Recenze Beko DS 7434 CS RX

Samostatně stojící kondenzační sušička Beko DS 7434 CS RX je ideální pro domácnost, kde je kolem 3 až 4 členů. Hodí se zejména pro alergiky, kterým odpadá věšení venku, a tím usazení pylových částic na čistém prádle. Elegantní design s jednoduchým ovládáním je jen zlomek toho, čím může sušička potěšit.

Díky tomu, že je vybavena tepelným čerpadlem, je její spotřeba elektrické energie velmi nízká, pohybuje se kolem 209 kWh za rok. Beko DS 7434 CS RX patří do energetické třídy A++. Účinnost sušení je na úrovni B. Jakmile se znečistí kondenzátor, ohlásí vám to sama sušička. Zanesený kondenzátor znamená vyšší spotřebu energie.  Vzhledem k tomu, že je možné spotřebič připojit k odpadu, můžete nechat kondenzát odvádět automaticky a o nic se nestarat.

Pokud jde o hlučnost, ta je průměrných 65 dB, takže celkem slušná. Velkou výhodou je možnost změnit směr otevírání dveří a také skleněná dvířka, která umožňují sledovat průběh sušícího cyklu. Vnitřní prostor bubnu dostal LED osvětlení, takže uvidíte i ten sebemenší kousíček prádla. Do hloubky je příjemných 54 cm, takže se vmáčkne i do méně hlubokého výklenku.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Beko DS 7434 CS RX je v podstatě všestranná a nic jí nechybí. Má 16 nejdůležitějších programů, můžete si nastavit úroveň sušení, buben má zpětný chod a pomocí programu BabyProtect bude sušička pečovat i o to nejchoulostivější prádlo. Sušička má tři filtry vzduchu, ke kterým je snadný přístup. Speciální program Košile pečuje o tento druh oblečení s maximální opatrností, suší je při nízkých teplotách a chrání je před poničením, vyblednutím a brání vyblednutí barev.

Jestliže potřebujete sušit prádlo, ale zároveň nechcete nikoho rušit, když je například některý z členů domácnosti nemocný a stále spí, pak uvítáte tzv. Noční program, který zaručuje až o 50 % tišší chod sušičky než standardní programy.

Samozřejmostí a u sušiček Beko i nezbytností je automatická ochrana proti zmačkání a senzorové sušení (FlexySense). Pro ty, co nekamarádí s cizími jazyky, je potěšující český LCD displej. Z dalších funkcí jmenujme možnost odloženého startu a také dětskou pojistku.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:16
Spotřeba el. energie za hodinu:1.7 kWh
Energetická třída:A++
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:54 cm
Hmotnost:50 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Beko DS 7434 CS RX

 

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Sušička Beko DS 7434 CS RX je velmi dobrou volbou do středně velké domácnosti. Když to vezmeme stručně, tak je úsporná, není příliš hlučná, má bohatou programovou nabídku a ještě i české nápisy, které usnadní ovládání. Změna otevírání dvířek je perfektní pomůckou tam, kde bojujete s každým centimetrem místa a potřebujete otevírání na jinou stranu. Poměr cena / kvalita je velmi dobrý a nabídka funkcí dostačující. Speciální programy na ochranu prádla, připojení na odpad a mnoho dalších. Tuto sušičku můžeme určitě doporučit podobně jako Beko DPS 7405 G B5.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
9
KLADY
 • spotřeba
 • vzhled
ZÁPORY
 • vyšší hlučnost
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Beko najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz