Whirlpool HSCX 80530

Kondenzační sušička Whirlpool HSCX 80530 v tradičním bílém provedení je velmi kvalitní a maximálně úsporná díky energetické třídě A+++, přičemž odhadovaná roční spotřeba činí 176,5 kWh. Sušička má skutečně velký buben o objemu 121 litrů se speciální nerezovou úpravou, takže hravě vysuší až 8 kg prádla vypraného prádla a bez problémů zvládne i objemnější kusy.

Právě díky tomuto speciálnímu povrchu bubnu nehrozí poškození ani těm nejjemnějším kouskům prádla. Chybí mu jen osvětlení, takže nemůžete sledovat dění uvnitř během cyklu.

Pokud jde o hlučnost, ta patří ke standardním či spíše průměrným hodnotám, což je v tomto případě 65 dB. Co vás hodně potěší, to je záruka na motor Senseinverter až 10 let. K jeho největším výhodám patří vysoká efektivnost, maximálně tichý chod a špičková spolehlivost.

Nadčasový design Whirlpool HSCX 80530 dokreslují efektivní dvířka z tmavého skla, čímž je sušička předurčena do moderních domácností, ale i do těch, kde převládá rustikální nádech. Dvířka je možné otevřít až do úhlu 140 stupňů, navíc je můžete zavěsit na tu stranu, kterou potřebujete.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Jak už to tak u značky Whirlpool bývá, nechybí typická technologie v podobě 6. smyslu, což sušičce Whirlpool HSCX 80530 umožňuje, aby automaticky určila jak je sušené prádlo jemné a tomu přizpůsobila teplotu sušení tak, aby nebylo jakkoliv poškozeno či dokonce znehodnoceno.

K rovnoměrně vysušenému prádlu dopomůže tzv. 3Dry technologie, díky níž je vzduch hnán od zadní stěny přes bublinkový povrch stěn i žebra bubnu a dostane se tak opravdu úplně všude.

S parním programem SteamCare nedochází k pomačkání vláken a pomocí speciálních pohybů je sušička šetrná k jakékoliv tkanině, za což vděčíme funkci SoftMove.

Snadné ovládání i přehled o chodu sušičky zajišťuje velmi moderní dotykový LCD displej. Celkově máte k dispozici 14 programů, včetně speciálních na sportovní prádlo, košile, vlnu a také například osvěžení prádla. Jedinou vadou na kráse je, že Whirlpool HSCX 80530 nemá samočisticí kondenzátor.

Parametry

Výrobce: Whirlpool
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 65 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 12
Spotřeba el. energie za hodinu: 1.45 kWh
Energetická třída: A+++
Výška: 84.5 cm
Šířka: 59.6 cm
Hloubka: 65.9 cm
Hmotnost: 47 kg

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Dá se říci, že si Whirlpool HSCX 80530 vedla celkem dobře. Jestliže nejste úplní puntičkáři, určitě přežijete fakt, že speciálně upravený buben nemá osvětlení, takže nemůžete špehovat, co se uvnitř děje. Jinak z technologického hlediska je tato sušička vybavená velmi dobře a má vše potřebné, co by měla mít. Trochu chybí samočisticí kondenzátor, ale to je asi tak jediné, co se jí dá vytknout. Neváhejte a porovnejte tuto sušičku na prádlo třeba s modelem Whirlpool HSCX 70311.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • úsporná
  • 6 smysl
  • pěkný design
  • ovládání je snadné
Zápory
  • poměrně hlučná
  • tichý signál po ukončení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Whirlpool najdete na stránce výrobce.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo