Bosch WTH85201BY

Volně stojící sušička prádla Bosch WTH85201BY pocházející z dílny osvědčeného německého výrobce vás v prvé řadě potěší svou úsporností, spolu s perfektními výsledky sušení. Pestrá nabídka programů, tichý provoz a jednoduché ovládání. Nízká spotřeba energie je zajištěna druhou nejlepší energetickou třídou A++, přičemž roční spotřeba energie je odhadována na 212 kWh.

S ohledem na hlučnost, která je maximálně 65 dB má vcelku tichý provoz, k čemuž přispívá také unikátní design a zpracování, díky nimž má Bosch WTH85201BY mnohem lepší stabilitu. Tato kondenzační sušička s tepelným čerpadlem má kapacitu bubnu 7 kilogramů, což vystačí zhruba pro tříčlennou rodinu.

Třída účinnosti kondenzace je B, což sice není úplně nejlepší, ale i tak ucházející. Jestli něco skutečně hodně potěší, pak je to možnost připojit Bosch WTH85201BY na odpad, takže nebudete muset neustále vylévat sběrnou nádobu. Samozřejmostí je pečeť kvality ECARF.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sušička Bosch WTH85201BY vám sama pomocí zvukové signalizace oznámí, že je její kondenzační nádoba plná, ale i to, že je čas vyčistit filtr, což je díky funkci EasyClean filtr hračka. Technologie AutoDry SensitiveDrying funguje jako šetrná ochrana jemného prádla.

Funkce načechrávání se aktivuje hned, jak skončí cyklus sušení a zajistí, že bude prádlo vypadat opět jako nové, přičemž trvá zhruba dvě až tři hodiny, ale dá se přerušit prakticky kdykoliv je potřeba. K ovládání slouží přehledná TouchControl tlačítka, zbývající čas se zobrazuje na LED displeji.

Bosch WTH85201BY má speciální programy na vlnu, ručníky, sport/fitness, peří, halenky/košile a také program mix. Mezi technologiemi rozhodně chybí osvícení bubnu, ale zase máte možnost odložit start.

Parametry

Výrobce: Bosch
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů:
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.7 kWh
Energetická třída: A++
Výška: 84,2 cm
Šířka: 59,8 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 50 kg

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Co lze říci závěrem? Rozhodně je tu velký plus v tom, že se dá sušička Bosch WTH85201BY připojit k odpadu, což třeba u modelu Bosch WTW87467CS nebo také Bosch WTW85460BY není možné. U tohoto spotřebiče vítáme skvělý poměr ceny a výkonu, stejně jako úsporu energie, až patří do druhé nejlepší energetické třídy. Ovládání je jednoduché, programová nabídka vyhovující a prádlo úžasně nadýchané i suché.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • bez žehlení
 • nízká hlučnost
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Zápory
 • horší LED displej
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Bosch najdete na stránkách výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Koupila jsem si nedávnu tento typ sušičky prádla. Oceňuji jednoduché ovládání, krásně suší, poměr/cena a výkon.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo