Výhodný

Recenze Whirlpool HSCX 70311

Whirlpool HSCX 70311 je inteligentní kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, která nabízí kapacitu bubnu až na 7 kilogramů prádla. Malou slabinou je u tohoto modelu spotřeba elektrické energie, která činí 258 kWh, což je oproti jiným sušičkám mnohem vyšší hodnota, přestože patří do energetické třídy A+, stále to však je vcelku slušná spotřeba, oproti spotřebičům nižších tříd.

Díky tepelnému čerpadlu, je Whirlpool HSCX 70311 kombinací dokonalý sušicí výkon, který jde ruku v ruce s poměrně nízkou spotřebou energie. Motor je velmi tichý, spolehlivý a maximálně efektivní, navíc na něj výrobce poskytuje záruku až 5 let.

Jako již tradičně se hlučnost pohybuje na maximální hodnotě 65 dB, což je v podstatě běžný průměr u sušiček. Nerezový buben je maximálně šetrný k prádlu. Výhodou je i poměrně nízká váha spotřebiče, která je 47 kilogramů, takže se dá říci, že je možné se sušičkou vcelku snadno manipulovat, oproti jiným těžším modelům. Třída účinnosti kondenzace je A, což je to nejlepší.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Spotřebič Whirlpool bez 6. smyslu snad ani není myslitelné, takže ano, také Whirlpool HSCX 70311 má tuto funkci, která automaticky zjistí vlhkost každé náplně vložené do bubnu a podle toho pak nastaví optimální parametry pro sušení. Dokonale vysušené prádlo zajistí také 3D proudění vzduchu, to zcela bez problémů distribuuje vzduch po celém bubnu i kolem něj, navíc šetrně zachází i s jemným a choulostivějším prádlem.

Prádlo je možné otáčet v bubnu až 12 hodin a to v krátkých intervalech, díky tomu je prádlo perfektně provětrané. To je velká výhoda zejména tehdy, kdy musíte třeba odběhnout na nákup a nemůžete vysušené prádlo vyndat ihned po dokončení sušicího cyklu. Zároveň s tím není pomačkané, krásně voní, je svěží, hladké a nejsou na něm žádné žmolky či dokonce prach.

Nechybí ani dětská pojistka, ta všechny vámi nastavené funkce během cyklu uzamkne nebo naopak zamezí, aby se spotřebič zapnul bez vašeho vědomí. Whirlpool HSCX 70311 disponuje celkem 10 programy, jako vlna, velké kusy prádla, smíšené prádlo, syntetika a také třeba jemné prádlo.

Skvělou funkcí je StreamCare, která zajišťuje osvěžení a provzdušnění prádla párou. Stejně tak je úžasná technologie Refreshing Ball zajišťující nemačkavou úpravu prádla po vysušení. Konec cyklu ohlásí zvuková signalizace a nechybí ani možnost odloženého startu a indikace plného zásobníku vody. Kondenzační zásobník má objem 5 litrů.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Whirlpool
Zařazení:kondenzační sušička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:65 dB
Tepelné čerpadlo:ano
Počet programů:10
Spotřeba el. energie za hodinu:2.09 kWh
Energetická třída:A+
Výška:85.5 cm
Šířka:59.6 cm
Hloubka:65.9 cm
Hmotnost:47 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Whirlpool HSCX 70311

zpět k obsahu ↑

Příručka

HSCX 70311 příručka ke stažení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Určitě vás teď zajímá náš konečný verdikt, který bude samozřejmě jen v pozitivním duchu. Co nenabízí v oblasti úspory energie, to dožene účinností kondenzace. Má bohatou nabídku nejen programů, ale zejména inovativních technologií, i když by jich klidně mohla mít více, ale zase je na tom lépe, než některé dražší modely. Pokud chcete mít srovnání, zkuste se podívat třeba na Beko DPY 8506 GXB1 nebo AEG AbsoluteCare T8DBG48WC.

Design
9
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • funkce
 • cena
ZÁPORY
 • méně úsporná
 • hlučnější
 • častější čištění filtrů
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Whirlpool najdete na stránce výrobce.

 

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohli zajímat

3 komentáře
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Sýkorová Eva 18.6.2018 v 17:01

  Dobry den mam otázku! Jak se čistí vnitřní filtr.

 2. Reagovat
  Perníková 26.3.2020 v 20:51

  Dobrý den , doporučíte mi prosím pračku k této sušičce . Chci postavit na sebe .

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz