Recenze Beko DPS 7405 G B5

Předem plněná kondenzační sušička prádla Beko DPS 7405 G B5 vše perfektně vysuší i provoní. Svou šířkou 60 centimetrů navíc nezabere moc místa, takže se dá postavit prakticky kamkoliv. Během jednoho sušícího cyklu zvládne zpracovat 7 kg mokrého prádla a vždy ve vynikající kvalitě. Největší předností, kterou tato sušička Beko má je samozřejmě efektivní a velmi levný provoz.

Roční spotřebou pouhých 209 kWh v úsporné energetické třídě A++ rozhodně nezatíží rodinný rozpočet. No, a když k tomu ještě zohledníte, že můžete odložit start a vybrat si nejideálnější čas z následujících 24 hodin, tak budete ze sušičky Beko DPS 7405 G B5 víc než jen nadšeni.

Sušička bude pracovat a vy můžete spát nebo se věnovat rodině a přitom se prádlo samo vysuší, provoní a ze sušičky ho vyndáte tak hebké, že se s ním třeba i pomazlíte. Když se vám nebude chtít žehlit, tak ho jednoduše složíte a uložíte.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Sušička na prádlo Beko DPS 7405 G B5 zvládne jemné, dětské, sportovní i jiné prádlo. Senzory sušení pracují za vás tím, že vyberou optimální teplotu i vlhkost, vy jen nastavíte stupeň a sušička se sama vypne hned, jak dokončí cyklus. Funkce pro zmačkání prádla vám ušetří nutnost žehlit, prádlo bude nejen voňavé, ale perfektně rovné.

Nechybí program Osvěžení prádla, ten vše zbaví nežádoucích pachů, pro jemnější a šetrně ošetřené prádlo je tu program BabyProtect, ten uvítáte zejména u rodin s dětmi, protože oblečení nedráždí dětskou pokožku. Vzhledem k tomu, že má sušička celkem 16 programů, určitě si vyberete ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Strach nemusíte mít ani o jemné prádlo, které sušička Beko vysuší při nízkých teplotách a za mnohem pomalejšího otáčení AquaWave bubnu. Skvělý je i program Xpress či Sport. Stabilitu zlepšují S-shape boční stěny. Součástí balení je i hadička umožňující připojení na odpad.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie:1.3 kWh
Energetická třída:A++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:54 cm
Hmotnost:60 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Beko DPS 7405 G B5

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Sušička prádla Beko DPS 7405 G B5 má slušnou kapacitu bubnu, automaticky pečuje o veškeré prádlo, které se nezmačká, a díky tomu nemusíte vůbec žehlit. Programová nabídka je dostatečná, prádlo úžasně jemné, voňavé a hlavně suché. Není sice moc tichá, ale to vám zase vynahradí svou pracovitostí. Hodí se spíš pro méně náročné uživatele, kteří budou rádi, že nebudou muset vyprané prádlo pověsit, sundat, složit a vyžehlit, jako když ho mají věšet na prádelní šňůru či sušák. Beko DPS 7405 G B5 je skvělá, ale o něco veselejší to bude třeba s Beko DS 7434 CS RX.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • cena
 • šetrné programy
 • úzká
 • snadné ovládání
ZÁPORY
 • přelepka s texty k programům je pouze v ruštině
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz