Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčko je žádanou sexuální hračkou pro ženy. Tyto hračky vzhledem připomínají klasické vejce, jsou tedy malé a diskrétní. Vibrační vajíčko je kombinací Venušiných kuliček a vibrátoru, ovládat je budete pomocí dálkového ovládání nebo tlačítek. Vibračním vajíčkem si můžete zpříjemnit chvilky samoty, ale používat je můžete i v páru.

Vibrační vajíčka fungují na velmi jednoduchém principu. Uvnitř se nachází elektromotor, který je schopen poměrně intenzivně stimulovat erotogenní zóny pomocí vibrací. Vajíčka můžete využívat různými způsoby, nejžádanější jsou ta na stimulaci klitorisu nebo masáži bodu G. K dostání jsou i anální vajíčka.

Vibrační vajíčka jsou k dostání v několika podobách. Nejjednodušší variantou je vajíčko jednoduché, vyzkoušet můžete vajíčko dvojité. Vajíčka se liší i napájením, levnějším variantám nechybí kabel, pohodlnější jsou vajíčka bezdrátová. Při výběru vibračního vajíčka je vhodné zohlednit typ vibrací i možnost navolit jejich různou intenzitu. K dostání jsou vajíčka různých velikostí a volit budete i mezi několika výrobními materiály.

Porovnat ceny vibračních vajíček

Nejlepší vibrační vajíčka

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. BOOM Victoria 96 % 1 399 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Sweet Smile Remote Controlled Love Balls 92 % 848 Kč Zobrazit Sexshop.cz
3. Magic Motion Flamingo 84 % 1 369 Kč Zobrazit 4home.cz

Typy

Klasické vajíčko – nejlevnější modely budou vyhovovat především začátečníkům a méně náročným. Tyto hračky vám zpříjemní chvíle samoty a poslouží i k procvičování svalů pánevního dna.

  • Dvojité vajíčko – odvážnější mohou vyzkoušet dvojité vibrační vajíčko, díky kterému prožijí opravdu intenzivní prožitky. Vajíčko může zároveň stimulovat vaginální i anální otvor.
  • Vajíčko s nástavci – povrch vajíčka je opatřen různými výstupky, které vás dokonale vydráždí.

Velikost

Výhodou vibračních vajíček je jejich velikost. Díky ní vajíčka spadají mezi diskrétní erotické hračky. Obvyklá velikost je v rozmezí 5 – 7 cm. Velikost je čistě otázkou vkusu, menší vajíčka však mohou více vyhovovat začátečníkům.

Materiál

Na výrobu se používají 3 základní materiály. Z nich je vyrobena drtivá většina všech sexuálních pomůcek. Výhodou těchto materiálů je nejen sympatická pořizovací cena, ale i poměrně jednoduchá údržba.

  • Silikon – je na dotek velmi příjemný a měkký materiál. Jeho výhodou je skutečnost, že se dokáže přizpůsobit tělesné teplotě, jedná se též o hypoalergenní materiál. Spolehnout se můžete rovněž na jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vajíčka ze silikonu patří k těm nejžádanějším.
  • Gel – vajíčka vyrobená z gelu velmi snadno přenáší vibrace a výhodou je i jejich jednoduchá držba. Tento materiál je na trhu zastoupen v nejmenším počtu, pokud na gelové vajíčko narazíte, musíte počítat s jeho vyšší pořizovací cenou.
  • Plast – plastová vajíčka jsou na dotek tvrdá a ne úplně příjemná. Na druhou stranu však nabízí vibrace vyšší intenzity. Jejich údržba je rovněž jednoduchá, avšak nevýhodou je jejich vyšší hlučnost. Výhodou plastových vajíček je i nižší pořizovací cena.

Vibrace

Vibrační vajíčka poskytují různé typy vibrací. Navolit si rovněž můžete požadovanou rychlost. Počet vibrací a dalších programů se odvíjí od pořizovací ceny. V tomto případě určitě platí čím více, tím lépe.

  • Vibrace pulzující – jedná se o krátké pulzní vibrace.
  • Vibrace eskalující – rozběh je pomalý, avšak rychlost se v závislosti na čase zvyšuje
  • Vibrace rázových vln – jedná se o kombinaci klasické a pulzní vibrace.

Ovládání

Způsob ovládání ovlivňuje i to, jak a s kým budete vajíčko používat. Některá vajíčka jsou vhodnější pro jednotlivce, jiné může snadno ovládat druhá osoba.

Bezdrátové ovládání

Vibrační vajíčka je možné ovládat dálkovým ovládáním. Tento způsob je pohodlný pro jednotlivce i páry. Bezdrátová vajíčka se budou rychleji opotřebovávat a nedoporučuje se používat k dráždění análu. Vajíčko se může při používání dostat příliš hluboko a může mít velké potíže s jeho vyndáváním.

Bezdrátová vajíčka mají poměrně velká dosah a používat je můžete na různých místech i tam, kde to není úplně obvyklé. Tuto možnost ocení především váš protějšek, který vás může dráždit kdykoliv a kdekoliv. Nevýhodou bezdrátové varianty je však poměrně krátká výdrž baterie. Tato vajíčka patří mezi ta hlučnější.

Kabelové ovládání

Ačkoliv jsou kabelová vajíčka něco jako retro variantou, mají mnoho výhod. Tím hlavním je jejich dlouhá výdrž, v tomto případě máte jistotu, že vajíčko bude spolehlivě fungovat po celou dobu. Výhodou je i jeho tichý chod.

Kabelová vajíčka mají funkční pouze jednu část, tou druhou jsou napevno spojena dlouhým kabelem. Kabel vás tak bude na jednu stranu omezovat, na druhou vám však umožní vajíčko používat i análně.

Aplikace

Moderní vajíčka můžete ovládat pomocí mobilní aplikace. Tento způsob je žádaný zejména pro ty, kdo chtějí vajíčka používat v párech. I toto vajíčko však mohou pochopitelně ovládat také jednotlivci.

Ovládací tlačítka

Nejméně možností umožní vajíčka s tlačítky. Typ a intenzitu vibrací musíte navolit ještě před vložením vajíčka. V tomto případě nebudete moci chod vajíčka žádným způsobem ovlivnit.

Používání

Vibrační vajíčka jsou poměrně universální. Používají se zejména ke stimulaci klitorisu, nebo vaginální stimulaci. Odvážnější je používají i k dráždění análního otvoru. Posloužit mohou i během romantické předehry s partnerem. Použít je můžete ke stimulaci ženských i mužských bradavek nebo jiných částí těla.

Značka

Vibrační vajíčka koupíte ve specializovaných prodejnách, ale erotické hračky se obecně častěji pořizují prostřednictvím internetových obchodů. Zde narazíte na výrobky značek You2Toys, ToyJoy, Jopen, Lola Games, Vive a mnohých dalších.

Cena

Výhodou vibračních vajíček není pouze diskrétní velikost, ale poměrně nízká pořizovací cena. Ty nejjednodušší vajíčka koupíte za méně než 300 Kč. Levnější jsou drátové varianty. Za cenu okolo 500 Kč lze již pořídit vajíčko ovládané pomocí dálkového ovládání. Za nejdražší vajíčka zaplatíte okolo 1 500 – 2 000 Kč.

Porovnat ceny vibračních vajíček

Otázky a odpovědi

Lze pomocí vajíčka posilovat svaly pánevního dna?

Vibrační vajíčko je možné používat stejně jako venušiny kuličky. I tuto pomůcku lze tedy využít k procvičování pánevního dna. K tomuto čelu mají mnohá vajíčka dokonce speciální program, který vám s procvičováním pomůže.

Co ještě může vibrační vajíčko nabídnout?

Vibrační vajíčka nabízí v první řadě různý počet programů a vibrace různé intenzity. Zvážit však můžete i to, kde budete chtít vajíčko používat. Vodotěsné pomůcky je možné používat ve vaně, sprše nebo třeba vířivce.

Jaký lubrikant používat?

Nejběžnějším materiál, který se na výrobu vajíček používá, je silikon. Tento materiál není možné kombinovat se silikonovými gely. Použít tak můžete pouze lubrikant na vodní bázi. Plastová vajíčka však můžete používat s jakýmkoliv lubrikačním gelem.

Závěr

Vibrační vajíčka jsou diskrétní, přitom ale variabilní hračkou, kterou lze využít k dráždění různých erotogenních zón na těle. Kromě toho je můžete používat i jako venušiny kuličky, kdy s jejich pomocí posílíte pánevní dno a vyhnete se tak různým nepříjemným zdravotním komplikacím. Vibrační vajíčko lze stejně jako další erotické hračky používat o samotě nebo v páru. Nejžádanější jsou vajíčka vyrobená ze silikonu, což je velmi příjemný a zároveň i nenáročný materiál. S ohledem na svoje preference pak můžete vybrat nejen vzhled a podobu vajíčka, ale i způsob ovládání.

Vibrační vajíčka můžete nakoupit v těchto e-shopech: Sexshop.cz, Sexicekshop.cz a Vibratory.net

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.sexshop.cz, www.shop.svadeni.cz, www.wikipedia.org,

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (36 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
  1. Vřele doporučuji BOOM Victoria, je kvalitní a z velmi příjemného materiálu. Bylo úplně první, které jsem vyzkoušela a naprostá spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo