Výhodný

Recenze Candy GVS4 H7A1TCEX-S

Kondenzační sušička prádla Candy GVS4 H7A1TCEX-S ve SLIM provedení, patří do energetické třídy A+, přičemž spotřeba elektrické energie činí 269 kWh a třída účinnosti odstřeďování B. S ohledem na kapacitu bubnu 7 kg je ideální pro domácnost o 3 – 5 členech, o jejichž prádlo bude postaráno šetrně a spolehlivě.

Vzhledem k tomu, že je Candy GVS4 H7A1TCEX-S v úzkém provedení s hloubkou 46 cm, snadno jí vmáčknete do menších prostor. Není problém sušičku instalovat na pračku, která je rovněž SLIM. Maximální počet otáček je 1 200 za minutu a třída účinnosti kondenzace B.

 

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Kondenzační sušička Candy GVS4 H7A1TCEX-S disponuje celkem 14 programy, které zahrnují klasické jako bavlna, syntetika, ale i speciální v podobě antialergenního a podobně. Nechybí certifikát Woolmark. Sušička má dvířka instalování o 3,5 cm výše, než je tomu u ostatních modelů, takže se s prádlem lépe manipuluje.

Zásluhou speciálních pohybů bubnu a funkce kontroly teploty, je zajištěna ochrana prádla před poškozením či pomačkáním. Sušení je možné naplánovat podle potřeby pomocí odloženého startu až o 23 hodin. Senzor vlhkosti se postará o to, aby bylo prádlo vysušeno tak, že půjde snadno žehlit.

Speciální senzory prádlo zváží a podle toho automaticky zastaví proces sušení ve chvíli, kdy je prádlo suché přesně podle potřeby. Skvělý je Easy Case zásobník, jež zachytává vodu během sušení do vyjímatelné nádoby. Tu pak můžete použít třeba při žehlení. LED kontrolky umístěné na displeji upozorňují, že je plná nádržka nebo také zanesený filtr.

Ve chvíli, kdy zjistíte, jaké nastavení používáte nejčastěji, a vyhovuje vám, můžete si ho uložit a příště už jen nastavit program a máte hotovo. Pomocí technologie NFC je možné kontrolovat vaši sušičku prostřednictvím chytrého telefonu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:67 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:14
Spotřeba el. energie za hodinu:2,03 kWh
Energetická třída:A+
Výška:85 cm
Šířka:59,5 cm
Hloubka:46,5 cm
Hmotnost:41 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

Candy GVS4 H7A1TCEX-S

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

7.5 Hodnocení

Musíme uznat, že i když nepatří k těm nejvíce úsporným sušičkám, ani nedisponuje těmi nejnovějšími technologiemi, má své pozitivní vlastnosti, které je dobré ocenit. Úzké provedení šetří místo, skvěle suší, takže prádlo můžete vyndat a rovnou uklidit do skříně, kapacita je dostačující, pokud neperete pro celý fotbalový tým a ještě se nemusíte bát pomačkaného prádla. Určitě bude dobré porovnat sušičku Candy GVS4 H7A1TCEX-S s modelem jiného výrobce, například zkuste Electrolux EW7H438BC, jejíž recenze tu je také.

Design
7
Ovládání
7.5
Údržba
7.5
KLADY
 • úzká
 • prostorná - 7 kg
ZÁPORY
 • český návod
Napsat hodnocení

Více o této sušičce Candy najdete tady.

Tento model můžete výhodně nakoupit v Mall.cz.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz