Cena / kvalita

Beko DH 8534 CSRX

Kondenzační sušička Beko DH 8534 CSRX zvládne hravě usušit prádlo pro vícečlennou rodinu, za což vděčí bubnu s maximální kapacitou 8 kg. Vzhledem k tomu, že disponuje tepelným čerpadlem, dokáže se spolehlivě zbavit vlhkosti ze všech vláken látek a to bez zbytečné náročnosti na spotřebu elektrické energie.

Díky čerpadlu se zároveň řadí mezi nejúspornější spotřebiče v energetické třídě A+++, což je zárukou toho, že používání této sušičky nezruinuje váš finanční rozpočet, ani ho nebude nijak výrazně zatěžovat. Ostatně roční odhad spotřeby činí 176 kWh. Pokud jde o hlučnost, ta dosahuje maximálně 65 dB.

Kvalitní LED osvětlení umožňuje sledovat stav prádla ve vnitřním prostoru sušičky. Buben AquaWave se postará o šetrné sušení a jeho jemné pohyby zamezí zbytečnému pomačkání prádlo, takže vám odpadne i nenáviděné žehlení. Potěší i doba trvání standardního programu, která činí 159 minut.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pokud jde o funkce, pak vás určitě potěší možnost přepnout buben na zpětný chod, také dětský zámek nebo odložení startu, aby bylo možné sušení nastavit na dobu, která vám nejlépe vyhovuje.

Nechybí automatický systém zabraňující pomačkání látek, speciální program mix vám zajistí sušení různých druhů oblečení bez ohledu na typ látky. Hravě tak usušíte bavlněnou mikinu i legíny z umělého vlákna, přičemž ani jeden kus oblečení nebude nedosušený či naopak přesušený.

Samozřejmostí je program na rychlé sušení, BabyProtect i senzor pro sušení FlexySense, který sám určuje ideální teplotu i dobu sušení odpovídající aktuální náplni bubnu. Výrobce nezapomněl ani na speciální funkci v podobě automatického systému, jež brání zmačkání prádla.

Princip spočívá v tom, že poté, co skončí program sušení, je prostřednictvím této funkce zajištěno šetrné otáčení bubnu udržující prádlo nepomačkané stejně, jako když ho ihned po dosušení vyjmete ze sušičky.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:64 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie:176 kWh
Energetická třída:A+++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:61 cm
Hmotnost:51,5 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DH 8534 CSRX

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Beko DH 8534 CSRX je podobně jako ostatní kondenzační sušičky této značky v podstatě bezchybná. Uspoří spoustu energie, není hlučná a má velkou kapacitu bubnu. Navíc vám ušetří čas, který jinak zbytečně trávíte věšením a žehlením prádla. Sušička je k prádlu šetrná, neničí vlákna a udržuje ho svěží. Pořízením tohoto spotřebiče rozhodně nešlápnete vedle. Tak trochu nám připomíná DPY 8506 GXB1, jejíž recenzi najdete na našich stránkách také.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • tichá
 • záruka 5 let
 • poměr cena/výkon
 • snadné ovládání
ZÁPORY
 • kratší hadice k odpadu
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz