Sušičky prádla Whirlpool

Sušičky Whirlpool jsou stejně jako ostatní spotřebiče této značky vybaveny inteligentní technologií 6. smysl.

Podstatou této technologie je automatické zaznamenávání úrovně vlhkosti, čemuž přizpůsobuje vybraný program sušení a následně pak nastaví ideální parametry pro úsporu energie i času. Unikátní kombinace senzorů vlhkosti i teploty, dále šetrný systém proudění vzduchu a rovněž obousměrný pohyb bubnu Wave Motion, jež zajišťuje rovnoměrné sušení, to vše činí ze sušiček Whirlpool jedinečné spotřebiče.

Oblečení je vždy perfektně suché, úžasně měkoučké a hlavně není zmačkané, což umožňuje prádlo ihned po vyndání z bubnu složit a uložit. Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem jsou do domácnosti nejlepší. Rychle a šetrně se starají i o to nejjemnější prádlo. Obecně lze říci, že čím vyšší má sušička energetickou třídu, tím dříve se vám vrátí pořizovací náklady, které jste investovali při koupi spotřebiče.

Všechny sušičky Whirlpool

Inovativní technologie, spolu s tepelným čerpadlem zajistí, že sušičky prádla Whirlpool, zaručují dokonalé sušení a dopřávají prádlu tu nejlepší péči. Dokonalou vychytávkou je parní program SteamCare, který společně s praktickým prouděním vzduchu brání pomačkání tkanin jakéhokoliv druhu, takže vám odpadá zbytečné žehlení.

zpět k obsahu ↑

O značce Whirlpool

Společnost Whirlpool vznikla 11. 11. 1911 v Michiganu. Na začátku spočívalo její zaměření zejména ve výrobě elektrických praček se ždímačkami. V roce 1989 se koncepce Whirlpool Europe dostala i na evropské trhy, přičemž do portfolia získala další značky jako Ignis, Philips atd. Motto, které je pro značku Whirlpool zní „Poznáte rozdíl“ (Sensing the Difference).

Jednotlivé produktové skupiny a nejnovější technologie prezentují pohádkové postavy víl. Každý produkt je nejen inteligentní a energetický úsporný, ale skrývá ty nejnovější technologie a vyniká dokonalým designem.

Na značku Whirlpool můžete narazit v oblasti vaření, pečení, mytí nádobí i péče o prádlo. Kategorie, které Whirlpool zastupuje, jmenujme varné desky, pračky, sušičky, případně jejich kombinace, dále myčky nádobí, digestoře, espressa, chladničky, mikrovlnné trouby, sporáky, mrazničky a další.

zpět k obsahu ↑

Sušičky prádla Whirlpool můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Recenze sušiček Whirlpool

Výhodný

Whirlpool HSCX 70311 je inteligentní kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, která nabízí kapacitu bubnu až na 7 kilogramů prádla. Malou slabinou je u tohoto ...

Kondenzační sušička Whirlpool HSCX 80530 v tradičním bílém provedení je velmi kvalitní a maximálně úsporná díky energetické třídě A+++, přičemž odhadovaná ...

Recenzer.cz
Logo