Beko DPY 7405 XHW3

Předem plněná kondenzační sušička Beko DPY 7405 XHW3 patří do energetické třídy A++, což je druhá nejlepší v úspoře elektrické energie, k čemuž přispívá i tepelné čerpadlo, kterým je vybavená. Spotřeba energie se pohybuje na 207 kWh za jeden rok, což je parádní hodnota.

Inovativní čerpadlo se zároveň postará i o šetrné zacházení s oblečením a pomáhá se zachováním barev. Dá se sušit při nižších teplotách, přičemž je prádlo usušeno naprosto dokonale, na dotyk je jemné a nesráží se. Hlučnost je maximálně 65 dB.

Kapacita bubnu nerezového bubnu AquaWave je 7 kg mokrého prádla, což vystačí i na početnější domácnost. S ohledem na to, že je sušička široká jen 60 centimetrů, se hravě vmáčkne i do užšího prostoru, což oceníte zejména v menším bytě. Beko DPY 7405 XHW3 potěší také dobou trvání standardního programu pouhých 156 minut. Samozřejmostí je i možnost napojit sušičku na odpad, takže vám odpadá další starost.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pokud jde o výbavičku, tu má Beko DPY 7405 XHW3 celkem slušnou. Je tu automatický senzor sušení FlexySense, který se postará o nastavení vlhkosti i optimální teploty sušení. Stačí jen vybrat stupeň a sušička se sama zastaví, jakmile dosáhne požadované úrovně.

Díky speciální funkci zabraňující zmačkání prádla pomocí jemných pohybů bubnu nemusíte v podstatě ani žehlit. Nechybí ani program Osvěžení prádla, jež zbaví vaše čisté oblečení veškerých nežádoucích pachů, když bylo třeba dlouho naskládané ve skříni. Není nutné ho vyprat, stačí ho dát do bubnu sušičky, zapnout tento program a prádlo bude zase svěží.

Samozřejmostí jsou programy na jemné prádlo, které lze sušit při nízkých teplotách i otáčkách, dále program na sušení košil, což zabrání jejich vyblednutí, a také aby se zbytečně některá zničila. Podobně to funguje s programem na džínsy, jež na nich vysuší každičké vlákno a nezůstanou na nich vlhké švy.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie za hodinu:1.68 kWh
Energetická třída:A++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:61 cm
Hmotnost:50 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DPY 7405 XHW3

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Když to vezmeme ve zkratce, je Beko DPY 7405 XHW3 naprosto perfektní ve všech ohledech. Jediné, kde trochu pokulhává, je hlučnost, tam by to mohlo být o něco lepší, ale i tak se pohybuje na průměrných hodnotách. Co se týká designu, příliš nás nenadchla dvířka bubnu, která nejsou průhledná. Mezi funkcemi chybí i samočisticí kondenzátor. Kapacita 7 kg prádla není až taková sláva, ale zhruba pro tříčlennou rodinu postačí. Chcete-li porovnat Beko DPY 7405 XHW3 s jinou sušičkou, zkuste se podívat třeba na Beko DS 7433 CS RX.

Design
8
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • spotřeba
 • snadná obsluha
 • poměr cena/výkon
 • napojení na odpad
ZÁPORY
 • poměrně hlučná
 • design
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz