Vysavače Electrolux

Značka Electrolux vyniká zejména sáčkovými vysavači, ale pozadu nezůstává ani v případě těch bezsáčkových, tyčových nebo aku. Každý model má své charakteristické vlastnosti, na které se zaměřujeme při výběru nového vysavače. Některé jsou ultratiché, jiné mají antialergický program a další disponují hubicí, která je přímo určena k vysávání zvířecích chlupů. Právě pro tyto účely byl vyvinut třeba vysavač ErgoRapido Animal.

Například tyčové aku vysavače jsou vybaveny patentovaným systémem Brush roll Clean nebo elektrickou hubicí na čalounění s unikátní technologií UV záření. Výrobce myslí i na ty zákazníky, kteří chtějí být maximálně šetrní vůči životnímu prostředí.

Všechny vysavače Electrolux

Jedná se o kolekci vysavačů Green, které jsou z převážné části vyrobeny z recyklovaného plastu a jakmile jim skončí jejich životnost, budete je moci jednoduše recyklovat. Vysavače Electrolux jsou jistotou, že prach ve vaší domácnosti nebude mít žádnou šanci, bez ohledu na to, jestli vysáváte koberce, dřevěné podlahy atd.

O značce Electrolux

Všechno to začalo v roce 1901, kdy vznikla společnost AB Lux ve Stockholm (Švédsko). Ta tehdy vynalezla petrolejovou lampu (Lux lampu), určenou pro venkovní použití. Svého času se využívala hlavně na majácích a to po celém světě. Během svého vývoje se vypracovala v jednu z nejvýznamnějších společností produkujících velké a malé domácí spotřebiče.

V současnosti vyváží produkty do více než 150 zemí po celém světě. Nesmíme zapomenout, že skupina Electrolux uvádí na trh své výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire, které jsou všechny součástí této skupiny.

Kromě spotřebičů na úklid jako jsou vysavače, pořídíte také spoustu přístrojů na vaření, ať už mikrovlnné trouby, odsavače par, varné desky, odsavače par, sporáky, pračky, sušičky, myčky nádobí, chladničky a mnoho dalších. Zvolit je možné vestavné spotřebiče, stejně jako volně stojící.

Vysavače Electrolux můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Tera.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo