spotřeba energie se pohybuje kolem 159 kWh. Co uvítáte je i fakt, že nemusíte řešit neustálé vylévání zásobníku na kondenzát, protože je možné sušičku jednoduše a rychle napojit na odpad, takže se zásobník vypouští automaticky.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Nejvíce oceníte automatický systém proti zmačkání, což spočívá v jemném otáčení bubnu, aby se zabránilo nadměrnému mačkání látky v průběhu sušicího cyklu.

K nadstandardům patří program Mix, díky kterému se dají v sušičce v jednu chvíli sušit různé druhy látek, takže klidně lze sušit legíny z umělého materiálu s bavlněným tričkem a přitom nepoznáte rozdíl, oboje totiž bude suché stejně.

Program rychlého sušení využijete, zejména když spěcháte a potřebujete mít rychle suchý oblíbený kousek oblečení, bez zbytečně dlouhého čekání na celý cyklus. Jestliže si Beko DE 8635 RX0 pořídí rodina s dětmi, určitě uvítají program BabyProtect, který zvládne prádlo vysušit tak úžasným způsobem, že je dokonale jemné a na dotyk heboučké, takže bude velmi šetrné k citlivé dětské pokožce.

Díky inteligentnímu senzoru FlexySense, dokáže sušička automaticky určit teplotu i délku sušení podle toho, jakou úroveň požadujete. Snadno přístupné filtry se dají hravě a hlavně pravidelně čistit, takže je zaručena nejen správná funkce přístroje, ale také jeho dlouhá životnost.

Nechybí ani noční program, který má až o 50 % tišší chod než u standardních programů, což umožňuje, aby sušička pracovala i v nočních hodinách, aniž by kohokoliv budila.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 66 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 17
Spotřeba el. energie: 1.29 kWh
Energetická třída: A+++
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 51.5 kg
Ochlazování: ne
Odložený start: ano
LCD displej: ano
Refresh: ano
Časovač: ano
Český panel: ano

Fotografie

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Není to jen o tom, že nebudete muset věšet prádlo v bytě či venku, ale také o dokonale suchém, měkkém a úžasně voňavém prádle, za které budete Beko DE 8635 RX0 vděčni. Sušička pracuje na výbornou, je tichá, zvukové upozornění ohlásí konec sušení, programy se nastavují velmi rychle a jednoduše, jejich počet je dostačující a Beko DE 8635 RX0 tak má všechny nejdůležitější funkce, které člověk běžně využije i něco navíc. Rozhodně bychom tuto sušičku doporučili mladým rodinám s dětmi. Potěšila nás podobně jako Beko DPY 7405 XHW3.

9.5Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • srozumitelné ovládání
 • mnoho funkcí
 • cena
Zápory
 • čištění filtrů
 • poměrně hlučnější
 • tichý tón skončení
 • zpracování materiálu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Prádlo je ze sušičky krásně měkké, nadýchané a svěží. Na filtrech se zachytává dost nečistot. Programy jsou dostačují, dokáží vyhodnotit vlhkost prádla a následně upravit délku sušení. Kvalitní zpracování a design. Byl to dobrý výběr sušičky.

  Klady: poměr cena/výkon
  Zápory: jen krátší přívodní kabel
  Přínosný(19) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo