Electrolux PQ91 50MB Pure Q9

Pokud vás nebaví se neustále tahat s klasickým vysavačem, který může být mnohdy v některých místech pěkně těžkou záležitostí a ještě zakopávat o přívodní kabel, pořiďte si akumulátorový tyčový vysavač Electrolux PQ91-50MB Pure Q9, který pracuje naprosto spolehlivě, rychle a hlavně bezdrátově.

KLADY
 • Vysoká sací síla
 • Vynikající poměr kvalita/cena
 • Tichý chod
 • Komfortní provedení
 • Osvětlení
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Nízká hmotnost
 • Jednoduchá manipulace
 • Snadné čištění
ZÁPORY
 • Vyšší pořizovací cena

Díky tomu, že je to model tzv. 2v1, tak můžete vysávat nejen podlahy, ale rovněž jej využít jako ruční vysavač na židle, sedací soupravy atd., navíc se s malou jednotkou daleko lépe dostanete do rohů. Na jedno nabití akumulátoru vydrží pracovat až 55 minut, což vůbec není k zahození.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Elegantní provedení a speciálně navržená konstrukce zajišťuje minimální hlučnost s maximální redukcí. Součástí konstrukce je nádoba na sběr nečistot o objemu 300 ml. Tyčový vysavač Electrolux PQ91-50MB Pure Q9 je dostupný hned v několika barevných variantách, jako je hnědá, bronzová, saténově bílá, břidlicově šedá, mahagonová či granitová šedá.

Dobíjecí stanice s magnetem uchytí vysavač plynule, přičemž i vyjmutí je maximálně pohodlné. Hubice disponuje 7 LED světly, díky čemuž je možné si vysávanou plochu osvětlit a neunikne vám tak ani drobeček. Konstrukce je velmi pevná, takže se nemusíte bát, že by se vám vysavač najednou rozsypal. Pokud jde o váhu, ta je 3 140 g a hlučnost 75 dB.

Funkce

Základním kamenem je perfektně navržená ruční jednotka, u které je kladen důraz na plynulý průtok vzduchu a tlumený vývod. Při minimálním režimu vydrží akumulátor vysávat až 55 minut. Technologie BrushRollClean je jedinečná v tom, že vyčistí kartáč na pouhé jednou sešlápnutí pedálu.

To je možné i ve chvíli, kdy je vysavač vypnutý. Electrolux PQ91-50MB Pure Q9 se dá použít na všechny druhy podlah, včetně dřevěných a plovoucích. Nechybí ani omyvatelný filtr, který jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou. Dobíjecí stanice se dá umístit v podstatě kamkoliv, aniž by byla nutná instalace na zeď.

Příslušenství

K základnímu příslušenství akumulátorového vysavače Electrolux PQ91-50MB Pure Q9 patří štěrbinová hubice a dobíjecí stanice. Dokoupit je možné hubici ZE137 pro maximální sběr veškerého prachu z tvrdých podlah.

Dále lze pořídit sadu omyvatelných filtrů jemných částic, sadu filtru jemných částic a emisního filtru, také hubici s UV světlem, které zbaví vaše koberce až 99,9 % bakterií i alergenů. Tato hubice se hodí na různé povrchy, matrace, postele, pohovky nebo polštáře.

Sada Kit19 je určena pro čištění vašeho automobilu a obsahuje flexibilní hubici, dlouhou štěrbinovou hubici, kartáč na jemné povrchy, malý kartáč a box, do kterého si všechny nástavce jednoduše uložíte. Hubice ZE139 je speciálně určená na čalounění a ZE138 zase uvítají majitelé domácích zvířecích mazlíčků.

Parametry

Výrobce: Electrolux
Typ vysavače: tyčový vysavač
Vysávání: suché
Provedení: bezsáčkové
Napájení: akumulátorové
Filtr: omyvatelný výfukový pěnový filtr
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,3 l
Sací výkon: 30 W
Hlučnost: 76 dB
Baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.
Doba provozu: 55 min.
Hmotnost: 3,43 kg
Antibakteriální: ne
LED osvětlení: ano
Regulace sání: ano
2v1: ano
Prachový kartáč: ano
Štěrbinová hubice: ano

Fotografie

Electrolux PQ91-50MB Pure Q9

Electrolux PQ91-50MB Pure Q9

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.6 Celkové hodnocení
Tyčový vysavač 2v1

Dá se říci, že mezi tyčovými vysavači je Electrolux PQ91-50MB Pure Q9 něco jako Ferrari. Pracuje rychle, dobře, spolehlivě a hlavně vysává na výbornou. Co se týká ceny, dá se pořídit za cenu v rozmezí od 6 400 do 10 400 korun. To je samozřejmě pro někoho až moc vysoká pořizovací cena, ale zase to vynahradí svými vlastnostmi. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru.

Design
9.6
Ovládání
9.6
Údržba
9.6
Klady
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
 • poměrně tichý
 • dlouhá výdrž
 • vysavač 2v1
 • lehký
 • design
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo